Dominik Cumhuriyeti Haberleri Ve Son Dakika Dominik Cumhuriyeti Haberleri

Dominik Cumhuriyeti Haberleri Ve Son Dakika Dominik Cumhuriyeti Haberleri

Dominik Cumhuriyeti Karayiplerde yer alan bir ada ülkesidir. Porto Riko'nun batısında, Küba ve Jamaika'nın doğusunda yer alır. Venezuela ile deniz sınırı vardır. Adanın batı kısmında Haiti bulunur. Sık sık Dominika ile karıştırılan Dominik Cumhuriyeti’nin başkenti ve en büyük kenti Santo Domingo’dur. Ülkenin 2018 tahmini nüfusu 10 milyondan fazladır. Resmi dili İspanyolca, para birimi Dominik pesosu, zaman dilimi UTC-4 (Atlantik), trafik akışı sağ, telefon kodu +1-809, +1-829, +1-849 ve internet alan adı .do’dur.

Dominik Cumhuriyeti Haberleri

Dominik Cumhuriyeti'nde bir bakan makamında öldürüldü

Dominik Cumhuriyeti'nde çevre ve doğal kaynaklar bakanı yakın bir dostu tarafından makamında vurularak öldürüldü. Saldırının ardında yatan nedenin ne olduğu henüz bilinmiyor.

Haber 07-06-22 09:36

O ülke şokta... Bakanı ofisinde öldürdüler! Vuran kişi bakın kim çıktı?

Dominik Cumhuriyeti Çevre Bakanı Orlando Jorge Mera, uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti. Bakanı vuran kişinin ise yakın arkadaşı olduğu bildirildi. İşte haberin detayları...

Haber 06-06-22 22:15

Aktör Ray Liotta Hayatını Kaybetti

Goodfellas ve Field of Dreams filmlerinin yıldız oyuncusu Ray Liotta, 67 yaşında hayatını kaybetti

Haber 27-05-22 11:43

Dominik Cumhuriyeti’nden Haiti ile sınırlarını kapatma kararı

Dominik Devlet Başkanı Luis Abinader, Haiti Devlet Başkanı Jovenel Moise’nin düzenlenen suikast sonucu hayatını kaybetmesinin ardından Haiti ile sınırlarını kapatma kararı aldığını duyurdu.

Haber 07-07-21 17:39

Dominik Cumhuriyeti

Dominik Cumhuriyeti Hakkındaki Haberler Mynet'te. Dominik Cumhuriyeti Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Survivor büyük final nerede ve ne zaman olacak? Survivor 2021 final tarihi belli oldu

Survivor 2021'in büyük final tarihi belli oldu. Dominik Cumhuriyeti'nde 6 aydır süren büyük maceranın finali için geri sayım başladı. Survivor'da İsmail Balaban yarı finale kalmayı garantilemişti. Ayşe, Aleyna, Berkay ve Poyraz arasından bir kişi elenecek, üç yarışmacı ise yarı finale çıkacak. Survivor 2021'in büyük final tarihi de belli oldu.

Magazin 21-06-21 02:30

Survivor ödül ve bil bakalım oyunlarını kim kazandı? 17 Haziran Survivor 2021'de ödül ne oldu?

Finale kısa süren kalan Survivor 2021'de son 6'ya kalan yarışmacılar ödül oyunu ve bil bakalım oyununda karşı karşıya geldi. Survivor'ın 17 Haziran Perşembe ekrana gelen son bölümünde, eleme konseyi öncesinde yarışmacılar ödül oyununa çıktı. Yarışmacılar daha sonra ise bil bakalım oyununda eğlenceli anlar yaşadı. Peki Survivor ödül ve bil bakalım oyunlarını kimler kazandı? Survivor'da ödül ne oldu?

Magazin 18-06-21 01:36

Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 15 Haziran Survivor'da eleme adayı kim oldu?

Haziran sonunda büyük finali yapılacak olan Survivor 2021'in 15 Haziran Salı akşamı ekrana gelen son bölümünde dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Yarışmacılar eleme adayı olmamak için dokunulmazlık sembolünü almak için ter döktü. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan yarışmacı ise ada konseyinde haftanın 2. eleme adayını "Sevgi sıralamasına göre" sözleriyle açıkladı. Peki, Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor'da ikinci eleme adayı kim oldu?

Magazin 16-06-21 00:34

Survivor'da kim elendi? Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı? İşte 8 Haziran Survivor'dan elenen yarışmacı

Survivor 2021'in 8 Haziran Salı akşamı ekrana gelen son bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Survivor'da bu hafta bireysel dokunulmazlık oyunlarını oynandı. Survivor'da yarışmacılar iletişim oyununda da karşı karşıya geldi. Bu oyunları kazanan yarışmacılar elemeye kalan isimleri seçti. Survivor'dan elenen yarışmacı ise sms oylaması sonuçlarına göre belli oldu. Peki Survivor'da eleme adayları kimler oldu? Survivor 2021'den kim elendi?

Magazin 09-06-21 00:25

Survivor'da adalar birleşti! Survivor ödül ve market oyunlarını kim kazandı? 3 Haziran Survivor'da ödül ne oldu?

Survivor 2021'in 3 Haziran Perşembe ekrana gelen son bölümünde çifte ödül oyunu heyecanı yaşandı. Kırmızı ve mavi takımların kampları da birleşti. Yarışmacılar aynı kampta yaşamaya başladı. Kırmızı ve mavi takım, market oyunu ve ödül için karşı karşıya geldi. Peki Survivor’da market oyunu ve ödül oyununu kim kazandı? Survivor’da ödül ne oldu?

Magazin 04-06-21 00:34

Survivor ödül ve sembol oyunlarını kimler kazandı? 31 Mayıs Survivor'da ödül ne oldu?

Survivor 2021'in 31 Mayıs Pazartesi ekrana gelen son bölümünde kırmızı ve mavi takım yarışmacıları ödül oyununda karşı karşıya geldi. Zor bir parkurda ödülü kazanmak için savaşan iki takım arasında nefes kesen mücadele yaşandı. Survivor'da yarışmacılar sembol oyununda da karşılaştı. Peki, Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı? Survivor'da ödül ne oldu?

Magazin 01-06-21 01:17

Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı? 27 Mayıs Survivor 2021’de düello oyununu kim kazandı?

Survivor 2021'in 27 Mayıs Perşembe akşamı ekrana gelen 104. bölümünde ödül oyunu ve düello oyunu heyecanı yaşandı. Survivor son bölüm farklı bir ödül oyunu ve baştan sona heyecanlı geçen düellolara sahne oldu. Peki Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı? Survivor’da düellolarda kim galip geldi? Ödüller ne oldu?

Magazin 28-05-21 00:21

Survivor'da market oyununu kim kazandı? 26 Mayıs Survivor 2021'de ödül ne oldu?

Survivor 2021'in 26 Mayıs Çarşamba ekrana gelen son bölümünde ödül oyunu heyecanı yaşandı. Survivor'da kırmızı ve mavi takım yarışmacıları market ödülü için oldukça zorlu bir parkurda mücadele etti. Gözleri bağlı bir şekilde arkadaşlarının yönlendirmeleriyle parkuru tamamlamak zorunda olan yarışmacılar, oldukça zorlu anlar yaşadı. Peki, Survivor'da market oyununu hangi takım kazandı? İşte 26 Mayıs Survivor 2021'de ödülü kazanan takım.

