Metin Akpınar Haberleri Ve Son Dakika Metin Akpınar Haberleri

Metin Akpınar Haberleri Ve Son Dakika Metin Akpınar Haberleri

Türk sinemasının usta ismi, 2 Kasım 1942 İstanbul Aksaray doğumludur. Sevilen sanatçı, Pertevniyal Lisesi'ni bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi ve Edebiyat Fakültesi'nde eğitimini tamamladı. Ünlü oyuncu, 1962 yılında Türk Talebe Birliği'ne katıldı ve ilk tiyatro deneyimini burada yaşadıktan iki yıl sonra emin adımlarla ilerlemeye devam etti. Ulvi Uraz tiyatrosu onun için amatörlükten profesyonelliğe geçişin ilk adımıydı. Burada ''Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım'' adlı eseri başarılı bir şekilde oynayan Akpınar, aralarında Zeki Alasya'nın ve Haldun Taner'in de kurucuları olduğu Devekuşu Kabare'yi seyircilerle buluşturdu. Türk sinemasında oynadığı sayısız filmlerle halkın büyük beğenisini kazanan Metin Akpınar, Zeki Alasya ile toplumsal konulara komedi perspektifinden bakan filmlerde rol alaraj hafızalara kazındı. Usta oyuncu Biz Bize Benzeriz, Çat Kapı, Papatyam gibi birçok televizyon dizisinde de oynadı.

Metin Akpınar Haberleri

Metin Akpınar'ın 35 yıl sonra ortaya çıkan kızı Duygu Nebioğlu babasının doğum gününü kutladı! 'Anlarsın bu Duygu'yu...'

Tüm Türkiye, haftalarca Metin Akpınar'ın 35 yıl sonra ortaya çıkan ikiz kızları Duygu ve Sevgi Nebioğlu kardeşleri konuştu. Antalya'da dünyaya gelen, iki aylıkken bir köyde bakıcı kadına terk edilen, yetiştirme yurdunda büyüyen ve 6 yaşında evlat edinilen ikizlerden Duygu Nebioğlu son paylaşımıyla dikkat çekti. Babası Akpınar'ın doğum gününü kutlayan Duygu Nebioğlu'nun duygusal mesajı gündem oldu.

Magazin 02-11-23 16:10

Çarpıcı açıklamalar! Metin Akpınar'ın 2. kızı Sevgi Katkıcı ilk kez konuştu: Akpınar olarak anılmak istemiyorum

Usta oyuncu Metin Akpınar'ın evlilik dışı iki kızı olduğu ortaya çıkmıştı. Yaşananları kabul eden Akpınar, ikiz kızlarıyla ilgili yazılı açıklamasında "Sadece bir gece beraberliğim oldu" ifadelerine yer vermişti. İkizlerden Duygu Nebioğlu'nun ardından kardeşi Sevgi Katkıcı da ilk kez açıklama yaptı. "Akpınar olarak anılmak istemiyorum" diyen Sevgi Katkıcı çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Magazin 23-10-23 21:19

Hakan Ural Akılalmaz bir rakam demişti... Metin Akpınar ikiz kızlarına aylık ödediği parayla şoke etti!

Usta oyuncu Metin Akpınar'ın yıllar sonra ikiz kızları olduğu ortaya çıktı. Metin Akpınar'ın ikiz kızlarına ne kadar harçlık gönderdiği gündem oldu. Hakan Ural'ın programında "Reklam arasında duyduğum rakama şoka girdim. Akılalmaz bir rakam inanamadım" demişti.

Magazin 19-10-23 13:51

Evlilik dışı bir de oğlu olduğu iddia edilmişti! Metin Akpınar harekete geçti

Tiyatro ve sinema sanatçısı Metin Akpınar'ın evlilik dışı ilişkiden iki kız babası olduğu ortaya çıkmış ve bu haber çok konuşulmuştu. Akpınar'ın evlilik dışı bir de oğlu olduğu iddia edilmişti. İddiaların ardından ünlü isim harekete geçti.

Magazin 18-10-23 13:51

Türkiye'de ve dünyada bugün neler yaşandı?

Türkiye'de ve dünyada bugün neler yaşandı? İşte günün özeti...

Haber 16-10-23 16:37

Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu'ndan olay olacak sözler! Zeki Alasya haber göndermiş: Hakkını arasın...

Tiyatro ve sinema sanatçısı Metin Akpınar'ın evlilik dışı ilişkiden iki kız babası olduğu ortaya çıktı. İkizlerden biri olan Duygu Nebioğlu katıldığı yayında sert açıklamalar yaptı. Nebioğlu'nun "Zeki Alasya, dayım aracılığıyla Duygu hakkını arasın; çünkü Metin ona hakkını vermez haberini gönderdi" sözleri dikkat çekti.

Magazin 16-10-23 13:37

Onur Akay'dan olay iddia! Metin Akpınar'ın bir de oğlu olduğu konuşuluyor

Usta oyuncu Metin Akpınar'ın 35 yıl sonra ikiz kızları olduğu ortaya çıkmıştı. Evlilik dışı ilişkiden 2 kızı olan Akpınar hakkında Onur Akay bomba bir iddiada bulundu. Onur Akay yazısında "Metin Akpınar'ın 1984 doğumlu bir de oğlu olduğu senelerdir yakın çevresinde konuşuluyor" dedi.

Magazin 16-10-23 11:26

Duygu Nebioğlu babası Metin Akpınar'ın açıklamasını görünce sinirlendi! Size elimdeki deliller ile...

Türk tiyatrosu ve sinemasının duayen isimlerinden Metin Akpınar'ın evlilik dışı ilişkiden ikiz kızları olduğu ortaya çıktı. "Varlıklarından haberdar olmadığım çocuklarımın çektiği acılardan dolayı çok üzgünüm" diyerek kızlarını kabul eden Akpınar'ın açıklaması sonrası Duygu Nebioğlu'nun paylaşımı ise şaşırttı.

Magazin 15-10-23 08:27

Evlilik dışı 2 kızı olduğu ortaya çıkmıştı! 36 yıllık sırda yeni detay! Meğer Metin Akpınar'ın torunları da varmış

Yeşilçam'daki sayısız filmiyle hafızalara kazınan Metin Akpınar'ın evlilik dışı iki kızı olduğu ortaya çıkmıştı. İkiz kızlarıyla ilgili yazılı açıklama yapan Akpınar "Sadece bir gece beraberliğim oldu" diyerek yaşananları kabul etti. Usta oyuncunun iki tane de torunu olduğu ortaya çıktı.

Magazin 14-10-23 11:07

Metin Akpınar'dan yıllar sonra ortaya çıkan ikiz kızlarıyla ilgili ilk açıklama: Sadece bir gece beraberliğim oldu

Türk sinemasının usta ismi Metin Akpınar bir süredir evlilik dışı çocukları olduğu konusuyla gündemdeydi. Usta oyuncu konuya dair bir son dakika açıklamasında bulundu. İkiz kızları ile ilgili yazılı bir açıklama yapan Akpınar, kızların kendi çocuğu olduğunu kabul etti.

Magazin 13-10-23 20:10

Metin Akpınar'ın evlilik dışı bir değil iki kızı varmış! Duygu Nebioğlu'nun ikizi ortaya çıktı

Metin Akpınar'ın evlilik dışı kızları olduğu mahkeme kararıyla kanıtlandı. Bu haber sosyal medyayı salladı. Ortaya çıkan yeni bilgi ise Metin Akpınar'ın evlilik dışı bir değil iki kızı olduğu yönünde. Usta oyuncunun biyolojik kızları olduğunu 10 yıl önce öğrendiği de iddia edildi.

