Makyajcı Haberleri

TikTok'ta keşfedilen ve akılları baştan alan göz altı kapatma teknikleri

Göz altlarındaki koyu renkli halkalar ve kızarıklar, yüzün cansız ve soluk görünmesine neden oluyor. Bu görüntüyü ortadan kaldırmak için en sık başvurulan yöntem ise tabii ki makyaj. Farklı göz altı kapatma tekniklerini denemeyi seviyorsanız sizin için TikTok'ta keşfedilen ve akılları baştan alan taktiği, ayrıca uygularken kullanmanız gereken tüm ürünleri açığa kavuşturduk. Haydi, detaylara!

Kadin 29-06-22 15:09

Sezgin Süngüç'ten Gülşen'i küplere bindirecek itiraf! Cinsiyetsiz ve androjen buldum

Gülşen'in sosyal medyada alay konusu olan fotoğrafına bir yorum da Sezgin Süngüç ve Fezi Altun'dan geldi. Bir derginin ödül törenine katılan ünlü isimlerin makyajlarını YouTube programında yorumlayan Sezgin Süngüç ve Fezi Altun, Gülşen'e yapılan makyajı beğenmediklerini açık bir yüreklilikle dile getirdi. Ünlü şarkıcıyı ve hayranlarını kızdıracak ifadeler kullanan Sezgin Süngüç, Gülşen'i cinsiyetsiz ve androjen bulduğunu belirten ifadeler kullanarak izleyenlerin ağzını açık bıraktı.

Magazin 12-06-22 18:28

Kusursuz eyeliner çekme tüyoları nelerdir?

Makyajın en can alıcı noktalarından biri olan eyeliner, birçok kadının favori makyaj ürünleri arasında yer alıyor. Ancak pratik eyeliner kullanımı konusunda, birçok makyaj sever problem yaşayabiliyor. İşte bakışları çarpıcı kılan eyeliner kullanımının püf noktaları...

Trend 23-09-21 14:04

Artık kolay! Sadece birkaç dakikada kusursuz bir şekilde eyeliner çekebilirsiniz

Günümüzde zaman hızla akıp giden bir kavram haline geldi. 24 saatin bazen yetmediği durumları sizler de yaşamışsınızdır. Bu koşuşturmaca halinde günlük hayat tüyoları işleri bir hayli kolaylaştırıyor.

Kadin 20-08-21 17:31

Ölülere makyaj yapan morg makyaj sanatçıları tüyler ürpertiyor

Makyaj sanatçılığı birçok kişinin yakından takip ettiği bir meslek koludur. Özellikle sosyal medyanın aktif kullanılmasıyla beraber makyaj bloggerları ve güzellik Youtube kanalları daha da popülerleşti. Peki daha önce hiç ölülere makyaj yapıldığını duydunuz mu? Kulağa tüyler ürpertici ve şaşırtıcı geldiğinin farkındayız ancak böyle bir meslek kolu var. Üstelik bunun için özel eğitim alıyorlar.

Trend 29-07-21 11:04

Makyaj yapmanın incelikleri! İşte başarılı makyaj yapmanın yolu...

Makyaj, bakımlı kadınların vazgeçemediği bir tutku... Ancak, makyaj yapmanın da kendine göre birtakım incelikleri var.

Haber 30-12-05 09:52