Magazin 27-05-21 00:45

Survivor'da kim elendi? Survivor 2021 sms oylaması birincileri kimler oldu? İşte 25 Mayıs Survivor'dan elenen yarışmacı

Survivor 2021'in 25 Mayıs Salı akşamı ekrana gelen son bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Survivor'da bu hafta dokunulmazlık oyunlarını mavi ve kırmızı takım birer defa kazandı. Böylece iki takımdan da birer yarışmacı elemeye kaldı. Survivor son bölümde ise sms oylaması birincisi olan yarışmacılar, diğer eleme adaylarını belirledi. Peki Survivor'da eleme adayları kimler oldu? Survivor 2021'den kim elendi?

Magazin 25-05-21 23:55

Survivor’da ödül ve performans oyununu kim kazandı? 24 Mayıs Survivor 2021’de ödül ne oldu?

Survivor 2021'in 24 Mayıs Pazartesi ekrana gelen son bölümünde büyük ödül ve performans oyunları heyecanı yaşandı. Survivor'da mavi ve kırmızı takımlar büyük ödülü kazabilmek için zorlu parkurda karşı karşıya geldi. Oyun öncesinde açıklanan büyük ödül, yarışmacıları sevinçten havaya uçurdu. Ödül oyunu sonrasında yarışmacılar, bireysel performans oyununda da sembol için mücadele etti. Peki Survivor ödül oyununu hangi takım kazandı? Büyük ödül ne oldu?Survivor'da sembolü kimler aldı?

Magazin 25-05-21 02:45

Survivor market oyunu ve hafıza oyununu kim kazandı? 20 Mayıs Survivor'da ödül ne oldu?

Survivor 2021'in 20 Mayıs Perşembe ekrana gelen son bölümünde market ve hafıza oyunları oynandı. Survivor'da mavi ve kırmızı takımlar ilk olarak market oyununda karşı karşıya geldi. Yarışmacılar yeni bir parkurda mücadele etti. Yarışmacılar, nefes kesecek karşılaşmalarda engelleri geçmek için çukur kazdı, sırıklarla üstünden atladı. Peki Survivor'da market oyununu hangi takım kazandı? Survivor market oyunu ödül ne oldu?

Magazin 21-05-21 00:55

Survivor ödül oyunu kim kazandı? 19 Mayıs Survivor'da ödül ne oldu?

Survivor 2021'in 19 Mayıs Çarşamba ekrana gelen yeni bölümünde ödül oyunu heyecanı yaşandı. Survivor'da bayram nedeniyle elemenin olmadığı haftada, mavi ve kırmızı takımlar ödül oyununda karşı karşıya geldi. Yeni ve zorlu bir parkurda mücadele eden iki takım yarışmacıları, son ana kadar ödülü kazanmak için mücadele etti. Peki, Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? İşte 19 Mayıs Survivor 2021'de ödül ne oldu?

Magazin 20-05-21 00:14

Survivor ödül oyunu kim kazandı? Çifte ödül oyunu heyecanı yaşandı! 18 Mayıs Survivor'da ödüller ne oldu?

Survivor 2021'in 18 Mayıs Salı ekrana gelen 96. bölümünde çifte ödül oyunu heyecanı yaşandı. Bayram nedeniyle elemenin olmadığı haftada mavi ve kırmızı takımlar, iki ayrı ödül oyununda karşı karşıya geldi. İki farklı parkurda oynanan ödül oyunlarında zaman zaman yarışmacılar arasında tartışmalar da yaşandı. Peki Survivor ödül oyunlarını kim kazandı? 18 Mayıs Survivor 2021'de ödüller neler oldu?

Magazin 19-05-21 01:02

Survivor'da ikinci aile ödülü oyununu kim kazandı? Final Dominik'ten canlı yayınlandı! Survivor 2021'de hangi takım aileleriyle buluşacak?

Survivor 2021'in 17 Mayıs Pazartesi ekrana gelen son bölümünde 'aile ödülü' heyecanı yaşandı. Survivor'da iki etaptan oluşan oyunun ilk ayağını mavi takım kazanmıştı. Kazanan takımın yarışmacılarının Dominik'te aileleriyle buluşarak yemek yiyeceği oyunun final kısmı ise Dominik'ten canlı olarak yayınlandı. Survivor'daki büyük ödülü yarışmacıların aileleri de parkurdan izledi. Peki Survivor aile ödülü oyununu kim kazandı? Survivor'da hangi takım aileleriyle buluşacak?