Magazin 13-10-23 15:18

Metin Akpınar'ın kızı olduğu ortaya çıkmıştı! Duygu Nebioğlu'dan ilk açıklama

62 yıldır Göksel Özdoğdu ile evli olan usta sanatçı Metin Akpınar'ın evlilik dışı dünyaya gelen Duygu Nebioğlu isminde bir kızının olduğu ortaya çıktı. Gizlilik kararı bulunan ve bugün sonuçlanan davada DNA testleriyle Nebioğlu'nun Akpınar'ın kızı olduğu netleşti. Kararın ardından gözyaşlarına boğulan Nebioğlu, "1,5 aydır uyumuyordum, ben bu haberi bir sindireyim" dedi.

Magazin 13-10-23 00:05

Metin Akpınar'ın evlilik dışı ilişkiden kızı varmış! Duygu Nebioğlu paylaştı: Aldığım yetersiz sevgi nedeniyle...

62 yıllık evli olan devlet sanatçısı Metin Akpınar'ın, 35 yıl önce evlilik dışı bir ilişkiden doğan kızı ortaya çıktı. Mahkeme, Duygu Nebioğlu’nun Akpınar’ın kızı olduğunu karara bağladı.

Magazin 12-10-23 14:23

Metin Akpınar, Candaş Tolga'ya konuk oldu! 'Uyuz oluyorum' deyince aldığı yanıt şaşırttı! 'Ben onlardan biriyim'

Usta sanatçı ve oyuncu Metin Akpınar, Candaş Tolga'nın sunduğu 'Uzun Lafın Kısası' programının konuğu oldu. Candaş Tolga ve usta sanatçı Türkiye'nin en güzel tatil yerleri hakkında konuştu. Programdaki açıklamalarıyla dikkat çeken Akpınar moda hakkında söyledikleriyle şaşırttı. Candaş Tolga atlet giyen erkekleri eleştirirken usta sanatçının 'Ben onlardan biriyim' itirafı gündem oldu.

Magazin 08-07-23 15:24

Metin Akpınar'dan Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili dikkat çeken sözler: Yerel seçimlere kadar...

Usta sanatçı Metin Akpınar, YouTube'da yaptığı programda gündeme ilişkin açıklamalarıyla dikkat çekiyor. Candaş Tolga Işık'ın 'Kılıçdaroğlu istifa etmeli mi?' sorusunu yanıtlayan Akpınar, "Böyle bir şeyi yetki görmüyorum, istifa et, git diyemem. Yerel seçimlere kadar altılı masayı da bozmadan götürmeleri gerektiğini düşünüyorum" şeklinde konuştu. Akpınar, CHP liderinin muhalefeti birleştirme konusunda yapılmasını gerekeni yaptığını da söyledi.

Magazin 02-06-23 22:33

'Çok akıllı bir iddia değil! Normal bir insan bunu söyleyemez' Metin Akpınar Muharrem İnce'ye bu sözlerle yüklendi

Türkiye, 14 Mayıs seçimlerine kilitlendi. Sosyal medyada seçimlere dair yorum ve tartışmalar sürerken buna ünlü isimler de dahil oluyor. Özellikle çıkışlarıyla dikkat çeken cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, gündemin çok konuşulan isimlerinden. Ünlü sanatçılardan da İnce'ye yönelik çeşitli yorumlar gelirken son olarak Metin Akpınar, 'İntikam alıyor' diyerek Memleket Partisi liderine yüklendi. Akpınar'ın "Çok akıllı bir iddia değil, normal bir insan bunu söyleyemez' sözleri dikkat çekti.

Magazin 15-04-23 11:19

Metin Akpınar'dan Altılı Masa ve Meral Akşener yorumu! Rüzgarsız havada...

Metin Akpınar, Youtube'da katıldığı Kafa TV programında Altılı Masa'ya dair yaptığı yorumlarla gündeme geldi. Metin Akpınar, İYİ Parti lideri Meral Akşener'in masayı terk edip geri dönmesini yorumladı.

