HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan
Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

İstanbul Avcılar Saatlik Hava Durumu

13 Nisan Cumartesi 2024, 21:01

22:00

Az bulutlu 17°
Hissedilen: 16°
Yağış İhtimali: 0%
Az bulutlu
Hissedilen: 16°
Nem: 50%
En yüksek / düşük: 17° / 15°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: KKD / 2.35 KM/S

Saat 22:00 Civarında İstanbul Avcılar hava durumu: Havanın Açık ve sıcaklığın en yüksek 17° en düşük 15° olması bekleniyor. Rüzgar DKD yönünde 4.12 KM/S hızında, nem oranı 45% civarında, bulut oranının da 18% olması bekleniyor.

23:00

Az bulutlu 16°
Hissedilen: 15°
Yağış İhtimali: 0%
Az bulutlu
Hissedilen: 15°
Nem: 53%
En yüksek / düşük: 16° / 15°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: KKD / 2.64 KM/S

Saat 23:00 Civarında İstanbul Avcılar hava durumu: Havanın Açık ve sıcaklığın en yüksek 16° en düşük 15° olması bekleniyor. Rüzgar DKD yönünde 4.12 KM/S hızında, nem oranı 45% civarında, bulut oranının da 22% olması bekleniyor.

İstanbul Avcılar Saatlik Hava Durumu


İstanbul Avcılar hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. İstanbul Avcılar için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, İstanbul Avcılar saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

İstanbul Avcılar’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise İstanbul Avcılar’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu İstanbul Avcılar dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;