Hülya Haberleri

Hayal eş anlamlısı nedir? Hayal kelimesinin eş anlamlıları ile örnek cümleler

Türkçede yabancı dillerden gelen birçok kelime vardır. Bu sözcükler sayesinde dilimiz daha da zenginleşir. Özellikle de Arapça, Farsça ve Fransızca bizi en çok etkileyen dillerden bazılarıdır. Hayal sözcüğü de yabancı kökenli sözcüklerden birisidir. Peki, hayal kelimesinin eş anlamı nedir?

Egitim 09-09-22 15:21

Hülya Avşar'dan 'kapris' çıkışı! Hiç tahammülüm yok

Önceki gün Yeniköy'de objektiflere yansıyan Hülya Avşar'a, yeni nesil oyuncuların çok kaprisli olduğu söylentileri hatırlatıldı. Avşar, konuyla alakalı, "Ben hiç denk gelmedim. Denk gelseydim ne olması gerektiğini öğretirdim. Hiç tahammülüm yok saygısızlıklara hatta kaprise..." dedi

Magazin 16-07-22 15:52

Ünlülerden 15 Temmuz paylaşımları

15 Temmuz hain darbe girişiminin üzerinden altı yıl geçti. Magazin dünyasının ünlü isimleri, 15 Temmuz 2016 gecesinin yıl dönümünde sosyal medya hesaplarından paylaşımlarda bulundular.

Magazin 15-07-22 15:51

Zehra Çilingiroğlu kırmızı bikinisiyle poz vermeye doyamadı

Zehra Çilingiroğlu Bodrum'da tatilin tadını çıkarıyor. Önceki gün plajda görüntülenen Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu'nun 24 yaşındaki kızları Zehra Çilingiroğlu bol bol fotoğraf çektirdi.

Magazin 13-07-22 08:44

Hülya

Hülya Hakkındaki Haberler Mynet'te. Hülya Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Hülya Avşar üçüncü kez yönetmen koltuğuna oturacak

Hülya Avşar, bayramın üçüncü günü Bodrum'da sahne aldı. Rezervasyonun günler öncesinden dolduğu muhteşem gecede Melih Yazgan imzalı siyah derin göğüs dekolteli elbise ile sahneye çıkan Hülya Avşar, fiziği, güzelliği ve bitmek bilmeyen enerjisi ile herkesi kendine hayran bıraktı.

Magazin 12-07-22 13:40

ATV'nin bu dizileri erken final kararı aldı

Bu iki yaz dizisi yaz sonunu maalesef göreme göremeyecek. Onlar da ekran macerası sona eren diziler kervanına ekleniyor. ATV'nin yaz sezonuna iddialı başlayan, güçlü kadrolu iki dizisi için düşük reytingleri nedeniyle erken final kararı alındı.

Magazin 10-07-22 15:46