Ördek Haberleri

Görüntüleri olay yaratmıştı! Türkiye'nin tartıştığı iki ördeğin akıbeti belli oldu

İçişleri Bakanlığı, İstanbul Başakşehir'deki bir parkın göletinde ördek çaldıkları iddiasıyla sosyal medyada gündeme gelen Iraklı kardeşlerin hayvan barınağına bırakmayı düşündüğü ördeklere sahip çıktı. Ailenin evinden alınarak Ankara'ya getirilen iki ördeğe, Gölbaşı Vilayetler Evi'nin bahçesinde bakılacak.

Haber 20-07-22 18:01

Başakşehir'de gölete bırakılmak istenen ördekler için İçişleri Bakanlığı devreye girdi

HAYDİ ekipleri tarafından Iraklı ailenin evinden alınarak İstanbul'dan Ankara'ya getirilen ördekler, Gölbaşı Vilayetler Evi'nin bahçesine bırakıldı

Yurthaber 20-07-22 17:12

Başakşehir'de göletten ördek çaldıkları iddiasıyla gündeme gelen kadınlardan açıklama:

Iraklı Zeynep El Zuheyri: - "Ördekleri kardeşimle birlikte yaklaşık 3 ay önce Eminönü'nden yavru haldeyken aldık. Büyüyünce çok ses çıkarmaya başladı. Biz de ördekleri, daha önce gezmeye gittiğimiz Başakşehir'deki parkın göletine bırakabileceğimizi düşündük" - "Parktaki görevli bize 'Evde büyüyen, daha önce suya girmemiş ördekleri gölete bırakırsanız ölürler' dedi. Biz de ördekleri tekrar yanımızdaki taşıma çantalarına koyduk. O sırada çevredekiler fotoğrafımızı çekmeye başladı"

Yurthaber 19-07-22 14:20

Bahçeşehir Gölet Parkı'ndaki görüntüler gündem olmuştu! Kazları çaldıkları iddia edilen kadın konuştu: Eminönü'nden aldık, evde büyüttük

İstanbul'da çekilen ve sosyal medyada paylaşılan bir görüntü kısa sürede gündem olmuştu. Görüntülerde iki kadının parktaki kazları çaldığı iddia edilmişti. Gerçek İstanbul Emniyet Müdürlüğünün açıklamasıyla ortaya çıkarken olayla ilgili konuşan hayvanların sahibi Zeynep El Zuheyri, 3 ay önce ördekleri Eminönü'nden aldıklarını ve evde büyüttüklerini ifade etti.

Haber 19-07-22 13:53

Ördek

Ördek Hakkındaki Haberler Mynet'te. Ördek Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

İlkokul öğrencilerinin ördekli Karayolları Trafik Haftası videosu ilgi gördü

İlkokul öğrencilerinin ördekli "Karayolları Trafik Haftası" videosu ilgi gördü

Yurthaber 04-06-22 21:18

Portakal soslu ördek nasıl yapılır? Portakal soslu ördek malzemeleri neler?

Haberimizde yer alan tarif ile siz de evinizde nar gibi kızarmış, leziz, yumuşacık bir portakal soslu ördek pişirebilirsiniz. Üstelik hazırlanışı da düşünüldüğü kadar zor değil. Peki Portakal soslu ördek nasıl yapılır? Portakal soslu ördek malzemeleri neler? İşte merak edilenler...

Yemek 30-12-21 23:21

Güney Kore’de kuş gribi alarmı: 24 bin ördek itlaf edilecek

Güney Kore Tarım, Gıda ve Köy İşleri Bakanlığı, Güney Jeolla eyaletindeki bir ördek çiftliğindeki ördeklerde yüksek derecede bulaşıcı kuş gribi tespit edildiğini belirterek, 24 bin ördeğin itlaf edileceğini aktardı.

Haber 20-11-21 20:11

Fenomen ördek Munchkin'in aylık kazancı dudak uçuklatıyor

Popüler sosyal medya uygulamaları TikTok ve Instagram’da “Dunkin Ducks” adlı hesabı bulunan Munchkin adlı fenomen ördeğin sahibi Krissy Ellis, Munchkin’in ayda 4 bin 500 dolar kazandığını açıkladı. Ellis, ''birçok insan benimle dalga geçti, ama aynı insanlar şimdi benim arkadaşım olmak istiyor çünkü ördek internette ünlü'' şeklinde konuşuyor.

Haber 29-09-21 07:23

Tayland usülü kırmızı körili ördek nasıl yapılır? İşte Tayland usülü kırmızı körili ördek tarifi ve malzemeleri...

TV8'in sevilen yarışması MasterChef Türkiye'de bugün Asya mutfağının meşhur lezzetlerinden biri olan Tayland usülü kırmızı körili ördek yapıldı. Ördeğin tarifi ve malzemeleri de merak ediliyor. Peki Tayland usülü kırmızı körili ördek nasıl yapılır? İşte Tayland usülü kırmızı körili ördek tarifi ve malzemeleri...

Yemek 05-08-21 22:05

Bu ördek kendini köpek sanıyor

Essy ismindeki sevimli ördek kuyruğunu sallıyor, havlamaya çalışıyor ve diğer iki köpek arkadaşına uyum sağlamaya çalışıyor.

Haber 30-11-99 00:00