HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan

İstanbul Bayrampaşa Saatlik Hava Durumu

01 Ekim Pazar 2023, 21:01

22:00

Orta şiddetli yağmur 20°
Hissedilen: 20°
Yağış İhtimali: 67%
Orta şiddetli yağmur
Hissedilen: 20°
Nem: 85%
En yüksek / düşük: 20° / 20°
Yağış İhtimali: 67%
Rüzgar Hızı: KKD / 4.98 KM/S

Saat 22:00 Civarında İstanbul Bayrampaşa hava durumu: Havanın Parçalı bulutlu ve sıcaklığın en yüksek 20° en düşük 20° olması bekleniyor. Rüzgar KKB yönünde 5.14 KM/S hızında, nem oranı 83% civarında, bulut oranının da 70% olması bekleniyor.

23:00

Hafif yağmur 20°
Hissedilen: 20°
Yağış İhtimali: 71%
Hafif yağmur
Hissedilen: 20°
Nem: 83%
En yüksek / düşük: 20° / 20°
Yağış İhtimali: 71%
Rüzgar Hızı: KKD / 4.34 KM/S

Saat 23:00 Civarında İstanbul Bayrampaşa hava durumu: Havanın Parçalı bulutlu ve sıcaklığın en yüksek 20° en düşük 20° olması bekleniyor. Rüzgar KKB yönünde 5.14 KM/S hızında, nem oranı 83% civarında, bulut oranının da 64% olması bekleniyor.

İstanbul Bayrampaşa Saatlik Hava Durumu


İstanbul Bayrampaşa hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. İstanbul Bayrampaşa için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, İstanbul Bayrampaşa saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

İstanbul Bayrampaşa’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise İstanbul Bayrampaşa’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu İstanbul Bayrampaşa dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;