Nagehan Alçı Haberleri Ve Son Dakika Nagehan Alçı Haberleri

Nagehan Alçı Haberleri Ve Son Dakika Nagehan Alçı Haberleri

Türk Gazeteci Nagehan Alçı 13 Nisan 1977 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Liseyi İstanbul Erkek Lisesi’nde tamamladıktan sonra Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olmuştur.

Meslek hayatına Hürriyet Gazetesi’nde staj yaparak ilk adımını atmıştır. Show TV de çalışan Alçı, Akşam Gazetesi’nde editörlükte yapmıştır. Skytürk TV’de Sosyal Bilgiler adlı belgeseli hazırlayan Gazeteci, Kanaltürk’de yayınlanan Sınırsız isimli programda yorumculuk yapmıştır. Yorumcu ve sunucu olarak Kanal 24’ de Nerede Kalmıştık programında görev almıştır. Beyaz TV’de Medcezir, CNN TÜRK’te Dörtte Bir Taraf programlarında yorumculuk yapmıştır.

Köşe yazarı Rasim Ozan Kütahyalı ile 2020 yılında evlenmiştir. İkiz kız çocuğu olan Alçı, Almanca ve İspanyolca bilmektedir.

Nagehan Alçı Haberleri

Nagehan Alçı'dan eski kocası Rasim Ozan Kütahyalı hakkında bir iddia daha! Sahte polis profili kullanarak... Dava dosyasındaki o mesajlar ortaya çıktı

Nagehan Alçı ile Rasim Ozan Kütahyalı'nın boşanması magazin gündeminde uzun süre konuşuldu. Boşanmanın ardından eski kocası Kütahyalı'dan ağır psikolojik, fiziksel ve ekonomik şiddete maruz kaldığını itiraf eden Nagehan Alçı şimdi de eski kocasının sahte polis profili kullanarak insanlara “polismiş” gibi mesaj attığını ve kendisini şikayet ettiğini iddia etti. Dava dosyasına konulan o mesajlar ise ortaya çıktı.

Magazin

Nagehan Alçı Boğazıma yapıştı! Elimde bıçakla bekledim demiş, anlatırken gözleri dolmuştu! Eski eş Rasim Ozan Kütahyalı'dan ilk açıklama

Nagehan Alçı'nın boşandığı eski eşi Rasim Ozan Kütahyalı'dan ağır psikolojik, fiziksel ve ekonomik şiddete maruz kaldığını açıklaması bir anda gündem yarattı. Alçı "Boğazıma yapıştı" diyerek yaşadıklarını ve gördüğü şiddeti anlatırken, iki gazeteci arasında yaşananlar sosyal medyada çok konuşulmuştu. İddiaların odağındaki Kütahyalı'dan ise ilk açıklama geldi.

Magazin

Nagehan Alçı'nın aşk yaşadığı Yunanistanlı diplomatın kim olduğu ortaya çıktı

Nagehan Alçı, Nevşin Mengü’nün YouTube kanalında yayınlanan programda Yunanistanlı bir diplomatla ilişki yaşadığını duyurmuştu. Nagehan Alçı’nın ilişki yaşadığını açıkladığı Yunan konsolosluğunda görevli istihbaratçının kim olduğu ortaya çıktı.

Haber

Nagehan Alçı eski eşi Rasim Ozan Kütahyalı'dan yıllarca şiddet görmüş! Boğazıma yapıştı diyerek itiraf etti... Nevşin Mengü ne diyeceğini bilemedi

Nagehan Alçı, evliliği boyunca Rasim Ozan Kütahyalı tarafından ağır psikolojik, fiziksel ve ekonomik şiddete maruz kaldığını itiraf etmişti. Nevşin Mengü'ye konuk olan Nagehan Alçı "Boğazıma yapıştı" diyerek yaşadıklarını ve gördüğü şiddeti açık açık anlattı. Yalı konusuna da değinen Alçı'nın anlattıkları karşısında Nevşin Mengü şaştı kaldı.

