Şarkıcı Murat Köse'den Fatih Portakal'a olay sözler: Seni portakal gibi soyarlar, suyunu sıkarlar

Erdoğan-Fatih Portakal polemiğine Karadeniz müziği yapan şarkıcı Murat Köse de katıldı. Köse gazeteci Fatih Portakal'a ilişkin, "Türkiye Cumhuriyeti içinde yaşıyorsan bu yüce milletle dalga geçemezsin. Seni portakal gibi soyarlar, suyunu sıkarlar" dedi.

Şarkıcı Murat Köse'den Fatih Portakal'a olay sözler: Seni portakal gibi soyarlar, suyunu sıkarlar

Kişisel Twitter hesabında sık sık AK Partili adayların fotoğraflarını paylaşıp destek mesajları yazan şarkıcı Murat Köse, Fox TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal'ı "Türkiye cumhuriyeti içinde yaşıyorsan bu yüce milletle dalga geçemezsin @fatihportakal seni portakal gibi soyarlar! suyunu sıkarlar!" sözleriyle tehdit etti.

"Şimdi bu akşam @FOXhaber de yine ağlayacaksın!" diyen Köse, "Hadsizlik, şerefsizlik diz boyu sende!" diye hakaret edip tehditlerine şöyle devam etti: "Seni elime verseler seni mikrofon yapıp şarkı söyleyeceğim."

NE OLMUŞTU?

Fatih Portakal, Fransa'daki eylemlere ilişkin yorumu nedeniyle Erdoğan tarafından eleştirilmişti. Portakal, "Hadi bakalım barışçıl bir eylemle zamları, doğalgaz zamlarını protesto edelim. Hadi bakalım, yapalım. Yapabilecek miyiz?" diye sormuştu.
Portakal, bu yorumunun ardından Hükümet Sözcüsü Ömer Çelik tarafından eleştirilmiş, sosyal medyadan da yüzlerce tehdit almıştı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da, Portakal'a yönelik şu ifadeleri kullanmıştı:

"Birileri çıkmış portakal mıdır, mandalina mıdır, narenciye midir sokağa çağırıyor. Haddini bil haddini. Bilmezsen haddini, bu millet patlatır enseni."

111

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 111 yorum
murat köse kim yaaaaaaa???
Ya Allah aşkina bu mu haber anlayışınız murat köse kim... ilk defa adini duyuyorum birde yanina sanatçi sıfatını yapiştirmişsıniz çok önemli biriymiş gibi haber yapiyosunuz. Dığer çamur medyası yapsa anlarim da tarafsız diye sizi takip ediyoruz sizde yapmayin böyle
@sevgi4165 her kelimene katılıyorum ustad derdi belli seçimde banada pay düşer diye yapmıştır Fatihin umurunda bile olmaz bunun gibiler
Adamın kimseyle dalga geçtiği falan yok ki.Siz lafı başka tarafınızdan anlıyorsunuz.Yalakalık yapıcam diye ne yapacağınızı şaşırdınız.Adam barışçıl bir şekilde çıkın protesto edin dedi.Zaten hiç bir şeyi protesto etmeye etmeye bu hallere düştük.
Halkı isyana çağırıyor resmen
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler