HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan
Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

İstanbul Bahçelievler Saatlik Hava Durumu

23 Haziran Pazar 2024, 21:31

22:00

Açık 24°
Hissedilen: 24°
Yağış İhtimali: 0%
Açık
Hissedilen: 24°
Nem: 58%
En yüksek / düşük: 24° / 23°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: KD / 6.27 KM/S

Saat 22:00 Civarında İstanbul Bahçelievler hava durumu: Havanın Açık ve sıcaklığın en yüksek 24° en düşük 23° olması bekleniyor. Rüzgar KD yönünde 8.23 KM/S hızında, nem oranı 56% civarında, bulut oranının da 0% olması bekleniyor.

23:00

Açık 23°
Hissedilen: 23°
Yağış İhtimali: 0%
Açık
Hissedilen: 23°
Nem: 62%
En yüksek / düşük: 23° / 22°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: KD / 6.04 KM/S

Saat 23:00 Civarında İstanbul Bahçelievler hava durumu: Havanın Açık ve sıcaklığın en yüksek 23° en düşük 22° olması bekleniyor. Rüzgar KD yönünde 8.23 KM/S hızında, nem oranı 56% civarında, bulut oranının da 0% olması bekleniyor.

İstanbul Bahçelievler Saatlik Hava Durumu


İstanbul Bahçelievler hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. İstanbul Bahçelievler için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, İstanbul Bahçelievler saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

İstanbul Bahçelievler’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise İstanbul Bahçelievler’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu İstanbul Bahçelievler dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;