Saç Ekimi Haberleri

Dünyaca ünlü şarkıcı Akon Türkiye’de saç ektirdi! Türkler iki konuda çok iyi...

Grammy ödüllü ABD’li şarkıcı Akon, Türkiye’de saç ektirdiğini açıkladı. Akon yaptığı açıklamada, "Türkler iki konuda çok iyi, saç ekimi ve diş tedavisi" dedi.

Magazin 21-10-22 14:56

Burası İstanbul'un göbeği! Ne ruhsat var, ne hijyen, ne de doktor... Bir de tepki gösterdi: Kapat kameranı

İstanbul'un göbeğinde faaliyet gösteren kaçak saç ekim merkezi şaşkına çevirdi. Şişli'de bulunan ve ne ruhsat, ne hijyen ne de doktoru olmayan klinik, kandırdığı müşterilere hizmet vermeye kalkıştı. Daha önce de tutanak tutulduğu ortaya çıkan saç ekim merkezine düzenlenen operasyonda, birçok odada tedavi uygulandığı görüldü. Öte yandan denetleme sırasında bir çalışanın, pişkin şekilde basın mensuplarına "kapat kameranı" dediği görüldü.

Haber 14-10-22 09:02

Her yıl binlerce kişi geliyor! Türkiye’deki saç ekimi İspanya’da film oldu: Por Los Pelos

Konusunda Türkiye’de saç ekimi yaptıran 3 kişinin öyküsünün anlatıldığı Por Los Pelos (Saçım Yüzünden) filmi bugün İspanya’da vizyona girdi. Filmin afişinde kullanılan Turkish Airlines ifadesinden esinlenerek oluşturulmuş Turkish Hairlines ifadesi sosyal medyada gündem oldu.

Trend 12-08-22 17:31

Saç ekimi nasıl yapılır? En iyi saç ekimi için bunları bilmeniz gerekiyor

Saç ekimi özellikle ülkemizde oldukça popüler olan uygulamalar arasında yer alıyor. Saç ekimi hem Türk vatandaşları hem de diğer ülkelerden gelen insanlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Saç ekimi yaptırmadan önce bu konuda bilinçli olmak gerekiyor.

Haber 08-08-22 15:40

Saç Ekimi

Saç Ekimi Hakkındaki Haberler Mynet'te. Saç Ekimi Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Saç ekimi yaptırmak için en uygun yaş nedir?

Saç ekimi yaptırmak için en uygun yaş kişinin saç ekimi yaptırmak isteği yaştır. Etik olarak 18 yaşını tamamlamamış bireylere saç ekimi yapılmamalı. 18 yaş ve altı bireylerde yanık izine bağlı bir saç kaybı veya travma ve kazaya bağlı saç kaybı varsa anne ve baba denetimi altında saç ekimi uygulayabiliyoruz.

Haber 09-03-22 09:45

Kök hücreli saç ekimi ile kelliğe veda edin

Son yıllarda erkeklerin en önemli problemlerinden biri olan saç dökülmesi ve kelliğe teknolojik çözümler sayesinde veda edebilirsiniz. Kök hücre ile beslenen saç derisine ekim yapılan saçların tutunması ve beslenmesi desteklenmiş olur ve böylece ekim işlemi daha verimli hale gelir.

Haber 25-02-22 13:42

Saç ektirmeden önce bunları bilin! Hayati önem taşıyor

Saç birçok etkenden dolayı dökülebiliyor. Kaybedilen saçları geri kazandırmak için saç ekimi yapılıyor. Oldukça yaygın bir operasyon olan saç ektirmenin ardından yapılacak bakımlar merak ediliyor. Saç ektirdikten önce ve sonra ekimin başarılı olması adına bazı kurallara dikkat etmek gerekiyor. Bu kuralları uygulamak hayati önemler taşıyabiliyor. İşte o kurallar…

Haber 17-02-22 11:23

‘Saç ekimi sırasında ölüm’ iddiasında gerçek ortaya çıktı!

‘Saç ekimi sırasında’ ölüm iddiası çok tartışılmıştı. Davada yargılanan başhekim, doktor ve teknikerler beraat ederken İbrahim Gül’ün ölüm nedeninin saç ekimi ile ilişkili olmadığı ortaya çıktı. İşte çok konuşulan o ölüm ile ilgili son dakika haberinin detayları...

Haber 27-01-22 16:18

Saç ekimi uygulamasından sonra özel bir saç bakımı gerekli mi?

Saç ekimi uygulaması ile ilgili bilgi veren Saç Ekimi ve Saç Tedavileri Hekimi Dr. Servet Terziler, saç ekimi sonrasında özel bir bakım gerekip gerekmediğini tüm ayrıntılarıyla sizler için anlattı.

Haber 05-01-22 17:59

Saç ekimi için gittiği özel hastanede ölen kişinin yakınları, olayın takipçisi olacaklarını söyledi

Saç ekimi için gittiği özel hastanede ölen kişinin yakınları, olayın takipçisi olacaklarını söyledi

Yurthaber 13-09-21 20:46

Bir kişi hayatını kaybetmişti! Saç ekim merkezleriyle ilgili korkutan iddia

Türk Sağlık Turizmi Derneği(TÜSATDER) Başkanı Dr. Servet Terziler, 28 yaşındaki İbrahim Gül'ün saç ekiminde ölümü iddiası üzerine açıklamalarda bulunarak, "Şu anda piyasada maalesef beyaz önlüğünü giyip, hastanın karşısına çıkıp, 'ben saç ekim koordinatörüyüm' diyerek bu işi yaptığını iddia eden birçok insan var. İstanbul'da şu anda saç ekim merkezlerinin yüzde 50'si gibi yarı yarıya bir oranda kliniğin bazen doktorsuz işlem yaptığı kulağımıza geliyor." dedi.

Haber 13-09-21 16:35

Saç ekimi sırasında sır ölüm! Hastaneden açıklama geldi

İtalya'dan kısa bir süre önce İstanbul’a gelen ve saç ektirirken fenalaşarak hayatını kaybeden 27 yaşındaki İbrahim Gül, memleketi Şanlıurfa’nın Halfeti ilçesinde defnedildi. Yakınları, Gül'ün ölümünde şüpheli noktalar olduğuna dikkat çekti. Hastane yönetiminden de olaya ilişkin açıklama geldi.

Haber 13-09-21 10:52

Uzman olmayanlar saç ekemeyecek

Danıştay, saç ekimi, ciltteki siğil, yara izi silinmesi gibi tıbbi müdahalelerin, uzmanlık eğitimi aranmadan, sertifika eğitimi alacak hekimlerce yapılmasına ve hekim olmayan güzellik uzmanlarının, cilt ölü hücrelerini soyma uygulaması yapmalarına olanak sağlayan yönetmelik ve yönergenin ilgili hükümlerinin yürütmesini durdurdu.

Haber 05-10-05 13:58

Saç ekiminde teknoloji desteği

Türkiye'de ilk defa Plusmed'de kullanılmaya başlanan saç analizi cihazı Cappilicare sayesinde, saç ekimi yapılacak bölgeyle ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşıldığı bildirildi.

Haber 25-04-05 18:05

Bırakın saçlarınız uzasın

Çoğu zaman saçlarımızın dökülmesine engel olamıyoruz. Özellikle erkek tipi saç dökülmesi ilaç tedavisiyle bazen yavaşlatılabiliyor fakat en kalıcı çözüm saç ekimi. Üstelik şimdi son teknolojinin kullanımı ile siz Plus Med'in özel kliniğinde bir yandan uzanıp televizyon izlerken bir yandan ömür boyu dökülmeyecek sağlıklı saçlara kavuşacaksınız.

Haber 30-11-99 00:00