Göğüs Haberleri

Sütyen takmaktan nefret eden kadın bulduğu pratik çözümü paylaştı

Sütyen takmak göğüsleri toparlayıp daha dik görünmelerini sağlasa da gün içinde rahatsızlık verebiliyor. Kadınlar bir an önce eve gelip sütyenini çıkarmanın hayalini kuruyor. Toplumda birçok kadın sütyen takmamaya başladı. TikTok'ta sütyen takmaktan nefret ettiğini belirten bir kadın bulduğu çözümü paylaştı.

Kadin 27-01-23 08:40

Rus modelin devasa göğüsleri başına iş açıyor! Yandaki sürücü kaza yapıyordu

Büyük göğüsler oldukça büyük problemlere neden olabiliyor. Kadınlarda sırt ağrısı ve istedikleri kıyafetleri bulamamaya neden olan büyük göğüsler birçok kadının sıkıntıları arasında yer alıyor. Anastasiya Berthier, devasa göğüsleriyle istemeden yol açtığı kazaları ve toplumun bakış açısını paylaşıyor.

Kadin 19-01-23 14:03

Nadiren görülen hastalığı nedeniyle göğüslerinin büyümesi durmuyor! Kıvrımlı OnlyFans modelinin göğüsleri sadece 8 ayda...

Kadınlar göğüslerinin boyutu için çeşitli estetik operasyonlar yaptırıyorlar. Göğüslerinin daha büyük olmasını isteyenler göğüs büyütmek için uygun cerrahi işlemler yaptırıyor. Göğüslerinin hep büyük olmasını hayal eden OnlyFans modeli Pamelia'nın nadir görülen hastalığı nedeniyle göğüslerinin büyümesi durmuyor.

Kadin 17-01-23 09:26

Düz göğüslerini anında büyüten tüyoyu paylaştı! Ameliyatsız meme büyütmek için...

Kadınlar daha büyük göğüslere sahip olmak için çeşitli yöntemler deniyorlar. Göğüsleri dikleştirmek ve büyütmek için estetik ameliyatlar bulunsa da bu ameliyatlara gerek kalmadığını gösteren bir TikTok kullanıcısı göğüslerine evde bir anda büyüttü. Paylaşılan videoyu izleyen sosyal medya kullanıcıları tarafından yorum yağmuruna tutuldu.

Kadin 13-01-23 13:58

Orantısız göğüs ölçüleri nedeniyle eleştiriliyordu! Bikini giyerek yorumlara meydan okudu

Her kadının göğüs ölçüleri ve şekilleri farklılık gösteriyor. Memelerin aynı ölçüde olduğu düşünülse de bu doğru bilinen yanlışlar arasında yer alıyor. Orantısız meme ölçüleri nedeniyle kötü yorumlara maruz kalan bir kadın TikTok hesabında yayınladığı videoda bikini giyerek vücudunu cesurca sergiledi.

Kadin 11-01-23 11:51

Yıllarca büyütmeye çalıştı! Küçük memelerine gelen yorumlara inat sütyensiz paylaştı

Kadınların bedenlerine gelen yorumlar psikolojilerini ve sosyalliklerini etkileyebiliyor. Birçok kadın sosyal medyadan ve çevresinden aldığı kaba yorumlar nedeniyle estetik ameliyat oluyor. Küçük memeleri nedeniyle yıllarca eleştirilen genç kadın sütyensiz paylaşımlarıyla zorbalara meydan okudu.

Kadin 10-01-23 11:49

Sadece göğüslerini büyütmek istemişti... Türkiye'de olduğu ameliyat nedeniyle göğsü patladı

Türkiye'de yapılan ameliyatların çok daha uygun fiyatlı olması dünyanın farklı yerlerinden kişilerin ülkemizi tercih etmesini sağlıyor. Ancak yapılan yanlış müdahaleler oldukça kötü sonuçlara yol açabiliyor. Göğüslerini yaptırmak için Türkiye'ye gelen bir kadının başına gelenler gündem oldu.

Haber 10-01-23 09:37

Göğüs ölçüleri nedeniyle eleştiri oklarının hedefi oldu! “Seksi olmak için kıvrımlara ihtiyacım yok”

Beden pozitifliği ve vücut olumlamasına yönelik yaptığı paylaşımlarıyla sosyal medyada dikkatleri üzerine çeken Clara Dao sıklıkla küçük göğüs ölçülerinden dolayı eleşitiri oklarının hedefi oluyor. Bedenini olduğu gibi sevdiğini dile getiren Dao, bikini giyerek verdiği pozlarla eleştirilere adeta meydan okudu. Zayıf ve küçük göğüslü olduğu için bikini giymekten korkuttuğunu dile getiren Dao, “Seksi olmak için kıvrımlara ihtiyacım yok. Bunu yıllar içinde anladım” dedi.