Magazin 13-03-23 08:14

Usta oyuncu Metin Akpınar, 'Bir Kira Bir Yuva' kampanyasına 500 bin TL bağışladı

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin başlattığı "Bir Kira Bir Yuva" kampanyası için Halk TV'de bağış toplandı. Sanatçı Metin Akpınar da kampanyaya 500 bin TL bağış yaptı. Usta sanatçı yaptığı bu paylaşımla Twitter Türkiye gündeminde ilk sıralara yerleşti.

Magazin 23-02-23 15:12

Metin Akpınar Altın Portakal'da yaptığı konuşmayla sosyal medyanın gündemine oturdu: Türkiye cahil bir ülkedir

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Altın Portakal Film Festivali'ne Metin Akpınar'ın sahnede yaptığı bir konuşma damga vurdu. Altılı masaya övgüler yağdıran Akpınar'ın Türkiye için söylediği sözler ise tartışma yarattı. İşte "Ben necip Türk Milleti'nin kararlarından ve allekliğinden ödü patlayan bir sanatçıyım" ifadelerini kullanan Akpınar'ın konuşmasının devamı...

Magazin 12-10-22 09:03

Oyuncu Metin Akpınar Altın Portakal Film Festivali'nde sanatseverlerle buluştu

Oyuncu Metin Akpınar Altın Portakal Film Festivali'nde sanatseverlerle buluştu

Yurthaber 07-10-22 23:18

Zeki Alasya ne zaman öldü? Zeki Alasya neden öldü? Zeki Alasya kaç yılında, nerede doğdu?

Zeki Alasya ölümünün 7. yılında anılıyor. Alasya Türk tiyatro ve sinema tarihinin önemli bir oyuncusudur. 7'den 70'e pek çok seveni olan usta oyuncu Zeki Alasya'nın kim olduğu, neden öldüğü ve ne zaman öldüğü araştırılıyor. İşte Zeki Alasya hakkında merak edilen detaylar!

Magazin 08-05-22 17:10

Demet Akbağ 15 yıl sonra sahneye çıktı! Ata Demirel'in paylaşımı olay oldu

Demet Akbağ 15 yıl aradan sonra, Yılmaz Erdoğan’ın da 20 yıl aradan sonra yazdığı ilk tiyatro oyunu olan 'Aydınlıkevler' ile yeniden tiyatro sahnesine döndü. Demet Akbağ'ı ünlü isimler yalnız bırakmadı. Seyirciler arasında yer alan Ata Demirer usta oyuncu Metin Akpınar, Yılmaz Erdoğan ve ünlü komedyen Cem Yılmaz ile pozunu paylaştı.

Magazin 08-04-22 09:58

Metin Akpınar kaybettiği 'izinsiz gösterim' davasında yeni gelişme!

Türk sinemasının usta oyuncusu Metin Akpınar, oynadığı filmlerin kendisinden izin alınmadan yayınlandığı iddiasıyla televizyon kanalına açtığı davayı kaybedince İstinaf Mahkemesi'ne başvurdu. İstinaf Mahkemesi, eksik inceleme ve değerlendirme yapıldığı gerekçesiyle yerel mahkemenin kararını bozarak davanın yeniden görülmesine karar verdi.

Magazin 05-03-22 09:09

Metin Akpınar’dan Cem Yılmaz açıklaması: Dozunu kaçırdımsa çok özür diliyorum

Sanatçı Metin Akpınar, Cem Yılmaz ile ilgili sözleri için “Daha çok reklamdaki tiplemelerini özensiz bulduğumu söylemek istedim. Öğretmenliğin dozunu kaçırdımsa Cem’den ve sevenlerinden çok özür diliyorum” dedi.

Magazin 27-11-21 10:16

Metin Akpınar'ın Çok beğeniyorum ama aktör kumaşı zayıf sözlerine Cem Yılmaz'dan yanıt

Usta oyuncu Metin Akpınar, katıldığı bir televizyon programında Cem Yılmaz ile ilgili sözleriyle dikkat çekti. Akpınar, "Cem Yılmaz'ı çok beğeniyorum. Çok zeki çocuk, mükemmel işler yapıyor. Ama aktör kumaşı zayıf. Olmak zorunda da değil" dedi. Programın ardından sosyal medya hesabından paylaşım yapan Cem Yılmaz da "Her işini pür dikkat izledim. Bir gün o da beni sahnede izlerse çok mutlu olurum" dedi.

