Saç Kremi Haberleri

Bacaklarını almıyor ve yıkanmıyor! 2023'te 9 bin TL tasarruf etti...Koksam bile umurumda değil

Hijyenik ve daha bakımlı olmak için kullandığımız temizlik ürünlerinin, bakım malzemelerinin fiyatları giderek artıyor. Bu artan fiyatlardan cebi yanan birçok vatandaş doğal ürünleri tercih etmeye başladı. Ancak bir kadın tasarruf etmek için kişisel bakımında nelerden vazgeçtiğini açıklayınca büyük tepki topladı.

Kadin 08-01-23 09:45

Çamaşırhane uzmanı paylaştı: Her evde bulunan malzeme ile çamaşırları ütülemenize gerek kalmayacak

Çamaşırların kırışık görüntüsü bakımsız ve hoş olmayan biri görüntüye sebep oluyor. Ancak günlük koşuşturmanın içerisinde saatlerce çamaşır ütülemek de oldukça can sıkıcı olabiliyor. Çamaşırlarınızın kırışıklıklarını azaltacak onları yeni gibi gösterecek yöntemler arıyorsanız bu hileleri deneyebilirsiniz.

Kadin 31-08-22 15:08

Kırılan saç tellerinizi onaracak ve parlatacak saç kremi önerileri

Parlak ve canlı görünen bakımlı saçlar, herkesin istediği saç şekli değil mi? Farklı etkenlere bağlı olarak kırılan saç telleriniz, bu isteğinizin önünde engelse hiç endişelenmeyin! Etkili bakımla bu sorunun önüne kolayca geçebilirsiniz. Saç rutininize bakım kremi eklemek istemenize rağmen "En iyi saç bakım kremi hangisi?" sorusu kafanızı karıştırıyorsa sizin için bu soruyu açığa kavuşturduk. İşte detaylar!

Kadin 24-06-22 11:42

Yıkadığınız kıyafetiniz küçüldüyse çözümü çok basit! Bu yöntemi hiç duymamıştınız…

Kıyafetlerin yıkanınca küçülmesi herkesin başına gelmiştir. Bunun nedenleri bazen diğer çamaşırların arasına karışması veya yanlış yıkama aşamaları olabilir. Küçülen kıyafetlerinizi artık giyemiyorsanız bu yöntemi mutlaka denemeniz gerekiyor. Küçülen elbisesini eski haline getirmeyi başaran kadın bu püf noktayı sosyal medyada paylaştı.

Kadin 23-06-22 11:48

Saç Kremi

Saç Kremi Hakkındaki Haberler Mynet'te. Saç Kremi Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Saçınıza hak ettiği değeri vermenizi sağlayacak besleyici ve onarıcı saç bakım ürünleri

Bakımlı saçlar her zaman göz alıcı güzellikte görünür. Boya, ısıl işlem ve çevresel etkenlere bağlı olarak saçlarınızda hasarlar meydana gelmişse saçınıza ihtiyaç duyduğu bakımı sunabilirsiniz. Böylece saçlarınızın eski güzelliğine kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Saçlarınıza gereken önemi vermenizde yardımcınız olacak en iyi besleyici ve onarıcı saç bakım ürünlerini bir araya getirdik. Haydi, detaylara geçelim.

Kadin 21-06-22 18:04

Saçlarınızın yumuşacık ve parlak gözükmesinde büyük rol oynayacak saç kremi önerileri

Parlak ve bakımlı saçlara kavuşmak herkesin hayali, değil mi? Yıpranan saçlarınızı eski canlılığına kavuşturup ışıl ışıl parlamasını istiyorsanız saç kremleri en büyük yardımcılarınızdan biri olacak. Öyleyse haydi gelin, en iyi saç kremlerine bir göz atalım!

Kadin 10-05-22 16:40

Canlılığıyla görenleri büyüleyecek saçlar için en iyi saç kremi çeşitleri

Yağlı ve kuru olmak üzere birbirinden farklı saç tipleri bulunur. Her türden saça uygun olarak üretilen saç kremleri, saçlarınız canlılığını kaybettiğinde imdadınıza yetişir. Saçlarınızın ihtiyaçlarına uyum sağlayan ürünler kullanarak büyük ölçüde onarım sağlayabilirsiniz. Saçınıza göre tasarlanan ürünleri kullandığınızda saçlarınız eski canlılığına ve parlaklığına da kavuşabilir. Saç kremleri, içerisindeki özel yağlarla saçlarınızı canlandırır.

Kadin 02-11-21 14:14