Toplu Taşıma Haberleri Ve Son Dakika Toplu Taşıma Haberleri

Toplu taşıma

Toplu Taşıma Haberleri

Toplu taşıma için yeni yasa geliyor! 'Yerel seçimden önce olabilir' dedi, detayları açıkladı

TBMM Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Başkanı, AK Parti Trabzon Milletvekili Adil Karaismailoğlu; taksi, dolmuş, otobüs şoförlerinin yaptığı işin mülkiyetiyle alakalı sorunu ve tedirginliklerini ortadan kaldıracak bir çalışmayı başlattıklarını açıkladı. Karaismailoğlu; söz konusu yasa teklifinin yerel seçimlerden önce Meclis'e gelebileceğini belirtti.

Finans 18-11-23 17:39

3 büyük kent için toplu taşıma kararı: 2 gün boyunca ücretsiz olacak

İstanbul, Ankara ve İzmir'de iki gün sürecek ücretsiz toplu taşıma kararı için Resmi Gazete'den duyuru yapıldı. Başkentray, Marmaray, İZBAN ve Gayrettepe-İstanbul Havalimanı Metrosu 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle vatandaşları ücretsiz taşıyacak.

Finans 28-10-23 09:40

Ekrem İmamoğlu duyurdu! Hafta sonu ücretsiz olacak

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Cumhuriyetin 100. yılı dolayısıyla hafta sonu kentte toplu taşımanın ücretsiz olacağını duyurdu.

Haber 27-10-23 10:42

İBB’den ‘65 yaş üstü toplu taşıma' kararı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), İstanbul'da 65 yaş ve üstü yolcular toplu taşımayı ücretsiz kullanmaya devam edeceğini açıkladı. İBB, üç yıl önce hayata geçirdiği Özel Taşımacılık İşletim Sistemi (ÖTİS) ile yolcuların maliyetini karşılamaya devam edecek

Haber 17-10-23 16:37

Ankara'da özel otobüs esnafından kontak kapatma kararı: Gün verildi! ABB'den açıklama geldi, 9 araç geldi

Ankara’da özel halk otobüsü şoförlerinin 65 yaş ve üzeri vatandaşları otobüslere almaması konusunda tartışmalar devam ediyor. Şoförlerden pazartesi günü kontak kapatma kararı geldi. Ankara Büyükşehir Belediyesi ise ücretsiz taşıma hakkını kullandırtmayan ve kullanamayanlara yönelik açıklamada bulundu.

Haber 22-09-23 14:37

Okulların açılmasına günler kala toplu ulaşım kararı! 8 saat ücretsiz...

Okullar 11 Eylül'de açılıyor. Okulların açılmasıyla ilgili İstanbul Valiliği ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi açıklama yaptı. Pazartesi günü için alınan toplu ulaşım kararı kamuoyuyla paylaşıldı.

Haber 09-09-23 13:16

BUGÜN OTOBÜSLER ÜCRETSİZ Mİ? 30 Ağustos Zafer Bayramı toplu taşıma, otobüs, metro, metrobüs ve Marmaray bedava mı?

Bugün toplu taşıma araçlarının ücretsiz olarak hizmet verip vermediği konusunda bilgi edinmek isteyenler internette "30 Ağustos'ta toplu taşıma ücretsiz mi?", "Bugün otobüs, metro, metrobüs ve Marmaray bedava mı?" gibi sorulara yanıt arıyor. Konuya dair detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz. İşte 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda toplu taşıma araçlarına ilişkin merak edilen sorunun yanıtı...

Haber 30-08-23 16:54

Bakan Göktaş'tan açıklama geldi! 65 yaş ve üzerine toplu taşıma ücretli mi olacak?

65 yaş üstüne toplu taşıma ücretli mi olacak? Merak edilen konuyla ilgili Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş'tan açıklama geldi. Ücretsiz seyahat hakkından yararlanan 65 yaş ve üzeri yaşlılarla yüzde 40 ve üzeri engelli raporu bulunanların şehir içi toplu taşımada ücretsiz taşınmasının kanunla düzenlendiğini belirten Göktaş, “Engelli ve yaşlı vatandaşlarımızın şehir içi toplu taşıma imkanlarından ücretsiz biçimde yararlanabilmeleri için gereken desteği sürdüreceğiz” dedi.

