Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Toplu taşımanın ortasında bir anda kendisini yere atıp yılan gibi sürünmeye başladı! Çevredekiler kahkahalarına engel olamadı

  Fransa'da kaydedildiği iddia edilen görüntüler sosyal medya kullanıcıları arasında popüler olurken görenlere adeta 'Ben ne izledim' dedirtti. Görüntülerde bir kişinin toplu taşıma aracının ortasında bir anda kendisini yere atıp yılan gibi süründüğü anlar yer aldı. O anlara yorum yağdı.

  Fransa'da kaydedildiği iddia edilen görüntülerde bir kişi kalabalık bir toplu taşıma aracının ortasında bir anda kendisini yere atarak garip hareketlerde bulunmaya başladı. Önce yılan gibi sürünen adam daha sonrasında ayağa kalkarak kameraya doğru bağırmaya başladı. O anlarda toplu taşıma aracının içinde bulunan diğer yolcular ise duruma anlam veremezken kahkahalarına da engel olamadı.

  toplu-taşıma

  Toplu taşıma aracındaki tuhaf davranışları sayesinde 785 bin takipçiye ulaşan adamın gönderisi yorum ve beğeni yağmuruna tutuldu. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Bu adamı neden takip ederler ki?" yorumunu yaptı. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Gerçekten inanılmaz" yorumunu ekledi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler