Ebru Polat Haberleri Ve Son Dakika Ebru Polat Haberleri

Ebru Polat Haberleri Ve Son Dakika Ebru Polat Haberleri

Ebru Polat, 30 Haziran 1983 tarihinde İzmir'de doğdu. Genç yaşlarda bale eğitimi alan Polat, 2005 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde eğitimini tamamladı. Bir süre avukat olarak görev yapan Polat, psikoloji üzerine master yaptı. 2007'de ilk albümünü çıkardıktan sonra avukatlığı bırakıp hayatını müzik üzerine kurmaya karar veren Polat, Londra'da Royal Akademi’de müzik eğitimi aldı.

Kalp Ayazı (2009), Dinle 2011 (2011), 9 Hit (2015) albümlerini çıkaran Polat, Olanlar Oldu (2011) Dokuz Sekiz Müzik Kaçın Kurasıyım (2012), Günaha Davet (2013), Hediyem Olsun (2014), İnat (İlkan Günüç ile birlikte) (2014), Çilli Bom (2015), Dokun Bana (2016), Hava Çok Sıcak (2017), Hazmedemeyenlere Soda (2018), Akşam Sendeyiz Kraliçe (2018), Madam (2019) Kemal Aslan Music Production, Anlayacaksın (2019), Çıngıraklı Single'larını seslendirdi.

Ebru Polat Haberleri

Ebru Polat bikinili cüretkar pozuyla olay oldu! Takipçileri yorum yağdırdı...

Ünlü şarkıcı Ebru Polat, sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımlarla takipçilerinin dikkatini çekmeye devam ediyor. Sık sık özel hayatıyla ilgili cüretkar pozlara imza atan Polat'ın son olarak bikinili paylaşımına takipçileri beğeni ve yorum yağdırdı.

Magazin 10-08-22 10:51

Ebru Polat müstehcen sitede çok rahatmış! Takipçisine yanıt verdi

Cesur pozlarıyla takipçilerinin dikkatini çeken şarkıcı Ebru Polat tatil pozlarını da hız kesmeden paylaşıyor. Son olarak takipçileriyle soru cevap yapan Ebru Polat son dönemde en rahat olduğu yeri açıklarken fiziğini neye borçlu olduğunu da söyledi.

Magazin 09-08-22 10:18

Ebru Polat bikinili cesur pozuyla dudak uçuklattı! Adeta kasıp kavurdu

Güzel şarkıcı Ebru Polat, sosyal medya paylaşımlarıyla kasıp kavurmaya devam ediyor. İddialı ve cesur pozlarıyla takipçilerinin yüreklerini hoplatan güzel şarkıcı, son olarak bikinili pozlarıyla göz kamaştırdı. Polat'ın muhteşem fiziği ve güzelliği dikkat çekti.

Magazin 08-08-22 12:59

Tatile çıkmaya hazırlanan Ebru Polat iddialı dekoltesiyle poz verdi

Şarkıcı Ebru Polat sık sık tatile çıkamadığı için takipçilerine yakınıyordu. Kısa kısa deniz ve güneş keyfi yapan Polat muradına erdi. Ebru Polat iddialı bikinisini giyip tatile ailesiyle gideceğini duyurdu.

Magazin 07-08-22 14:54

Ebru Polat

Ebru Polat Hakkındaki Haberler Mynet'te. Ebru Polat Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Ebru Polat önce kalça dansı yaptı sonra dekoltesini paylaştı

Onlyfans'a katılan ve erotik pozların dozunu artıran Ebru Polat durmuyor. Şarkıcı Ebru Polat önce paralı hesabına takipçi çekmek için kalça dansı yaptı ardından ise dekoltesini paylaştı.

Magazin 05-08-22 12:00

Şarkıcı Ebru Polat'a pes dedirten soru! Çişinizi bana satar mısınız?

Ünlü şarkıcı Ebru Polat, sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken ünlü isimler arasında yer alıyor. Özel hayatıyla ilgili her anını takipçileriyle paylaşan Polat, son olarak bir paylaşımına gelen yorumu takipçilerine sundu. Polat pes dedirten soru karşısında adeta dondu kaldı.

Magazin 03-08-22 16:14

39 yaşındaki Ebru Polat'tan ayna karşısında sütyensiz 'günaydın' pozu!

Ünlü şarkıcı Ebru Polat, sosyal medya hesabından cesur paylaşımlara imza atmaya devam ediyor. Geçtiğimiz gün transparan bikini üstüyle pozlarını sergileyen ve olay yaratan güzel şarkıcı, son olarak ayna karşısında sütyensiz poz verdi. Polat düzgün fiziğiyle takipçilerini mest etti.

Magazin 03-08-22 10:15

Ebru Polat yarı transparan bikinisiyle boy gösterdi! İç çamaşırı değil mi bu?

3.4 milyon takipçili Instagram hesabından sık sık sınırları zorlayan pozlarını paylaşan şarkıcı Ebru Polat, yine yaptı yapacağını... Cesur bir pozunu daha takipçilerine sunan Polat'ın siyah yarı transparan bikinisi olay oldu. Ebru Polat'ın bazı takipçileri ise bunun bikini olduğuna inanmadı.

Magazin 02-08-22 12:10

Ebru Polat kalçalarına kadar uzanan derin yırtmaçlı elbisesiyle olay yarattı!

Ünlü şarkıcı Ebru Polat, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla takipçilerini mest etmeye devam ediyor. Her fırsatta cesur pozlarıyla takipçilerinin dikkatini çeken güzel şarkıcı, son olarak kaçlarına kadar uzanan derin yırtmaçlı elbisesiyle büyüledi.

Magazin 01-08-22 16:27

Ebru Polat'tan bikinisiyle teknede kalça şov! Kasıp kavurdu...

Ünlü şarkıcı Ebru Polat, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla takipçilerinin nefesini kesmeye devam ediyor. Özel hayatına yönelik sık sık paylaşımlarda bulunan güzel şarkıcı, son olarak bikinisiyle cesur günaydın pozu verdi. Polat daha sonrasında ise tekne üstünde bikinisiyle kalçalarını kıvırdığı anları paylaştı.

Magazin 29-07-22 13:13

Ebru Polat pembe mayolu pozuyla parmak ısırttı! Bu kadar açma ayıp

Ünlü şarkıcı Ebru Polat, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla takipçilerini büyülemeye devam ediyor. Son olarak Bodrum'a giden ve tatil paylaşımları yapan güzel şarkıcı, pembe mayolu pozuyla takipçilerini mest etti. Daha sonrasında ise turuncu bikinisiyle 'günaydın' pozu paylaşan Polat adeta büyüledi.

Magazin 26-07-22 09:43

Burak Özçivit Rusya'da kadın hayranlarıyla buluştu! Ebru Polat o pozu görünce dayanamadı

Burak Özçivit yine para karşılığı kadınlarla buluştu. Rusya'da izdihamdan yürüyemeyen yakışıklı oyuncunun karelerini gören Ebru Polat ise kendini tutamadı. Kimi sosyal medya kullanıcıları ise "Fahriye Evcen görmesin" yorumlarında bulundu.

Magazin 24-07-22 14:15

Sınırları zorlayan Ebru Polat: Tanga videolarını gördükten sonra...

Son dönemde sınırları zorlayan pozlarıyla adından söz ettiren Ebru Polat Onlyfans'a girdi. Müstehcen pozların paylaşıldığı sitede ne kadar ileri gidebileceği sorulan Polat tanga videolarını gördükten sonra sınırları zorlayacağını itiraf etti.

Magazin 24-07-22 11:21

Ebru Polat süper mini etekli ayna pozlarıyla kasıp kavurdu!

Güzel şarkıcı Ebru Polat, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor. Instagram hesabından özel hayatıyla ilgili sık sık dekolteli pozlarını sergileyen Ebru Polat, son olarak mini eteğiyle ayna karşısına geçti. Muhteşem fiziği ve güzelliğiyle dikkat çeken Polat'ın paylaşımları olay yarattı.

Magazin 23-07-22 11:00

Müstehcen siteye üye olmuştu! Ebru Polat üstsüz poz verdi

Bahar Candan'dan sonra Onlyfans'a katılan şarkıcı Ebru Polat resmen açıldıkça açıldı. Müstehcen pozların paylaşıldığı siteye giren Polat üstsüz pozunu Instagram'dan da paylaşmayı ihmal etmedi.

Magazin 19-07-22 15:49

Şarkıcı Ebru Polat asansörde iç çamaşırsız ayna pozuyla olay yarattı

Ünlü şarkıcı Ebru Polat, Instagram hesabından yaptığı cesur paylaşımlarla sosyal medyayı kasıp kavurmaya devam ediyor. Güzelliğinin yanı sıra muhteşem fiziğiyle de dikkatleri üzerine çeken Ebru Polat, son olarak asansörde iç çamaşırsız ayna pozuyla gündeme geldi. Polat'ın paylaşımı nefes kesti.

Magazin 16-07-22 16:26

Ebru Polat ev haliyle nefes kesti! Mini şortlu iyi geceler pozuyla büyüledi...

Ünlü şarkıcı Ebru Polat sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla takipçilerinin nefesini kesmeye devam ediyor. Sık sık özel hayatıyla ilgili paylaşımlarda bulunan ve takipçileriyle soru cevap yapan güzel şarkıcı, son olarak ayna karşısında mini şortuyla iyi geceler pozu verdi. Ebru Polat ev haliyle takipçilerinin dikkatini çekti.

Magazin 15-07-22 14:28

Ebru Polat derin bacak ve göğüs dekolteli pozlarıyla olay yarattı!

Ünlü şarkıcı Ebru Polat, paylaşımlarıyla sosyal medyayı sallamaya devam eden isimler arasında yer alıyor. Güzel şarkıcı son olarak gittiği Avşa'da konser öncesi verdiği cesur pozlarla dikkat çekti. Derin bacak ve göğüs dekolteli pozlarıyla takipçilerinin yüreklerini hoplatan Polat'ın düzgün fiziği olay yarattı.

Magazin 14-07-22 10:44

Ebru Polat mini gecelikleriyle verdiği pozla olay yarattı! İyi bayramlar...

Şarkıcı Ebru Polat, sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımlarla olay yaratan isimler arasında yer alıyor. Her fırsatta muhteşem fiziğini takipçilerinin beğenisine sunan Polat, güzelliğiyle de dikkat çekiyor. Son olarak mini geceliğiyle 'İyi bayramlar' pozu veren Polat beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

Magazin 11-07-22 12:12

Ebru Polat koronavirüse yakalandı!

Ünlü şarkıcı Ebru Polat, koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurdu. Polat koku alamadığını da sözlerine ekledi.

Magazin 26-08-21 10:57

Ebru Polat'tan iddialı sahne kıyafeti! Bakan bir daha baktı

Geçtiğimiz günlerde Bodrum'daki yazlığına ödediği parayla gündem olan Ebru Polat sahnelere döndü. Polat'ın sahne için tercih ettiği elbise olay oldu.

Magazin 19-08-21 16:03

Ebru Polat Bodrum'da yazlık kiraladı! Villanın kirası şoke etti

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme gelen şarkıcı Ebru Polat Bodrum'dan yazlık kiraladı. Polat'ın yazlığının kirası dudak uçuklattı.

Magazin 01-08-21 09:57

Tolgahan Yıldız Ebru Polat'a evlilik teklifi etti!

Yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen Ebru Polat sevgilisinden evlilik teklifi aldığı anları paylaştı.

Magazin 27-06-21 07:28

Ebru Polat Ece Üner'i izlerken çileden çıktı! Ağzını bozdu

Zaman zaman yaptığı yorumlarla gündeme gelen Ebru Polat, Ece Üner'in sunduğu haberleri izlerken bir paylaşım yaptı. Polat habere o kadar sinirlendi ki ağzını bozdu.

Magazin 08-06-21 14:09

Ebru Polat falcı haberini görünce... Hadise'ye destek

Ebru Gündeş ve Rıza Sarraf boşanmasında iddialar gündemden düşmüyor. Hadise'yle ilgili çıkan falcı iddialarına Ebru Polat tepki gösterdi.

Magazin 19-04-21 10:09

Ebru Polat'tan sokağa çıkma yasağına uymayanlara tepki!

Son dönemde çıkardığı kozmetik markasıyla yoğun olan Ebru Polat sokağa çıkma yasağına uymayanlara kızdı.

Magazin 28-03-21 16:32

Ebru Polat'tan itiraf! 'Bir erkekten vazgeçince deli numarası yapıyorum'

Şarkıcı Ebru Polat, Instagram sayfasında takipçilerinin sorularını yanıtladı. "Bir erkeğe vazgeçtiğini nasıl hissettirirsin?" sorusuna da yanıt veren Polat, "Direkt deli numarası yapıyorum. Ya da hep böyle sorunlu pozları veriyorum. Zaten sorunlu bir insanla kimse kalmak istemiyor." dedi.

Magazin 23-03-21 10:49

Ebru Polat ve sevgilisinin pozuna tepki yağınca... 'Ayağımı öpüyor başka yerimi değil...'

Şarkıcı Ebru Polat'ın geçirdiği bir kaza sonrası ayak bileğinin bağ dokusu yırtıldı. Haberi sevgilisine ayağını öptürdüğü bir fotoğraf karesiyle duyuran ünlü şarkıcıya tepki yağdı. Polat tepkilere yanıt verdi.

Magazin 28-02-21 11:33

Ebru Polat'ın paylaşımı olay oldu! Ayağını öptürdü

Şarkıcı Ebru Polat, talihsiz bir kaza geçirdi. Yere düştüğü öğrenilen Polat'ın ayak bilek bağı yırtıldı. Hasta yatağındayken sevgilisinin ayağını öptüğü anı yayınlayan Polat'ın paylaşımı eleştiri konusu oldu.

Magazin 27-02-21 17:48

Ebru Polat dantelli sütyeniyle karda poz verdi!

İddialı paylaşımlarıyla dikkat çeken Ebru Polat dantelli sütyeniyle kara çıktı. Seksi bir pozunu paylaşan Polat'a beğeni yağdı.

Magazin 18-02-21 12:04

Ebru Polat dekoltesine gelen yoruma çıldırdı! 'Edep dekoltede değil'

Yaptığı cesur paylaşımlarla dikkat çeken Ebru Polat dekolteli pozuyla kendi markasının ürünlerini tanıttı. Dekoltesiyle ilgili bir kadın takipçiden gelen yorumu görünce ise çıldırdı.

Magazin 25-01-21 09:10

Hesabındaki paralar buhar olunca Ebru Polat, çılgına döndü!

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla her daim magazin gündeminde yer almayı başaran Ebru Polat, bir bankada duran paralarının buhar olup uçtuğunu öne sürdü. İlgili bankayı etiketleyerek serzenişte bulunan Polat, daha sonra sorunun çözüldüğünü ifade etti.

Magazin 16-01-21 09:08

Ebru Polat 'Ev modu' notuyla paylaştı! Göğüs dekoltesi olay oldu

Ebru Polat cesur paylaşımlarına devam ediyor. 'Ev modu' notuyla pijamalı poz veren Ebru Polat'ın göğüs dekoltesi gözden kaçmadı.

Magazin 14-01-21 11:41

Ebru Polat bornoz giyip isyan etti! 'Kadınları rahat bırakın'

Şarkıcı Ebru Polat cesur pozlarına bir yenisini daha ekledi. Yeni yıl için derin yırtmaçlı kırmızı bir elbise giyip kameraların karşına geçen Polat şimdi de kadınların kıyafetlerine laf söyleyenleri eleştirdi.

Magazin 29-12-20 14:32

Ebru Polat Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslendi! 'Sizlere serzeniş yerine...'

Yaptığı cesur paylaşımlarla dikkat çeken Ebru Polat hayvan hakları yasası için Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslendi! Polat açıklamasında "Yasa çıkmadığı için sizlere serzeniş yerine çok rica ediyoruz gerekirse yalvarıyoruz" dedi.

Magazin 17-12-20 13:44

Lady Gaga soyununca Ebru Polat: Niye çıplak poz veriyorlar?

Sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken Ebru Polat Lady Gaga'nın kozmetik markası için soyunmasını garipsedi. Polat Gaga'nın o halini paylaşıp bakın ne dedi...

Magazin 14-12-20 14:53

Ebru Polat'tan kırmızı gecelikli poz! Beğeni yağdı

Kendi kozmetik markasını çıkaran ve bu alana yoğunlaşan Ebru Polat seksi pozlarına bir yenisini ekledi. Polat yeni yıl için kırmızı bir gecelik giydi ve poz verdi.

Magazin 13-12-20 14:00

Ebru Polat iç çamaşırıyla duşta! 'Fazla seksi olur diye...'

Yaptığı paylaşımlarla adından sıkça söz ettiren Ebru Polat olay bir paylaşıma imza attı. Polat ürününün reklamı için iç çamaşırıyla duş alıp o anları takipçileriyle paylaştı.

Magazin 23-11-20 09:10

Ebru Polat dekoltesiyle olay oldu! Sevgilisi rahatsız oldu

Verdiği cesur pozlarla gündeme gelen Ebru Polat yeni aşkıyla çok mutlu... Sevgilisinin dekoltesine karıştığını söyleyen Ebru Polat yine poz verirken göğüslerini sergiledi ancak Polat bu sefer paylaşımı yoruma kapadı.

Magazin 15-11-20 07:35

Ebru Polat'ın Cadılar Bayramı tepkisi! 'Cadının süpürgesi...'

İzmir depreminin ardından Türkiye'de Cadılar Bayramı kutlayanlara ve parti verenlere tepkiler artıyor. Gülben Ergen ve Gürgen Öz'den sonra Ebru Polat da bir açıklama yaptı ve ağzını bozdu.

Magazin 02-11-20 10:11

Ebru Polat çirkin yorumlar sonrası paylaştı! 'Gavur İzmir öyle mi?'

İzmir'de yaşanan deprem sonrası depremi zina ve alkole bağlayan akılalmaz paylaşımlar herkesi şoke etti. Şarkıcı Ebru Polat bu konuyla ilgili bir paylaşım yaparak herkesin paylaştığı bir metni paylaştı.

Magazin 01-11-20 11:52

Ebru Polat arkadaşıyla sevgili oldu! 'Annemi dinledim'

Yaptığı paylaşımlarla sık sık sosyal medyada gündeme gelen Ebru Polat yeni aşka yelken açtı. Polat'ın arkadaşlığı aşka dönüşmüş. Ünlü şarkıcının sevgilisi 3 yıldır Polat'a evlilik teklifi ettiğini itiraf etti.

Magazin 29-10-20 16:06

Ebru Polat'tan samimi itiraf! 'Ailemden onay çıkmadı'

Aradığı aşkı bulan Ebru Polat sevgilisiyle paylaşımlar yapınca Polat'ın hayranları ünlü şarkıcıya eski sevgilisini sordu. Polat ise takipçilerine gerçeği itiraf etti.

Magazin 23-10-20 13:33

Ebru Polat aşkı buldu! Öpücükler boğdu

Yaptığı cesur paylaşımlarla ve açıklamalarla gündeme gelen Ebru Polat aradığı aşkı buldu. Polat 'mavişim' dediği sevgilisini öpücüklere boğdu.

Magazin 21-10-20 15:44

Ebru Polat'tan imalı mesaj! 'Sevgiliyse ayrıldım...'

Yaptığı paylaşımlarla gündem olan Ebru Polat imalı mesajlarıyla gündemde... Polat yaptığı paylaşımda "Hayatımda yakın gördüğüm kim varsa sildim" dedi.

Magazin 28-09-20 14:21

Ebru Polat kızdı! 'Kemer olsanız düşen donunuzu sıkamazsınız'

Ebru Polat kendi adına çıkardığı kozmetik markasıyla ilgili sık sık paylaşım yapıyor. Yoğun iş temposunda çalışan Ebru Polat düşmanlarına gözdağı verdi.

Magazin 22-09-20 13:43

Ebru Polat'tan jinekolog tepkisi! 'Strestir dedi bana...'

Yaptığı paylaşımlarla ve açıklamalarla gündem olan Ebru Polat sancılanıp hastaneye koştu. Böbrek taşı olan Ebru Polat ilk olarak jinekoloğa gittiğini ve orada yaşadıklarını anlattı.

Magazin 04-09-20 10:13

Didem Uzel Amerika'dan kaçtı! Ebru Polat bakın ne dedi?

ABD’ye yerleşen oyuncu Didem Uzel Sarı koronavirüsten dolayı Türkiye’ye döndü. Uzel, ABD'deki sağlık sistemini eleştirerek, "Allah ABD'de acil servise düşürmesin" diyen Uzel'e Ebru Polat'tan yanıt geldi.

Magazin 26-08-20 14:09

Ebru Polat'in işleri yolunda! Kendine tektaş aldı

Yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren şarkıcı Ebru Polat, mayokini giyerek verdiği pozla çok konuşulmuştu. Polat şimdi de kendine aldığı tektaşla ile gündem oldu.

Magazin 18-08-20 13:56