HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan
Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

İstanbul Üsküdar Saatlik Hava Durumu

22 Mayıs Çarşamba 2024, 21:30

22:00

Parçalı az bulutlu 18°
Hissedilen: 18°
Yağış İhtimali: 4%
Parçalı az bulutlu
Hissedilen: 18°
Nem: 69%
En yüksek / düşük: 18° / 18°
Yağış İhtimali: 4%
Rüzgar Hızı: KD / 2.75 KM/S

Saat 22:00 Civarında İstanbul Üsküdar hava durumu: Havanın Parçalı az bulutlu ve sıcaklığın en yüksek 18° en düşük 18° olması bekleniyor. Rüzgar KKD yönünde 6.17 KM/S hızında, nem oranı 71% civarında, bulut oranının da 32% olması bekleniyor.

23:00

Az bulutlu 18°
Hissedilen: 17°
Yağış İhtimali: 0%
Az bulutlu
Hissedilen: 17°
Nem: 69%
En yüksek / düşük: 18° / 18°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: KD / 2.51 KM/S

Saat 23:00 Civarında İstanbul Üsküdar hava durumu: Havanın Parçalı az bulutlu ve sıcaklığın en yüksek 18° en düşük 18° olması bekleniyor. Rüzgar KKD yönünde 6.17 KM/S hızında, nem oranı 71% civarında, bulut oranının da 24% olması bekleniyor.

İstanbul Üsküdar Saatlik Hava Durumu


İstanbul Üsküdar hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. İstanbul Üsküdar için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, İstanbul Üsküdar saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

İstanbul Üsküdar’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise İstanbul Üsküdar’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu İstanbul Üsküdar dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;