Lazer Epilasyon Haberleri

Pürüzsüz bir cilt için tercih edebileceğiniz en iyi lazer epilasyon aletleri

Son dönemlerde evde lazer epilasyon uygulamaları çok fazla tercih ediliyor. Günümüzde evde lazer epilasyonun konforu herkes tarafından biliniyor. Lazer epilasyonun evde yapılıyor olması herkes için büyük kolaylık sunuyor. Lazer epilasyon cihazlarının çeşitliliği ve sundukları özellikler her geçen gün yenileniyor. Bu sebeple evde pratik bir şekilde uygulayabileceğiniz en iyi lazer epilasyon markalarını detaylı şekilde inceliyoruz.

Kadin 02-02-23 20:31

İstenmeyen tüylerini almayı bırakarak vücudunu sergileyen 16 cesur kadın

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için çeşitli yöntemler deneniyor. Ancak lazer epilasyon, ağda gibi yöntemler oldukça pahalı veya can acıtıcı olabiliyor. Toplumda erkeklerin istenmeyen tüylerine hiçbir baskı yaratılmazken kadınlara yapılan baskılar özel yaşamı ve psikolojiyi derinden etkiliyor. Vücut tüylerini almayı bırakan 17 kadın internette vücutlarını ve yüzlerini paylaşarak diğer kadınlara ilham oluyor.

Kadin 18-01-23 11:33

Yüz tüyleri nasıl alınmalı? Yüz tüylerinden kurtulmanın en etkili 6 yolu!

Geçmiş zamanlardan bu yana vücudun farklı bölgelerindeki tüyleri almak amacı ile çeşitli epilasyon yolları deneniyor. Kadın erkek farketmeksizin pek çok kişi tarafından denenen epilasyon yöntemleri, çoğu zaman başarı ile sonuçlanıyor. Epilasyon işlemi, kişiyi rahatsız eden bölgelerdeki tüyler için rahatlıkla yapılabiliyor. Hiç şüphesiz en rahatsız olunan tüylerden biri de yüz bölgesinde çıkan tüyler. Peki, Yüz tüyleri nasıl alınmalı? Yüz tüylerinden kurtulmanın en etkili 5 yolu haberimizde...

Kadin 24-09-22 13:30

Tüylerden kurtulmak için sıklıkla tercih ediliyor! Epilasyon kansere neden olur mu?

Geçmiş zamanlardan bu yanan epilasyon yapmak amacı ile farklı yöntemlere başvuruluyor. Epilasyon konusunda sıklıkla başvurulan yöntemlerden biri ise lazer epilasyon oluyor. Türkiye’de 17 yıldır, dünyada ise çok daha uzun bir süredir tercih edilen lazer epilasyon yöntemi, beraberinde farklı soruları da getiriyor. Lazer epilasyon yapmak isteyen kişilerin aklına gelen ilk soru ise ‘’Epilasyon kansere neden olur mu?’’ sorusu oluyor.

Haber 10-09-22 10:28

Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon Hakkındaki Haberler Mynet'te. Lazer Epilasyon Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.