Müge Anlı ile Tatlı Sert

Müge Anlı ile Tatlı Sert

Müge Anlı ile Tatlı Sert, ünlü sunucu Müge Anlı'nın proje tasarımcısı olduğu bir reality show programıdır. Mavi Klake'in yapımcılığını üstlendiği program yayın hayatına ATV kanalında 18 Ağustos 2008'de bağlamıştır. Kanalın sabah kuşağında yer alan programda Müge Anlı ve beraberindeki ekip ile Adli Tıp Uzmanı Prof. Dr. Şevki Sözen ve avukat Rahmi Özkan kayıp kişilerin arıyor, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetlerin aydınlatılmaya çalışıyorlar. 2021 itibari ile 13 sezona ulaşan yayın süresinde 3150 kayıp kişi bulunmuş, 164 cinayet dosyası aydınlatmış ve 875 aile kavuşturulmuştur.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Haberleri

Müge Anlı Muhammet Burhan cinayetinde ateş püskürdü: Sen gemiyi iyice azıya almışsın kızım!

Müge Anlı Muhammet Burhan cinayetinde tanıkları ve aile fertlerini dinlemeye devam ediyor. 27 yaşındaki Muhammet Burhan 16 Ağustos 2021 yılında başından vurularak öldürüldü. Cinayette Muhammet Burhan'ın karısı Fatma Burhan ve karısının sevgilisi Selami Şen şüpheli isimler arasında yer alıyor. Olayla ilgili Fatma Burhan ve Selami Şen arasında duyulmayan detaylar ortaya çıkmaya başladı. Müge Anlı ve stüdyodakiler duyduklarına inanamadı. İşte o detaylar!

Haber 25-05-2022 12:44

Muhammet Burhan olayında ağır iddialar ortaya atıldı! Müge Anlı sessizliğini bozdu: Sen kızını koruyacaktın...

Müge Anlı yaklaşık üç haftadır Amasya'da cinayete kurban giden Muhammet Burhan olayı ile ilgileniyor. Olayla ilgili yeni tanıklar bir bir ortaya çıkmaya başladı. Cinayette şüpheli olarak görülen Selami Şen'in cinayetin işlendiği gün olay yerinde olduğunu söyleyen tanıkların sayısı artmaya başladı. Bu arada Muhammet Burhan'ın eşi Fatma Burhan da kayınpederi Sami Burhan ile ilgili herkesi şok edecek iddialar ortaya attı. İşte haberin detayları!

Haber 23-05-2022 13:13

Müge Anlı daha fazla dayanamadı! Eğer salak değilsek...

Müge Anlı bilindiği gibi bir süredir Amasya'da işlenen Muhammet Burhan cinayeti ile ilgileniyor. Muhammet Burhan cinayetinde tek şüpheli olarak görülen Selami Şen'in verdiği çarpıcı ifadeler herkesin kafasını karıştırmaya devam ediyor. Verilen bu ifadeler karşısında Müge Anlı, daha fazla dayanamadı. İşte o detaylar!

Haber 22-05-2022 12:29

Muhammet Burhan olayında çarpıcı ifadeler! Müge Anlı Muhammet Burhan infazında Savcıya seslendi!

Müge Anlı yaklaşık üç haftadır Amasya'da öldürülen Muhammet Burhan cinayeti ile ilgileniyor. Burhan'ın karısının sevgilisi Selami'nin verdiği çarpıcı ifadeler kafa karıştırmaya devam ediyor. Muhammet Burhan'ın eşi Fatma Burhan önce sevgilisi Selami'nin adını vermemiş ancak daha sonra sevgilisinin de sorgulanmasını istemişti. Bunun üzerine oklar Selami'ye döndü. İşte Muhammet Burhan cinayetinde yaşanan son gelişmeler!

Haber 20-05-2022 12:55

Müge Anlı'da TikTok gündemi... TikTok'tan tanışıp kaçırdı! Canlı yayında yüzleşme

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yine ilginç anlar yaşandı. 24 yaşındaki Songül'den günlerdir haber alınamıyordu. Songül Işık TikTok'ta tanışıp kaçtığı Şeyhamit ile canlı yayına çıktı. Programa Müge Anlı'nın sözleri damga vurdu.

Magazin 19-05-2022 15:46

Arkadaşının ardından kendisi de sırra kadem bastı! Müge Anlı aniden ortadan kaybolan arkadaşların peşine düştü...

Müge Anlı'da birkaç gündür şüpheli bir şekilde Sakarya'da ortadan kaybolan Savaş Aydoğan ve Cem Tuna olayı üzerinde duruluyor. Polis ekipleri tarafından da aranan Aydoğan ve Tuna'nın aileleri Müge Anlı'ya başvurarak olayın aydınlatılmasını istediler. İşte Savaş Aydoğan ve Cem Tuna olayına dair detaylar!

Haber 19-05-2022 12:42

Müge Anlı'da kayıp olarak aranan Uğur Kahraman hakkında kan donduran detaylar ortaya çıktı! Vahşet yok artık dedirtti

Müge Anlı'da bir süredir aranan Uğur Kahraman'a ne olduğu ortaya çıktı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvuran Uğur Kahraman'ın yakınları programda Uğur Kahraman'ı arıyorlardı. En son eski kayınpederinin aracına bindiği kameralarda görülen Uğur Kahraman'ı bulabilmek için eski kayınpederi gözaltına alınmıştı. Daha sonra ise detaylar ortaya çıktı. İşte Müge Anlı'da kayıp olarak aranan Uğur Kahraman olayının detayları!

Haber 16-05-2022 13:13

Müge Anlı'da işlenen Muhammet Burhan olayı nedir? Muhammet Burhan'a ne oldu? Muhammet Burhan'ı kim öldürdü?

Müge Anlı'da bir süredir 27 yaşında öldürülen çiftçi Muhammet Burhan'ın olayı işleniyor. Esrarengiz olayları çözen ve pek çok cinayeti çözüme kavuşturan Müge Anlı bu sefer Amasya'da meydana gelen Muhammet Burhan cinayetini çözmeye çalışıyor. İfadeler neticesinde ilk önce Burhan'ın karısı ve karısının sevgilisinden şüphelenildi. Olayın seyri değişmeye devam ediyor. İşte Muhammet Burhan cinayetinin başından itibaren olanlar!

Haber 15-05-2022 14:51

Müge Anlı'da Muhammet Burhan cinayetinin sır perdesi aralanıyor! Karısının o itirafı şok etti...

Müge Anlı'da bir süredir Amasya'da öldürülen çiftçi Muhammet Burhan'ın cinayeti araştırılıyor. Burhan'ın akrabaları ve arkadaşları günlerdir bu cinayetin çözülmesi için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına konuk oluyor. 2 çocuk babası 27 yaşındaki Muhammet Burhan'ı kim neden öldürdü bu sorunun üzerinde duruluyor. Muhammet Burhan'ın ölümünün arkasında eşi ve eşinin sevgilisi Selami'nin olup olmadığı çözüme kavuşuyor. İşte detaylar!

Haber 15-05-2022 14:34

Müge Anlı'da Muhammet Burhan cinayetiyle ilgili kan donduran detaylar! Karısı hakkındaki o iddia ağızları açık bıraktı

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında şu sırlarda Amasya'da öldürülen Muhammet Burhan cinayetinin failleri araştırılıyor. Türkiye'nin gündeminden düşmeyen cinayetlerin araştırıldığı ve kayıpların bulunmaya çalışıldığı program Müge Anlı'da başından vurularak öldürülen Muhammet Burhan olayı ile ilgili detaylar merak ediyor. Muhammet Burhan'ın ölümünün arkasında eşi ve eşinin sevgilisi olduğu düşünülüyor. İşte Muhammet Burhan cinayetinin iç yüzü!

Haber 11-05-2022 12:46

Zahide Yetiş paylaştı! 'Müge Anlı karnımda Aras olduğunu benden önce biliyordu'

Zahide Yetiş ve Müge Anlı arasındaki yakın dostluk sık sık gündeme geliyor. Sunucu Zahide Yetiş oğlunun bebeklik halinde çekilen bir videoyu paylaştı. Zahide Yetiş paylaşımında "Müge teyzesi karnımda Aras olduğunu benden önce biliyordu" dedi.

Magazin 10-05-2022 09:19

Müge Anlı'da Ramazan Bayramı öncesi iki ailenin yüreğine ateş düştü! 2 kardeş 2 genç kızı kaçırdı...

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı Ramazan Bayramı öncesi iki kayıp vakasını gündeme getirdi. 15 Melisa Kolpar ve 17 yaşlarındaki Meltem Çallı adındaki iki genç kızın kaçırıldığı iddia ediliyor. Genç kızların aileleri Müge Anlı'ya başvurarak kızlarının bulunmasını talep etti.

Haber 29-04-2022 11:28

Müge Anlı canlı yayında yanlış kişiyi arayınca olanlar oldu

ATV ekranlarında hafta içi her gün kayıp ve cinayetleri çözen Müge Anlı'da yaşanan eğlenceli anlar bugün sosyal medyanın gündemi oldu. Kayıp kişiyi telefonla aramak isteyen Müge Anlı yanlış kişiyi arayınca canlı yayında olanlar oldu.

Magazin 20-04-2022 14:42

Kadınların hayatını mahveden o adama Müge Anlı ateş püskürdü! "Yaptığınızdan utanın, yüzünüz kızarsın!"

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında şok eden bir olay meydana geldi. İzmir Gaziemir'de yaşayan Derya Cihan isimli bir kadının itirafları ve sonrasında gelen telefon ihbarları izleyenlerin ağzını açık bıraktı. İddialara göre; bir iş yerinde temizlik işçisi olarak çalışmaya başlayan Derya Cihan; işverenleri tarafından dolandırıldı. Sosyal medyaya da sıçrayan iddialara göre, Derya Cihan'ın işverenleri kadınların paralarını alarak dolandırıyor.

Magazin 12-04-2022 13:59

Müge Anlı'da şaşkına çeviren olay! Önce tokat attı sonra bayıldı

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan Kızılarslan ailesi 20 yaşındaki kızları Sibel'den bir süredir haber alamıyordu. Genç kızın anne ve babası stüdyoya gelerek gözyaşı döktü ve yardım istedi. Program sonrası evli ve 3 çocuk babası adama kaçtığı öğrenilen Sibel Kızılarslan Müge Anlı stüdyosunda anne ve babasına kavuştu. Kızlarını evine dönmesi için ikna etmeye çalışan baba Ersin Kızılarslan kendine hakim olamayıp kızını tokatladı ve bayıldı.

Magazin 08-04-2022 17:16

Müge Anlı'da aranan Mehmet Aydın'a ne oldu? 12 yıldır kayıp olan Mehmet Aydın nerede? Karısı ve oğlu Mehmet Aydın'a ne yaptı?

Müge Anlı ile Tatlı Sert'e 8 Nisan Cuma günü yeni bir kayıp vakası yansıdı. Isparta'da yaşayan 3 çocuk babası Mehmet Aydın'dan 12 yıldır haber alınamıyor. Akrabaları, Mehmet Aydın'ın bulunması için Müge Anlı'ya başvurdu. 3 çocuk babası Mehmet Aydın'a ne olduğu bilinmiyor. Mehmet Aydın'ın akrabaları ve komşuları Aydın'ın karısı ve oğlundan şüphelendiklerini dile getirdi. İşte haberin detayları!

Haber 08-04-2022 12:49

Hamit Egemen neden öldü? Müge Anlı'da aranan Hamit Egemen'in ölüm sebebi nedir?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında aranan İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği 1.sınıf öğrencisi Çorumlu Hamit Egemen ile ilgili kötü haber geldi. 1 Nisan Cuma gününden beri ailesinin haber alamadığı 20 yaşındaki üniversite öğrencisi Hamit Egemen'den üzen haber geldi. Hamit Egemen'in cansız bedenine ulaşıldığı haberi genç çocuğun ailesini perişan etti. İşte Hamit Egemen olayı ile ilgili merak edilen ayrıntılar!

Haber 07-04-2022 21:32

Müge Anlı canlı yayından sonra Sultanahmet'e gitti! Başını örtüp ve gözlükle kamufle oldu

Ünlü televizyoncu Müge Anlı, yakın arkadaşlarıyla birlikte Sultanahmet'e gitti. Ramazan'da Sultanahmet'i bir başka sevdiğini söyleyen Müge Anlı’nın tanınmamak için kendisini kamufle etmesi ve o halinin sosyal medyaya yansıması gündem oldu.