Magazin

Nagehan Alçı

Nagehan Alçı Hakkındaki Haberler Mynet'te. Nagehan Alçı Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Rasim Ozan Kütahyalı’dan eski eşi Nagihan Alçı'ya ağır sözler! Senin alaturka rezil kimliğinden tiksiniyorum

Nagehan Alçı, geçtiğimiz aylarda anlaşmalı boşandığı Rasim Ozan Kütahyalı tarafından ağır psikolojik, fiziksel ve ekonomik şiddete maruz kaldığını ve tehdit edildiği söyledi. Nagehan Alçı, eski eşi Rasim Ozan Kütahyalı hakkında hem ceza hem de 250 bin TL'lik manevi tazminat davası açtı. Alçı’nın boşanma kararından sonra da Kütahyalı’nın ağır şiddetinden kurtulamadığı vurgulandı. ROK'un, Alçıya attığı hakaret içerikli mesajlar ortaya çıktı. İşte detaylar...

Kulis

40 milyon liralık tazminat çok konuşulmuştu... Rasim Ozan Kütahyalı'dan boşanan Nagehan Alçı itiraflarıyla gündem oldu! 'Şiddet gördüm, korunmak için kapıya polis çağırdım'

2010 yılında dünyaevine giren Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı 13 yıllık evliliklerini geçtiğimiz yıl tek celsede bitirmişti. Alçı'nın Kütahyalı'dan 40 milyon lira tazminat istediği de uzun süre konuşulmuştu. Nagehan Alçı daha fazla kendini tutamadı ve evliliği boyunca şiddet gördüğünü açıkladı. Alçı'nın itirafları sosyal medyanın gündemine oturdu.

Magazin

Nagehan Alçı, isim vermeden Rasim Ozan Kütahyalı'yı hedef aldı! 'Kriminel kafa, adi hırsız...'

Gazeteci Nagehan Alçı'nın sosyal medyadan yaptığı bir paylaşım gündem oldu. İsim vermeden eski eşi Rasim Ozan Kütahyalı'yı hedef alan Alçı paylaşımında "Bir kriminel kafa, bir adi hırsız bazen öyle yakınınıza girer ki kör olursunuz…" yorumunu yaptı. Alçı ve Kütahyalı, 13 yıllık evliliklerini geçen sene sona erdirmişti.

Manşet

40 milyon liralık tazminat çok konuşulmuştu! Nagehan Alçı'dan eski eşi Rasim Ozan Kütahyalı'ya olay gönderme... Canlı yayında bomba anlar

2010 yılında dünyaevine giren Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı 13 yıllık evliliklerini geçtiğimiz yıl tek celsede bitirdi. Alçı'nın Kütahyalı'dan 40 milyon lira tazminat istediği de uzun süre konuşuldu. Alçı şimdi de eski eşine canlı yayında yaptığı bir gönderme ile olay oldu...

Magazin

40 milyon liralık tazminat uzun süre konuşulmuştu! Nagehan Alçı, Rasim Ozan Kütahyalı ile neden ayrıldıklarını anlattı

2010 yılında dünyaevine giren Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı'nın boşanma haberi magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Nagehan Alçı'nın Kütahyalı'dan 40 milyon lira tazminat istediği de uzun süre konuşulmuştu. Alçı, katıldığı bir Youtube programında Rasim Ozan Kütahyalı ile neden ayrıldıklarını ilk kez anlattı.

Magazin

40 milyon liralık tazminat isteği gündem olmuştu! Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı tek celsede boşandı

2010 yılından beri evli olan Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı'nın boşanma haberi magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Davacı Nagehan Alçı'nın mahkemeye verdiği boşanma dilekçesinde Kütahyalı'dan 40 milyon lira tazminat istediği, ayrıca 60 bin lira aylık nafaka talep ettiği iddiası uzun süre konuşulmuştu. Ünlü çift anlaşmalı olarak boşandı.

Magazin

Yılmaz Güney yorumu çok konuşuldu! Farah Zeynep Abdullah, Nagehan Alçı'ya suç duyurusunda bulundu

Son dönemde Aşkı Memnu’nun film versiyonu olan Bihter ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Farah Zeynep Abdullah geçtiğimiz günlerde Yılmaz Güney hakkında yaptığı “Sinemamızın en iyi kadın döven ve şiddet türleri açısından zengin ve etkili silah kullanan erkeği” yorumuyla gündem oldu. Gazeteci Nagehan Alçı bu yoruma kayıtsız kalmamış büyük bir tartışmanın fitilini ateşlemişi. Ünlü oyuncu Nagehan Alçı'ya suç duyurusunda bulundu...

Magazin

Nagehan Alçı'nın Yılmaz Güney yorumuna Farah Zeynep Abdullah'tan bomba yanıt!

Oyuncu Farah Zeynep Abdullah son günlerde ‘Yılmaz Güney’ hakkındaki yorumlarıyla sosyal medyada gündem oluyor. Güney'e dair yorumuyla sosyal medyada büyük bir tartışmanın fitilini ateşleyen oyuncu Nagehan Alçı'nın hem kendisi hem de Yılmaz Güney hakkındaki yorumuna da sessiz kalmadı.

Magazin

Nagehan Alçı'nın Rasim Ozan Kütahyalı'dan istediği 40 milyon liralık tazminat gündem olmuştu! Avukatından açıklama geldi

2010 yılından beri evli olan Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı'nın boşanma haberi magazin gündemine bomba gibi düştü. Davacı Nagehan Alçı'nın mahkemeye verdiği boşanma dilekçesinde Kütahyalı'dan 40 milyon lira tazminat istediği, ayrıca 60 bin lira aylık nafaka talep ettiği iddiası sosyal medyada gündem olmuştu. Konu hakkında Nagehan Alçı'nın avukatından açıklama geldi.

Magazin

İstediği nafaka gündemdeydi... Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı boşanıyor! İlişkimiz hep baki kalacak

Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı’nın boşanma haberi gündeme bomba gibi düştü. Nagehan Alçı'nın Kütahyalı'dan istediği iddia edilen nafaka da gündeme geldi. Alçı konuyla ilgili sessizliğini sosyal medya hesabından bozdu.

Magazin

Sosyal medyada gündem yaratan iddia! Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı boşanıyor mu?

Gazeteci Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı’nın geçtiğimiz aylarda evlerini ayırdıkları iddia edilmişti. 2010 yılında hayatını birleştiren çiftin bu kez de boşanacakları konuşuldu. İkilinin söylentilere ilişkin herhangi bir yalanlama yapmaması ise iddiaları güçlendirdi.

Magazin

'Danışıklı dövüş' yorumuna Oğan'dan yanıt gecikmedi! Gazeteci Nagehan Alçı'nın paylaşımına böyle yanıt verdi: 'Fazla komplo teorisine kaptırmışsınız kendinizi'

Cumhurbaşkanlığı seçiminin ilk turunun tamamlanmasının ardından bu pazar gerçekleşecek ikinci tura dek geçen süreçte hem Sinan Oğan'ın hem de Ümit Özdağ'ın aldığı kararlar gündeme damgasını vurdu. İki isim seçmenlerini farklı liderleri desteklemeye çağırdı. Gazeteci Nagehan Alçı'nın bununla ilgili yorumuna yanıt veren Sinan Oğan, "Plana sadık kal" söylemini vurguladığı açıklamasıyla dikkat çekti.

Haber

Türkiye'den gittikten sonraki paylaşımları dikkat çekmişti! Erdem Baş'tan Nagehan Alçı'ya sert sözler

Nagehan Alçı, Altılı Masa gündemdeyken Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş'ın cumhurbaşkanı yardımcısı olmasına dair "Hem cumhurbaşkanı yardımcılığı hem de belediye başkanlığı çok otoriter bir tasavvur" dedi. Türkiye'den gittikten sonraki paylaşımları dikkat çeken oyuncu Erdem Baş ise kendini tutamadı.

