Mynet Trend

10 yıl önce gömülen kadını mezarından çıkarttılar! Gördükleri manzaraya inanamadılar... Beyaz bir gecelik giydirip gezdirdiler

Sosyal medyada kısa sürede popüler olan bir videoda 10 yıl önce Dominik Cumhuriyeti’nde vefat eden Margarita Rosario isimli bir kadının mezarından çıkartıldığı anlar paylaşıldı. Aile üyeleri tarafından şehirde bulunan başka bir mezarlığa defnedilmek için naaşı mezarından çıkartılan kadının görüntüsü görenleri şoke etti. Cesedin bozulduğunu fark eden aile üyeleri ona beyaz bir gecelik giydirerek sokak sokak dolaştırdı. O anlar sosyal medyadan paylaşıldı.

Dominik Cumhuriyeti’nde yaşayan Margarita Rosario isimli bir kadın 9 Mayıs 2012 tarihinde 86 yaşındayken ölmüştü. Tüyler ürpertici bir video, Dominik Cumhuriyeti'nde bir aile üyesinin büyükannesinin ölümünden 10 yıl sonra bozulmamış cesedini mezardan çıkardığı anı gösteriyor.

kapak yeni2

Jarabacoa şehrinin merkezindeki La Colonia Mezarlığı'nın dışınd çekilen görüntülerde cesedin bozulmamış kemik yapısını ve naaşında hala saçlarının olduğunu gören aile üyeleri şaşkına döndü. Bir aile üyesi ise vefat eden kadının naaşına beyaz bir gecelik giydirerek o anları kaydetti.

“DAHA ÖNCE BÖYLE BİR ŞEY GÖRMEDİM”

1

La Colonia Mezarlığı'nda bir işçi olan Antonio Abreu, büyükannenin cesedinin bütün olduğunu ve kemiklerinin bazı kısımlarında hala deri olduğunu fark ettiklerinde ailenin tam bir şok içinde olduğunu söyledi. Abreu, “Burada çalıştığım 13 yıl boyunca hiç böyle bir şey görmedim” dedi.


Geri Dön

En Çok Aranan Haberler