Arzum Onan Haberleri Ve Son Dakika Arzum Onan Haberleri

Arzum Onan Haberleri Ve Son Dakika Arzum Onan Haberleri

31 Ekim 1973, Ankara doğumludur. Memur bir ailenin tek çocuğu olarak geçirdiği çocukluğunda eğitim hayatına Ankara’da başlamıştır. Ortaokul ve lise yıllarını ise İstanbul’da geçirmiştir. Resime ve sanata ilgisi olan Arzum Ünal, Ümraniye Endüstri Meslek Lisesi’nde Yapı Ressamlığı eğitimi almıştır. Liseden mezun olduktan sonra 1992 yılında Gaye Sökmen isimli ajansta, modellk ve mankenliğe adım attı. 1993 Nisan ayında, Miss Turkey isimli güzellik yarışmasında Türkiye Güzeli ödülüne layık görülmüştür. Aynı yıl Temmuz ayında Miss Europe güzellik yarışmasında Avrupa Güzeli ödülü almıştır. Sonrasında uzun bir süre global bir markanın reklam kampanyasında kameraların karşısına geçmiştir. 1997 yılında dört yıl boyunca sürecek olan Sıcak Saatler isimli televizyon dizisinde rol alarak çalışmaya başladı. Kamu yararı odaklı özel olarak hazırlanan defilelerde mankenlik yapmaya devam etmektedir.

Arzum Onan Haberleri

Boşanmaya el ele gitmişlerdi! Arzum Onan'a Mehmet Aslantuğ sorusu! Barışma ihtimalleri var mı?

Arzum Onan ile Mehmet Aslantuğ çifti 27 yıllık evliliklerini anlaşmalı olarak noktalamıştı. Boşanmaya el ele giden çiftin bu görüntüsü herkesi şaşırtmıştı. Arzum Onan'a Mehmet Aslantuğ sorusu yönetildi. Onan, 'Tekrar barışma ihtimaliniz var mı?' sorusuna bakın ne yanıt verdi.

Magazin 22-02-2024 09:57

Mehmet Aslantuğ'a Arzum Onan sorusu! Barışma ihtimalleri var mı? Etkilendiğimiz süreçler var

Arzum Onan ile Mehmet Aslantuğ, 27 yıllık evliliklerini 29 Mayıs'ta anlaşmalı olarak noktaladı. Boşanmaları herkesi şaşırtan çiftten Mehmet Aslantuğ geçtiğimiz gün bir partide görüntülendi. Aslantuğ "Barışma ihtimaliniz var mı?" sorusuna bakın ne yanıt verdi.

Magazin 29-12-2023 07:22

Bir döneme damga vuran Mankenler Kraliçesi Esin Moralıoğlu ve Arzum Onan poz verdi! Esin Moralıoğlu son hali olay oldu

1990'da mankenler kraliçesi seçilen Esin Moralıoğlu bir dönem podyumların vazgeçilmez isimleri arasında yer alıyordu. Şimdilerde gözlerden uzak hayat süren Esin Moralıoğlu, Arzum Onan'ın doğum gününde ortaya çıktı. Esin Moralıoğlu'nun son hali gündem oldu.

Magazin 03-11-2023 14:29

Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ'un oğlu Can oyuncu oldu! Bakın hangi dizide rol alacak

Geçtiğimiz mayıs ayında 27 yıllık evliliklerini tek celsede sonlandıran Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan uzun zamandır gündemden düşmüyor. Her açıklamaları ve her paylaşımları çok konuşulan ünlü çift bu defa oğulları Can ile gündem oldu. Babası ve annesinin izinden gitmeyi tercih eden Can Aslantuğ oyuncu oldu. Bakın hangi dizide rol alacak.

Magazin 03-11-2023 11:52

Arzum Onan

Arzum Onan Hakkındaki Haberler Mynet'Te. Arzum Onan Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'Te Takip Edin.

27 yıllık evlilik sona ermişti! Mehmet Aslantuğ'dan eski eşi Arzum Onan'a romantik kutlama

Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan çifti, 27 yıllık evliliklerini geçtiğimiz aylarda tek celsede bitirdi. Sosyal medya hesabını aktif kullanan Aslantuğ eski eşinin doğum gününü kutladı.