Haber 21-08-23 10:26

İETT aylık abonman ücretleri ne kadar, kaç TL? Zam sonrası İETT öğrenci ve tam akbil ücretleri ne kadar oldu? Güncel fiyatlar!

İETT akbil ücretleri araştırmaları yoğun bir şekilde devam ediyor. İstanbul Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) 8 Ağustos Salı günü saat 11:00'de toplu taşımaya zam gündemi kapsamında toplandı. Toplantıda alınan kararlar neticesinde toplu taşımaya zam yapıldı. Toplu taşıma zammı sonrası öğrenci ve tam akbil aylık fiyatları merak konusu oldu. Peki, İETT aylık abonman ücretleri ne kadar, kaç TL? Zam sonrası İETT öğrenci ve tam akbil ücretleri ne kadar oldu?

Finans 11-08-23 12:11

Zamdan haberi bile yoktu, şaşkına döndü! Şaka gibi... İstanbulkartlarına yeni tarifeden para yükleyenler isyan etti

Kiminin zamdan haberi bile yoktu, kimisi yeni zamlı tarifeden İstanbulkart'ına ilk kez para yükledi... Mega kentte toplu ulaşıma gelen zam bugün itibarıyla uygulanmaya başladı. Tam bilet kullananlar 15, öğrenciler 7,31 TL ödedi. Metrobüste en uzun mesafeyi kat edenler 22,25 TL harcadı. Zamdan haberi olmadan metrobüse binen bir vatandaş, indiğinde "15 lira şaka gibi. Ben artık ne diyeceğimi bilemiyorum" sözleriyle şaşkınlığını dile getirdi. "Her gün zam, her gün zam" diyenler dert yandı.

Haber 11-08-23 11:55

65 yaş üzeri toplu taşıma ücretli mi olacak? İBB’den o iddialara jet yanıt: ‘Devam edeceğiz…’

İstanbul’da 65 yaş üzeri ücretsiz toplu taşıma ücretli mi olacak? Dünkü toplu taşımaya zam kararı sonrası bu sorunun cevabı merak edilirken İBB CHP Grup Sözcüsü Mesut Kösedağı’ndan açıklama geldi. Kösedağı, 65 yaş üstü vatandaşların ücretsiz taşıma hakkının iptal olmayacağını duyurdu.

Finans 09-08-23 15:42

Türkiye'de ve dünyada bugün neler yaşandı?

Türkiye'de ve dünyada bugün neler yaşandı? İşte günün özeti...

Haber 08-08-23 15:22

Son dakika | İstanbul'da toplu taşıma ücretlerine zam! İşte yeni fiyatlar: Aylık ve öğrenci abonmanı, metrobüs, tam bilet...

Son dakika haberi: İstanbul'da toplu taşıma ücretlerine zam geldi. Tam bilet 15 TL'ye, öğrenci bilet ise 7,32 TL'ye yükseldi. 777 TL olan aylık abonman fiyatı 1177 TL, öğrenci abonman fiyatı ise 212 TL olarak güncellendi. Zamlı fiyatlar 11 Ağustos cuma gününden itibaren uygulanmaya başlayacak.

Finans 08-08-23 11:32

Turizm cennetinde 20 bin liralık maaş dikkat çekmedi! Antalya'da 'şoför' kıtlığı: Kentin dört bir yanına dev afişler asılarak iş ilanı verildi

Turizm sezonu canlılık gösterince Antalya'daki turist sayısı 8 milyonu aşarak rekor kırdı. Kentteki toplu taşıma araçları ise şoförsüz kaldı. Antalya Büyükşehir Belediyesi şoför kıtlığı için şehrin birçok noktasına dev afişler asarak iş ilanı verdi. Ancak 20 bin TL maaş dahi şoför açığını kapatmaya yetmedi. Başvurular beklentiyi karşılayamadı.

Haber 04-08-23 12:16

Toplu taşımaya bela oldular! Telefonundan 13 yaşındaki çocuğun videosu çıktı... İğrenç iddialar sonrası Marmaray ve metroda böyle darbedildiler

Biri metroda 13 yaşındaki kızın videosunu çekti, diğeri ise Marmaray'da kadınları görüntüledi. Telefonunda 13 yaşındaki kızın videosu bulunan adam yumruk yiyip yakalandı, sonra kaçtı. Marmaray'da karşısında oturan kadınları görüntülediği belirtilen kişi de birçok yolcu tarafından darbedildi. İstanbul'da toplu taşıma araçlarında meydana geldiği öne sürülen bu olayların ardından yaşanan arbedeler kameralara yansıdı.

Haber 24-07-23 10:39

Toplu taşımada yeni sayfa! Uçan taksiler geliyor: 2024 yılında hizmette olabilir...

Büyük şehirlerin artan nüfusları birçok olumsuzluğa yol açıyor. Özellikle İstanbul gibi megakentlerde oluşan trafik yoğunlukları şehirde hareket etmeyi neredeyse imkansız hale getirmeye başladı. Toplu taşımada bir devrim niteliğinde olan uçan taksi iş modeli gün geçtikçe daha sağlam bir zemine oturmaya başladı. Uzmanlar 2024 yılında tüm izinlerin alınıp bu toplu taşıma yöntemine geçiş yapılabileceğini duyurdu. İşte haberin tüm detayları!

Haber 02-07-23 11:09

Samsun'da Kardeş Kart ile 7 bin 818 depremzedeye ücretsiz ulaşım hizmeti sunuluyor

Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenerek Samsun'a gelen 7 bin 818 depremzede, Büyükşehir Belediyesinin şehir içi toplu taşıma araçlarından "Kardeş Kart" ile ücretsiz yararlanabiliyor.

Yurthaber 10-05-23 15:08

Ramazan ayı toplu taşıma sefer saatleri 2023: Ramazan'da metro, metrobüs, marmaray, otobüs sefer saatleri değişti mi, saat kaça kadar?

Ramazan ayı toplu taşıma seferleri saat bilgisi merak ediliyor. 11 ayın sultanı olarak nitelendirilen ramazan ayı bu yıl 23 Mart Perşembe günü başlayacak ve 29 gün sürecek. Ramazan ayında toplu taşıma kullanmak isteyen vatandaşlar konuya ilişkin sorgulama yapmaya başladı. Metro İstanbul, Ramazan ayı sefer değişikliği listesini yayımladı. Peki, Ramazan'da metro, metrobüs, marmaray, otobüs sefer saatleri değişti mi, saat kaça kadar?

Haber 21-03-23 20:48

Asrın felaketinden etkilenen Gaziantep'te toplu taşıma ücretsiz başlıyor

"Asrın felaketi" olarak nitelenen Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen Gaziantep'te, saat 08.00'den itibaren toplu taşıma araçları ücretsiz hizmet vermeye başlayacak.

Yurthaber 10-02-23 08:32

BUGÜN toplu taşıma ücretsiz mi? İETT, otobüs, metrobüs yılbaşında bedava mı? İşte 1 Ocak 2023 Pazar günü ücretsiz olacak toplu taşımalar!

Yılbaşında toplu taşımaların ücretsiz olup olmayacağı, merak konusu oldu. İstanbul'da yaşayan ve 1 Ocak 2023 Pazar günü İETT, metro, metrobüs, tramvay gibi toplu taşıma araçlarını kullanacak kişiler, 'bedava mı' 'ücretsiz mi' sorularının yanıtını sorguluyor. Peki 1 Ocak yarın toplu taşıma ücretsiz mi? İETT, otobüs, metrobüs yılbaşında bedava mı? İşte 1 Ocak ücretsiz olacak toplu taşımalar!

Haber 01-01-23 07:17

İzmir'de toplu ulaşıma zam! Tam biniş ücreti...

İzmir'de toplu taşımaya zam geldi. Oy birliğiyle alınan karara göre tam biniş ücreti 8,78 TL, öğretmen ve 60 yaş kartları ile biniş ücreti ise 7,56 TL oldu. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in isteği doğrultusunda öğrenci biniş ücretine yapılacak artışın sembolik düzeyde yapılmasına karar verildi. Buna göre öğrenciler, toplu ulaşımdan 3 TL'ye yararlanacak.

