Mehmet Aslantuğ Haberleri Ve Son Dakika Mehmet Aslantuğ Haberleri

Mehmet Aslantuğ Haberleri Ve Son Dakika Mehmet Aslantuğ Haberleri

Oyuncu Mehmet Aslantuğ, 25 Eylül 1961 tarihinde Samsun'un Çarşamba ilçesinde dünyaya geldi. Çiftçi bir ailenin çocuğu olan Aslantuğ, Samsun'da öğrenim gördü. Üniversiteyi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde İşletme Bölümü üzerine okuyan oyuncu, aynı esnada oyunculuk kariyerini inşa etmeye başladı. Bu süreçte üniversite eğitimini yarıda bırakarak tamamen oyunculuğa yöneldi. Gündoğmadan, Ateş Böceği, Belene, İz Peşinde, Başka Olur Ağaların Düğünü gibi pek çok dizi ve filmde rol aldı. Esas ününü ise 2003'te ATV ekranlarında gösterime sunulan "Bir İstanbul Masalı" adlı dizi sayesinde kazandı. Oynadığı dizi ve filmler, Aslantuğ'a Altın Koza, Altın Portakal, Altın Kelebek gibi ödülleri getirdi. 1996 yılından beri ise Arzum Onan ile evlidir ve bir oğlu vardır.

Mehmet Aslantuğ Haberleri

Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ'un oğlu Can oyuncu oldu! Bakın hangi dizide rol alacak

Geçtiğimiz mayıs ayında 27 yıllık evliliklerini tek celsede sonlandıran Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan uzun zamandır gündemden düşmüyor. Her açıklamaları ve her paylaşımları çok konuşulan ünlü çift bu defa oğulları Can ile gündem oldu. Babası ve annesinin izinden gitmeyi tercih eden Can Aslantuğ oyuncu oldu. Bakın hangi dizide rol alacak.

Magazin 03-11-23 11:52

27 yıllık evlilik sona ermişti! Mehmet Aslantuğ'dan eski eşi Arzum Onan'a romantik kutlama

Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan çifti, 27 yıllık evliliklerini geçtiğimiz aylarda tek celsede bitirdi. Sosyal medya hesabını aktif kullanan Aslantuğ eski eşinin doğum gününü kutladı.

Magazin 01-11-23 11:14

Mehmet Aslantuğ çok defa konuştu ama o sustu! Arzum Onan ilk kez konuştu

Arzum Onan'la anlaşmalı boşanan oyuncu Mehmet Aslantuğ, bekar hayatına dair paylaşımlarıyla ve açıklamalarıyla gündem olmuştu. Bu süreçte çok defa açıklama yapan Aslantuğ'a rağmen Onan konuşmamıştı. Arzum Onan ilk kez eski kocası hakkında konuştu.

Magazin 13-10-23 07:26

Arzum Onan ile boşanan Mehmet Aslantuğ paylaşıp silmişti! Kendimi acındıracak bir kafada mıyım sanırsın

Arzum Onan ile 27 yıllık evliliğini bitiren Mehmet Aslantuğ'dan bir paylaşım daha geldi. Boşandıktan sonra ev halini paylaşan, yumurta pişirip, ütü yapan ünlü oyuncu kısa süre sonra da paylaşımını silmişti. Mehmet Aslantuğ o paylaşıma gelen yorumlara yanıt verdi. Vekil olamayan oyuncunun lüks teknesi de gözlerden kaçmadı.

Magazin 26-09-23 09:39

Arzum Onan'dan boşanan Mehmet Aslantuğ bekar hayatını önce paylaştı, sonra sildi! O video gündem oldu

Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan çifti, 27 yıllık evliliklerini geçtiğimiz aylarda tek celsede bitirdi. Oyuncu Mehmet Aslantuğ, yeni hayatını sosyal medya hesabı üzerinden takipçileri ile paylaştı. Kendisine kahvaltı hazırlayan, gömleğine düğme diken, ütü yapan Aslantuğ, bu videoyu hemen sildi. Ancak ünlü ismin o videosu sosyal medyanın gündemine oturdu.