Magazin 01-11-2023 11:14

Mehmet Aslantuğ çok defa konuştu ama o sustu! Arzum Onan ilk kez konuştu

Arzum Onan'la anlaşmalı boşanan oyuncu Mehmet Aslantuğ, bekar hayatına dair paylaşımlarıyla ve açıklamalarıyla gündem olmuştu. Bu süreçte çok defa açıklama yapan Aslantuğ'a rağmen Onan konuşmamıştı. Arzum Onan ilk kez eski kocası hakkında konuştu.

Magazin 13-10-2023 07:26

Arzum Onan ile boşanan Mehmet Aslantuğ paylaşıp silmişti! Kendimi acındıracak bir kafada mıyım sanırsın

Arzum Onan ile 27 yıllık evliliğini bitiren Mehmet Aslantuğ'dan bir paylaşım daha geldi. Boşandıktan sonra ev halini paylaşan, yumurta pişirip, ütü yapan ünlü oyuncu kısa süre sonra da paylaşımını silmişti. Mehmet Aslantuğ o paylaşıma gelen yorumlara yanıt verdi. Vekil olamayan oyuncunun lüks teknesi de gözlerden kaçmadı.

Magazin 26-09-2023 09:39

Arzum Onan'dan boşanan Mehmet Aslantuğ bekar hayatını önce paylaştı, sonra sildi! O video gündem oldu

Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan çifti, 27 yıllık evliliklerini geçtiğimiz aylarda tek celsede bitirdi. Oyuncu Mehmet Aslantuğ, yeni hayatını sosyal medya hesabı üzerinden takipçileri ile paylaştı. Kendisine kahvaltı hazırlayan, gömleğine düğme diken, ütü yapan Aslantuğ, bu videoyu hemen sildi. Ancak ünlü ismin o videosu sosyal medyanın gündemine oturdu.

Magazin 20-09-2023 13:06

Mehmet Aslantuğ ile boşanan Arzum Onan'dan tatil pozları! Ayrılık çok iyi gelmiş

27 yıllık evliliklerini tek celsede bitiren Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan'un ilişkisi Aslantuğ'un açıklamalarıyla gündemdeydi. Boşanmayı istediği söylenen Arzum Onan ise tek kelime etmedi. Güzel oyuncu arkadaşlarıyla tatile çıktı ve pozlarıyla beğeni topladı.

Magazin 19-09-2023 15:24

Pınar Şipaloğlu'nun aşk açıklaması sonrası Mehmet Aslantuğ çok sinirlendi

Arzum Onan ile 27 yıllık evliliklerini mayıs ayında sonlandıran Mehmet Aslantuğ’un sevgilisi olduğu iddia edilen Pınar Şipaloğlu, sosyal medya hesabından “Duyduğunuz dedikodular asılsız değildir” mesajını paylaştı. Mehmet Aslantuğ ise çok sinirlendi.

Magazin 01-09-2023 12:10

Mehmet Aslantuğ ile birlikte olduğu iddia edilen Pınar Şipaloğlu'nun sözleri olay oldu! 'Dedikodular asılsız değildir'

Arzum Onan ile 27 yıllık evliliğini tek celsede bitiren Mehmet Aslantuğ'un Bozcaada'da tanıştığı bir kadınla aşk yaşamaya başladığı iddiası magazin gündemine gündemine bomba gibi düştü. Çok konuşulan iddianın ardından ilk açıklama Pınar Şipaloğlu'ndan geldi. Şipaloğlu'nun sözleri olay oldu.

Magazin 31-08-2023 16:56

27 yıllık evliliği tek celsede biten Mehmet Aslantuğ Arzum Onan'ı aldattı mı? İddialara ilk kez yanıt verdi

Geçtiğimiz mayıs ayında 27 yıllık evliliklerini tek celsede sonlandıran Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan mahkemeye el ele girip yine el ele çıkmıştı. Bu süreçte Mehmet Aslantuğ'un adı iş insanı Gözde Akpınar ile anılmıştı. Instagram hesabında açıklama videosu yayınlayan Aslantuğ, iddialara ilk kez yanıt verirken boşanmayı kimin istediğini de itiraf etti.

Magazin 28-08-2023 23:52

Arzum Onan'ın 4500 TL'lik terliğine 'emekli maaşı' yorumu! Sessiz kalmadı

Mehmet Aslantuğ ile kısa süre önce boşanan Arzum Onan'ın tatil pozları sosyal medyada dikkat çekiyor. Onan'ın son olarak paylaşımındaki 4500 TL'lik terliğe yorum yağdı. Bir takipçinin konuyu emekli maaşına getirmesine ise Onan sessiz kalmadı.

Magazin 18-08-2023 13:18

Saç sakal karışmış imajı gündem olmuştu! Mehmet Aslantuğ'un notu dikkat çekti

Arzum Onan ile boşanan Mehmet Aslantuğ son olarak Bozcaada tatilinde görüntülenmiş ve saç sakal birbirine karışmış imajıyla dikkat çekmişti. Tatil pozlarını paylaşan Aslantuğ paylaşımına düştüğü notla sosyal medyada gündeme geldi.

Magazin 14-08-2023 15:13

Seçimde istediği sonucu alamamıştı! Arzum Onan'dan yeni boşanan Mehmet Aslantuğ'un saç sakal birbirine karıştı

Türkiye İşçi Partisi'nin Muğla'dan milletvekili adayı olan ünlü oyuncu Mehmet Aslantuğ, Meclis'e girememişti. Hem siyasete atılması hem de 27 yıllık evliliğini bitirmesiyle gündeme gelen Mehmet Aslantuğ'un son hali dikkat çekti.

Magazin 10-08-2023 11:50

Arzum Onan oğlu ve kendisine çok benzetilen müstakbel geliniyle poz verdi

Oyuncu Mehmet Aslantuğ ile boşanarak herkesi şaşırtan ve boşanmaya el ele giden Arzum Onan sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. Arzum Onan son olarak oğlu Can Aslantuğ ve onun sevgilisi Lal Gümüşçüoğlu ile poz verdi. Müstakbel gelini görenler bakın ne dedi.

Magazin 07-08-2023 07:03

Yeni boşanmıştı! Arzum Onan oğlu ve oğlunun sevgilisiyle tatilde

Arzum Onan Mehmet Aslantuğ’la 27 yıllık evliliğini bitirmişti. İddialara göre boşanmayı güzel oyuncu istemişti. Evliliği son bulan Arzum Onan oğlu Can ve Can'ın sevgilisi Lal ile tatile çıktı. Güzel isimden makyajsız tatil pozları geldi.

Magazin 07-07-2023 08:22

27 yıllık eşi Arzum Onan'dan boşanan Mehmet Aslantuğ ayrılığın perde arkasını anlattı! ''Ben terk etmedim, kalbimi başka birine...''

Geçtiğimiz ay 27 yıllık eşi Arzum Onan ile tek celsede boşanan Mehmet Aslantuğ'un adı iş insanı Gözde Akpınar ile anılmıştı. Aşk iddialarını yalanlayan Aslantuğ, Arzum Onan ile ayrılığının perde arkasını ilk kez anlattı. Mehmet Aslantuğ'un samimi açıklamaları magazin gündemine bomba gibi düştü.

Magazin 16-06-2023 17:06

Mehmet Aslantuğ'dan aşk iddiaları sonrası paylaşım! Boşanmayı bu yüzden istediğim konuşuluyormuş...

Arzum Onan ile boşandıktan sonra adı iş kadını Gözde Akpınar ile aşk dedikodularına karışan Mehmet Aslantuğ bu iddialara çok sinirlendi. Mehmet Aslantuğ sosyal medya hesabından paylaşım yaparak isyan etti.

Magazin 13-06-2023 13:49

Aşk yaşadıkları iddia edilmişti! Mehmet Aslantuğ ve Gözde Akpınar'dan açıklama geldi

27 yıl evli olduğu Arzum Onan ile geçtiğimiz günlerde boşanan Mehmet Aslantuğ’un yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilmişti. Aslantuğ ve aşk yaşadığı iddia edilen Gözde Akpınar konuyla ilgili açıklama yaptı.

Magazin 13-06-2023 08:27

Arzum Onan ile yeni boşanmıştı! Mehmet Aslantuğ hakkında bomba aşk iddiası

27 yıl evli kaldığı Arzum Onan ile el ele geldiği adliyeden boşanarak ayrılan Mehmet Aslantuğ aşk iddialarıyla gündemde. Söylemezsem Olmaz'ın gündeminde olan aşk iddiasına göre; Mehmet Aslantuğ gönlünü iş insanı Gözde Akpınar'a kaptırdı.

Magazin 12-06-2023 14:26

Mehmet Aslantuğ ile boşandıktan sonra İstanbul'dan gitti! Arzum Onan'ın doğayla iç içe pozları

Mehmet Aslantuğ ile 27 yıllık evliliğini tek celsede bitiren Arzum Onan boşanma davasına eski eşiyle el ele gelince gündem olmuştu. Uzun süredir birlikte yaşamayan çiftten Arzum Onan boşandıktan sonra soluğu Foça'da aldı. Oyuncunun doğa ile iç içe pozlarına beğeni yağdı.

Magazin 04-06-2023 11:55

Mehmet Aslantuğ'un itirafı gündem olmuştu! Arzum Onan'dan açıklama! Mükemmel çift olmak ya da görünmek gibi bir iddiamız hiç olmadı

Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan çifti 27 yıllık evliliklerini bitirme kararı aldı. Boşanmaya el ele gelen çiftten Aslantuğ boşandıktan sonraki itirafıyla gündeme gelmişti. Ünlü oyuncudan sonra da Arzum Onan bir dergiye yaptığı açıklamada boşanmaya dair konuştu.

Magazin 02-06-2023 14:44

Boşanmaya el ele gelmişlerdi! Mehmet Aslantuğ sosyal medyadan paylaşarak itiraf edip sonra da sildi

Oyuncu Mehmet Aslantuğ ile Arzum Onan, 27 yıllık evliliklerini tek celsede bitirmişti. Aslantuğ ve Onan boşanmaya da el ele gelerek gündem olmuştu. Mehmet Aslantuğ sosyal medyadan duygularını dile getiren paylaşımını kısa sürede sildi.

Magazin 01-06-2023 13:16

Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ boşanma davasına el ele geldi! Tek celsede bitti

Milletvekili adayı olmasıyla adından söz ettiren oyuncu Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan 27 yıllık evliliklerini sonlandırma kararı aldı. Arzum Onan'ın açtığı boşanma davası, Beykoz 1. Aile Mahkemesi'nde görüldü. Çift boşanma davasına el ele gelerek gündem oldu.

Magazin 30-05-2023 07:01

Mehmet Aslantuğ'dan Arzum Onan paylaşımı! Yanıt gecikmedi

Milletvekili adayı olan Mehmet Aslantuğ son günlerde özel hayatıyla da gündemde. Mehmet Aslantuğ son olarak Arzum Onan'ın Anneler Günü için paylaşım yaptı ve bakın ne yanıt aldı.

Magazin 14-05-2023 12:50

Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un oğlu Can sevgilisiyle poz verdi! Kız arkadaşın annene benziyor

Oyuncu Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ'un oğlu Can, sevgilisiyle aşk pozunu paylaştı. Yakışıklılığı ile dikkat çeken Can Aslantuğ'un sevgilisi Lal Gümüşçüoğlu'nu görenler kendini tutamadı. Kimi Can Aslantuğ'un sevgilisini anne Arzum Onan'a benzetirken kimi ise "Birbirinize benziyorsunuz" yorumları yaptı.

Magazin 03-10-2022 08:34

Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan'ın oğulları Can sevgilisiyle aşk pozunu paylaştı! Annene benziyor

Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan'ın oğlu Can Aslantuğ sevgilisi Lal Gümüşçüoğlu ile tatile çıktı. 21 yaşındaki Can Aslantuğ sevgilisiyle aşk pozunu paylaştı. İkilinin pozlarına beğeni yağarken Can Aslantuğ'un sevgilisini annesi Arzum Onan'a benzetenler de oldu.

Magazin 09-06-2022 14:41

Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ'un oğulları Can'ın sevgilisi olay oldu! Annesinin aynısını bulmuş

Oyuncu Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ'un oğlu Can'ın sevgilisi Lal Gümüşçüoğlu gündem oldu. 21 yaşındaki Can Aslantuğ'un sevgilisini görenler "Arzum Onan'ın aynısı" yorumları yaptı. Arzum Onan ise iddialara göre bu konuda "Biz benzetmiyoruz" dedi.

Magazin 16-05-2022 13:03

Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ'un oğlu Can Aslantuğ kimdir? Can Aslantuğ nereli ve kaç yaşında? Instagram kullanıcı adı nedir?

Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ'un oğlu Can Aslantuğ, kız arkadaşıyla olan fotoğrafına ilişkin annesi Arzum Onan'ın sözleri sonrası merak konusu oldu. Bir anda gündem olan olayın ardından Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ'un oğlu Can Aslantuğ kimdir? Can Aslantuğ nereli ve kaç yaşında? Instagram hesabı nedir? soru ve konu başlıkları internette araştırılmaya başlandı. İşte detaylar...