Magazin

Olayların adamı Rasim Ozan Kütahyalı bunu ilk defa Buket Aydın'a açıkladı! 'Nagehan hapse girebilirdi'

Gazeteci Rasim Ozan Kütahyalı, katıldığı bir televizyon programında yaptığı açıklamalarla gündem oldu. 2013-2016 yılları arasındaki FETÖ ile mücadele sürecine değinen Kütahyalı, aynı zamanda eşi olan gazeteci Nagehan Alçı'ya söylediği ifadeleri programda dile getirdi. "Daha önce söylememiştim" diyerek söze başlayan Kütahyalı, Nagehan Alçı'nın o dönem hapse girebilme ihtimali olduğunu ifade etti.

Haber

Elçin Sangu'dan Nagehan Alçı'ya Gülşen tepkisi! 'Yemezler demokrat tavırları'

Oyuncu Elçin Sangu, Nagehan Alçı’nın “Gülşen’in tutuklanması tam bir hukuk cinayeti. Yargısal aşırılık bu. Yapmayın etmeyin sayın savcılar, sayın hakimler." ifadelerine tepki göstererek 'Yemezler demokrat tavırları' dedi.

Magazin

Ekrem İmamoğlu'nun Nagehan Alçı'ya verdiği röportaj olay oldu! Fazıl Say küplere bindi: Aday gösterilmemeli, CHP bizle alay mı ediyor?

Cumhurbaşkanlığı için ismi geçen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Nagehan Alçı’ya verdiği röportaj yine olay oldu. Daha önce gelen eleştirilere 'Vız gelir tırıs gider' diye yanıt veren İmamoğlu'nu; piyanist Fazıl Say adeta bombardımana tuttu. “Aday falan asla göstermemeli. CHP, alay mı ediliyor bizlerle?" diyen Say, pişmanlık ve hayal kırıklığı yaşadığını belirtti.

Haber

Nagehan Alçı'dan Canan Kaftancıoğlu tepkisi! Dikkat çeken Mansur Yavaş detayı

Gazeteci Nagehan Alçı, Yargıtay'ın Canan Kaftancıoğlu kararına sosyal medyadan tepki gösterdi. "Kaftancıoğlu'na yapılan hukuk cinayetidir" diyen Alçı tepkisini, "Bu rezaleti kabul etmiyorum" sözleriyle gösterdi. Alçı'nın konuyla ilgili Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a seslenmesi de dikkat çekti.

Haber

İlyas Salman'dan Ekrem İmamoğlu'na destek açıklaması: Beni de üzdü ama...

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Karadeniz turunda bazı gazetecilerle birlikte çekildiği fotoğraf gündem olmaya devam ediyor. Özellikle Nagehan Alçı'nın söz konusu karede yer almasına birçok muhalif isim tepki gösterirken, bir açıklama da İlyas Salman'dan geldi. Söz konusu karenin kendisini de üzdüğünü belirten Salman'ın açıklamasının devamında kullandığı ifadeler ise "İmamoğlu'na destek verdi" şeklinde yorumlandı.

Magazin

İmamoğlu'nun Nagehan Alçı fotoğrafı çok konuşulmuştu! Cüneyt Özdemir'den itiraf geldi: Murat Ongun beni de aradı...

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Karadeniz gezisiyle ilgili başlayan tartışmalar devam ederken gazeteci Cüneyt Özdemir’den dikkat çeken açıklamalar geldi. Özdemir geziye kendisinin de davet edildiğini ama ailevi nedenlerden ötürü katılmadığını söyledi.

Haber

Fazıl Say, İmamoğlu'na Gereksiz ve şuursuz diyerek tepki gösterdi! Anca Rize milletvekili olursun

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Karadeniz ziyareti sırasında otobüste Nagehan Alçı'nın da aralarında olduğu bazı gazetecilerle aynı fotoğrafta yer almasının yankıları sürüyor. Ekrem İmamoğlu'na bir tepki de piyanist ve besteci Fazıl Say'dan geldi. İşte haberin detayları...