Magazin 20-09-23 13:06

Mehmet Aslantuğ ile boşanan Arzum Onan'dan tatil pozları! Ayrılık çok iyi gelmiş

27 yıllık evliliklerini tek celsede bitiren Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan'un ilişkisi Aslantuğ'un açıklamalarıyla gündemdeydi. Boşanmayı istediği söylenen Arzum Onan ise tek kelime etmedi. Güzel oyuncu arkadaşlarıyla tatile çıktı ve pozlarıyla beğeni topladı.

Magazin 19-09-23 15:24

Pınar Şipaloğlu'nun aşk açıklaması sonrası Mehmet Aslantuğ çok sinirlendi

Arzum Onan ile 27 yıllık evliliklerini mayıs ayında sonlandıran Mehmet Aslantuğ’un sevgilisi olduğu iddia edilen Pınar Şipaloğlu, sosyal medya hesabından “Duyduğunuz dedikodular asılsız değildir” mesajını paylaştı. Mehmet Aslantuğ ise çok sinirlendi.

Magazin 01-09-23 12:10

Mehmet Aslantuğ ile birlikte olduğu iddia edilen Pınar Şipaloğlu'nun sözleri olay oldu! 'Dedikodular asılsız değildir'

Arzum Onan ile 27 yıllık evliliğini tek celsede bitiren Mehmet Aslantuğ'un Bozcaada'da tanıştığı bir kadınla aşk yaşamaya başladığı iddiası magazin gündemine gündemine bomba gibi düştü. Çok konuşulan iddianın ardından ilk açıklama Pınar Şipaloğlu'ndan geldi. Şipaloğlu'nun sözleri olay oldu.

Magazin 31-08-23 16:56

27 yıllık evliliği tek celsede biten Mehmet Aslantuğ Arzum Onan'ı aldattı mı? İddialara ilk kez yanıt verdi

Geçtiğimiz mayıs ayında 27 yıllık evliliklerini tek celsede sonlandıran Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan mahkemeye el ele girip yine el ele çıkmıştı. Bu süreçte Mehmet Aslantuğ'un adı iş insanı Gözde Akpınar ile anılmıştı. Instagram hesabında açıklama videosu yayınlayan Aslantuğ, iddialara ilk kez yanıt verirken boşanmayı kimin istediğini de itiraf etti.

Magazin 28-08-23 23:52

Saç sakal karışmış imajı gündem olmuştu! Mehmet Aslantuğ'un notu dikkat çekti

Arzum Onan ile boşanan Mehmet Aslantuğ son olarak Bozcaada tatilinde görüntülenmiş ve saç sakal birbirine karışmış imajıyla dikkat çekmişti. Tatil pozlarını paylaşan Aslantuğ paylaşımına düştüğü notla sosyal medyada gündeme geldi.

Magazin 14-08-23 15:13

Seçimde istediği sonucu alamamıştı! Arzum Onan'dan yeni boşanan Mehmet Aslantuğ'un saç sakal birbirine karıştı

Türkiye İşçi Partisi'nin Muğla'dan milletvekili adayı olan ünlü oyuncu Mehmet Aslantuğ, Meclis'e girememişti. Hem siyasete atılması hem de 27 yıllık evliliğini bitirmesiyle gündeme gelen Mehmet Aslantuğ'un son hali dikkat çekti.

Magazin 10-08-23 11:50

Arzum Onan oğlu ve kendisine çok benzetilen müstakbel geliniyle poz verdi

Oyuncu Mehmet Aslantuğ ile boşanarak herkesi şaşırtan ve boşanmaya el ele giden Arzum Onan sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. Arzum Onan son olarak oğlu Can Aslantuğ ve onun sevgilisi Lal Gümüşçüoğlu ile poz verdi. Müstakbel gelini görenler bakın ne dedi.