Magazin 16-05-2022 08:20

Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ'un oğlu Can Aslantuğ kimdir? Can Aslantuğ nereli ve kaç yaşında? Instagram hesabı nedir?

Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ'un oğlu Can Aslantuğ, kız arkadaşıyla olan fotoğrafını sosyal medya hesabında paylaştı. Bir anda gündem olan olayın ardından Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ'un oğlu Can Aslantuğ kimdir? Can Aslantuğ nereli ve kaç yaşında? Instagram hesabı nedir? soru ve konu başlıkları internette araştırılmaya başlandı. İşte detaylar...

Magazin 21-04-2022 12:45

Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan'ın oğulları Can yetişkin oldu! İşte yeni mesleği

Evlilikleri ile magazin dünyasında örnek teşkil eden Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan çiftinin 21 yaşındaki oğulları Can Aslantuğ artık bir yetişkin! Koç Üniversitesi Konservatuar bölümünde Piyano üzerine müzik eğitimi alan Can'ın meslek seçimi belli oldu.

Magazin 11-03-2022 10:54

Arzum Onan'ın güzelliği aileden! Bir de annesini görün

Mehmet Aslantuğ ile evliliklerinde 24 yılı geride bırakan Arzum Onan'ın güzelliğinin kaynağı belli oldu. Arzum Onan'ın annesini gören "Güzelliği genetikmiş" demeden edeme

Magazin 27-12-2021 16:22

Aşkları dillere destan! Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan çiftinin oğulları Can koca adam oldu!

1996 yılında dünyaevine giren Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ çiftinin oğulları Can Aslantuğ, delikanlı oldu. Aslantuğ ailesinin sevgi dolu pozlarına Instagram'da beğeni yağıyor.

Magazin 20-10-2021 09:21

Miss Turkey 2021 birincisi kim oldu? İşte Türkiye'nin en güzel kızı

Miss Turkey 2021 yarışmasında 20 finalist birincilik için podyuma çıktı.Final gecesinde 14 numara ile yarışan Dilara Korkmaz, Türkiye'nin en güzel kızı seçildi. 1.77 boyundaki Dilara Korkmaz, ülkemizi Miss World yarışmasında temsil edecek.

Magazin 08-09-2021 23:00

Azra Akın, Çağla Şıkel ve Arzum Onan Miss Turkey jürisinde buluştu!

Eski modeller Azra Akın, Çağla Şıkel ve Arzum Onan yıllar sonra yeniden buluştu. Miss Turkey'in eski birincileri olan ünlü isimler, Miss Turkey 2021'de birlikte jüri koltuğunda yer aldı.

Magazin 08-09-2021 21:31

Arzum Onan ile Mehmet Aslantuğ nasıl tanıştı? İşte Onan ile Aslantuğ'un aşk hikayesi...

1 Ağustos 1996'da dünyaevine giren oyuncu Arzum Onan ile oyuncu Mehmet Aslantuğ ikilisinin mutlu evliliği 25 yıldır devam ediyor. Can Aslantuğ adında bir oğlu bulunan çiftin tanışma hikayesi dikkat çekti. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Onan, Instagram'da eşi Aslantuğ ve oğlu Can Aslantuğ ile paylaşım yapıyor. İşte Onan ile Aslantuğ'un aşk hikayesi...

Magazin 03-08-2021 16:21

En az kendisi kadar güzel! Arzum Onan annesinin gençliğini paylaştı

Ünlü oyuncu ve heykeltıraş Arzum Onan, sosyal medyayı en aktif kullanan ünlüler arasında yer alıyor. Son olarak, annesinin gençlik yıllarından paylaştığı fotoğrafla herkesi şaşırttı.

Magazin 08-07-2021 15:34

47 yaşındaki Arzum Onan'dan yatak pozu!

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan ve paylaşımlarıyla ilgi odağı olan Arzum Onan, son olarak sıfır makyaj bir karesini paylaştı. Takipçileri Arzum Onan'ın doğal güzelliğine övgüler yağdırdı.

Magazin 30-06-2021 16:01

47 yaşındaki Arzum Onan çimlerde yalın ayak! Kırmızılar içinde büyüledi

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan ve paylaşımlarıyla ilgi odağı olan Arzum Onan, son olarak çimlerin üzerinde çıplak ayak gezdiği anlardan bir karesini paylaştı. Takipçileri kırmızılar içindeki Arzum Onan'ın güzelliğine övgüler yağdırdı.

Magazin 21-06-2021 17:28

Bakalım onları tanıyabilecek misiniz? İşte ünlülerin çocukluk halleri

Televizyon ve sanat dünyasından yakından tanıdığımız birçok ünlü isim, sosyal medya paylaşımları ile hayranlarını şaşırtmaya devam ediyor. İnstagram hesaplarından sık sık çocukluk yıllarına ait fotoğraf paylaşan ünlülerimizin yıllar içindeki değişimi ağızları açık bırakıyor. İşte ünlülerin çocukluk halleri...

Magazin 10-06-2021 13:01

Arzum Onan bikinili pozları ile çok konuşulmuştu! İmajını değiştiren Arzum Onan'ın yeni hali şaşırttı!

47 yaşındaki ünlü manken ve oyuncu Arzum Onan'ın yakın süreçte 23 senelik eşi Mehmet Aslantuğ ile beraber ekranlara döneceği konuşuluyordu. Arzum Onan'dan iddialar sonrası olay bir imaj değişikliği geldi. Senelerdir saçlarını uzun şekilde kullanan Onan, bu defa saçlarını kısacık kestirdi. Sevilen oyuncu, sosyal medya hesabı üzerinden yeni imajını sevenleriyle paylaştı.

Magazin 28-05-2021 09:59

Yıllar sonra setlere dönmeye hazırlanan Arzum Onan yeni imajıyla şaşırttı

23 yıllık eşi Mehmet Aslantuğ ile ekrana döneceği haberleriyle gündem olan Arzum Onan, imajını değiştirdi. Yıllardır saçlarını omuz hizasında kestiren Onan, bu sefer kısacık kestirdi.

Magazin 28-05-2021 09:12

Final Yapan Masumiyet’in Harun'u Mehmet Aslantuğ yeni projesini duyurdu!

Fox TV ekranlarında güçlü oyuncu kadrosu ve çarpıcı konusuyla fırtınalar estiren diz Masumiyet final yapacağı kararını açıkladı. 13. bölümüyle final yapacak olan dizide Harun Orhun karakterine hayat veren Mehmet Aslantuğ, rol alacağı yeni projesini sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu.

Magazin 24-05-2021 13:28

Mehmet Aslantuğ çekti! 47 yaşındaki Arzum Onan'dan bikinili poz

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan ve paylaşımlarıyla ilgi odağı olan Arzum Onan yazdan kalma bikinili pozu ile beğeni topladı. Arzum Onan'ın bikinili pozunu eşi Mehmet Aslantuğ çekti.

Magazin 27-03-2021 15:53

Bacakları tartışma konusu olan Arzum Onan'dan eleştirilere yanıt geldi

İki yakın dost Arzum Onan ile Gülenay Kalkan, önceki gün Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı. Birlikte alışveriş yaparak keyifli bir gün geçiren ikili, ayaküstü basın mensuplarıyla konuştu. Geçtiğimiz hafta bacaklarını sosyal medya hesabından paylaşan Onan, gelen eleştirilere yanıt verdi.

Magazin 05-03-2021 09:34

Arzum Onan'ın bacakları sosyal medyada olay oldu! 47 yaşındaki Arzum Onan dayanamadı

Ünlüler dünyasının örnek çiftlerinden olan oyuncu Mehmet Aslantuğ ile model ve oyuncu Arzum Onan'ın, mutlu evliliği herkese örnek oluyor. Evliliklerinde 23 yılı deviren ünlü ikili, sosyal medyada zaman zaman yaptıkları paylaşımlarla dikkat çekiyor. Son olarak Arzum Onan, Instagram hesabından sadece bacağını paylaşınca sosyal medya karıştı. İşte o fotoğraf ve Arzum Onan'ın tepkisi...

Magazin 26-02-2021 09:27

'Çok sıkıcılar' demişti! Arzum Onan'dan Ahmet Hakan'a cevap

Eski manken ve oyuncu Arzum Onan, oğlu Can ile alışveriş yapmak için geldiği Nişantaşı'nda kameralara yansıdı. Onan, gazeteci Ahmet Hakan'ın o eleştirisine yanıt verdi.

Magazin 17-02-2021 14:28

Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ sosyal medyayı salladı

Arzum Onan, kendisi gibi oyuncu olan eşi Mehmet Aslantuğ ile birlikte çekilen karesini sosyal medya hesabından yayınladı. Onan, gönderilerine, "2021 hoş geldin! Sağlık ve afiyetle..." notunu düştü.

Magazin 04-01-2021 16:02