Limon Tuzu Haberleri

Sararmış tuvalet taşlarını anında bembeyaz yapacak! Tuvaletleri beyazlatmak için en etkili çözüm

Temizlik hem sağlığımız hem de hoş bir görünüm için önem taşımaktadır. Birçok alanın temizliği kolay olsa da bazı yerleşmiş pislikleri temizlemek oldukça zorlayıcı olmaktadır. Özellikle tuvalette meydana gelen sararmalar tuvaletin pis görünmesine yol açar. Sararmış tuvaletleri beyazlatmak için aşağıdaki yöntemi deneyebilirsiniz.

Kadin 15-12-22 13:53

Hem ütünüzü hem de çamaşırlarınızı mahvediyor! Ütü kireci nasıl temizlenir?

Kıyafetlerimizin üzerimizde jilet gibi görünmesini istediğimiz için sıklıkla ütü kullanıyoruz. Ütüyü temel ihtiyacı olarak gören, çoraplarını bile ütüsüz giyemeyen kişiler bulunuyor. Ütü hayatımızda bu kadar önemli bir yere sahipken sıklıkla kireçlenmesi can sıkıcı oluyor. Birçok ev hanımı ütü kireci nasıl temizlenir? Sorusunu aratıyor. İşte ütü kirecini temizlemek için püf noktaları...

Kadin 24-11-22 10:02

Gasp şüphelisinden ilginç dolandırıcılık itirafı! 'Metamfetamin diye 30 bin liraya limon tuzu sattım'

Samsun’da silahlı gasp suçundan gözaltına alınan şahıs, ilginç dolandırıcılık itirafıyla herkesi şaşkına çevirdi. Gasp yapmadığını öne süren şahıs, "metamfetamin" adlı uyuşturucu madde diye 30 bin liraya limon tuzu sattığını, dolandırılan şahsın kendisine gasp iftirasında bulunduğunu iddia etti. Adliyeye sevk edilen şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderildi. İşte ilginç olayın detayları...

Haber 11-11-22 17:38

Kettle kirecini söker atar! Su ısıtıcısı kireçlerini temizleme yöntemleri

Kettle hayatımızı kolaylaştıran ev aletleri arasında bulunuyor. Suyu çok daha hızlı kaynatan kettle mutfakta sıklıkla kullanılıyor. Sık sık kullanılan kettleda zamanla kireçler meydana geliyor. Bu kireçlerin temizlenmemesi sağlığı riske atıyor. Kettle kireçleri nasıl temizlenir? merak ediyorsanız bunun yolu oldukça basit.

Kadin 19-10-22 07:47

Limon Tuzu

Limon Tuzu Hakkındaki Haberler Mynet'te. Limon Tuzu Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Sakın çöpe atmayın! Bu temizlik hileleri kireçlenmiş çaydanlıklarınızı pırıl pırıl yapacak

Türkiye'de en sık tüketilen içecek denilince akla çay geliyor. Sudan bile fazla tüketilen çayın çaydanlıkta yavaş yavaş demlenmesi daha lezzetli olmasını sağlıyor. Ancak çaydanlıklarda zamanla kireçlenmeler meydana gelebiliyor. Eğer ki sizin de çaydanlıklarınız kireçlendiyse onları çöpe atmak yerine aşağıda yer alan yöntemleri deneyebilirsiniz. Bu yöntemler ile çaydanlıklarınız pırıl pırıl olacak.

Kadin 13-09-22 10:33