Magazin 23-11-21 01:06

Metin Akpınar: Basın soruşturmasına gidiyorduk, yolda karar değişti

Usta sanatçı Metin Akpınar, Candaş Tolga Işık'la Az Önce Konuştum programına konuk oldu. Akpınar, Işık'ın adliye koridorunda mahkemeyi beklerken tost yediği anda çekilen fotoğrafını sorması üzerine, daha sonra beraat ettiği 'Cumhurbaşkanına alenen hakaret davası' sürecinde yaşadıklarını anlattı. Metin Akpınar, "Evden ekipler geldi aldı. Basın soruşturmasına gidiyorduk, yolda karar değişti teröre gittik" dedi.

Magazin 22-11-21 23:17

Metin Akpınar'ın süpervizörluğunu yaptığı 'Deli Bayramı' prömiyerini yaptı

Pandeminin ardından Ekim ayında sahnesine dönerek tiyatroseverlerle buluşan DasDas’ın merakla beklenen yeni oyunu ‘Deli Bayramı’nın prömiyeri dün gece gerçekleşti. Süpervizörlüğünü usta sanatçı Metin Akpınar’ın yaptığı oyunun ilk temsiline birçok ünlü isim katıldı.

Magazin 02-10-21 11:52

Azra Kohen, Müjdat Gezen ve Metin Akpınar’dan özür diledi

Yazar Azra Kohen, sosyal medyada yaptığı paylaşımla Müjdat Gezen ve Metin Akpınar’dan özür diledi.

Magazin 11-09-21 14:05

Metin Akpınar süpervizörlüğünde 'Deli Bayramı'

Usta sanatçı Metin Akpınar süpervizörlüğündeki yeni oyunu ‘Deli Bayramı’ ve DasDas’ta oynanacak ilk Shakespeare oyunu ‘Romeo ve Juliet’ için geri sayım başladı.

Magazin 10-09-21 14:26

Petrol Kralları filmi nerede ve ne zaman çekildi? İşte Petrol Kralları filminin oyuncuları

Yeşilçam’ın en sevilen ikililerinden Metin Akpınar ile Zeki Alaska’nın oynadığı Petrol Kralları filminin konusu internette araştırılıyor. 1978 yılında çekilen Petrol Kralları filmi, İstanbul’un Arnavutköy mevkiinde çekilmiştir. Peki, Petrol Kralları filminin konusu ne, oyuncuları kim? İşte detaylar…

Trend 21-08-21 17:39

Güler Misin Ağlar Mısın filmi konusu nedir? Güler Misin Ağlar Mısın filmi oyuncuları kimler?

Zeki Alasya ve Metin Akpınar gibi usta isimlerin başrollerinde oynadığı ve Osman Fahir Seden tarafından yönetilen sevilen Türk filmi Güler Misin Ağlar Mısın, bu akşam televizyon ekranlarına gelecek. Filmin konusu ve oyuncuları gibi detaylar merak ediliyor. Peki Güler Misin Ağlar Mısın filmi konusu nedir? Güler Misin Ağlar Mısın filmi oyuncuları kimler? İşte ayrıntılar...

Magazin 14-08-21 19:33

Namus Düşmanı filminde rol alan İlknur Yontar'ın son hali

Zeki Alasya ve Metin Akpınar'lı Namus Düşmanı filminde rol alan İlknur Yontar son haliyle gündem oldu.

Magazin 27-05-21 15:11

Ertuğ Koruyan hayatını kaybetti! | Ertuğ Koruyan kimdir? Ertuğ Koruyan neden öldü?

