Eski Haberleri

Eski eşinin yanında birini görünce kıskançlıktan gözü döndü! Önce rehin aldı sonra...

Bursa'da şoke eden bir olay yaşandı. Eski eşini fırında biriyle görünce kıskançlıktan gözü dönen adam, eski eşinin yanındaki kişiyi silahla rehin aldı. Polis tarafından etkisiz hale getirilip gözaltına alınan kıskanç eski eş, çıkarıldığı mahkemece tutuklanırken rehin aldığı kişi başına aldığı kabza darbesiyle yaralandı.

Haber 12-02-2024 17:36

Eski Ekonomi Bakanı'ndan 2024 yorumu: Zor bir yıl olacak

Eski Ekonomi Bakanı ve Altınbaş Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Işın Çelebi ekonomiye dair değerlendirmelerde bulundu. Çelebi fiyat artışlarını durdurmak için dolaylı vergilerde reform yapılması gerektiğini söyledi. Çelebi, “2024 yılında sıkı para politikası uygulamasına gireceğiz, zor bir yıl olacak” dedi.

Finans 09-01-2024 11:11

Sinop'ta eski eş dehşet saçtı! Önce vurdu sonra intihar etti

Sinop'ta eski eş dehşeti yaşandı. Sinem G., kadın arkadaşı Ö.T. ile birlikte pazardan dönerken eski kocası Fatih Kalafat'ın silahlı saldırısına uğradı. Çevrede paniğe neden olan olayda kurşunun isabet ettiği Ö.T. ayağından yaralanırken, Fatih Kalafat intihar etti.

Haber 09-10-2023 20:35

Eski eş cinayeti davasında olay sözler: Eşimi seviyordum

Eskişehir'de motosikletle giden boşandığı eşi Beyhan Gökçe'ye otomobille çarparak ölümüne neden olan İdris Güneş, ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemiyle hakkında açılan davanın ilk duruşmasında yaptığı savunmasında eşini kasıtlı öldürmediğini ve eşini sevdiğini söyledi. Beyhan Gökçe'nin davasında mahkeme heyeti, duruşmayı olay yerinde keşif yapılması kararıyla ileri bir tarihe ertelendi.

Haber 12-09-2023 19:37

Eski

Eski Hakkındaki Haberler Mynet'te. Eski Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Eski eş anlamlısı nedir? Eski kelimesinin eş anlamlıları ile örnek cümleler

Eş anlamlı sözcükler dili zenginleştirirler. Türkçe bu anlamda çok zengin bir dildir. Neredeyse her kelimenin birden fazla anlamdaşı bulunur. Türkçe bir kelime olup anlamdaşı bulunan sözcüklerden birisi de eski sözcüğüdür. Peki, eski eş anlamlısı nedir?

Egitim 07-10-2022 17:32

Tişörtlerinizin eskimesini durdurun! Tişörtlerin baskısının çıkmaması için yapılması gerekenler

Gün geçtikçe gelen zamlar kıyafet fiyatlarına da oldukça yansıyor. Eskiden çok ucuza alabildiğimiz tişörtler şu anda cep yakar hale geldi. Bu nedenle elimizde bulunan kıyafetlerin bakımına ekstra dikkat etmemiz gerekiyor. Baskılı tişörtlerin baskısının çıkmaması için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

Kadin 20-09-2022 11:28

Bu taktiklerle spor ayakkabılarınızı senelerce kullanabileceksiniz

Spor ayakkabıları en pahalı ürünler arasında yer alıyor. Her geçen gün fiyatları daha da artıyor. Spor ayakkabılarınızı senelerce yeni gibi kullanmak istiyorsanız bakımına dikkat etmeniz gerekiyor. Ayakkabıcılar spor ayakkabınızı yıllarca kullanmanız için yapmanız gereken basit yöntemleri açıklıyor.

Kadin 21-08-2022 16:21

Eskişehir'de şebeke suyuna yüzde 40 zam yapıldı

Eskişehir'de şebeke suyuna yüzde 40 zam yapıldı

Yurthaber 28-07-2022 18:54