EĞİTİM

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Adres: Gebze Teknik Üniversitesi Rektörlüğü Cumhuriyet Mah. 2254 Sok. No:2 Gebze/KOCAELİ Üniversite Türü: Devlet Web Sitesi: https://www.gtu.edu.tr

GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ LİSANS ( 4 YILLIK ) BÖLÜMLERİ

GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Üniversite tercihi yapacak öğrenciler, üniversitenin konumu, kampüs hayatı, eğitim şartları ve kalitesini göz önünde bulundurur. Bu nedenle üniversitenin internet sitesinden, çeşitli kaynaklardan ve söz konusu üniversitede öğrenim gören ya da görmüş kişilerden bilgi edinme ihtiyacı doğabilir. Bu noktada adres araştırması yapılarak kampüslerin nerelerde bulunduğu ile ilgili bilgi edinmek de gerekebilir. GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ adresi ile ilgili bilgilere de üniversitenin sitesinde yer alan iletişim bölümünden ulaşmak mümkündür. GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ web sitesi incelendiğinde, üniversitede yaşam ile ilgili detaylı bilgiler de edinmek mümkündür.

Üniversite tercihlerinin başlamasıyla birlikte adaylar için heyecanlı dönem de başlar. Kazanılacak üniversite ve bölüm araştırması yapan öğrencilerin, inceledikleri seçenekler arasında GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ bölümleri de yer alıyor. GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ bölümleri taban puanları ile ilgili detaylı incelemeler yapan adaylar, 4 yıllık ve 2 yıllık bölümleri ayrı ayrı mercek altına almak durumunda.

GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ 4 yıllık bölümleri arasında pek çok seçenek bulunuyor. GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ 2 yıllık bölümleri ise ön lisans eğitimi alacak öğrencilerin göz önünde bulundurması gereken seçenekler olarak öne çıkıyor.