Magazin 07-08-23 07:03

Yeni boşanmıştı! Arzum Onan oğlu ve oğlunun sevgilisiyle tatilde

Arzum Onan Mehmet Aslantuğ’la 27 yıllık evliliğini bitirmişti. İddialara göre boşanmayı güzel oyuncu istemişti. Evliliği son bulan Arzum Onan oğlu Can ve Can'ın sevgilisi Lal ile tatile çıktı. Güzel isimden makyajsız tatil pozları geldi.

Magazin 07-07-23 08:22

27 yıllık eşi Arzum Onan'dan boşanan Mehmet Aslantuğ ayrılığın perde arkasını anlattı! ''Ben terk etmedim, kalbimi başka birine...''

Geçtiğimiz ay 27 yıllık eşi Arzum Onan ile tek celsede boşanan Mehmet Aslantuğ'un adı iş insanı Gözde Akpınar ile anılmıştı. Aşk iddialarını yalanlayan Aslantuğ, Arzum Onan ile ayrılığının perde arkasını ilk kez anlattı. Mehmet Aslantuğ'un samimi açıklamaları magazin gündemine bomba gibi düştü.

Magazin 16-06-23 17:06

Mehmet Aslantuğ'dan aşk iddiaları sonrası paylaşım! Boşanmayı bu yüzden istediğim konuşuluyormuş...

Arzum Onan ile boşandıktan sonra adı iş kadını Gözde Akpınar ile aşk dedikodularına karışan Mehmet Aslantuğ bu iddialara çok sinirlendi. Mehmet Aslantuğ sosyal medya hesabından paylaşım yaparak isyan etti.

Magazin 13-06-23 13:49

Aşk yaşadıkları iddia edilmişti! Mehmet Aslantuğ ve Gözde Akpınar'dan açıklama geldi

27 yıl evli olduğu Arzum Onan ile geçtiğimiz günlerde boşanan Mehmet Aslantuğ’un yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilmişti. Aslantuğ ve aşk yaşadığı iddia edilen Gözde Akpınar konuyla ilgili açıklama yaptı.

Magazin 13-06-23 08:27

Arzum Onan ile yeni boşanmıştı! Mehmet Aslantuğ hakkında bomba aşk iddiası

27 yıl evli kaldığı Arzum Onan ile el ele geldiği adliyeden boşanarak ayrılan Mehmet Aslantuğ aşk iddialarıyla gündemde. Söylemezsem Olmaz'ın gündeminde olan aşk iddiasına göre; Mehmet Aslantuğ gönlünü iş insanı Gözde Akpınar'a kaptırdı.

Magazin 12-06-23 14:26

Mehmet Aslantuğ ile boşandıktan sonra İstanbul'dan gitti! Arzum Onan'ın doğayla iç içe pozları

Mehmet Aslantuğ ile 27 yıllık evliliğini tek celsede bitiren Arzum Onan boşanma davasına eski eşiyle el ele gelince gündem olmuştu. Uzun süredir birlikte yaşamayan çiftten Arzum Onan boşandıktan sonra soluğu Foça'da aldı. Oyuncunun doğa ile iç içe pozlarına beğeni yağdı.

Magazin 04-06-23 11:55

Mehmet Aslantuğ'un itirafı gündem olmuştu! Arzum Onan'dan açıklama! Mükemmel çift olmak ya da görünmek gibi bir iddiamız hiç olmadı

Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan çifti 27 yıllık evliliklerini bitirme kararı aldı. Boşanmaya el ele gelen çiftten Aslantuğ boşandıktan sonraki itirafıyla gündeme gelmişti. Ünlü oyuncudan sonra da Arzum Onan bir dergiye yaptığı açıklamada boşanmaya dair konuştu.

Magazin 02-06-23 14:44

Boşanmaya el ele gelmişlerdi! Mehmet Aslantuğ sosyal medyadan paylaşarak itiraf edip sonra da sildi

Oyuncu Mehmet Aslantuğ ile Arzum Onan, 27 yıllık evliliklerini tek celsede bitirmişti. Aslantuğ ve Onan boşanmaya da el ele gelerek gündem olmuştu. Mehmet Aslantuğ sosyal medyadan duygularını dile getiren paylaşımını kısa sürede sildi.

Magazin 01-06-23 13:16

Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ boşanma davasına el ele geldi! Tek celsede bitti

Milletvekili adayı olmasıyla adından söz ettiren oyuncu Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan 27 yıllık evliliklerini sonlandırma kararı aldı. Arzum Onan'ın açtığı boşanma davası, Beykoz 1. Aile Mahkemesi'nde görüldü. Çift boşanma davasına el ele gelerek gündem oldu.

Magazin 30-05-23 07:01

Mehmet Aslantuğ milletvekili seçildi mi? Meclis'e giremeyen TİP Muğla milletvekili adayı Mehmet Aslantuğ'dan ilk açıklama

Mehmet Aslantuğ TİP milletvekili adayı olduğu açıklanmıştı. Türkiye dün 13. Cumhurbaşkanı Seçimi ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için sandık başına gitti. Açıklanan sandıklara ve oy oranlarına göre ünlü oyuncuya ilişkin son durum merak konusu oldu. Peki, Mehmet Aslantuğ milletvekili seçildi mi? TİP Muğla milletvekili adayı Mehmet Aslantuğ Meclis'e girdi mi? Ünlü oyuncu açıklamada bulundu. İşte detaylar...

Haber 15-05-23 13:19

TİP'ten aday olmaları gündem olmuştu... Mehmet Aslantuğ ve İrfan Değirmenci milletvekili seçildi mi?

Resmi olmayan sonuçlara göre milletvekilleri de belli olmaya başladı. Son dönemin en çok dikkat çeken partilerinden Türkiye İşçi Partisi’nin adayları Mehmet Aslantuğ ve İrfan Değirmenci meclise giremedi. Değirmenci ve Aslantuğ paylaşımıyla da gündem oldu.

Magazin 15-05-23 13:05

Mehmet Aslantuğ'dan Arzum Onan paylaşımı! Yanıt gecikmedi

Milletvekili adayı olan Mehmet Aslantuğ son günlerde özel hayatıyla da gündemde. Mehmet Aslantuğ son olarak Arzum Onan'ın Anneler Günü için paylaşım yaptı ve bakın ne yanıt aldı.

Magazin 14-05-23 12:50

TİP, milletvekili aday listesini YSK'ya teslim etti! Hangi aday hangi ilden gösterildi? Erkan Baş, Sera Kadıgil, Barış Atay, Mehmet Aslantuğ...

Türkiye İşçi Partisi (TİP), milletvekili aday listesini Yüksek Seçim Kuruluna (YSK) teslim etti. Listeye göre, TİP Genel Başkanı Erkan Baş, İstanbul 3'üncü bölge, Ahmet Şık, İstanbul 2'nci bölge, Sera Kadıgil, İstanbul 1'inci bölge ilk sıra, Barış Atay ise Antalya'dan milletvekili adayı oldu. İşte haberin detayları...

Haber 09-04-23 18:07

Mehmet Aslantuğ neden TİP'ten milletvekili adayı olduğunu açıkladı: Beni siyasetin içine çeken bu sorumluluktur

Türkiye İşçi Partisi (TİP) Milletvekili adayı ve oyuncu Mehmet Aslantuğ, canlı yayında gazeteci Candaş Tolga Işık'a açıklamalar yaptı. Siyasete neden girdiği anlatan Aslantuğ, "Giden çocukların burada tutunmak için çok çaba sarf ettiğini biliyoruz. Türkiye artık bambaşka bir sınavdan geçiyor, beni de siyasetin içine çeken bu sorumluluktur. Sanatçı bir çok şeyi dert eder. 'Şimdi biz sanat yapıyoruz, bu işler bizim değil' demek çok saçma" ifadelerini kullandı.

