Sufle Haberleri

Airfryer ile sadece yemek değil tatlı da yapabilirsiniz! İşte airfryerda sufle tarifi

Sufle, tatlı sevenlerin vazgeçilmezlerinden biri. Eğer siz de bu eşsiz lezzete "Hayır." diyemeyenlerdenseniz sadece sufle yemek için bile dışarı çıkıyor olabilirsiniz. Ancak bu tadı evde yakalamak da oldukça kolay! Siz de airfryerda sufle tarifini deneyerek pratik bir şekilde lezzetli suflelere imza atabilir, bu tatlıyı sevdiklerinizle paylaşarak birlikte keyifli anlar biriktirebilirsiniz!

Yemek 27-10-22 17:06

Bir kez yapınca hep yapmak isteyeceksiniz: Tam kıvamında sufle tarifi

Yoğun çikolatalı tatlılar denildiğinde ilk akla sufle geliyor. En sevilen tatlılar arasında bulunan bu tatlının kıvamının tutturulamayacağı düşünüldüğü için evde yapılmıyor. Ancak tarife sadık kalındığı zaman evde yapacağınız suflenin tadı pastanedekilerden bile lezzetli olacak. Evde sufle nasıl yapılır? merak ediyorsanız bu tarifi denemelisiniz.

Yemek 29-09-22 15:59

Masterchef sufle tarifi! Tam kıvamında sufle nasıl yapılır? Hangi malzemeler kullanılır?

Masterchef yarışmasında 5 Eylül Pazartesi günü sufle yapıldı. Yarışmacı adaylar en güzel sufleyi çıkarmak için yarıştılar. İzleyiciler oldukça lezzetli görünen suflenin nasıl yapıldığını merak etti. İnternet üzerinden 'Sufle nasıl yapılır?' gibi araştırmalarda bulundular. İşte sufle tarifi...

Yemek 06-09-22 12:22

Daha kolayı yok: Tencerede sufle tarifi! Tencerede sufle nasıl yapılır?

Sufle tatlı seven insanların favori tatlıları arasında yer alıyor. Oldukça lezzetli olan bu tatlının yapımı zorlu olabiliyor. Çoğu zaman istenilen kıvam elde edilemiyor. Ancak evde yapacağınız tencerede sufle tarifiyle tam kıvamında sufle yapabilirsiniz. Tencerede sufle nasıl yapılır? Merak ediyorsanız bu tarife göz atabilirsiniz.

Yemek 30-08-22 12:41

Sufle

Sufle Hakkındaki Haberler Mynet'te. Sufle Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Çöpe atmayın! Bayat ekmek nasıl yumuşatılır? Bayat ekmekler nasıl değerlendirilir?

Dünyada en fazla çöpe atılan yiyecekler arasında ekmek bulunuyor. Her yemeğin yanında tüketilen ekmek bayatlayınca eski tazeliğinin ve tadının kaybetmesi nedeniyle çöpe atılıyor. Ancak ekmeklerinizi çöpe atmadan evde yapacağınız yöntemlerle düzeltmeniz mümkün. Bayat ekmekleri yumuşatmak ve değerlendirmek için bu haberi okuyabilirsiniz.

Yemek 14-08-22 09:16