Saygı Haberleri

Bu davranışlar yoksa dikkat! Erkek arkadaşınızın sizi sevdiğinin kanıtı, Erkek arkadaşın sevdiği nasıl anlaşılır?

İlişkiler oldukça yorucu olsa da verdiği mutluluk ve huzur hissi yaşamaya değer kılıyor. Ancak ilişkinizde karşı tarafın sizi sevip sevmediği konusunda şüphe duyuyorsanız ilişkinizi gözden geçirmeniz gerekiyor olabilir. Erkek arkadaşınız aşağıda yer alan davranışları uyguluyorsa sizi gerçekten seviyor demektir.

Kadin 16-08-22 14:21

Ünlülerden 15 Temmuz paylaşımları

15 Temmuz hain darbe girişiminin üzerinden altı yıl geçti. Magazin dünyasının ünlü isimleri, 15 Temmuz 2016 gecesinin yıl dönümünde sosyal medya hesaplarından paylaşımlarda bulundular.

Magazin 15-07-22 15:51

Havva Öztel kızı Aleyna Tilki'ye rakip oldu! 'Albüm çıkarmam' demişti ama...

Sosyal medyada paylaştığı videolarla sesine övgüler yağan Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel, müzik dünyasına atıldı. Öztel, geçtiğimiz aylarda da Bergen'e saygı albümünde yer almış, albüm çıkmayı düşünmediğini dile getirmişti.

Magazin 15-07-22 11:20

Isparta konseri iptal edilen Melek Mosso'nun işleri açıldı! Ayda 25 konser veriyorum! Evime bile gidemiyorum

Melek Mosso’nun Isparta Belediyesi tarafından konserinin iptal edilmesinin ardından Funda Arar ve Derya Uluğ da sahneye çıkmama kararı almıştı. 3 Haziran’da gerçekleşecek etkinlikte Seda Sayan’ın sahne almasına karar verilmişti. Son dönemin konuşulan isimlerinden biri olan Melek Mosso, bayramın üçüncü gününde Kıbrıs’ta sahne aldı. Ayda 25 konser verdiğini söyleyen Mosso, "Her gün bir şehirdeyiz, evime bile gidemiyorum" şeklinde konuştu.

Magazin 13-07-22 07:55

Saygı

Saygı Hakkındaki Haberler Mynet'te. Saygı Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Şeyma Subaşı ayrıldığı Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile bir kez daha barıştı! Melisa ile fotoğrafı ortaya çıktı

Acun Ilıcalı'nın eski eşi ve kızının annesi Şeyma Subaşı, Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile evlilik yolunda giden ilişkisini geçtiğimiz Mart ayında sonlandırmıştı. Ayrılık sonrası kolundaki ‘Meedo’ dövmesini sildiren Şeyma Subaşı 'geri dönüş yok' mesajı vermişti. Ancak aşıklar dayanamadı ve Şeyma Subaşı ile Meedo yeniden barıştı.

Magazin 11-07-22 21:44