Haber

İmamoğlu eleştirilere böyle meydan okudu: Vız gelir tırıs gider! Hiç umurumda değil…

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Karadeniz gezisinde Nagehan Alçı ile aynı fotoğraf karesinde yer alması nedeniyle kendisine yönelik yapılan eleştirilere çok sert yanıt verdi. İmamoğlu eleştiride bulunanları ‘akıllı olmaya’ davet ettiğini belirterek yapılan eleştiriler hakkında da “Bu kardeşiniz için vız gelir tırıs gider. Hiç umurumda değil!’ dedi. İşte İmamoğlu’nun çok konuşulacak o sözlerinin detayları…

Haber

Gökhan Özoğuz'dan Ekrem İmamoğlu'na tepki! 'Ben bu otobüsten inerim'

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun turundaki gazeteciler tartışma konusu oldu. Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz da konuya dair tepkisiz kalmadı. Ünlü isim turdaki bazı isimler rahatsız olunca "Sinek küçüktür ama mide bulandırır" dedi.

Magazin

Ekrem İmamoğlu çok tartışılan gazeteciler fotoğrafı hakkında ilk kez konuştu! 'Talimatı ben verdim gerekirse yine çağırırım...'

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, çok tartışılan Karadeniz seyahatindeki o fotoğrafla ilgili ilk kez konuştu. Basın mensuplarının sorularını cevaplayan İmamoğlu, 'Evet içi yananlar olmuş olabilir benim de zamanında içim yandı. Bugün Nagehan Hanım gelir yarın Abülkadir Selvi gelir, çünkü iki senedir beni Genel Başkanım ile karşı karşıya getirmeye çalışıyor.' dedi

Haber

Tan Taşçı'dan Nagehan Alçı'nın Ukrayna yorumuna tepki! Lafa bak ya, ne kadar basit...

Rusya'nın Ukrayna'ya saldırısı sonrası yapılan yorumlar gündem oluyor. Nagehan Alçı'nın yaptığı bir yorum da sosyal medyada en çok konuşulan konular arasına girdi. Alçı'nın sözleri şarkıcı Tan Taşçı'nın ise tepkisine yol açtı.

Magazin

Sezen Aksu ile Rasim Ozan Kütahyalı'nın fotoğrafını paylaştı! Dikkat çeken sözler...

Sezen Aksu hakkında kaleme aldığı yaz sonrası, sosyal medya hesabından bir fotoğraf paylaşan Nagehan Alçı, yazısında bahsettiği akşama ait bir fotoğraf olduğunu belirtti. Fotoğrafta Sezen Aksu ile Rasim Ozan Kütahyalı'nın birbirlerine sarıldıkları görülüyor.

Magazin

Ankara'daki karar sonrası Nagehan Alçı'dan Mansur Yavaş'a tebrik: Örnek olmalı

Gazeteci Nagehan Alçı, Ankara Büyükşehir Belediyesinin "Akşam 7'den sonra kadınların durak beklemeden istedikleri yerde inebilmesi" kararı nedeniyle Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ı tebrik etti.

Haber

Nagehan Alçı’dan Cumhurbaşkanı'na çağrı: Yüzde 40 gibi bir zam açıklayın, asgari ücret de 5 bin TL olsun

2022 yılına girmemize az bir süre kala milyonlarca asgari ücretli zam oranını büyük bir merakla bekliyor. Uzmanlar, yetkililere asgari ücretin belirlenmesi için bir bir çağrı yapmaya başladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a seslenen Alçı, "İşçileri, memurları ve emeklileri 2022 senesine girerken mutlu edin. Yüzde 40 gibi hatırı sayılır bir zam müjdesi açıklayın. Ayrıca milyonlarca özel sektör emekçisini ilgilendiren asgari ücreti de 5 bin TL olarak ilan edin" dedi.

Finans

Nagehan Alçı'nın sözleri gündem oldu! Gerçek enflasyon yüzde 40 diyerek zam istedi

Habertürk yazarı Nagehan Alçı, Habertürk canlı yayınında enflasyonun yüzde 40 olduğunu söyleyerek maaşların eridiğini dile getirdi. Alçı, ardından da kendi maaşlarına gülerek yüzde 40 zam istedi.

Haber

Ümit Özdağ'ın sözleri Nagehan Alçı'yı kızdırdı! Canlı yayında birbirlerine girdiler

Habertürk canlı yayınında Zafer partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ ile Nagehan Alçı birbirine girdi. Ümit Özdağ'ın "Türkiye'de son 10 senedeki toplumsal gerilimin mimarlarından birisiniz" suçlamasına Nagehan Alçı, 'ırkçılık' suçlamasıyla cevap verdi.

Haber

Rasim Ozan Kütahyalı: Nagehan Alçı beni evden kovdu, annem ve babam araya girdi

Köşe yazarı ve yorumcu Rasim Ozan Kütahyalı, sosyal medyada yaşanan bir tartışmanın ardından eşi Nagehan Alçı'nın kendisini evden kovduğunu açıkladı. Kütahyalı, "İzmir'e gittim. Vallah beni kovdu. Bizim İzmir'de Göztepe'de bir evimiz var. Gittim vatanım memleketime yerleştim. Daha sonra annem ve babam araya girdi" dedi.

Magazin

Nagehan Alçı'dan çağrı: Bunun için yalvarıyorum

Haber Global ekranlarında Buket Aydın'ın sunduğu Tarafını Seç programına konuk olan gazeteci Nagehan Alçı, "Bunun için yalvarıyorum" sözleriyle iktidar partisi ve muhalefet partilerine seçimlerden önce bir uzlaşı yaratmaları çağrısında bulundu.

Haber

Nagehan Alçı'nın yazısı sosyal medyada gündem oldu: Yeni sistemde cumhurbaşkanı tam yetkisiz ve tam güçsüz olmalı

2023'te yapılacak seçimlerle ilgili her gün yeni haberler gelirken, gazeteci Nagehan Alçı'nın bugünkü yazısı bir anda sosyal medyada günün konusu oldu. Yeniden başbakanlık sistemine geçilecekse hazırlıkların şimdiden başlaması gerektiğini ifade eden Alçı, "Yeni sistemde cumhurbaşkanı kesinlikle tam yetkisiz ve tam güçsüz olmalı." dedi.

Haber

Cihat Şener'den Nagehan Alçı'ya canlı yayında tepki: Beni yayından alınız

Eğitim Uzmanı Cihat Şener'in gazeteci Nagehan Alçı'ye tepkisi olay oldu. HaberTürk canlı yayınına katılan Şener, Alçı'nın araya girmesine sinirlenerek "Beni yayından alınız" diyerek tepki gösterdi.

Haber

Nagehan Alçı'dan flaş 'af' iddiası! Cumhurbaşkanı Erdoğan kapıyı açık mı bıraktı?

28 Şubat davası kapsamında tutuklanan aralarında Çevik Bir ve Çetin Doğan'ın da olduğu 14 emekli generalle ilgili yapılan af çağrıları ilk kez Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a soruldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın verdiği yanıtı aktaran gazeteci Nagehan Alçı, Erdoğan'ın kapıyı açık bıraktığını iddia etti.

Haber

Nagehan Alçı'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a çağrı: Ev hapsi cezasına çevrilsin

Nagehan Alçı'nın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan isteği gündem oldu. Gazeteci Alçı, başta 28 Şubat davası sonucunda tutuklanan emekli generaller olmak üzere 80 yaşını geçmiş tüm mahkumlar için ev hapsi çağrısında bulundu.

Haber

Nagehan Alçı'dan Mehmet Ceyhan'a yanıt: Sevimli huysuzluğunu seviyorum

Habertürk yazarı Nagehan Alçı, Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'ın kendisine yönelik sözlerine yanıt verdi. Ceyhan'ın, "Hayal görüyor sanırım, psikiyatriste görünse iyi olur" dediği Alçı, "Sevimli huysuzluğunu seviyorum" sözleriyle karşılık verdi.

Haber

Canlı yayında ortalık karıştı! Nagehan Alçı'dan Doğu Perinçek'e: İnsanları çıldırtmaya mı çalışıyorsunuz?

Vatan Partisi lideri Doğu Perinçek'in Taliban'ın ilerleyişini Kurtuluş Savaşı'na benzetmesi olay yarattı. Gazeteci Nagehan Alçı canlı yayında Perinçek'e tepki göstererek "Acaba insanları çıldırtmaya mı çalışıyorsunuz?" ifadelerini kullandı.

Haber

Mehmet Ceyhan'dan Nagehan Alçı'ya 'demans' yanıtı! Polemik büyüyor

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan ile gazeteci Nagehan Alçı arasındaki polemik büyüyor. Alçı'nın 'demans herhalde' sözlerine yanıt veren Ceyhan, "Sizden çok daha akıllı olduğum bir tarafta, sizden çok daha akıllı insanlar yetiştiriyorum çok şükür" ifadelerini kullandı.

Haber

Nagehan Alçı'dan Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'a tepki: Artık yeter

Habertürk yazarı Nagehan Alçı, koronavirüs salgını sürecinde yüz yüze eğitime ara verilen okullarla ilgili değerlendirmeleri nedeniyle Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'a tepki gösterdi. Alçı, "Artık yeter Sayın Mehmet Ceyhan" ifadesini kullandı.

Haber

İçişleri Bakanı Soylu: Çok iddialıyım! Göstersinler adımı değiştiririm

Habertürk yazarı Nagehan Alçı, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile yaptığı görüşmeyi aktardı. Bakan Soylu, Alçı'ya "Çok iddialıyım Nagehan Hanım, dünyada bizim kadar kapsamlı ve sağlıklı işleyen bir göç yönetimi göstersinler adımı değiştireyim." dedi.

Haber

Nagehan Alçı'dan Melih Bulu hakkında çok konuşulacak iddia

Geçtiğimiz günlerde Boğaziçi Üniversitesi'ndeki rektörlük görevinden alınan Prof. Dr. Melih Bulu için Habertürk yazarı Nagehan Alçı'dan çok konuşulacak bir iddia geldi. Alçı, Melih Bulu için moralinin çok bozuk olduğunu ve Türkiye'den ayrılmayı düşündüğünü söyledi.

Haber

Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı boşandı mı? İddialar sonrası açıklama

Gazeteciler Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı'nın boşandıkları iddiası gündem yarattı. Sosyal medyada hızla yayılan haberler sonrası gazeteci çiftten açıklama geldi.

Haber

Nagehan Alçı'dan eşi Rasim Ozan Kütahyalı'nın açıklamalarına tepki

Habertürk gazetesi yazarı Nagehan Alçı, eşi Rasim Ozan Kütahyalı'nın dün gece yaptığı paylaşımlarla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Haber

Nagehan Alçı tepki gösterdi: Büyük bir hayal kırıklığı içindeyim

Gazeteci Nagehan Alçı, 'tam kapanma' dönemi boyunca okulların kapatılmasına tepki gösterdi. Alçı, okulların en son kapanacak yerlerden olması gerektiğini ama kimsenin bu durumu önemsemediğini belirterek "Büyük bir hayal kırıklığı içindeyim." ifadelerini kullandı.

Haber

İmamoğlu’ndan Nagehan Alçı'ya: Tevfik Göksu'dan mesaj alıp bana soru sormayın, siz sorun

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, canlı yayında soruları yanıtladı. İmamoğlu, koronavirüs salgınıyla ilgili "Bugün itibarıyla 48 çalışanımızı kaybettik. Bu gösteriyor ki alınan tedbirler yetmiyor. Tam kapanma kararı alınmalı" dedi. Öte yandan İmamoğlu, Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu'dan gelen mesajı okumak isteyen Nagehan Alçı'ya tepki gösterdi. İmamoğlu, "Tevfik Göksu’dan mesaj alıp bana soru sormayın, siz sorun" dedi. İmamoğlu, "Cumhurbaşkanı adayı olacak mısınız?" sorusunu da yanıtladı.

Haber