Bir zamanların ünlü sinema ve dizi oyuncusu Ertuğ Koruyan hayatını kaybetti. Uzun bir zamandır Bodrum Kızılağaç’ta yaşayan Ertuğ Koruyan, 25 Nisan sabaha karşı hayatını kaybetti. Bodrum’da eşi Serhan Koruyan ile beraber yaşayan Eryuğ Koruyan, çevresinde samimi olarak bilenen ve sevilen biriydi. Kemal Sunal, Zeki Alasya, Metin Akpınar gibi isimlerle beraber rol alan Koruyan, mütavizi yaşam tarzı ile biliniyordu.

Haber 25-04-21 18:21

Müjdat Gezen ve Metin Akpınar'ın davasında flaş gelişme

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettikleri iddiasıyla yargılanan sanatçılar Metin Akpınar ve Müjdat Gezen'e ayrı ayrı beraat kararı veren mahkeme, kararın gerekçesinde suç unsurlarının oluşmadığını belirtti. Duruşma savcısı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın avukatı Ahmet Özel kararın yasaya ve usule aykırı olduğunu belirterek İstinaf Mahkemesi'ne başvurdu.

Haber 21-04-21 13:36

Köyden İndim Şehire filminin oyuncuları kim? İşte Köyden İndim Şehire oyuncu kadrosu!

Köyden İndim Şehire filmi, Türk sinemasının önemli yapımları arasında yer alıyor. Köylerinde defile bulan 4 kardeşin, buldukları altınları bozdurmak için Ankara’ya gitmesini ve burada yaşadıkları olayları konu edinen filmin başrollerinde Zeki Alasya, Kemal Sunal, Metin Akpınar ve Halit Akçatepe gibi Türk sinemasının usta isimleri yer alıyor. Yeşilçam filmleri içerisinde unutulmazlar arasına giren Köyden İndim Şehire filmi, 1974’te çekildi.

Magazin 20-04-21 14:02

Müjdat Gezen ve Metin Akpınar'dan Dünya Tiyatro Günü ulusal bildirisi

Her yıl 27 Mart’ta kutlanan Dünya Tiyatro Günü ulusal bildirisi, bu yıl Müjdat Gezen ve Metin Akpınar tarafından kaleme alındı.

Magazin 24-03-21 09:20

Hasip İle Nasip filmi ne zaman çekildi? Hasip İle Nasip nerede çekildi?

Metin Akpınar ile Zeki Alasya’nın başrollerinde yer aldığı Hasip ile Nasip filminde iki düşman ailenin her alanda çekişmeleri anlatılıyor. Vefat eden Halis ve Muhlis’in rekabetini, oğulları Hasip ile Nasip de sürdürür.

Trend 20-03-21 13:05

Tarkan'dan Müjdat Gezen ve Metin Akpınar paylaşımı

Tarkan'dan Müjdat Gezen ve Metin Akpınar paylaşımı geldi. Tarkan usta iki oyuncunun beraat kararına dair sevincini takipçileriyle paylaştı.

Magazin 01-03-21 17:35

Son Dakika: Müjdat Gezen ve Metin Akpınar hakkında karar verildi

Son dakika haberine göre Müjdat Gezen ve Metin Akpınar'a, “Cumhurbaşkanına hakaret" gerekçesiyle yargılandıkları davada beraat kararı çıktı.

Haber 01-03-21 15:21

Fazıl Say'dan Müjdat Gezen ve Metin Akpınar paylaşımı

Ünlü piyanist ve besteci Fazıl Say, 'Cumhurbaşkanına hakaret' suçlamasıyla 4 yıl 8'er ay hapisleri istenen Müjdat Gezen ve Metin Akpınar için destek paylaşımı yaptı. Say, "Dost taraf olur. Ben bu sanatçıların dostuyum" dedi.

Magazin 22-02-21 09:22

Son Dakika: Müjdat Gezen ve Metin Akpınar'ın hapsi istendi

Son dakika haberine göre sanatçılar Müjdat Gezen ve Metin Akpınar'ın bir televizyon kanalındaki sözlerine ilişkin "Cumhurbaşkanına hakaret" suçundan haklarında açılan davada mütalaa verildi. Mütalaada tutuksuz sanıklar Müjdat Gezen ve Metin Akpınar'ın "Cumhurbaşkanı’na alenen hakaret" suçundan 1 yıl 2’şer aydan 4 yıl 8’er aya kadar hapis cezasıyla cezalandırılması istendi.

Haber 17-02-21 11:52

Müjdat Gezen ve Metin Akpınar'ın yargılanmasına başlandı

Bir televizyon kanalındaki sözleri nedeniyle Müjdat Gezen ve Metin Akpınar hakkında, "Cumhurbaşkanına alenen hakaret" suçundan açılan davaya başlandı.

Haber 23-12-20 14:11

Son dakika! Müjdat Gezen ve Metin Akpınar hakkında 4 yıl 8 aya kadar hapis istemiyle dava açıldı

Bir televizyon programında söyledikleri sözler nedeniyle hakkında soruşturma başlatılan sanatçılar Müjdat Gezen ve Metin Akpınar hakkında “Cumhurbaşkanına alenen hakaret” suçundan ayrı ayrı 4 yıl 8 aya kadar hapis istemiyle dava açıldı.

Haber 07-07-20 17:41

Nereye Bakıyor Bu Adamlar ne zaman ve nerede çekildi? Nereye Bakıyor Bu Adamlar konusu nedir?

Zeki Alasya ve Metin Akpınar'ın sevilen filmlerinden olan Nereye Bakıyor Bu Adamlar bu akşam televizyonda yeniden yayınlanıyor. Osman Seden'in yönetmenliğini yaptığı Nereye Bakıyor Bu Adamlar 1976 yılında çekildi. Peki Nereye Bakıyor Bu Adamlar filmi konusu nedir, nerede çekildi? İşte Yeşilçam'ın unutulmaz komedi filmleri arasında yer alan Nereye Bakıyor Bu Adamlar hakkında bilgiler.

Magazin 30-06-20 20:07

Sivri Akıllar nerede ve ne zaman çekildi? İşte Sivri Akıllılar filmi konusu ve oyuncuları

Metin Akpınar ve Zeki Alasya'nın başrollerde oynadığı Sivri Akıllılar isimli Türk filmi yeniden televizyonda yayınlanıyor. Film konu olarak ise iftiraya uğrayan arkadaşlarını kurtarmaya çalışan Zeki ve Metin’in hikayesini konu almaktadır. 6,5 Imdb puanına sahip olan Sivri Akıllılar filminin yönetmen koltuğunda Zeki Alasya oturuyor. Peki, Sivri Akıllılar filmi nerede ve hangi yıl çekildi? Sivri Akıllılar oyuncuları kimler, konusu nedir?

Magazin 23-06-20 20:02

Beş Milyoncuk Borç Verir Misin ne zaman çekildi? İşte Beş Milyoncuk Borç Verir Misin filmi konusu ve oyuncuları

Metin Akpınar ve Zeki Alasya'nın unutulmaz filmlerinden olan Beş Milyoncuk Borç Verir Misin bu akşam Fox TV'de yayınlanıyor. Yönetmenliğini Osman Seden'in yaptığı ve 1975 yılında vizyona giren Beş Milyoncuk Borç Verir Misin filmi HD olarak yenilenmiş haliyle ekranlarda olacak. Peki Beş Milyoncuk Borç Verir Misin konusu nedir? İşte film hakkında bilgiler.

Magazin 16-06-20 20:09

Petrol Kralları ne zaman ve nerede çekildi? İşte Petrol Kralları konusu ve oyuncuları

Zeki Alasya ve Metin Akpınar'ın sevilen filmi Petrol Kralları bu akşam Fox ekranlarında yayınlanıyor. 1978 tarihli komedi filmi Petrol Kralları'nda Metin Akpınar ve Zeki Alasya evlerinin bahçesinde petrol bulunca hayatları değişen iki yakın arkadaşı canlandırıyor. Peki Petrol Kralları nerede çekildi? İşte Petrol Kralları konusu ve oyuncuları.

Magazin 09-06-20 20:06