Magazin 18-05-21 01:28

Survivor aile ödülü oyununu kim kazandı? Yarışmacılar gözyaşlarına boğuldu! Survivor'da kazanan canlı yayında belli oldu

Survivor 2021'in 16 Mayıs Pazar ekrana gelen son bölümünde 'aile ödülü' heyecanı yaşandı. Bu hafta elenmenin olmadığı yarışmada takımlar büyük ödül için yarıştı. Ödül açıkladığında ise yarışmacılar gözyaşlarına boğuldu. Kazanan takımın yarışmacılarının Dominik'te aileleriyle buluşacağı oyunun ilk bölümünün sonucu bayrak yarışı belirledi. Nefes kesen mücadelenin final kısmı ise Dominik'ten canlı olarak yayınlandı. Peki Survivor aile ödülünü kim kazandı?

Magazin 17-05-21 01:37

Survivor market oyunu ve Anlat Bakalım'ı kim kazandı? 13 Mayıs Survivor 2021'de ödül ne oldu?

Survivor 2021'in 13 Mayıs Perşembe akşamı ekrana gelen son bölümünde ödül oyunu heyecanı yaşandı. Survivor Türkiye’de mavi ve kırmızı takımlar, market oyunu ve Anlat Bakalım oyununda karşı karşıya geldi. Oyunlar öncesinde yeni haftanın takım kaptanları da belirlendi. Takımlar haftalık erzak paketi için zorlu parkurda mücadele etti. Peki Survivor ödül oyununu hangi takım kazandı? Survivor'da ödül ne oldu?

Magazin 13-05-21 23:47

Survivor'da kim elendi? Survivor 2021 sms oylaması birincileri kimler oldu? İşte 11 Mayıs Survivor'dan elenen yarışmacı

Survivor 2021'in 11 Mayıs Salı akşamı ekrana gelen son bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Survivor'da bu hafta dokunulmazlık oyunlarını mavi ve kırmızı takım birer defa kazandı. Böylece iki takımdan da birer yarışmacı elemeye kaldı. Survivor son bölümde ise sms oylaması birincisi olan yarışmacı yeni bir eleme adayı belirledi. Peki Survivor'da eleme adayları kimler oldu? Survivor 2021'den kim elendi?

Magazin 11-05-21 23:55

Survivor ödül oyununu kim kazandı? 10 Mayıs Survivor 2021'de büyük ödül ne oldu?

Survivor 2021'in 10 Mayıs Pazartesi akşamı ekrana gelen 89. son bölümünde ödül oyunu heyecanı yaşandı. Survivor'da yeni kurulan mavi ve kırmızı takımlar zorlu parkurda ödül için mücadele etti. Kazanan takımın uçakla adadan alınarak eğlenceli bir gün yaşayacağı ödül oyununda müthiş bir mücadele yaşandı. Peki Survivor'da ödül oyunu hangi takım kazandı? Survivor'da ödül ne oldu?

Magazin 10-05-21 23:59

Survivor ödül oyununu kim kazandı? Yeni takımlar ilk defa yarıştı! 6 Mayıs Survivor 2021'de ödül ne oldu?

Survivor 2021'in 6 Mayıs Perşembe akşamı ekrana gelen son bölümünde ödül oyunu heyecanı yaşandı. Survivor'da takımlar karışmasının ardından yapılan ilk oyunda mavi ve kırmızı takım yarışmacıları karşı karşıya geldi. Survivor'da yeni takımlar büyük ödülü kazanabilmek için zorlu parkurda mücadele etti. Ödül oyununda özellikle eskiden aynı takımda olup şimdi rakip olan yarışmacıların mücadelesi merak ediliyordu. Peki Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı? Survivor'da ödül ne oldu?