Trend 04-01-23 13:33

Göğüsleri başına bela oldu! Çocuğunun okulunda yönetmeliğe tabi tutuldu

Ana Stover isimli genç bir anne oğlunun okulunda yaşadığı ilginç bir olayı paylaştığı TikTok gönderisi ile viral oldu. Göğüslerini gösterdiği gerekçesiyle oğlunun okulundan arandığını ve uyarıldığını açıklayan Stover, anlattığı bu hikaye ile herkesi şoke etti.

Trend 26-12-22 15:44

İstanbul'da Suriyeli sahte doktor skandalı! Memelerini küçültmek isteyen kadın kabusu yaşadı... 'Memelerim nerede?'

İranlı Neda Hanım, memelerini küçültmek istedi. Kocasının sosyal medyada bulduğu kliniğe giden İranlı kadın, meme küçültme ameliyatı için 60 bin TL ödedi. Ameliyattan çıkan kadın kendine geldiğinde ise hayatının şokunu yaşadı. Yorganı açtığında memelerinin olmadığını fark eden kadın, kızına 'Memelerim nerede?' dedi. İranlı kadın meme küçültme ameliyatının ardından 15 ameliyat daha oldu ama hala düzelemedi. Neda Hanım, ameliyatı yapan Suriyeli sahte doktorun yakalanmasını istiyor.

Haber 20-12-22 22:34

Göğüslerinin toplamı bisikletle aynı ağırlığa sahip! Estetik ameliyatlara servet harcadı...

Amerika Birleşik Devletleri’nin Florida eyaletinde yaşayan 47 yaşındaki Tammy Hernandez, sosyal medyada bikiniyle ev işleri yaptığı içeriklerini paylaşıyor. Aylık gelirini üç haneli rakamlara ulaştırmayı başaran Hernandez, parasının büyük bir bölümünü estetik ameliyatlar için harcarken durmayacağını söyledi. Göğüslerinin toplam ağırlığının bir bisikletle eş değer olduğunu ifa deden Hernandez sosyal medyadaki olumsuz eleştirileri dikkate almadığını belirtti.

Trend 03-12-22 09:43

Küçük göğüslü kadınların kurtarıcısı olacak makyaj hilesi! Estetik ameliyatlara gerek kalmadı...“Göğüslerim küçük ama onları daha büyük göstermek için...”

Makyaj sanatçısı Zoe Kennedy TikTok hesabından küçük göğüslü kadınların kullanabileceği basit bir makyaj hilesi paylaştı. Kadınların dah büyük göğüslere sahip olması için sadece estetik prosedürlere ihtiyacı olmadığını dile getiren Kennedy, göğsüne vücut konturu yaptırmanın dekolteli üstler ve elbiseler giyerken kendini daha güvende hissetmesini sağladığını söyledi.

Trend 28-11-22 14:09

Mucizevi yöntemini TikTok'tan paylaştı! Göğüslerim küçüktü ama onları ameliyat olmadan büyüttüm

Kadınlar daha büyük göğüslere sahip olmak için çeşitli yöntemler arıyor. Göğsü büyütmenin tek yolunun estetik operasyonlar olduğu düşünülüyor. Birçok kadın meme büyütme estetiği oluyor. Ancak cerrahi işlem yaptırmak istemeyenler göğüs büyütmek için doğal yöntemler arıyor. TikTok'ta bir sosyal medya kullanıcısı göğüslerini doğal yollarla nasıl büyüttüğünü paylaştı.

Kadin 28-11-22 10:55

Devasa göğüsleriyle taşıyabildiği şeylerle şaşkına çevirdi!

Bir Tiktok kullanıcısı, devasa göğüsleri ile yapabildikleri karşısında herkesi şaşkına çevirdi. 30L bedeninde göğüsleri olan Sarah isimli genç kadın, göğüs küçültme ameliyatına girmeden önce büyük göğüslerini nasıl bir raf gibi kullandığını gösteren gönderisiyle kısa sürede ilgi odağı oldu.

Trend 24-11-22 12:36

Göğüslerim o kadar büyüktü ki nefes alamıyordum 100 Beden göğsü nedeniyle cinselleştirildiğini paylaştı

Göğüs ölçüleri çeşitli nedenlere göre farklılık gösteriyor. Birçok kadın büyük göğüslere sahip olmanın hayalini kursa da çok büyük göğüsler günlük hayatta çeşitli problemlere yol açıyor. Hayatını 100 beden göğsüyle yaşamak zorunda kaldığını paylaşan kadın yaşadığı zorlukları anlattı.

Kadin 23-11-22 16:36

Göğüsleri 10 kilo olduğu için uçaktan atıldığını iddia etti! “İnsanlıktan çıkmış hissettim”

Sosyal medyada Mary Magdalene ismiyle paylaşım yapan bir kadın aşırı beden modifikasyonları sayesinde kısa sürede popüler olmayı başardı. Dünyanın en büyük vajinasına ve göğüslerine sahip olmak için bir dizi estetik operasyon geçiren fenomen isim görünüşü nedeniyle uçaktan atıldığını iddia etti.

Trend 18-11-22 09:22

Devasa göğüsleri sebebiyle obez ilan edildi! Kilosunun çoğunu göğüsleri oluşturuyor

Rus fitness fenomeni Pasha Pozdniakova, 1.65 santimetre boyunda ve 85 kilo ağırlığında. Bu verilerle, vücut kitle indexine göre, obez sınıfına giriyor. Ancak ağırlığının vücudunda nasıl yayıldığının önemine dikkat çeken Pozdniakova, bunu göstermek için bir gönderi yayınladı ve dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Trend 16-11-22 12:53

Dışarı sütyensiz çıktığında herkesin göğüslerine baktığını paylaştı! Genç kadın bedeniyle gurur duyduğunu açıkladı

Göğüs ölçüleri kişiden kişiye göre değişebiliyor. Kadınların göğüsleri hakkında oldukça rahatsız edici yorumlar yapılabiliyor. Beden pozitifliği savunucusu Clara Dao, özellikle sosyal medyada artış gösteren bu kırıcı yorumlar nedeniyle rahatsız olmasına rağmen bedeniyle gurur duyduğunu açıkladı.

Kadin 16-11-22 10:17

Göğüslerinizi Sofia Vergara gibi büyütmek için yapmanız gerekenler: Doğal yollarla göğüs büyütme

Küçük ve büyük meme severler ikiye ayrılıyor. Büyük memeye sahip olanlar küçültme ameliyatları olurken küçük olanlar ise memelerini büyütmek istiyor. Kadınlar dik ve büyük meme için çeşitli estetik operasyonlar geçiriyorlar. Sofia Vergara gibi büyük göğüslere sahip olmak ama estetik olmak istemeyen kişiler doğal çözümler arıyor. İşte göğüslerinizi büyütecek birkaç ipucu...

Kadin 24-10-22 09:47

Göğüs ölçüleri nedeniyle eleştiri oklarının hedefi oldu! “Seksi üstler giymekten vazgeçmeyeceğim”

Sosyal medyada beden pozitifliğine yönelik olarak yaptığı paylaşımlar sayesinde kısa sürede ünlenmeyi başaran Clara Dao, dış görünüşü nedeniyle eleştirilerin hedefi oldu. Zayıf olduğunu ve göğüslerinin küçük olduğunu söyleyen sosyal medya kullanıcılarına tepki veren Dao, “Seksi üstler giymekten vazgeçmeyeceğim. Kadınlar istedikleri her şeyi giyebilir” dedi.

Trend 22-10-22 11:31

Göğüslerini hoplattığı videoları ile şöhret kazandı! ''Benden önce onlar ünlü oldu''

Sosyal medyada 'Smashedely' adıyla bilinen Ashley Matheson, sutyen karşıtı bakış açısıyla tanınıyor ve bunu sık sık Tiktok'ta göğüslerini sallayarak dans ettiği videolar ile destekliyor. Şimdi Tiktok ile başlayan sosyal medya kariyerini yetişkin içerik platformu Onlyfans'a taşıyan Ashley, nasıl göğüsleri sayesinde şöhret olduğunu anlattı.

Trend 18-10-22 09:49

Ünlü sunucu Emma Louise Jones’tan şaşırtan itiraf! “Göğüslerim o kadar büyük ki arabadan inerken korna çalıyordum”

Premier Sports ve BBC Sport'un sunucusu Emma Louise Jones konuk olduğu podcastte anlattığı ilginç anısı sayesinde gündem olmayı başardı. Güzel sunucu göğüslerinin büyüklüğü nedeniyle arabadan her indiğinde direksiyona baskı yapmak zorunda kaldığını ve istemsiz bir şekilde kornaya bastığını dile getirdi.

