Saygı Haberleri

Sarıkamış’ta şehitler için meşaleli saygı kayağı

Kars’ın Sarıkamış ilçesinde, Pençe-Kilit Harekat bölgesinde şehit olan 9 asker için "meşaleli saygı kayağı" programı düzenlendi.

Yurthaber 16-01-2024 10:50

Erkeklerin aşık olduğunu gösteren 6 işaret! Bu hareketleri yapmıyorsa dikkat

İlişki başlamadan veya başladıktan sonra zaman zaman karşımızdaki kişinin duyguları hakkında şüpheye düşebiliyoruz. Sevginin sık sık dile getirilmesi ve duyguların açıklanması önemli bir detay olsa da bu konudan daha önemli olanın sevginin davranışlara yansıması oluyor. İşte erkeklerin aşık olduğunu gösteren davranışlar...

Kadin 02-06-2023 15:25

Mutlu çiftlerin yapmaktan zevk aldığı 8 şey! En az 3 tanesini yapıyorsanız...

Mutlu bir birliktelik için temel olan şeyin sevgi ve saygı olduğu biliniyor. Ancak bu temel duyguları uygulamaya koymak zorlu olabiliyor. Uzun yıllar boyunca beraber olan mutlu çiftlerin yaptıklarına bakınca birbirlerinin hayatlarına karşı daha güvenli ve saygılı oldukları görülüyor. İşte mutlu çiftlerin yaptığı 8 şey...

Kadin 19-05-2023 11:51

Büyük göğüslerini masa olarak kullanıyor! Dekolteli elbiseleri ve davranışları yüzünden eleştiriliyor

Büyük göğüsler nedeniyle normal yaka kıyafetler bile oldukça dekolteli olabiliyor. Kadınlar frikik vermekten kaçınmak için büyük göğüslerin giyebileceği dekolteli elbiseler arıyor. TikTok'ta göğüslerini masa olarak da kullandığını gösteren bir kadın dekolteli elbiseleri ve davranışları nedeniyle aldığı nefret mesajlarına cevap veriyor.

Kadin 07-04-2023 17:30

Saygı

Saygı Hakkındaki Haberler Mynet'te. Saygı Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Göğüslerini açtığı için saygı duyulmayacağını söylüyorlar! Onları örtersem kilolu görünürüm

Büyük göğüs birçok kadının hayali olsa da büyük göğüslere sahip kadınlar çeşitli problemler yaşayabiliyor. Bedenleri zayıf olsa bile kilolu görünüme neden olan büyük göğüs problemini çözmek için dekolte giymeyi tercih eden bir kadın yaşadığı problemleri paylaştı.

Kadin 05-02-2023 14:56

Anında aşık olurlar! Erkeklerin her kadında aradığı 10 özellik

Mutlu ve sağlıklı bir ilişki için iletişime ve davranışlara dikkat etmek gerekiyor. Özellikle yeni tanıştığınız bir kişiye yaptığınız basit ama etkili hareketler dikkat çekmenizi sağlayabiliyor. Erkekler kadınlarda ne arar merak ediyorsanız aşağıdaki davranışlara özen göstermeniz gerekiyor. İşte erkeklerin kadınlarda aradığı özellikler...

Kadin 14-12-2022 10:33

Patavatsızlıklarıyla biliniyorlar: Gördüğünüz an uzaklaşın! En saygısız burçlar

Burçlar karakter özelliklerimiz üzerinde oldukça belirleyici olabiliyor. Bazı burçlar oldukça kibar olsa da bazıları konuşurken düşünmüyor. Bu da karşı taraf için kırıcı olabiliyor. Ortamda en patavatsız ve saygısız kişilerin ortak özellikleri aşağıda yer alan burçlara sahip olmaları.

Kadin 14-11-2022 13:08

Bu davranışlar yoksa dikkat! Erkek arkadaşınızın sizi sevdiğinin kanıtı, Erkek arkadaşın sevdiği nasıl anlaşılır?

İlişkiler oldukça yorucu olsa da verdiği mutluluk ve huzur hissi yaşamaya değer kılıyor. Ancak ilişkinizde karşı tarafın sizi sevip sevmediği konusunda şüphe duyuyorsanız ilişkinizi gözden geçirmeniz gerekiyor olabilir. Erkek arkadaşınız aşağıda yer alan davranışları uyguluyorsa sizi gerçekten seviyor demektir.

Kadin 16-08-2022 14:21