Magazin 06-05-21 23:20

Survivor'da kim elendi? Survivor 2021 sms oylaması birincileri kimler oldu? İşte 4 Mayıs Survivor'dan elenen yarışmacı

Survivor 2021'in 5 Mayıs Salı akşamı ekrana gelen son bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Survivor'da bu hafta dokunulmazlık oyunlarını gönüllüler kazanmış ve ünlüler takımından iki yarışmacı elemeye kalmıştı. Survivor son bölümdeki ada konseyinde ise sms birincisi olan yarışmacı, son eleme adayını belirledi. Survivor 2021'den elenen yarışmacının açıklanmasından sonra ise Acun Ilıcalı yeni dönemin başladığını duyurdu. Survivor'da takımlar karışacak ve iki yeni takım ortaya çıkacak.

Magazin 05-05-21 00:09

Survivor'da kim elendi? Survivor 2021 sms oylaması birincileri kimler oldu? İşte 27 Nisan Survivor'dan elenen yarışmacı

Survivor 2021'in 27 Nisan Salı akşamı ekrana gelen son bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Survivor'da bu hafta dokunulmazlık oyunları sonrasında hem gönüllüler hem de ünlülerden eleme adayları çıkmıştı. Survivor son bölümdeki ada konseyinde ise sms birincisi olan yarışmacılar, diğer eleme adaylarını belirledi. Peki Survivor sms birincisi kim oldu? Survivor 2021'den kim elendi? İşte 27 Nisan Salı Survivor'dan elenen yarışmacı.

Magazin 27-04-21 23:43

Survivor ödül oyununu kim kazandı? 26 Nisan Survivor 2021'de büyük ödül ne oldu?

Survivor 2021'in 26 Nisan Pazartesi ekrana gelen 78. son bölümünde ödül oyunu heyecanı yaşandı. Survivor'da ünlüler ve gönüllüler takımları büyük ödül için zorlu parkurda karşı karşıya geldi. Kazanan takımın adalarından alınarak keyifli bir gün geçireceği ödül oyununda kıyasıya bir mücadele yaşandı. Peki Survivor ödül oyununu hangi takım kazandı? Survivor'da ödül ne oldu?

Magazin 27-04-21 01:48

Survivor iletişim oyununu kim kazandı? 20 Nisan Survivor 2021'de ödül ne oldu?

Survivor 2021'in 20 Nisan Salı akşamı ekrana gelen 74. son bölümünde iletişim oyunu heyecanı yaşandı. Survivor'da aylardır sevdiklerinden uzak kalan ünlüler ve gönüllüler yarışmacıları, iletişim ödülünü kazanabilmek için zorlu parkurda mücadele etti. Yarışmacılar, duygusal oyunu alıp sevdikleriyle iletişim kurma şansını elde etmeye çalıştı. Günün sonunda oyunu kazanan takım güzel bir iletişim ödülü kazandı. Peki, Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı? Survivor’da iletişim ödülü ne oldu?

Magazin 20-04-21 23:10

Survivor iletişim ödülü oyununu kim kazandı? 6 Nisan Survivor 2021'de ödül ne oldu?

Survivor'ın 6 Nisan Salı ekrana gelen son bölümünde iletişim ödülü heyecanı yaşandı. Survivor Türkiye 2021'de iletişim oyunu nefes kesen mücadelelere sahne oldu. Survivor'da sevdikleri ve ailelerinden aylardır haber alamayan yarışmacılar, iletişim ödüllü oyunu kazanmak için tüm güçlerini ortaya koydu. Peki Survivor'da iletişim ödülünü kim kazandı?

Magazin 07-04-21 02:35

Survivor ödül oyununu kim kazandı? 1 Nisan Survivor'da ödül ne oldu? Sembolü kazanan yarışmacılar belli oldu!