Trend 17-10-22 13:41

TikTok'ta büyük göğüslerinden dolayı çektiği acıları anlattı! Yıllar sonra kambur kalacak

Büyük göğüslerin daha çekici olduğu düşünülse de büyük memeli kadınlar memelerinin büyüklüğünden dolayı çektikleri acıları belirtiyorlar. Meme büyütme ameliyatı gibi meme küçültme ameliyatı da en sık yapılan operasyonlar arasında bulunuyor. TikTok hesabında büyük göğüslerinin verdiği sorunları anlatan Ariel Lathon, birçok kadın tarafından desteklendi.

Kadin 17-10-22 08:41

Doktorlar yıllarca teşhis koyamadı! Bir göğsü durmadan büyüyor, diğeri ise yerinde sayıyor

Sosyal medyada Becca ismiyle paylaşım yapan bir kadın doktorların durumunu teşhis etme konusunda zorluk yaşadığını ve ergenlik dönemlerinden itibaren sadece bir göğsünün büyüdüğünü anlattı. İlk doktora gittiğinde ergenlik çağına girdiği ve anormal bir durum olmadığı ifade edilse de yıllar içinde kadının göğsünün bir tarafındaki kasların deforme olmasını ifade eden nadir bir hastalığı olduğu ortaya çıktı.

Trend 10-10-22 15:18

Estetik operasyondan sonra kabusu yaşadı! Meme implantlarını çıkarttığında karşılaştığı manzaraya inanamadı

TikTok’ta Melissa Lima ismiyle paylaşım yapan bir kadın göğüs büyütme operasyonun sonrasında kabusa dönen hayatını anlatınca dikkatleri çekti. Estetik operasyonunun sonrasında yıllarca acı çektiğini dile getiren kadın göğüs implantlarını çıkarttığında ise karşılaştığı manzaraya inanamadı. Çünkü implantlarından biri küflenmişti ve gittiği hiçbir doktor bu durumu fark edemedi.

Trend 04-10-22 11:29

Ameliyat yaptırdıktan sonra ağrılarından kurtuldu: Göğüslerim o kadar büyüktü ki çalışamıyordum dedi

Kadınlar göğüs bedenleri farklılık gösteriyor. Birçok kişi büyük göğüsün daha güzel gözüktüğünü savunsa da bu göğüslerin yaşattığı ağrılar dayanılmaz olabiliyor. Christina Schembri isimli genç kadın TikTok hesabında büyük göğüsleri nedeniyle çektiği acıları ve girdiği depresyonu anlattı.

Haber 29-09-22 11:23

Dümdüz göğüslerini büyütmesi herkesi şaşırttı! Göğüsleri büyük gösterecek yöntemler

Küçük göğüs çok daha rahat olsa da birçok kadın göğüslerinin boyutlarından memnun değil. Göğüsleri büyütmek için çok çeşitli uygulamalar bulunuyor. Ancak sadece cerrahi operasyonlar yaptırmak istemiyor ve göğüslerinizin sadece elbise üzerinden büyük görünmesini istiyorsanız aşağıda bulunan göğüsleri büyük gösterme yöntemlerini deneyebilirsiniz.

Kadin 07-09-22 07:04

Doktorlar bile teşhis koyamadı! Sosyal medyadan itiraf etti: Sadece bir göğsüm büyüdü

TikTok’ta Becca Butcher kullanıcı ismiyle paylaşım yapan bir kadın ergenlik döneminden itibaren yalnızca sol göğsünün büyüdüğünü fark etti. Danıştığı doktorlar ise ergenlik döneminde bu durumun normal olduğunu söyledi. Ancak Butcher’in nadir görülen bir hastalığa sahip olduğu yıllar içinde ortaya çıktı.

Trend 18-08-22 10:59

Devasa göğüsleri onu yatalak etti! ''Onların büyüklüğü hayatımı küçültüyor''

Büyük göğüslerinden kaynaklanan sırt ağrıları nedeniyle bazen yatalak hale geldiğini anlatan 24 yaşındaki Araba Banson, yıllardır çektiği çilenin detaylarını anlattı. Uzun zamandır devlet hastaneleri tarafından meme küçültme ameliyatı için reddedilen genç kadın şimdi bağış toplayarak özel ameliyat olabilmek için hazırlanıyor.

Trend 07-08-22 11:53

Göğüslerinin büyümesini durduramıyor! Ameliyat olmazsa...

24 yaşındaki Araba Banson, eşine rastlanmayan bir durumla karşı karşıya. 19 yaşına kadar sütyen bile takmayan genç kadın şimdi de göğüslerinin büyümesini durduramıyor. Çok yakın bir zamanda meme küçültme ameliyatı için bıçak altına yatmazsa tekerlekli sandalyeye mahkûm olacağından çok korkuyor. Doktorlar ise kilosu nedeniyle genç kadını ameliyata almıyor.

Kadin 06-08-22 09:30