CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu bozkurt işareti yaptı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kayseri'de vatandaşları bozkurt işareti yaparak selamladı. Kılıçdaroğlu geçtiğimiz günlerde yaptığı bir konuşmada da milliyetçiliğiyle ilgili; "MHP’li arkadaşlarıma şunu söyleyeyim, siz ne kadar ülkücüyseniz, vatanseverseniz ve milliyetçiyseniz biz de ülkücüyüz, vatanseveriz milliyetçiyiz." demişti.

16 Nisan yapılacak Anayasa Değişikliği Referandumu öncesinde mitinglerine devam eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun bugün durağı Kayseri oldu.

"BU İŞİN SAĞI, SOLU YOK"

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kayseri İl Özel İdare Salonunda, partililer ve sivil toplum örgütü temsilcilerine hitap etti. Kılıçdaroğlu, ”Bu işin, sağı solu yok. AK Parti için de oy veren, MHP’ye oy veren, CHP’ye oy veren kardeşim için de, demokrasi için hayır diyeceğiz" dedi.

VATANDAŞA BOZKURT İŞARETİYLE SELAM VERDİ

Kayseri'nin Sarız ilçesinde vatandaşlara seslenen Kılıçdaroğlu ve partililer Pınarbaşı ilçesinde yapılacak olan mitinge katılmak üzere ilçeden ayrıldı. Bu sırada otobüse binen CHP lideri, otobüsün önünde kendini bozkurt işaretiyle selamlayan bir vatandaşa aynı şekilde karşılık vererek, bozkurt işareti yaptı. O anlar Habertürk TV kamerasına yansıdı.

DAHA ÖNCEDE BOZKURT İŞARETİ YAPMIŞTI

CHP lideri Kılıçdaroğlu daha önce de 2014 yılındaki yerel seçimler çalışmalarında Ankara'da yine seçim otobüsünden bozkurt işareti yaparak vatandaşları selamlamıştı.

"BİZDE ÜLKÜCÜYÜZ BİZDE MİLLİYETÇİYİZ"

Öte yandan, Kılıçdaroğlu geçtiğimiz günlerde yaptığı bir konuşmada da milliyetçiliğiyle ilgili; "MHP’li arkadaşlarıma şunu söyleyeyim, siz ne kadar ülkücüyseniz, vatanseverseniz ve milliyetçiyseniz biz de ülkücüyüz, vatanseveriz milliyetçiyiz." ifadelerine yer vermişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 60 yorum
Adam haklı beyler.Sayın Kılıçdaroğlu haklı.Sadece kendilerini mi ''Milliyetçi'',sadece kendilerini mi ''Ülkesini en çok seven'' sanıyorlar...Bu ülkede 75 Milyon nüfus varsa en az 70 Milyonu Cumhuriyetçi,Milliyetçi,Ülkücü ve Demokrattır rahat olun...
@tayfunaka Helal olsun sana bilader
@tayfunaka ...................bu konuda haklısın arkadaş.ama bu adamın miiliyetçi olduğu şüpheli.yada milliyetçiliği biz yanlış biliyoruz.15 temmuzda hava alanında bekliyor ne tesadüf değilmi?duyanda kaçmaya hazırlanıyormuş gibi zannedecek:))............
@tayfunaka Müslümanlığı unuttun. Bu ülkede sadece kendilerini dindar gören kesim var.
EY BAHÇELİ KOSKOCA PARTİYİ NE HALE GETİRDİN ORTALIK AYAKÇISI YAPTIN.
@bybilen_1979 ya fetönün atadığı bir genel müdür olsaydı partinin başındaki. allah korusun deyin.
@bybilen_1979 idrak edemeyen cahil Bahçeli yi yıllar sonra anlarsın. Koltuk ve oy değil bizim yeminimiz. Partiyi de ülkeyi de paralel oyunlarına bırakmayız. Sistem rahmetli başbuğumuzun hayali 9 ışıkı bilen her ülkücü okuyan araştıran her ülkücü durumu idrak eder.
@gurkan.atalay ülken bölünürse seni bahçelide kurtaramaz 9 ışığında haberin ola yavru kurt.biriniz yeminci öteki davacı icraat tırt.akıllı olun mantıklı hareket edin
at etini it b.kuna karıştırıp millete yedirmeye çalışıyorlar.. keriz avı.. akıllı adam inanır mı bunlara..?
@sipahi17 Alemin tek dürüstü sizsiniz öyle mi?
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler