Göbek Haberleri

33 Haftalık hamile kadın uyandığında karnının yok olduğunu gördü

Hamilelik süreci kadınlar için oldukça gergin ve heyecanlı geçiyor. Bu süreçte etraftan gelen birçok yanlış bilgi bulunuyor. Anne adayları gebelik hakkında ilk kez duydukları bilgilerle şaşırıyor. 33 haftalık hamile olan bir kadın uyandığında karnının yok olduğunu görerek paniğe kapıldı.

Kadin 16-11-22 17:31

Necmettin Batırel ekonomiyi böyle savundu: ‘Etrafınıza bakın, kadın - erkek herkes göbekli’

'Şakkadanak' çıkışıyla tanınan ekonomi yazarı Necmettin Batırel, sosyal medya hesabı üzerinden dikkat çeken bir açıklamada bulundu. Türkiye’nin ekonomik kriz yaşamadığını öne süren Batırel yaptığı yorumla kısa sürede sosyal medyada gündem oldu. Batırel, “Türkiye asla krizde değil; etrafınıza bakın, kadın - erkek herkes göbekli” ifadelerini kullandı.

Finans 27-10-22 08:21

Sassy suyu tarifi ile erimeyen göbeğiniz erisin! Sassy suyu nasıl yapılır, malzemeleri neler?

Kilo verme problemleri yaşayanların en muzdarip olduğu bölgelerden biri de hiç şüphesiz göbek oluyor. Özellikle alt göbek yağları erimesi zor olan bölgelerden. Bazı yağ yakıcı tarifler ve detoks suları kilo vermede hayat kurtarıcı olabiliyor. Sassy suyu da bu tariflerden biri. Sassy suyunda yer alan salatalık, ödem atıcı, idrar söktürücü ve metabolizmayı hızlandırıcı bir etkiye sahiptir. Aynı zamanda tokluk hissi verir. Peki, Sassy suyu nasıl yapılır, malzemeleri neler?

Kadin 01-10-22 09:19

Hiç duymamıştınız! Göbek deliğiniz karakterinizi ve kaç yaşına kadar yaşayacağınız belirliyor

Herkesin vücudu farklılık gösteriyor. Temel uzuvlarımız farklılık gösterdiği gibi göbek delikleri de çok çeşitli olabiliyor. Yapılan araştırmalara göre 6 çeşit göbek deliği bulunuyor ve bu göbek delikleri yaşamla ilgili ilginç bilgiler veriyor.

Haber 12-09-22 09:14

Göbek

Göbek Hakkındaki Haberler Mynet'te. Göbek Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.