Magazin 05-04-2022 09:22

Programdan ayrılan Arif Verimli'den Müge Anlı'yı şoke edecek sözler!

Geçtiğimiz yıl yıllardır danışman olarak yer aldığı Müge Anlı ile Tatlı Sert programından ani bir kararla ayrılan Prof. Dr. Arif Verimli, aylar sonra katıldığı YouTube programında Müge Anlı ve Şevki Sözen'le ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

Magazin 29-03-2022 08:32

Dursun Zehir kimdir? Müge Anlı ile Tatlı Sert'teki Dursun Zehir olayı nedir? Nasıl öldü? Cansız bedeni bulundu mu?

Dursun Zehir kimdir? sorusunun yanıtı hafta içi her gün ATV'de canlı olarak ekrana gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programının ardından merak konusu oldu. Programdaki flaş gelişme sonrası izleyiciler Dursun Zehir kimdir? Müge Anlı ile Tatlı Sert'teki Dursun Zehir olayı nedir? Nasıl öldü? Cansız bedeni bulundu mu? soru ve konu başlıklarının yanıtını öğrenmek için internette araştırma yapmaya başladı. Müge Anlı ile Tatlı Sert'te işlenen olayın detayları...

Haber 24-03-2022 14:34

Müge Anlı'nın'nın ekibinde yer alan Şevki Sözen korkuttu!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında hafta içi her gün Adli Tıp konusunda yorumlar yapan Mehmet Şevki Sözen korkuttu. Mehmet Şevki Sözen hastane paylaşımıyla hayranlarının merak ettirdi.

Magazin 13-03-2022 11:41

Müge Anlı şoke oldu! Dolandırılan Ebru Fidan gelinlikle canlı yayına geldi

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Ebru Fidan dolandırıldığını iddia ederek gelinlik, bindallı ve takılarıyla canlı yayına çıktı. TikTok üzerinden tanıştığı adamın özel harekatçı olduğunu sanan ve bu kişiye inanan Fidan 120 bin TL'sini kaybetti.

Magazin 28-02-2022 16:17

Müge Anlı'da aranıyordu! Kayıp muhtar Muhammet Bahçeci ölü bulundu

Müge Anlı'da aranan kayıp Muhtar Muhammet Bahçeci olayında yeni bir gelişme yaşandı. 18 Ekim gecesi çocuklarının kaldığı Koruyucu köyüne giden Bahçeci'den bir daha haber alınamamıştı. Dün Müge Anlı'da açıklanan son dakika gelişmesinde olayla ilgili 13 kişinin gözaltına alındığı belirtilmişti. Bugün ise kayıp olan muhtarın cansız bedenine ulaşıldı.

Haber 22-02-2022 17:45

Müge Anlı: "Beni Bihter Ziyagil'e benzetmişsin ama..."

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yeni bölümünde Müge Anlı arkadaşından gelen bir notu canlı yayında okudu. Müge Anlı Bihter Ziyagil'e benzetilmesine dair yaptığı yorumlar hayranlarını güldürdü. Gelen mesajda "Sen Bihter Ziyagilsin" yazıyordu.

Magazin 21-02-2022 14:04

Müge Anlı'da şoke eden büyü iddiaları! 'İç çamaşırını istediler'

Müge Anlı'nın programında gündeme gelen büyü iddiaları ağızları açık bıraktı. Uzun zamandır beklenen Gönül Taşan canlı yayına çıktı. Canlı yayında ismini vermek istemeyen bir kişi "Kardeşimin iç çamaşırını istediler 'bu sizi çözer' dediler. 10 yıl önce 100 lira para istediler, kardeşimin Almanya'da olduğunu duyunca da peşimizi bırakmadılar" diye konuştu. Taşan, hakkındaki iddialar sonrası yayını terk etti. İşte akıllara durgunluk veren olayın detayları!

Haber 10-02-2022 15:56

Müge Anlı'nın programında canlı yayında yumruklar havada uçuştu!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında canlı yayında yumruklar havada uçuştu. Okuma bahanesiyle evden ayrılarak kendisinden 22 yaş büyük bir adamla evlendiği öğrenilen 19 yaşındaki genç kızın ailesi, canlı yayında sinirlerine hakim olamadı.

Magazin 27-01-2022 20:39

Müge Anlı canlı yayında açıkladı! Sinan Akçıl'ın 'Durum Çok Acil' şarkısına ilham olmuş

Müge Anlı'nın canlı yayınına Sinan Akçıl konuk oldu. Sinan Akçıl, Mustafa Ceceli ve Merve Özbey'le ortak çıkardığı 'Durum Çok Acil' şarkısını Müge Anlı'dan ilham alarak yazdığını belirtti. Müge Anlı canlı yayın sırasında şarkıya eşlik edince sosyal medyada gündem oldu.

Magazin 24-01-2022 12:00

Müge Anlı'nın hastalığı ne? Müge Anlı canlı yayında açıkladı: "Size söylesem..."

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bir konuğun hastalığını bahane ederek yaptığı açıklamaya Müge Anlı sessiz kalmadı. Müge Anlı hastalığına dair konuşarak "Söylesem 'bu kadın nasıl canlı yayına çıkıyor' dersiniz!" yorumunda bulundu. Peki sunucu Müge Anlı'nın hastalığı ne?

Magazin 20-01-2022 07:49

Müge Anlı canlı yayında duyurdu! İşkence edilerek öldürülmüşlerdi... Şen kardeşler cinayetinde yeni gelişme

Müge Anlı, 8 Ekim 2020 tarihinde, Hatay’daki evlerinde işkence edilerek öldürülen Hüseyin ve Mehmet Şen kardeşlerin cinayetiyle ilgili bugün yayınlanan programında son dakika gelişmesini aktardı. Anlı, eline geçen bilgilerde evdeki kayıp telefonların ortaya çıkması üzerine bir şüphelinin tespit edildiğini, şüphelinin ise ailenin akrabası olduğunu dile getirdi.

Haber 13-01-2022 15:17

Son dakika: Müge Anlı canlı yayında arıyordu! Ölü bulunan Batuhan Yiğit son konuşmasında açıkladı! 'Sır verdim...'

Son dakika haberi: Müge Anlı ile Tatlı Sert programında aranan Batuhan Yiğit hakkında gelen son dakika haberi herkesi yıktı. Batuhan Yiğit günlerdir aranırken ölü bulundu. 23 yaşındaki hemşire Batuhan Yiğit'in kahreden ölüm haberinden sonra abla Yiğit kardeşinin son konuşmasını anlattı. Batuhan Yiğit'in arkadaşına bir sır verdiği ve bununla tehdit edildiği gündeme geldi.

Magazin 09-01-2022 09:41

3 Ocak 2022 reyting sonuçları açıklandı mı? Hangi yapım reytinglerde birinci oldu?

Geçtiğimiz gün ekranlarda MasterChef, Müge Anlı ile Tatlı Sert, Esra Erol'da, Hızlı ve Öfkeli 7, Çakallarla Dans 2 gibi birbirinden iddialı programlar ve filmler yer aldı. Reytinglerde yarışan bu yapımlar arasında hangisinin birinci geldiği araştırılıyor. İşte 3 Ocak 2022 reyting sonuçları!

Trend 04-01-2022 13:23

Müge Anlı'dan ayrılan Arif Verimli Esra Erol'un programıyla mı dönüyor? Arif Verimli'den Mynet'e açıklama

Müge Anlı'nın programında sorunlar yaşayan Prof. Dr. Arif Verimli bir süre önce Müge Anlı ile Tatlı Sert programından ayrılmıştı. Arif Verimli hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı. Verimli'nin Esra Erol'un programına transfer olduğu ileri sürüldü. Arif Verimli tarafından ise konuyla ilgili Mynet'e açıklama geldi.

Magazin 03-01-2022 10:23

Müge Anlı'daki 'Kayıp Albay'dan haber var! "Görümcem parası için kaçırdı" demişti, gerçek ortaya çıktı

ATV Müge Anlı canlı yayında günlerdir masaya yatırılan Mustafa Kaya olayı nedir Mustafa Kaya bulundu mu? Eşi Seyhan Kaya ve görümcesi canlı yayında birbirine girdi! Müge Anlı bugünkü programda Mustafa Kaya'nın bulunduğunu duyurdu. İşte detaylar...

Magazin 31-12-2021 11:48

Emekli albay maaşları ne kadar? Müge Anlı’daki albay Mustafa Kaya ne kadar maaş alıyor?

ATV ekranlarındaki Müge Anlı ile Tatlı Sert programındaki emekli albay Mustafa Kaya’nın maaşı merak konusu oldu. Emekli albay Mustafa Kaya’nın eşi Seyhan Kaya, eşinin gelirinin iyi olduğundan dolayı görümcesi tarafından kaçırıldığını ileri sürdü.

Haber 31-12-2021 11:03

Meliha Özsu cinayetinde son dakika gelişmesi: Müge Anlı’da polis ekipleri stüdyoya gelince ortalık karıştı! Taraflar birbirine girdi

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Meliha Özsu cinayetiyle ilgili polis ekipleri baba Yasin Özsu’yu ifade için stüdyodan almaya gelince, ortalık bir anda karıştı. Anne Aysel Gençtürk, stüdyoda baba Özsu’ya saldırdı.

Magazin 16-12-2021 14:36

Son dakika: Serkan Kıyak'ın intiharı sonrası Müge Anlı'dan ilk açıklama! "Soruşturma..."

Son dakika haberi: Müge Anlı'nın programına eşi pideciye kaçtığı için çıkan Serkan Kıyak'ın intihar haberi herkesi üzdü. Canlı yayında Kıyak'ın ölümü hakkında konuşan Müge Anlı, pideciye kaçan eşin söylediklerini aktarınca herkes şoke oldu. İşte Müge Anlı'nın açıklamaları...

Magazin 13-12-2021 10:46

Müge Anlı ilk kez açıkladı: Kendime yakıştırıyorum!

Yaptığı programla ve programdaki tepkileriyle sık sık gündem olan Müge Anlı geçtiğimiz gün kısa bir elbise giyince tüm dikkatleri üstüne çekmişti. Müge Anlı yayında giydiği kıyafetlerle ilgili ilginç bir açıklama yaptı.

Magazin 13-12-2021 09:39

Serkan Kıyak öldü mü, neden intihar etti? Müge Anlı eşi pideciye kaçan Serkan Kıyak kimdir? İşte hikayesi…

Serkan Kıyak ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılmış ve eşini aramıştı. Programda sinir krizi geçiren acılı eş Serkan Kıyak'ı, Müge Anlı sakinleştirmeye çalışmıştı. Çaresiz görünümü ve haykırışları ile sosyal medyada da oldukça konuşulan Serkan Kıyak'tan intihar haberi geldi. Peki Serkan Kıyak öldü mü? İşte detaylar...

Haber 13-12-2021 01:50

Son dakika: Müge Anlı'nın programında eşinin pideciye kaçtığını öğrenince sinir krizi geçirmişti! Serkan Kıyak intihar ederek canına kıydı...

Son dakika haberi... ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan Serkan Kıyak, eşinin pideciye kaçması üzerine sinir krizi geçirerek kendini yerlere atmıştı. Eşine "Beni 4-5 defa aldattın, affettim. Dön gel, yine affederim" diyen Serkan Kıyak'tan acı haber geldi. 32 yaşındaki Kıyak, intihar ederek yaşamına son verdi. Serkan Kıyak'ın intiharının ardından da son dakika haberleri gelmeye devam ediyor.

Magazin 12-12-2021 22:44

Müge Anlı'da şaşkına çeviren olay! Simit almaya diye çıkıp kocasının asker arkadaşına kaçtı sonra da...

Müge Anlı’nın bulduğu, 6 Aralık’ta eşinin asker arkadaşıyla kaçan 21 yaşındaki Birsen Demirok, canlı yayında eşiyle yüzleşti. Simit almaya gidip ‘ağabeyim’ dediği Halil Balık’a kaçtığını söyleyen Demirok, “Herkes bilsin çok seviyorum. Sevdiğim adam yanımdaysa sürünmeye hazırım. Halil’in yoluna canımı feda ederim” dedi. Sözleri şaşkına çeviren genç kadının daha önce üç kez evlendiği, nikahsız birliktelikler yaşadığı ortaya çıktı.

Magazin 10-12-2021 13:57

Müge Anlı'da kadınları dolandıran türkücü yayına geldi! Safiye'ye aldığı paraların yarısını verdi

Müge Anlı Safiye Çallı'yı dolandıran türkücü Cüneyt Demiral'a perşembe gününe kadar mühlet vermişti. Cüneyt Demiral yayına geldi ve dolandırdığı sevgilisinden aldığı paraların yarısını getirdi. Cüneyt'in geldiğini gören Safiye ve konuklar şoke oldu.

Magazin 02-12-2021 16:03

Müge Anlı'da ortalık karıştı! Sahte hoca olan sevgilisine terlik fırlattı

Müge Anlı canlı yayınında olay bitmiyor. Yeliz Kiviz, kendisine büyü yapıp dolandırdığını ileri sürdüğü sevgilisi Yadigar Kepçe ile canlı yayında yüzleşti. Yüzleşme sırasında ortalık karıştı. Yeliz Kiviz önce terliği fırlattı sonra ise fenalaştı.

Magazin 30-11-2021 14:53

Müge Anlı: 1 aylığına cumhurbaşkanı olsam...

Müge Anlı canlı yayında yaptığı açıklamayla gündem oldu. Anlı "1 aylığına cumhurbaşkanı olsam yapacağım şey cezaevi inşa etmek" dedi.

Magazin 29-11-2021 15:46

Yeliz Kibiz olayı nedir? Müge Anlı Yeliz Kibiz'e ne oldu, bulundu mu?

ATV ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran Müge Anlı ile tatlı sert programında gündeme gelen Yeliz Kibiz olayı merak ediliyor. Programda bir çok olay ele alınırken, 4 çocuk annesi Yeliz Kibiz'in bulunup bulunmadığı araştırılıyor. Peki Müge Anlı Yeliz Kibiz'e ne oldu, bulundu mu? İşte ayrıntılar...

Magazin 29-11-2021 11:21

Müge Anlı'dan romantik paylaşım! ''Ateş bacayı sardı!''

Müge Anlı ile Tatlı Sert programıyla gündemden düşmeyen başarılı sunucu Müge Anlı, Instagram hesabından yaptığı romantik paylaşımla dikkatleri üzerine çekti.

Magazin 27-11-2021 01:46

Müge Anlı kötü haberi duyurdu! Rahmi Özkan bir süre programda olmayacak

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının avukatı Rahmi Özkan programda yer almaması merak konusu olmuştu. Müge Anlı acı haberi duyurdu. Rahmi Özkan’ın ablası Melahat Güney'in hayatını kaybettiği ortaya çıktı.

Magazin 26-11-2021 11:19

Müge Anlı canlı yayınında ilginç anlar! Kendini odaya kilitledi

Müge Anlı'nın programında yine ilginç anlar yaşandı. Kayıp olan Hanife Fındıklı’nın eşi Bayram, röportaj vermek istemeyince muhabirin yüzüne kapıyı kapatıp, kendisini odaya kilitledi.

Magazin 09-11-2021 14:09

Müge Anlı şıklığıyla dikkat çekti! Beğeni yağdı

Ünlü sunucu Müge Anlı 13 Nisan 2021'de açtığı Instagram hesabıyla rekor kırmıştı. Müge Anlı şimdi ise son paylaşımıyla konuşuluyor. Müge Anlı siyah elbiseli pozunu paylaştığı anda beğeni rekoru kırdı.

Magazin 04-11-2021 14:13

Ayrılığı herkesi üzmüştü! Müge Anlı ile Tatlı Sert'in Arif Hoca'sı bakın şimdi ne yapıyor!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programından sürpriz bir şekilde ayrılarak izleyiciyi şaşırtan ünlü psikiyatrist Arif Verimli, uzun zamandır gözlerden uzak bir hayat yaşıyor. Verimli'nin şimdilerde neler yaptığı merak konusu oldu.

Magazin 30-10-2021 09:58