Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Mini elbisesiyle toplu taşımaya binemeyeceğini söyledi! Bulduğu çözüm sosyal medyada gündem yarattı... "Bunu yapmaya mecburum"

  İçerik devam ediyor

  Sosyal medyadan paylaşım yapan bir kadın mini siyah elbisesiyle kamera karşısına geçtiğinde dışarı çıkarken bulduğu çözümü anlattı. Sosyal medya kullanıcısı toplu taşıma araçlarına elbisesiyle binemeyeceğini söyleyerek üzerine gri bir eşofman altı giydi. Genç kızın bulduğu çözüm sosyal medyada çok konuşuldu.

  Sosyal medyadan paylaşılan bir görüntüde siyah mini bir elbise giyen kadın kıyafetini toplu taşımaya uygun hale getirmek için bulduğu çözümü paylaştı. Sosyal medya kullanıcısı gönderisinde "Elbisemin üzerine eşofman giyiyorum. Çünkü gerçekten bu kıyafetle tramvaya binemem, otobüse binemem, motora hiç binemem. Bunu yapmaya mecburum. Her pazartesi izin günüm ve dışarı çıkıyorum. Böyle giyinmek istiyorum bu benim hakkım" dedi.

  kapak2

  Sosyal medya kullanıcılarının ilgi gösterdiği paylaşıma yorum yağdı. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Otobüse binemem, tramvaya binemem kısmı çok üzücü" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Motoe için çok mantıklı" yorumunu yaptı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler