Kişilik Testi Haberleri

Bir anahtar seç! Bu kişilik testi bilinçaltınızın nasıl çalıştığını gösteriyor

Kişilik testleri, bireylerin kendilerini daha iyi tanımaları için başvurdukları araçlar arasında yer alıyor. Sosyal medyada viral olan bir görselin, kişinin bilinçaltına dair ipucu verdiği öne sürüldü. Siz de altı anahtarlardan birini seçip ilgili kısmı okuyarak bilinçaltınızın nasıl çalıştığı konusunda bilgi edinebilirsiniz.

Trend 30-11-23 13:18

Alın yapınız karakterinizi ortaya çıkıyor! Bu kişilik testinin sonucu şaşırtıyor

Alın şekliniz kişiliğinize dair ayrıntıyı ortaya çıkarıyor. Karakterinizle ilgili çok önemli ipuçları edinmek için alın yapınızın 3 şekilden hangisine uygun olduğuna bakabilirsiniz.

Trend 29-11-23 12:59

Hayattaki en büyük korkunuzu ortaya çıkarıyor! Bu kişilik testini yalnızca yürekli olanlar yapabiliyor

Resimde ilk ne gördüğünüz şey hayattaki en büyük korkunuzu ortaya çıkarıyor. Bazı kişiler resme ilk baktıklarında kemirgen görüyor. Diğer kişiler ise yüz gördüklerini ifade ediyor. Peki, siz ne görüyorsunuz? Kişiliğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için analizi mutlaka inceleyin.

Trend 28-11-23 10:03

Yüzde 17'lik dilime gerebilecek misiniz? Bu zeka testini sadece zeki olanlar geçebiliyor

Massachusetts Teknoloji Enstitüsü (MIT) profesörü Shane Frederick'in 2005'te bulduğu IQ testi başta Twitter (X) olmak üzere sosyal medyada yeniden gündem oldu. Üç soruluk bu testi yalnızca dikkatli ve zeki olanlar geçebiliyor. Bakalım siz yüzde 17'lik dilime gerebilecek misiniz? İşte, sosyal medyada gündem olan o zeka testi...

Trend 23-11-23 13:23

Sosyal medyada gündem oldu! Resimdeki kaplanı sadece aşırı zekiler görebiliyor

Bir optik illüzyon testi başta Twitter (X) olmak üzere sosyal medyada gündem oldu. Görselde yer alan kaplanı görebilenlerin çok zeki olduğu öne sürüldü. Yapılan paylaşımlara göre insanların yalnızca yüzde 2' si kaplanı bulabiliyor. İşte o optik illüzyon görseli...

Trend 22-11-23 09:59

KİŞİLİK TESTİ: Hangi duygusal yönünüz daha baskın? Yumruk sıkma şekliniz karakterinizi açığa çıkarıyor!

Bir kişilik testi görseli sosyal medyada yeniden gündem oldu. Yumruk sıkma şeklinin insanın kişilik özelliğine dair ipucu verdiği iddia edildi. Peki, siz yumruğunuzu nasıl sıkıyorsunuz? Bahsi geçen görseli inceleyin ve karakterinize ilişkin analizi mutlaka okuyun.

Trend 21-11-23 10:22

Kollarını nasıl bağlıyorsun? Bu kişilik testi karakteriniz hakkında çok şey söylüyor!

Kol bağlama şekliniz karakterinize ilişkin detayı gün yüzüne çıkarıyor. Bir görsel sosyal medyada yeniden gündem oldu. Bu kişilik testi kol bağlama şeklinize göre zeki mi yoksa lider mi olduğunuzu ortaya koyuyor.