Survivor 2021'in 1 Nisan Perşembe ekrana gelen son bölümünde ödül ve sembol oyunları heyecanı yaşandı. Ünlüler ve gönüllüler takımları ödül oyununda karşı karşıya geldi. Zorlu parkurda geçen oyunda takımlar yemek ödülünü kazanmak için tüm güçlerini sarf etti. Yarışmacıları sembol oyununda da karşı karşıya geldi. Performans oyununda yarışmacılar su üzerinde dengede durmaya çalıştı. Sembolü kazananlar da belli oldu. Peki Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı? Survivor'da ödül ne oldu?

Magazin 02-04-21 02:06

Survivor'da kim elendi? Survivor 2021 sms oylaması birincileri kimler oldu? İşte 1 Nisan Survivor'dan elenen yarışmacı

Survivor 2021'in 1 Nisan Perşembe akşamı ekrana gelen son bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Survivor'da bu hafta dokunulmazlık oyunlarını iki takım birer defa kazandı. Böylece hem ünlüler hem de gönüllülerden eleme adayları çıkmıştı. Survivor son bölümdeki ada konseyinde ise ünlüler ve gönüllülerde sms birincisi olan isimler, 4. ve 5. eleme adayını belirledi. Peki Survivor sms birincileri kimler oldu? Survivor 2021'den kim elendi? İşte 1 Nisan Salı Survivor'dan elenen yarışmacı.

Magazin 01-04-21 23:49

Survivor’da eleme adayı kim oldu? 30 Mart Survivor 2021’de dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

Survivor 2021'in 30 Mart Salı akşamı ekrana gelen 59. yeni bölümünde haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Ünlüler ve gönüllüler takımları, birleşme partisi sonrasında haftanın 2. dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Dokunulmazlığı kaybeden takım için toplanacak ada konseyinde haftanın üçüncü eleme adayı belirleyen oylama yaptı. Peki, Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor’da eleme adayı kim oldu?

Magazin 31-03-21 00:53

Jason Derulo Survivor birleşme partisine damga vurdu! Jason Derulo'dan Survivor yarışmacılarını güldüren tuvalet sorusu!

Survivor 2021'in 28 Mart Pazar akşamı ekrana gelen son bölümünde birleşme partisi heyecanı yaşandı. Survivor birleşme partisinde konser veren dünyaca ünlü star Jason Derulo performansı ile izleyenleri mest etti. Jason Derulo konserden sonra yarışmacılarla bir araya geldi. Jason Derulo, Survivor yarışmacılarına tuvalet ihtiyaçlarını nasıl karşıladıklarını sorunca yarışmacılardan ilginç yanıtlar geldi.

Magazin 29-03-21 02:34

Survivor birleşme partisinde yarışmacılar şık kıyafetleriyle göz kamaştırdı!

Survivor 2021'de merakla beklenen birleşme partisinde eğlenceli anlar yaşandı. Survivor yarışmacıları birleşme partisinde şıklıklarıyla göz kamaştırdı.

Magazin 28-03-21 23:06

Survivor'da birleşme partisi öncesi son ödül oyununu kim kazandı? 25 Mart Survivor 2021'de ödül ne oldu?

Survivor 2021'in 25 Mart Perşembe akşamı ekrana gelen 55. bölümünde ödül oyunu heyecanı yaşandı. Survivor 2021 yeni bölümde ünlüler ile gönüllüler, birleşme partisi öncesi son ödül oyununda karşı karşıya geldi. Kıran kırana bir mücadelenin yaşanacağı ödül oyununda yarışmacılar, engelleri geçerken çok zorlandı. Peki, Survivor’da ödül oyununu kim, hangi takım kazandı? Birleşme partisi öncesi son ödül ne idi?

Magazin 26-03-21 00:56

Survivor market oyununu kim kazandı? 25 Mart Survivor 2021’de market oyunu ödülü ne oldu?

Survivor 2021'in 25 Mart Perşembe ekrana gelen son bölümünde ünlüler ve gönüllüler takımları market oyununda karşı karşıya geldi. Survivor'da haftalık erzak paketini almak isteyen iki takım müthiş bir mücadele verdi. Peki, Survivor’da market oyununu kim kazandı? Market oyunu ödülü ne oldu?

Magazin 25-03-21 23:06

Survivor'da kim elendi? Survivor 2021 sms oylaması birincileri kimler oldu? İşte 23 Mart Survivor'dan elenen yarışmacı

Survivor 2021'in 23 Mart Salı akşamı ekrana gelen son bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Survivor'da bu hafta dokunulmazlık oyunlarını iki takım birer defa kazandı. Böylece hem ünlüler hem de gönüllülerden eleme adayları çıkmıştı. Survivor son bölümdeki ada konseyinde ise ünlüler ve gönüllülerde sms birincisi olan isimler, 4. ve 5. eleme adayını belirledi. Peki Survivor sms birincileri kimler oldu? Survivor 2021'den kim elendi? İşte 16 Mart Salı Survivor'dan elenen yarışmacı.

Magazin 24-03-21 00:14

Survivor ödül oyununu kim kazandı? 22 Mart Survivor 2021'de ödül ne oldu?

Survivor 2021'in 22 Mart Pazartesi ekrana gelen 53. bölümünde ödül oyunu heyecanı yaşandı. Survivor'da açlıkla da mücadele eden yarışmacılar ödül oyununu kazanabilmek için zorlu parkurda mücadele etti. Survivor'da yarışmacılar hem yemek ödülü, hem de bir hafta boyunca kullanabilecekleri tuvalet için yarıştılar. Peki Survivor ödül oyununu hangi takım kazandı?

Magazin 23-03-21 00:32

Survivor'da kim elendi? Survivor 2021 sms oylaması birincisi kim oldu? İşte 9 Mart Survivor'dan elenen yarışmacı

Survivor 2021'in 9 Mart Salı akşamı ekrana gelen son bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Survivor'da bu hafta oynanan dokunulmazlık oyunlarının ikisini de ünlüler takımı kazandı. Konseydeki oylamalarda gönüllülerden 3 yarışmacı eleme adayı olmuşt. Gönüllüler takımında sms birincisi olan isim ise, diğer eleme adayını belirledi. Peki Survivor'da sms birincisi kim oldu? Survivor 2021'den kim elendi? İşte 9 Mart Salı Survivor'dan elenen yarışmacı.

Magazin 10-03-21 00:30

Survivor 2021'de Barış ve Doğan kavgası! Karaktersizsin sözü ortalığı karıştırıyor!

Survivor 2021'in 8 Mart Pazartesi ekrana gelecek olan 43. yeni bölümünde ünlüler takımı karışıyor. Survivor'ın yeni bölüm fragmanında Barış ve Doğan arasındaki kavga dikkat çekiyor. Doğan'ın "Karatersizsin oğlum sen" sözü karşısına çılgına dönen Barış, kendisini tutmaya çalışan arkadaşlarından kurtuluyor ve koşarak Doğan'a gidiyor. Doğan ve Barış arasındaki kavganın ardından diskalifiye gelip gelmeyeceği ise merak konusu oldu.

Magazin 08-03-21 01:42

Survivor eleme adayları kimler oldu? 7 Mart Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor 2021'in 7 Mart Pazar akşamı ekrana gelen 42. yeni bölümünde dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Survivor'da ilk dokunulmazlık oyununu ünlüler kazanmış ve gönüllülerden iki yarışmacı birden elemeye kalmıştı. Yeni bölümde ünlüler ile gönüllüler, bir kez daha dokunulmazlık için mücadele verdi. Yarışmacılar, gözleri bağlı, kollarında ziller ile çıktıkları ringde mücadele etti. Konseyde ise kaybeden takımdan bir isim daha elemeye kaldı. Peki Survivor'da üçüncü eleme adayı kim oldu?

Magazin 08-03-21 00:00

Survivor ödül oyununu kim kazandı? 4 Mart Survivor'da ödül ne oldu?

Survivor 2021'in 4 Mart Perşembe ekrana gelen 40. bölümünde ödül ve market oyunları heyecanı yaşandı. Ünlüler ve gönüllüler yarışmacıları ödülü oyunu kazanabilmek için zorlu parkurda mücadele etti. Peki Survivor ödül oyununu hangi takım kazandı? Survivor'da ödül ne oldu? Takımlar daha sonra ise market oyununda karşı karşıya geldi. Kazanan takım ise kamplarına yiyeceklerle döndü. Survivor'da ünlüler ve gönüllülerde yeni takım kaptanları da belli oldu.

Magazin 05-03-21 00:26

Survivor'dan elenen Çağman'dan ünlüler takımıyla ilgili flaş sözler!

Survivor 2021'den elenen son yarışmacı ünlüler takımından Çağman Çatay oldu. Survivor'a yedeklerden katılan Çağman'ın Dominik macerası ise sadece bir hafta sürdü. Survivor Çağman elendikten sonra yaptığı açıklamada ünlüler takımını eleştirdi.

Magazin 03-03-21 22:33

Jessie James Decker’ın keyfi yerinde: Dominik’ten paylaştı

Amerikalı Country şarkıcısı Jessie James Decker, tatil için Dominik Cumhuriyeti’ni tercih etti. Tatilden bol bol fotoğraf paylaşan 32 yaşındaki şarkıcı, bölgenin plajlarına, lezzetli yemeklerine ve kültürüne hayran kaldı.

Magazin 02-03-21 10:31

Survivor'da eleme adayı kim oldu? 28 Şubat Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor 2021'in 28 Şubat Pazar ekrana gelen son bölümünde dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Survivor'da ilk dokunulmazlık oyununu gönüllüler kazanmıştı. Son bölümde ünlüler ve gönüllüler ikinci dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Gönüllüler, bu akşam da kazanıp karşı takımı bir kişi daha eksiltmek istiyordu. Ünlüler takımı ise ivmeyi tersine çevirmek için elinden geleni yaptı. Peki Survivor dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor'da haftanın 2. eleme adayı kim oldu?

Magazin 01-03-21 00:35

Dominik Cumhuriyeti nerede, hangi kıtada? Nüfusu kaç; parası, dini, dili, başkenti nedir?

SPOT: Doğal güzellikleri, denizi ve kumuyla turistleri cezbeden; özellikle Survivor gibi pek çok yarışmaya yaptığı ev sahipliğiyle ünü artan Dominik Cumhuriyeti, tatil mekanı olarak sıklıkla tercih edilir. Peki Dominik Cumhuriyeti nerede? İşte, eşsiz güzellikleriyle dikkatleri üzerine çeken ''Dominik Cumhuriyeti'' ile ilgili detaylı bilgiler...

Trend 16-12-20 16:30

Kolombiya'da uyuşturucu karteli elebaşı yakalandı

Kolombiya'da uyuşturucu karteli elebaşı yakalandı

Haber 03-12-19 12:19

15 yaşındaki kızı suyun altında tutarak boğdu!

Dominik Cumhuriyeti’nde 16 yaşındaki bir genç, tutup havuza fırlattığı ve havuzdan çıkmasına izin vermediği 15 yaşındaki arkadaşını suyun altında tutarak ölümüne neden oldu.

Trend 19-09-19 15:46

Basketbol: 2019 FIBA Dünya Kupası

Almanya: 68 - Dominik Cumhuriyeti: 70

Spor 03-09-19 13:50

Basketbol: 2019 FIBA Dünya Kupası

Dominik Cumhuriyeti: 80 - Ürdün: 76

Spor 01-09-19 13:40