Haber 04-04-23 21:53

TİP'ten milletvekili adayı olmuştu! Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan'ın oğlu merak edildi

Türkiye İşçi Partisi Genel Başkanı (TİP) Erkan Baş, ünlü oyuncu Mehmet Aslantuğ’un partisinin milletvekilliği adaylık teklifini kabul ettiğini açıkladı. Bu haberle gündeme gelen Aslantuğ'un gözlerden uzak büyüttüğü oğlu sosyal medyada merak konusu oldu.

Magazin 30-03-23 09:44

Mehmet Aslantuğ kimdir, kaç yaşında? Mehmet Aslantuğ nereli? TİP'ten aday adayı oluyor!

Mehmet Aslantuğ, son dönemin en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. Deprem sonrasında yaptığı paylaşımlardan dolayı TRT 1'deki Yürek Çıkmazı dizisinin kadrosundan çıkarıldığı iddia edilen oyuncu, Türkiye İşçi Partisi'nden milletvekili aday adaylığı başvurusunda bulundu. Adaylığın açıklanmasından sonra oyuncuyla ilgili araştırmalar sıklaştı. Peki Mehmet Aslantuğ kimdir, kaç yaşında? Mehmet Aslantuğ nereli? İşte detaylar...

Magazin 29-03-23 15:39

TİP Genel Başkanı Erkan Baş duyurdu! ‘Mehmet Aslantuğ teklifimizi kabul etti…’

14 Mayıs seçimleri yaklaşırken Türkiye İşçi Partisi(TİP)’nden sürpriz bir adaylık haberi geldi. TİP lideri Erkan Baş, Mehmet Aslantuğ’un partilerinden milletvekili adayı olacağını duyurarak ünlü oyuncunun tekliflerini kabul ettiğini belirtti.

Magazin 29-03-23 13:59

Yürek Çıkmazı'na yeni katılmıştı! Mehmet Aslantuğ ayrılık kararını açıkladı

Usta oyuncu Mehmet Aslantuğ, TRT1'in sevilen ve büyük bir ilgi ile izlenen dizisi Yürek Çıkmazı'nda İrem Helvacıoğlu'nun canlandırdığı Zeynep karakterinin babasına hayat veriyordu. Diziye yeni katılan Aslantuğ ayrılık kararını sosyal medya hesabından duyurdu.

Magazin 15-03-23 13:47

Bir İstanbul Masalı'nın yıldızı Ahu Türkpençe son haliyle şaşırttı! Ekranlara küsmüştü...

2003-2005 yılları arasında yayınlanan Bir İstanbul Masalı dizisinin kadrosunda Ahu Türkpençe, Mehmet Aslantuğ, Çetin Tekindor, Ozan Güven, Vahide Perçin ve İsmail Hacıoğlu gibi isimler yer alıyordu. Bir döneme damga vuran dizide Esma karakterine hayat veren Ahu Türkpençe, yıllara kafa tutuyor.

Magazin 14-12-22 12:16

Mehmet Aslantuğ TRT’nin iddialı dizisiyle el sıkıştı!

TRT'nin Gold Film imzalı Yürek Çıkmazı dizisi sezonun en bomba transferini gerçekleştirdi. Son olarak Masumiyet dizisinde rol alan Mehmet Aslantuğ TRT’nin iddialı dizisiyle el sıkıştı.

Magazin 04-12-22 15:47

Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un oğlu Can sevgilisiyle poz verdi! Kız arkadaşın annene benziyor

Oyuncu Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ'un oğlu Can, sevgilisiyle aşk pozunu paylaştı. Yakışıklılığı ile dikkat çeken Can Aslantuğ'un sevgilisi Lal Gümüşçüoğlu'nu görenler kendini tutamadı. Kimi Can Aslantuğ'un sevgilisini anne Arzum Onan'a benzetirken kimi ise "Birbirinize benziyorsunuz" yorumları yaptı.

Magazin 03-10-22 08:34

Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan'ın oğulları Can sevgilisiyle aşk pozunu paylaştı! Annene benziyor

Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan'ın oğlu Can Aslantuğ sevgilisi Lal Gümüşçüoğlu ile tatile çıktı. 21 yaşındaki Can Aslantuğ sevgilisiyle aşk pozunu paylaştı. İkilinin pozlarına beğeni yağarken Can Aslantuğ'un sevgilisini annesi Arzum Onan'a benzetenler de oldu.

Magazin 09-06-22 14:41

Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ'un oğulları Can'ın sevgilisi olay oldu! Annesinin aynısını bulmuş

Oyuncu Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ'un oğlu Can'ın sevgilisi Lal Gümüşçüoğlu gündem oldu. 21 yaşındaki Can Aslantuğ'un sevgilisini görenler "Arzum Onan'ın aynısı" yorumları yaptı. Arzum Onan ise iddialara göre bu konuda "Biz benzetmiyoruz" dedi.

Magazin 16-05-22 13:03

Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ'un oğlu Can Aslantuğ kimdir? Can Aslantuğ nereli ve kaç yaşında? Instagram kullanıcı adı nedir?

Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ'un oğlu Can Aslantuğ, kız arkadaşıyla olan fotoğrafına ilişkin annesi Arzum Onan'ın sözleri sonrası merak konusu oldu. Bir anda gündem olan olayın ardından Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ'un oğlu Can Aslantuğ kimdir? Can Aslantuğ nereli ve kaç yaşında? Instagram hesabı nedir? soru ve konu başlıkları internette araştırılmaya başlandı. İşte detaylar...

Magazin 16-05-22 08:20

Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ'un oğlu Can Aslantuğ kimdir? Can Aslantuğ nereli ve kaç yaşında? Instagram hesabı nedir?

Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ'un oğlu Can Aslantuğ, kız arkadaşıyla olan fotoğrafını sosyal medya hesabında paylaştı. Bir anda gündem olan olayın ardından Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ'un oğlu Can Aslantuğ kimdir? Can Aslantuğ nereli ve kaç yaşında? Instagram hesabı nedir? soru ve konu başlıkları internette araştırılmaya başlandı. İşte detaylar...

Magazin 21-04-22 12:45

Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan'ın oğulları Can yetişkin oldu! İşte yeni mesleği

Evlilikleri ile magazin dünyasında örnek teşkil eden Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan çiftinin 21 yaşındaki oğulları Can Aslantuğ artık bir yetişkin! Koç Üniversitesi Konservatuar bölümünde Piyano üzerine müzik eğitimi alan Can'ın meslek seçimi belli oldu.

Magazin 11-03-22 10:54

Mehmet Aslantuğ'dan övgü! Onların Sting'i varsa bizim de Soner'imiz var

Pop müziğin başarılı ismi Soner Arıca, geçtiğimiz akşam 6. Rixos Sailing Cup'ın finalinde sahne aldı. Arıca, kendisini dinlemeye gelen Mehmet Aslantuğ'u sahneye davet etti. Altuğ, Arıca için, " Müthiş! İyi ki sahnelerde. Onların Sting'i varsa, bizim de Soner'imiz var" dedi.

Magazin 15-11-21 12:00

Bir İstanbul Masalı dizisinin güzeller güzeli Esma'sı Ahu Türkpençe'ye bir de şimdi bakın! Yıllara meydan okuyor!

İlk bölümü 2003 yılında yayınlanan Bir İstanbul Masalı dizisinde hayat verdiği Esma karakteriyle seyirciyi büyüleyen ünlü oyuncu Ahu Türkpençe, güzelliğiyle yıllara meydan okuyor.

Magazin 21-10-21 14:12

Aşkları dillere destan! Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan çiftinin oğulları Can koca adam oldu!

1996 yılında dünyaevine giren Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ çiftinin oğulları Can Aslantuğ, delikanlı oldu. Aslantuğ ailesinin sevgi dolu pozlarına Instagram'da beğeni yağıyor.

Magazin 20-10-21 09:21

Arzum Onan ile Mehmet Aslantuğ nasıl tanıştı? İşte Onan ile Aslantuğ'un aşk hikayesi...

1 Ağustos 1996'da dünyaevine giren oyuncu Arzum Onan ile oyuncu Mehmet Aslantuğ ikilisinin mutlu evliliği 25 yıldır devam ediyor. Can Aslantuğ adında bir oğlu bulunan çiftin tanışma hikayesi dikkat çekti. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Onan, Instagram'da eşi Aslantuğ ve oğlu Can Aslantuğ ile paylaşım yapıyor. İşte Onan ile Aslantuğ'un aşk hikayesi...

Magazin 03-08-21 16:21

En az kendisi kadar güzel! Arzum Onan annesinin gençliğini paylaştı

Ünlü oyuncu ve heykeltıraş Arzum Onan, sosyal medyayı en aktif kullanan ünlüler arasında yer alıyor. Son olarak, annesinin gençlik yıllarından paylaştığı fotoğrafla herkesi şaşırttı.

Magazin 08-07-21 15:34

Ünlü isimlerin büyük aşklarına çok şaşıracaksınız! İşte yaşadıkları aşk ile ağızları açık bırakan ünlüler

Sanat ve televizyon camiasının önde gelen isimlerinin bir zamanlar kiminle sevgili olduğunu öğrenince çok şaşıracaksınız. Kabarık listede kim yok ki! Özellikle 1990'lı yıllardan günümüze kadar gelen bazı isimler var ki yaşadıkları fırtınalı aşk ile hayranlarını halen şaşırtıyor. Peki Ünlü isimlerin eski sevgilileri kimler? İşte merak edilen ayrıntılar...

Magazin 15-06-21 12:54

Arzum Onan bikinili pozları ile çok konuşulmuştu! İmajını değiştiren Arzum Onan'ın yeni hali şaşırttı!

47 yaşındaki ünlü manken ve oyuncu Arzum Onan'ın yakın süreçte 23 senelik eşi Mehmet Aslantuğ ile beraber ekranlara döneceği konuşuluyordu. Arzum Onan'dan iddialar sonrası olay bir imaj değişikliği geldi. Senelerdir saçlarını uzun şekilde kullanan Onan, bu defa saçlarını kısacık kestirdi. Sevilen oyuncu, sosyal medya hesabı üzerinden yeni imajını sevenleriyle paylaştı.

Magazin 28-05-21 09:59

Yıllar sonra setlere dönmeye hazırlanan Arzum Onan yeni imajıyla şaşırttı

23 yıllık eşi Mehmet Aslantuğ ile ekrana döneceği haberleriyle gündem olan Arzum Onan, imajını değiştirdi. Yıllardır saçlarını omuz hizasında kestiren Onan, bu sefer kısacık kestirdi.

Magazin 28-05-21 09:12

Final Yapan Masumiyet’in Harun'u Mehmet Aslantuğ yeni projesini duyurdu!

Fox TV ekranlarında güçlü oyuncu kadrosu ve çarpıcı konusuyla fırtınalar estiren diz Masumiyet final yapacağı kararını açıkladı. 13. bölümüyle final yapacak olan dizide Harun Orhun karakterine hayat veren Mehmet Aslantuğ, rol alacağı yeni projesini sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu.

Magazin 24-05-21 13:28

Mehmet Aslantuğ’dan Masumiyet'e veda!

Masumiyet ile ekrana dönen Mehmet Aslantuğ dizisinin final kararı almasının ardından bir veda paylaşımı yaptı.

Magazin 23-05-21 15:42

Masumiyet dizisinin final tarihinde flaş gelişme!

Son zamanlarda final yapacağı dedikoduları ile gündeme gelen dizi Masumiyet'te son karar verildi. Gün değişikliğine giderek final tarihini ertelemesi beklenen diziden hayranlarını üzecek o haber geldi.

Magazin 20-05-21 15:17