Trend 14-11-23 14:31

İnsanların yalnızca yüzde 10'u görebiliyor! Bu optik illüzyonlu görsel görenleri zorluyor

Kişilerin kendilerini daha iyi analiz edip tanımaları için başvurdukları araçlardan olan optik illüzyonlu testler dikkat gerektiriyor. Bunun gibi testlerde amaç farklı olan şeyi en kısa sürede fark etmektir. Aşağıdaki görselde güzel çiçeklerin arasındaki sinek kuşunu insanların yalnızca yüzde 10'u görebiliyor.

Trend 08-11-23 14:01

KİŞİLİK TESTİ: Kalemi tutuş şekline göre nasıl birisin? O ayrıntı kişiliğinizi ortaya çıkarıyor

Kişilik testi görseli başta Twitter (X) olmak üzere sosyal medyada gündem oldu. Kalemi tutma şeklinin insanın kişilik özelliğine dair ipucu verdiği öne sürüldü. Aşağıdaki görseli inceleyin ve karakterinize ilişkin analizi mutlaka okuyun.

Trend 07-11-23 14:33

Kişilik testi: Araba mı, dürbünlü kişi mi, A harfi mi? Gördüğünüz ilk şey zeka ve karakterinizi ortaya çıkarıyor!

Resimde ilk ne gördüğünüz şey zeka ve karakterinize dair ayrıntıyı ortaya çıkarıyor. Bazı kişiler resme ilk baktıklarında araba, görürken diğerleri ya dürbünlü birini ya da A harfini fark ediyorlar. Peki, siz ne görüyorsunuz? Kişiliğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için analizi mutlaka inceleyin.

Trend 30-10-23 09:41

Kişilik testi: 1 dakikadan kısa sürede 9 gizli görüntüyü bulabilir misin? Bu testi yalnızca zoru sevenler geçebiliyor

Analitik zekaya sahip kişiler sorunları diğerlerine oranla daha hızlı çözer. Onlar çözüm odaklıdır. Bir optik illüzyon sosyal medyada gündem oldu. Bu viral optik illüzyondaki gizli görüntüleri yalnızca zoru sevenler bulabiliyor. İşte başta Twitter (X) olmak üzere sosyal medyada gündem olan o kişilik testi...

Trend 23-10-23 10:31

Kişilik testi: Öpüşen 2 kişi mi, çizgi mi? Gördüğünüz ilk şey karakterinizi ortaya çıkarıyor

Kişilik testleri, bireylerin kendilerini daha iyi tanımaları için başvurdukları araçlardandır. Bir görsel sosyal medyada gündem yeniden oldu. Peki siz öpüşen 2 kişi mi, çizgi mi görüyorsunuz? Gördüğünüz ilk şey karakterinizi ele veriyor.

Trend 17-10-23 09:51

Kişilik testi: Görselde ilk ne görüyorsunuz? Bunu yapmak yürek ister, karakterinizi açığa çıkarıyor

Kişilik testleri, bireylerin kendilerini daha iyi tanımaları için başvurdukları araçlar arasında yer alıyor. Dikkat çeken bir resim sosyal medyada gündem oldu. Peki, siz görselde ilk ne görüyorsunuz? Vereceğiniz yanıt karakterinizi ortaya çıkaracak.

Trend 16-10-23 09:27

Böyle zeka testi görülmedi! Görseldeki fareyi bul, 11 saniyede sadece 300 kişiden 2'si yapabiliyor

Bu testi yalnızca çok zeki ve dikkatli olanlar geçebiliyor. Sadece 300 kişiden 2'si görseldeki fareyi 11 saniyede fark edebiliyor. Peki, ne kadar dikkatlisiniz? İşte sorunun yanıtı...

Trend 04-10-23 13:10

Kişilik testi: Resimde ilk ne görüyorsunuz? Bunu yapmak yürek ister, gizli yönlerinizi açığa çıkarıyor

Kişilik testleri, bireylerin kendilerini daha iyi tanımaları için başvurdukları araçlardan biridir. Dikkat çeken bir görsel sosyal medyada gündem oldu. Peki, siz resimde ilk ne görüyorsunuz? Vereceğiniz yanıt gizli yönlerinizi ortaya çıkaracak.

Trend 29-09-23 09:04

Kişilik testi: Resimde ilk gördüğün detay seni sen yapan özelliği açığa çıkarıyor!

Kişilik testleri, bireylerin kendilerini daha iyi tanımaları için başvurdukları araçlardan biridir. Dikkat çeken bir görsel sosyal medyada gündem oldu. Peki, siz bir at mı, kuş mu yoksa kadın yüzü mü göreceksiniz? Resimde ilk gördüğünüz detay özelliğinizi açığa çıkaracak.

Trend 27-09-23 09:53

Optik illüzyon: Resimde gördüğünüz ilk şey kişilik özelliklerinizi ortaya çıkarıyor

Optik illüzyonlar ve kişilik testleri bilinmeyen yönlerimizi bulmamızda yardımcı olabiliyor. İnsanlara olan bakış açımızı ve davranışlarımızı belirleyen karakterimizi de ortaya çıkarıyor. Aşağıdaki resimde ilk gördüğünüz görüntü kişiliğiniz hakkında çok şey söylüyor.

Kadin 22-09-23 08:54

Asla sevgili olunmaması gereken burçlar belli oldu! Bu kişilerle sevgili olanlar yandı

Duygusal ilişkilerde, bazen siz ne kadar çabalarsanız da karşı tarafın değişmeyen özellikleri yüzünden bir sonuca varmayabilirsiniz. Bazı çiftler çok iyi anlaşırken bazı çiftler uyumsuzluk içerisinde hiç anlaşamıyorlar. Bu noktada karşı tarafı iyi tanımak ve astrolojiden yararlanarak kişinin burç özelliklerine bakmak fayda sağlayabiliyor. İşte asla sevgili olunmaması gereken 4 burç ve özellikleri...

Kadin 03-08-23 10:39

Optik illüzyonda ilk gördüğünüz şey karakter özelliklerinizi ortaya çıkarıyor

Optik illüzyon görselleriyle yapılan kişilik testleri oldukça dikkat çekici olabiliyor. Uzmanlar özenle hazırladıkları optik illüzyonların kişilik özellikleri üzerinde belirleyici etkileri olduğunu belirtiyor. Aşağıda yer alan görselde ilk fark edilen şey karakter özellikleriniz hakkında ipucu veriyor.

Kadin 16-06-23 09:33

Resimde ilk gördüğünüz hayvan karakter özelliklerinizi belirliyor

Kişilik testleri karakterimizi, ihtiyaçlarımızı ve çevremize olan yaklaşımımızı ortaya çıkartabiliyor. Karakter özelliklerimiz hakkında birçok bilgi veren bu testler şaşırtıcı sonuçlar çıkartabiliyor. Aşağıdaki resimde gördüğünüz ilk hayvan karakter özelliklerinizi açıklıyor.

Kadin 08-06-23 09:43

Telefon tutma şekliniz kişiliğiniz hakkında ipucu veriyor! Karakter testine göre nasıl birisiniz?

Kişilik testleri hayatımızın birçok yönüne ışık tutabiliyor. Bilmediğimiz karakter özelliklerimizi açığa çıkartan bu testler oldukça şaşırtıcı olabiliyor. İstemsiz bir şekilde yaptığımız hareketler karakterimiz hakkında ipucu verebiliyor. İşte telefon tutma şeklinize göre nasıl birisiniz? sorusunun cevabı...

Kadin 06-06-23 09:39

Kişilik testi: Yüz şekliniz kişilik özelliklerinizi belirliyor

Kişilik testleri şaşırtıcı sonuçlar çıkartabiliyor. Kişilik testleri görsel seçimlerle yapılabildiği gibi parmak uzunluğu, burun şekli, kan grubu, yüz şekli gibi değiştiremeyeceğimiz özelliklerin de kişilik özellikleri hakkında belirleyici rol oynadığı belirtiliyor. İşte yüz şekline göre kişilik özellikleriniz...

Kadin 02-06-23 09:38

Resimdeki en şanssız kişi seçiminiz karakter özelliklerinizi belirliyor

Kişilik testleri farklı farklı türleriyle karakter özelliklerini belirleyebiliyor. Ben kimim? sorusunun bilmediğiniz yönlerini gösterebilen kişilik testleri oldukça ilgi çekici olabiliyor. Aşağıda yer alan resimde yanlış tercihi yapan kişi seçiminiz kişilik özellikleriniz üzerinde belirleyici rol oynuyor.

Kadin 25-05-23 09:22

Optik illüzyonda gördüğünüz ilk hayvan kişilik özelliklerinizi ortaya çıkarıyor! Goril, kuş, aslan, balık...

Görselleri algılama şekliniz kimi zaman kişiliğinizin baskıladığınız yönlerini açığa çıkartma konusunda zannedilenden daha başarılı olabiliyor. Bu küçük oyunlar sayesinde fark etmediğiniz yönlerinize ışık tutarak kendinizi daha iyi bir şekilde anlayabilirsiniz. Aşağıda yer alan optik illüzyonda ilk gördüğünüz hayvan kişiliğiniz hakkında ipucu veriyor.

Trend 23-05-23 10:53

Optik illüzyonda gördüğünüz ilk hayvan karakter özelliklerinizi belirliyor

Optik illüzyon görselleri karakter özelliklerimiz hakkında oldukça ilgi çekici detaylar verebiliyor. Optik illüzyonlar kişilik testleri gibi sonuçlar sağlayabiliyor. Aşağıda yer alan hayvan resimleri olan optik illüzyonda ilk gördüğünüz hayvan karakter özelliklerinizi ortaya çıkarıyor.

Kadin 22-05-23 09:00

Optik illüzyonda gördüğünüz ilk görüntü kişilik özelliklerinizi ortaya çıkarıyor

Optik illüzyonlar görselleri algılayış şeklimizi ve dikkatimizi belirleyerek kişilik özelliklerimiz hakkında görülmeyenleri gösterebiliyor. Dikkat çekici optik illüzyonlar ile fark etmediğimiz farklı yönlerimizi keşfedebiliyoruz. Aşağıda yer alan optik illüzyonda ilk gördüğünüz görüntü kişiliğiniz hakkında ipucu veriyor.

Kadin 16-05-23 09:41

Döndüğünde en güzel kız hangisi olacak? Seçiminiz bilmediğiniz karakter özelliklerinizi açıklıyor

Seçimlerimiz bilmediğimiz karakter özelliklerimiz hakkında ipucu verebiliyor. Karakter özelliklerini öğrenmek için çok çeşitli testler bulunuyor. Bu testler şaşırtıcı sonuçlar verebiliyor. Aşağıda yer alan testte döndüğünde en güzel kızın hangisi olacağını düşünüyorsanız karakter özellikleriniz de o kıza göre değişim gösteriyor.

Kadin 15-05-23 10:58

Resimde en beğendiğiniz tüy karakterinizdeki gizli gücü ortaya çıkarıyor

Kişilik testleri farkında olmadığımız birçok özelliğimizi ortaya çıkartabiliyor. Farklı farklı çeşitleri olan kişilik testleri sosyal medyada oldukça ilgi görüyor. Tüylü kalem seçimiyle hazırlanan bu kişilik testi de karakterinizdeki en güçlü yanı ortaya çıkartıyor.

Kadin 08-05-23 09:39

Optik illüzyonda ilk gördüğünüz şey kişilik özelliklerinizi ortaya çıkartıyor

Optik illüzyonlar algımızı belirleyerek kişilik özelliklerimiz hakkında görülmeyenleri gösterebiliyor. Oldukça popüler olan optik illüzyonlar ile bizim bile fark etmediğimiz farklı yönlerimizi keşfedebiliyoruz. Aşağıda yer alan optik illüzyonda ilk gördüğünüz şeyde kişiliğiniz hakkında ipucu veriyor.

Kadin 25-04-23 14:39

Uyku pozisyonunuz kişilik özellikleriniz hakkında ipucu veriyor

Uyku gün boyunca yorulan vücudumuzu dinlendirmek için en temel ihtiyacımız olarak görülüyor. Uyku ile ilgili bilinmeyen birçok bilgi bulunuyor. Her insanın tercih ettiği uyku pozisyonları farklılık gösteriyor. Karakter testi yapan uzmanlar uyku pozisyonlarının kişilik özellikleri hakkında ipucu verdiğini paylaşıyor. İşte tercih ettiğiniz uyku pozisyonuna göre kişilik özellikleriniz...

Kadin 11-04-23 13:30

Optik illüzyonda ilk gördüğünüz şey kişilik özelliklerinizi yansıtıyor

Optik illüzyonlarda ilk fark edilen görüntüler kişilerin olayları algılayış ve görüş biçimlerine göre değişim gösterebiliyor. TikTok'ta yayınlanan optik illüzyonda ilk görülen şeyin kişilik özelliklerinizi yansıttığı belirtildi. İşte aşağıdaki görsele göre en alaycı ve saf kişiler...

Kadin 10-04-23 14:10

Yumruk sıkma şekliniz kişilik özellikleriniz hakkında ipucu veriyor

İstem dışı yaptığımız hareketler, seçimlerimiz kişilik özelliklerimiz hakkında oldukça bilgi verici olabiliyor. Uzmanların özenle hazırladığı kişilik testleri arasında yer alan yumruk sıkma stili birçok karakter özelliğinizi gözler önüne seriyor. İşte yumruk sıkma şekline göre en zeki ve hassas olan kişiler...

Kadin 05-04-23 15:59

Döndüğünde en güzel kız hangisi olacak? Seçiminiz karakter özelliklerinizi belirliyor

Seçimlerimiz, davranışlarımız karakterimiz hakkında ipucu verebiliyor. Karakter özelliklerini belirlemek için çok çeşitli testler bulunuyor. Aşağıda yer alan teste göre döndüğünde en güzel kızın hangisi olacağını düşünüyorsanız karakter özellikleriniz de o kıza göre değişim gösteriyor.

Kadin 05-04-23 09:13

Burnunuzun yapısı karakterinizi ele veriyor! Burun şeklinize göre nasıl birisiniz?

Kişilik özellikleri testleri oldukça dikkat çekiyor. Bu testler kendimizde bilmediğimiz birçok özelliğin farkına varmamızı sağlayabiliyor. Vücudumuzda bulunan çeşitli bölümler kişiliğimiz hakkında ipucu verebiliyor. İşte burun şeklimize göre karakter özelliklerimiz...

Kadin 20-02-23 16:11

Bu kan grubuna sahipseniz en zeki sizsiniz! Kan grubunuza göre kişilik özellikleriniz

Araştırma sonuçlarına göre yayınlanan kişilik testleri oldukça ilgi çekici olabiliyor. Kan grubumuz da kişilik özelliklerimizi yansıtabiliyor. Japonya'da yapılan bir araştırma kan grubumuzun kişilik özelliklerimizi belirlediği tespit edildi. İşte kan grubuna göre en güçlü olan kişiler ve kişilik özellikleri...

Haber 20-01-23 10:02

Telefon tutuş şekliniz kişilik özelliklerinizi açıklıyor! Hiç farkında değiliz

Dış görünüşümüz, konuşmalarımız, mimiklerimiz ve fark etmeden yaptığımız birçok davranış kişiliğimiz hakkında ipucu verebiliyor. Sosyal medyada çok farklı kişilik testleri bulunuyor. Bu testler arasında yer alan telefon tutuş testi fark etmediğimiz birçok özelliğimizi açıklıyor. İşte telefon tutuş şeklinize göre kişilik özellikleriniz...

Kadin 15-01-23 09:28

Yumruk sıkma şekliniz kişilik özelliklerinizi açıklıyor

Kişilik analizleri farklı testlere bağlı olarak yapılabilmektedir. Günlük hayatta yaptığımız davranışlar, jest ve mimiklerimiz, konuşmalarımız kişiliğimiz hakkında oldukça ipucu vermektedir. Bilinçli olmadan yaptığımız bazı hareketler de kişilik analizinde kullanılmaktadır. Yumruğu sıkma şekli kişiliğimizi göstermektedir.

Kadin 29-12-22 10:09

Resimde görülen ilk hayvan karakter özelliklerinizi söylüyor! Hangi hayvanı görüyorsunuz?

Optik illüzyon testleri her yaştan insan tarafından oldukça talep görüyor. Dikkat çeken optik illüzyonlar internette viral oluyor. Bu testler karakter özellikleri hakkında da ipucu verebiliyor. Resimde yer alan 7 hayvanın içerisinden ilk gördüğünü hayvan kişilik özelliklerinizi ortaya çıkartıyor.

Kadin 12-12-22 09:29

Ruh yaşın kaç? Ruh yaşının kaç oluğunu söylüyoruz!

Bazen ruh olarak olduğumuzdan daha genç ya da daha yaşlı hissederiz. Bunun nedeni hayatın bize verdikleriyle alakalıdır. Bazılarımız çok şey yaşarız ve olduğumuzdan daha yaşlı hissederiz. Bazılarımız da her zaman enerjisini korur ve olduğundan daha genç hisseder.

Trend 21-09-22 14:20

Narsist insan nasıl fark edilir? Narsist insanları hemen anlamanızı sağlayacak 13 belirti

Kişilik, genetik faktörlerin yanı sıra çocukluk ve gençlik dönemindeki sosyal çevrenin de etkisiyle oluşuyor. Son dönemlerde sıkça duymaya başladığımız “Narsistik kişilik bozukluğu” ise empati eksikliği, benmerkezcilik ve abartılı bir öz-önem duygusu ile ifade ediliyor. Peki narsist bir insan nasıl anlaşılır? Belirtileri nelerdir?

Trend 25-06-21 11:09

Parmak şekliniz karakteriniz hakkında neler söylüyor?

Bir kişinin eline baktığınızda aslında hayatına dair pek çok ince detayı gözlemleyebilirsiniz. Hatta bu işi biraz daha ilginçleştirerek el falıyla hayatın şifrelerini çözdüğünü iddia edenler dahi vardır. Bilimsel olarak parmak şeklinizin karakteriniz hakkında bilgi verdiğini söylesek? Hazırsanız başlıyoruz.

Trend 10-06-21 12:17

Uyku şekliniz sizi ele veriyor! Uyku şekliniz kişiliğiniz hakkında neleri gösteriyor?

Uzmanlar bir kişinin karakterini çözümleyebilmek için uyku sırasındaki şekline bakılması gerektiğini vurguluyor. Gece uyumadan önce aldığınız pozisyon, uykuya dalmanızı sağlayan en sevdiğiniz pozisyon sizin kişiliğiniz ve karakteriniz hakkında birçok mesaj veriyor. İşte uyuma şeklinize göre karakter analizi...

Trend 08-06-21 16:44

Kişilik testi! Bu resimde ilk olarak hangi hayvanı görüyorsunuz?

Bilimin en büyük ilgi alanı aslında insanoğlunu anlamlandırabilmektir. Bilimin çeşitli dalları sayesinde yapılan bu anlam çalışmaları “Ben kimim, diğerleri kim olduğumu düşünüyor ve kim olmak istiyorum” sorularına hizmet eder. Kişilik testleri, bu ciddi temel soruların cevaplarını eğlenceli bir şekilde öğrenmemize yardımcı oluyor.

Trend 17-05-21 15:36

Bilime göre yüz şekliniz kişiliğiniz hakkında neler söylüyor?

Dünya üzerinde yaklaşık 8 milyar insan yaşar. Bu insanların her birinin genetik özellikleri birbirinden farklıdır. Genetik özellikler fiziksel görüntü ve sağlık durumu üzerinde de etkilidir. Peki yüz şekli ile kişilik özelliklerimiz arasında bir bağlantı olduğunu biliyor muydunuz? Yapılan bazı araştırmalara göre; yüz şekli ve özelliklerimiz kişiliğimiz hakkında bazı bilgiler veriyor.

Trend 29-04-21 14:59

Konuşma tarzınızın kişiliğiniz hakkında ipuçları veriyor! Dışa dönük mü yoksa içe dönük mü bir insansınız?

Hiç tanımadığınız bir kişi hakkında fikir sahibi olmak istiyorsanız sosyal medyanın her geçen gün kullanımının artmasıyla beraber aslında profiline bakmak yeterli olur. Konuşma tarzı ve kurduğu cümleler aslında o kişinin kişiliğine dair önemli detaylar veriyor. Sizler için konuşma tarzı ve kişiliğiniz arasındaki bağlantıyı araştırdık.

Trend 28-04-21 10:03

Zekanızı test edebileceğiniz ilginç mantık sorusu! Resimde kaç karpuz görüyorsunuz?

Dünya genelinde insanlar zekalarını test etmeyi, bilmece ve bulmacalar ile mantık sorularını sever. Zekanızı ve görsel algılama becerilerinizi test eden bu mantık soruları karşısında kimi zaman şaşkınlığınızı gizleyemezsiniz. Kendinizi hem test etmek hem de biraz eğlenmek istiyorsanız bu soru tam size göre!

Trend 27-04-21 17:26

Görsel yeteneğinizi arttıracak bir bulmaca! Saklanan kelebeği fark edebildiniz mi?

Görme yeteneğinize ne kadar güvenirsiniz? Yoğun ve kalabalık bir görselde saklanan küçük bir detayı ne kadar sürede fark edebilirsiniz? Gözlerinizle alakalı herhangi bir sağlık sorunu yaşamıyorsanız görme yeteneklerinizden emin olarak hareket edersiniz. Ancak bu güven büyük bir yanılgıdır. Çünkü saklanan bir nesneyi bulmak her zaman kolay olmaz.

Trend 27-04-21 11:04

Vücudunuzdaki benler kişiliğiniz hakkında neler söylüyor?

Ciltte oluşan küçük lekeleri ifade eden ben tanımı aslında büyük bir çoğunlukla 30 yaşından sonra gelişir. Kimi rahatsız edici ve tehlikeli durumlarda cerrahi operasyonla alınan benler, genel itibariyle sağlığı tehdit eden bir unsur değildir. Bu benlerin sadece vücudunuzdaki herhangi bir leke olduğunu düşünüyorsanız çok yanılıyorsunuz. Çin astrolojisine göre, bulundukları yere bağlı olarak birçok farklı anlama sahip olabilirler.

Kadin 26-04-21 17:43

Kişilik testi! Bu fotoğrafta ilk olarak ne görüyorsunuz?

Görsel algılama bilinçaltının gizli kalan yanları ortaya çıkartan en önemli detaydır. Aslında bir şeyi gördüğünüzde detaylarına odaklanmadan yalnızca büyük resmi fark edersiniz. Dikkatli bir gözle baktığınızda ise detaylar sizi karşılamaya başlar. Bakmak ve görmek arasındaki bu farkın aslında bilinçaltından ve kişiliğinizden ipuçları içerisinde barındırdığını biliyor muydunuz?

Trend 13-04-21 11:54