Çelik Haberleri

Türkiye'yi sarsan depremlerden sonra Çelik'in isyanı! Diziler, filmler başlamış...

6 Şubat'ta Kahramanmaraş merkezli 2 depremle sarsılan Türkiye yaralarını sarmaya çalışıyor. Bir süredir ekranlarda diziler yoktu ancak setler yeniden devam etmeye başladı. Şarkıcı Çelik ise bu duruma sitem etti.

Magazin 19-02-23 14:42

'Ekonomik olarak da daha avantajlı' Avrupa ve Amerika'da yüzde 40 Türkiye'de yüzde 1... 'Yaygınlaştırılmalı' diyerek o sistemi anlattılar

Türkiye'yi sarsan depremlerin ardından bölgeden acı haberler gelirken bir yandan da yapıların özellikleri araştırılıyor. Büyük kısmı deprem kuşağında olan Türkiye için bilinirliği düşük olan çelik yapı sistemi gündem oldu. Avrupa ve Amerika'da bu sistemin kullanım oranı yüzde 40 iken Türkiye'de yüzde 1 civarında. Türk ihracatçılar, bu modelin yaygınlaştırılması gerektiğini belirtirken yapım süresi kısa olan sistemin ekonomik olarak da diğer yapılara göre daha avantajlı olduğunu aktardı.

Finans 13-02-23 10:37

Tam bir felaket! 1540 derecelik erimiş metal kazanına düştü... Acı içinde kıvranarak diri diri yandı

Kazakistan’daki bir çelik fabrikasında meydana gelen korkunç kaza dünya basınında geniş yankı uyandırdı. 50 yaşındaki üç çocuk babası GK. Yeskaliev’in Taraz kentindeki bir çelik fabrikasında 1540 derecelik erimiş metal kazanına düşerek trajik bir şekilde hayatını kaybetmesi ülke gündemine yerleşti. Fabrikadan alınan güvenlik kamerası görüntülerinde kaza anı saniye saniye yer aldı.

Trend 28-12-22 14:52

Çelik kimdir, nereli ve kaç yaşında? Cici Kız şarkısıyla bir döneme damga vuran Çelik Erişçi Şarkılar Bizi Söyler'de!

Çelik; Ercan Saatçi ve İzel ile birlikte Şarkılar Bizi Söyler'e konuk oluyor. Bilindiği üzere; 1991 yılında bir albüm çıkardıktan sonra dağılan müzik grubu İzel-Çelik-Ercan tekrar bir araya geldi. 90'lı yıllara damga vuran müzik grubu seneler sonra Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici'nin sunumuyla ekrana gelen Şarkılar Bizi Söyler'de sevilen parçalarını seslendirecek. Peki, Çelik kimdir, nereli ve kaç yaşında? İşte Şarkılar Bizi Söyler'in konuğu Çelik Erişçi'nin hayatı ve biyografisi...

Magazin 22-10-22 20:23

Çelik

Çelik Hakkındaki Haberler Mynet'te. Çelik Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Sarhoşluğun sonucu iyi olmadı! Anüsüne soktuğu madde görenleri şaşırtıyor

Sarhoşken birçok şeyi yapmak çok daha kolay ve mantıklı gözüküyor. Ancak sarhoşluk bittiği an yapılanlar hatırlanınca zorlu anlar yaşanabiliyor. Hindistan'da yaşayan bir adam sarhoşken anüsüne soktuğu madde ile görenleri şaşırttı. Oldukça kanamaya neden olan çelik bardak zorlu müdahaleler ile çıkartıldı.

Haber 11-10-22 08:39

İzel Çelik Ercan 30 yıl sonra konser verdi! İzel sahnede fenalaştı

30 yıl aradan sonra yeniden bir araya gelen İzel Çelik Ercan'ın Fethiye'deki konserinde korkutan anlar yaşandı. İzel sahnede bir anda fenalaştı. O anlar seyirci kamerasına yansıdı.

Magazin 03-09-22 14:18