Finans 29-12-22 13:44

İETT toplu ulaşım zammı ne zaman uygulanacak? Toplu taşıma zammı hangi gün başlıyor? İETT 2023 yeni tam ve öğrenci akbil ücretleri!

Toplu ulaşım zammı ne zaman uygulanacağı geçtiğimiz gün son dakika olarak geçilen 'zam' haberleri sonrası merak konusu oldu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) toplantısında, toplu ulaşım ücretlerine yüzde 29,10 oranında zam yapıldı. Yeni tarifeler internette araştırılmaya devam ediliyor. Peki, Ulaşım zammı ne zaman uygulanacak, hangi gün başlıyor? İşte ayrıntılar...

Finans 28-12-22 08:51

Son dakika: İstanbul'da toplu taşımaya zam! UKOME'den karar çıktı: Taksi, minibüs ve servis fiyatları arttı

Son dakika haberi: UKOME'de asgari ücretin belirlenmesi için ertelenen zam kararı açıklandı. İstanbul'da toplu taşımaya, taksi ve minibüse zam geldi. Taksi açılış fiyatı 12,65 lira oldu. Minibüslerde indi-bindi ücreti 7 TL olurken öğrenci için fiyat 4,83 TL oldu.

Finans 27-12-22 11:39

29 EKİM toplu taşıma ücretsiz mi? 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda İETT otobüs, metro, marmaray, metrobüs ve vapur ücretsiz mi?

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda toplu taşımalar ücretsiz mi sorusu oldukça merak ediliyor. Milli bayramlarda sık sık aratılan konulardan olan İETT otobüs, metro, marmaray, metrobüs ve vapur ücretsiz mi? soruları vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor. Peki 29 Ekim Cumhuriye Bayramı'nda İstanbul, İzmir, Ankara'da toplu taşıma ücretsiz mi?

Haber 29-10-22 07:31

28 EKİM TOPLU TAŞIMA ÜCRETSİZ Mİ? 28 Ekim otobüs, metro, metrobüs ve Marmaray bedava mı? İstanbul, Ankara, İzmir'de toplu taşımada son durum!

28 Ekim otobüsler ücretsiz mi, sorusunun yanıtı merak konusu olurken 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için İstanbul, Ankara, İzmir'den toplu taşıma konusunda açıklama geldi. İETT otobüsleri ile metrobüs, metro, tramvay gibi toplu taşımalara ilişkin yapılan açıklamanın detayları merak konusu oldu. Peki, bugün toplu taşıma ücretsiz mi? 28 Ekim otobüs, metro, metrobüs ve Marmaray bedava mı? İşte 28 Ekim'de İstanbul, Ankara, İzmir'de toplu taşımada son durum...

Haber 28-10-22 07:46

Yapmayan ücret ödeyecek! Toplu taşımadan ücretsiz faydalanmak için buna dikkat! İstanbulkart kişiselleştirme nasıl yapılır?

Toplu taşımanın ücretsiz olup olmadığı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na az bir zaman kala gündem oldu. Ulaşım İstanbul’un resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklamada 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda ücretsiz yolculuk yapılabilmesi için İstanbulkart’ların kişiselleştirilmesi gerektiği duyuruldu. Bu işlemi gerçekleştirmeyenler ücretsiz seyahat edemeyecekler.

Finans 27-10-22 19:21

Son dakika: 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda toplu taşıma ücretsiz mi? Marmaray, Başkentray ve İzban...

Son dakika haberi: 29 Ekim Cumhuriyet Bayram nedeniyle toplu taşımanın ücretsiz olup olmadığı merak ediliyordu. Beklenen açıklama geldi. Marmaray, Başkentray ve İzban 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda ücretsiz olacak.

Finans 27-10-22 08:31

KPSS ön lisans günü otobüs, metro toplu taşıma ücretsiz mi? 9 Ekim KPSS ön lisans günü otobüs, metro toplu taşıma ücretsiz mi olacak?

KPSS (Kamu Personeli Seçme Sınavı) bugün (9 Ekim) binlerce aday katılım sağlayacak. Sınavın başlamasına dakikalar kala, KPSS günü toplu taşımanın ücretsiz olup olmayacağı merak konusu oldu. Peki KPSS ön lisans günü otobüs, metro toplu taşıma ücretsiz mi? 9 Ekim KPSS ön lisans günü otobüs, metro toplu taşıma ücretsiz mi olacak? İşte merak edilenler...

Egitim 09-10-22 10:16

Son dakika: İBB duyurdu! Toplu taşıma yarın ücretsiz olacak

Son dakika haberine göre, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), 6 Ekim'de toplu ulaşım araçlarının ücretsiz olacağını duyurdu.

Finans 05-10-22 10:39

9 bin TL maaşla günde 8 saat çalışacak kadın şoför aranıyor

Antalya’da toplu taşıma araçlarını kullanan kadın şoförlerden çok övgü aldıklarını belirten Antalya Otobüsçüler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yasin Arslan, “Ciddi anlamda kadınlarımıza karşı bir sevgi ,saygı ve muhabbet var. Çok güzel araç kullanıyorlar. Onlara pozitif ayrımcılık tanıyarak 9 bin TL ve üzerinde maaş veriyoruz. Varsa çalışmak isteyen buyursun gelsin” dedi.

Finans 22-09-22 10:44

12 Eylül Pazartesi toplu taşıma ücretsiz mi olacak? Okulların açıldığı gün otobüs, metrobüs, metro ücretsiz mi?

Okulların başlamasına sayılı günler kala ilk gün 12 Eylül 2022 Pazartesi ulaşımın ücretsiz olup olmadığı araştırılıyor. Okulların ilk günü toplu taşıma kullanacak vatandaşlar, İETT 12 Eylül tarifesini merak ediyor. Peki 12 Eylül Pazartesi toplu taşıma ücretsiz mi olacak? Okulların açıldığı gün otobüs, metrobüs, metro ücretsiz mi? İşte ayrıntılar...

Haber 10-09-22 18:32

30 Ağustos otobüsler ücretsiz mi? 30 Ağustos Zafer Bayramı İstanbul'da otobüs, metro, Marmaray, metrobüs, toplu taşıma bedava mı?

30 Ağustos Zafer Bayramı sebebiyle resmi tatili değerlendirmek isteyen birçok kişi İstanbul'da İETT otobüsü, metro, Marmaray, metrobüs gibi toplu taşımaların ücretsiz olup olmadığını öğrenmek için internette araştırma yapmaya devam ediyor. Peki 30 Ağustos otobüsler ücretsiz mi? 30 Ağustos Zafer Bayramı İstanbul'da otobüs, metro, Marmaray, metrobüs, toplu taşıma bedava mı?

Haber 30-08-22 06:52

Hatay'da klima açmayan toplu taşıma sürücülerine para cezası kesildi

Hatay'da klima açmayan toplu taşıma sürücülerine para cezası kesildi

Yurthaber 12-08-22 10:43

Türk firmasının geliştirdiği yüzey teknolojisi Elon Musk'ın Hyperloop projesinde kullanılacak

Tünel kazma makinesi ve ulaşım aracında parçaların yapıştırılmasında kullanılacak teknolojiyle parçaların daha uzun ömürlü olması hedefleniyor - Gebze TÜBİTAK Marmara Teknokent'te faaliyet gösteren firmanın genel müdürü Talat Buğur: - "Diş implantlarında kullandığımız teknolojiyle Elon Musk'ın fonladığı projede iş birliği içerisinde bulunuyoruz"

Yurthaber 06-08-22 11:03

Adana'da toplu taşıma araçlarına yönelik klima denetiminde 85 sürücüye ceza kesildi

Adana'da toplu taşıma araçlarına yönelik klima denetiminde 85 sürücüye ceza kesildi

Yurthaber 27-07-22 11:08

Bugün otobüsler ücretsiz mi 2022? 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü İstanbul'da metro, Marmaray, İETT otobüsleri, tramvay bedava mı?

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü İstanbul'da metro, Marmaray, İETT otobüsleri, tramvay ve şehir hatlarının ücretsiz olup olmadığı vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. İstanbullular konuya ilişkin yaptıkları araştırmalara hız verdi. Peki 15 Temmuz'da otobüsler ücretsiz mi 2022? 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü İstanbul'da metro, Marmaray, İETT otobüsleri, tramvay, şehir hatları bedava mı? Merak edilen tüm bu soruların yanıtı haberimizde...

Haber 15-07-22 06:39

Toplu taşıma bugün ücretsiz mi? 13-14 Temmuz'da toplu taşıma ücretsiz mi olacak?

Toplu taşıma bugün ücretsiz mi sorusunun yanıtı Kurban Bayramı'nın sona ermesiyle birlikte işe gidecek olan binlerce vatandaşın gündeminde yer almaya başladı. 9-10-11-12 Temmuz'da bayram dolayısıyla ücretsiz olan toplu taşıma araçlarının 13-14 Temmuz'da ücretsiz olup olmayacağı merak ediliyor. Peki, toplu taşıma bugün ücretsiz mi? 13-14 Temmuz'da toplu taşıma ücretsiz mi olacak?

Haber 13-07-22 09:15

Sağlıkçılar için ücretsiz ulaşım uzatıldı mı? Sağlıkçılara toplu taşıma bedava mı, süre uzatılacak mı?

Sağlıkçılar için ücretsiz ulaşımın uzatılıp uzatılmadığı İstanbul, Ankara gibi şehirlerde yaşayan sağlık personeli tarafından merak konusu oldu. Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sebebiyle bu sektörde çalışan birçok kişi toplu taşımayı ücretsiz olarak kullanıyor. Peki sağlıkçılar için ücretsiz ulaşım uzatıldı mı? İşte detaylar...

Haber 05-06-22 21:51

Toplu taşımada maske zorunluluğu kalktı mı? Bakan Koca açıkladı! Otobüs, metro ve metrobüste maske zorunluluğu kalktı mı?

Sağlık Bakanlığının internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada koronavirüs (Covid-19) salgını hakkında yeni gelişmeler duyuruldu. 29 Mayıs 2022 koronavirüs tablosu belli olurken, Bakan Fahrettin Koca sosyal medya hesabı üzerinden maske zorunluluğu ile ilgili önemli bir açıklamada bulundu. Peki toplu taşımada maske zorunluluğu kalktı mı? Otobüs, metro ve metrobüste maske zorunluluğu kalktı mı? İşte merak edilenler...

Haber 29-05-22 23:42

İstanbullular dikkat! Valilikten uyarı geldi: Toplu ulaşım kullanın

İstanbul Valiliği'nden bugün için İstanbullulara önemli bir uyarı geldi. Valilik, bugün Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi temel atma töreni ve birçok ilçedeki kültür-sanat etkinliklerinden dolayı, vatandaşlara alternatif güzergahları ve toplu ulaşım araçlarını kullanmaları önerisinde bulundu.

Haber 29-05-22 09:30

29 Mayıs'ta otobüsler ücretsiz mi? Bugün toplu taşıma, metro, metrobüs, marmaray bedava mı? 29 Mayıs 2022 Pazar

29 Mayıs'ta otobüsler ücretsiz mi? sorusunun yanıtı Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) AK Parti grubu tarafından yapılan açıklama ile yanıt buldu. İstanbullular konuya ilişkin yaptıkları araştırmalara hız verdi. Peki 29 Mayıs'ta otobüsler ücretsiz mi? Bugün toplu taşıma, metro, metrobüs, marmaray bedava mı? İşte Tevfik Göksu'nun otobüs, metro, metrobüs ve marmaray da dahil olmak üzere toplu taşıma araçlarına dair yaptığı açıklamanın detayları...

Haber 29-05-22 01:34

29 Mayıs'ta toplu taşıma ücretsiz mi? 29 Mayıs Pazar günü otobüsler, İETT, metro, metrobüs, marmaray ve vapur ücretsiz mi?

29 Mayıs'ta toplu taşıma ücretsiz mi? sorusunun yanıtı ile metro, metrobüs, marmaray ve vapur gibi ulaşım araçlarının İstanbul’un fethi dolayısıyla bedava olup olmayacağı merak konusu oldu. Vatandaşlar internette konu ile ilgili araştırma yapmaya devam ediyor. Peki 29 Mayıs'ta toplu taşıma ücretsiz mi? 29 Mayıs Pazar günü otobüsler, İETT, metro, metrobüs, marmaray ve vapur ücretsiz mi? İşte Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ile İBB AK Parti grubundan yapılan açıklamanın ayrıntıarı...

Haber 29-05-22 01:17

Milyonlar bu haberi bekliyor! Toplu taşımada maske zorunluluğu kalkıyor mu?

Koronavirüs salgının başından beri iple çekilen süreç başladı. Maske zorunluluğu toplu taşıma araçlarında devam etse de Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, vaka sayılarının üç gün üst üste 1000'in altında olması durumunda toplu taşımada maske zorunluluğunun da kalkacağını açıklamıştı. Vakalar geçtiğimiz iki gün binin altında seyredince gözler bugünkü verilere çevrildi.

Haber 24-05-22 09:34

Toplu taşımada maske zorunluluğu kalkıyor mu? Bakan Koca'dan açıklama! Hastanelerde ve toplu taşımada maske yasağı kalkıyor mu?

Toplu taşımada ve sağlık kuruluşlarında maske kullanımı zorunluluğu devam ederken, maske yasağının ne zaman kalkacağı merak ediliyor. Son olarak vaka sayılarının 2 bin civarına inmesi ile kapalı alanlarda maske kullanımı kaldırılmıştı. Bakan Koca, toplu taşımadaki maske kullanımı hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Peki toplu taşımada maske yasağı kalkıyor mu? Hastanelerde ve toplu taşımada maske zorunluluğu kalktı mı? İşte ayrıntılar...

Haber 23-05-22 17:37

Maske yasağı kalktı mı? Hastanede ve toplu taşımada maske zorunluluğu yok mu?

Maske yasağı kalktı mı? sorusunun yanıtı Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın yaptığı açıklamanın detaylarını öğrenmek isteyen vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınında günlük vaka sayısı binin altına indi. Vatandaşlar internette, Maske yasağı kalktı mı? Hastanede ve toplu taşımada maske zorunluluğu yok mu? soru ve konu başlıklarını araştırıyor. İşte detaylar...

Haber 23-05-22 09:09

19 Mayıs İstanbul'da toplu taşıma ücretsiz mi? 19 Mayıs 2022 otobüs, metro, Marmaray bedava mı? Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı açıkladı!

19 Mayıs İstanbul'da toplu taşıma ücretsiz mi? sorusunun yanıtını öğrenmek isteyen İstanbullular; bugün sevdikleri, yakınları ve arkadaşlarıyla gezip, görüşmek için internette araştırma yapmaya başladı. Peki 19 Mayıs İstanbul'da toplu taşıma ücretsiz mi? 19 Mayıs 2022 otobüs, metro, Marmaray bedava mı? Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'ndan Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla açıklama yapıldı. İşte otobüs, metro, metrobüs ve Marmaray konusunda detaylar...

Haber 19-05-22 10:34

19 Mayıs'ta İzmir'de otobüsler ücretsiz mi? 19 Mayıs İzmir'de Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nda toplu taşıma bedava mı, İzban ücretsiz mi?

19 Mayıs'ta İzmir'de otobüsler ücretsiz mi? sorusunun yanıtını öğrenmek isteyen İzmirliler; bugün sevdikleri, yakınları ve arkadaşlarıyla gezip, görüşmek için internette araştırma yapmaya başladı. Birçok kişi arama motorlarında 19 Mayıs'ta İzmir'de otobüsler ücretsiz mi? 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nda İzmir'de toplu taşıma bedava mı, Başkentray ücretsiz mi? soru ve konu başlıklarını sorguluyor. İşte ESHOT'tan yapılan açıklama...

Haber 19-05-22 10:30

19 Mayıs'ta Ankara'da otobüsler ücretsiz mi? 19 Mayıs Ankara'da Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nda toplu taşıma bedava mı, Başkentray ücretsiz mi?

19 Mayıs'ta Ankara'da otobüsler ücretsiz mi? sorusunun yanıtını öğrenmek isteyen Ankaralılar; bugün sevdikleri, yakınları ve arkadaşlarıyla gezip, görüşmek için internette araştırma yapmaya başladı. Birçok kişi arama motorlarında 19 Mayıs'ta Ankara'da otobüsler ücretsiz mi? 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nda Ankara'da toplu taşıma bedava mı, Başkentray ücretsiz mi? soru ve konu başlıklarını sorguluyor. İşte EGO'dan yapılan açıklama...

Haber 19-05-22 10:30