Epilepsi Haberleri Ve Son Dakika Epilepsi Haberleri

Epilepsi Haberleri Ve Son Dakika Epilepsi Haberleri

Halk arasında sara hastalığı olarak da bilinen epilepsi, beyin hücrelerinde oluşan etkileşimin bozulmasıyla ortaya çıkmaktadır. Beyin fonksiyonlarında hasar oluşmasıyla kişide meydana gelen bir kronik rahatsızlık olup, nöbetler halinde kendini belli eder. Nöbet süresi yaklaşık 30 saniye-2 dakikadır. 5 dakikadan daha uzun süren nöbetler için tıbbi yardım alınması gerekmektedir. Epilepsi hastalığının genetik olması mümkün bir durum olup anneden çocuğa geçmesi olağan bir durumdur. Vücut üzerindeki ani kasılmalar, şuur kaybı, sabit bir noktaya bakmak,seri bir şekilde baş sallama, korku ve hızla göz kırpmak gibi durumlarda kişinin epilepsi nöbeti geçirdiği anlaşılır. Epilepsi nöbeti geçiren hasta yan yatırılır ve etrafı boş bırakılarak rahat nefes alması sağlanır.

Epilepsi Haberleri

Normal diyerek geçmeyin! Öfkenizin altında yatan neden ciddi olabilir

Zaman zaman öfke kontrolünüzü sağlayamıyor olabilirsiniz. Öfke kontrol bozuklukları hem kişinin hem de çevresinin hayatını olumsuz etkiliyor. Geçmeyen öfke probleminiz varsa bunun sebebini öğrenmek için mutlaka doktora başvurmanız gerekmektedir. Yaşanılan öfke kontrol bozukluklarının altında yatan neden epilepsi olabilir.

Haber 11-06-22 10:50

Bu hastalık artık korkutmuyor, ancak… İhmale gelmez

Halk arasında ‘sara’ olarak da bilinen epilepsi, beynin bir bölgesindeki hücrelerin ani ve kontrolsüz elektrik sinyali yollamasıyla oluşan ve nöbetlerle kendini gösteren kronik bir hastalık. Doğum sırasında veya daha sonra herhangi bir nedenle beyin hasarı yaşayan kişilerde gelişen epilepsi, çocuklarda erişkinlere nazaran daha sık görülüyor. Öyle ki ülkemizde 80.000 çocuğun epilepsi hastası olduğu tahmin ediliyor.

Haber 24-03-22 11:53

Doğru bilinen yanlışlar: Epilepsi geçirenlere bunları yapmanın faydası yok…

Epilepsi birçok çeşidi bulunan beyinde meydana gelen bir hastalık. Epilepsi, hastaların istemsiz kasılmalarına ve kısa süreli bilinç kayıplarına neden olabiliyor. Hastaları krizleri sırasında ayıltmak için pek çok yöntem uygulanıyor. Fakat bu yöntemlerin çoğunun hiçbir faydası bulunmuyor…

Haber 08-03-22 13:43

Türkiye’de bir milyon kişide var! Sakın soğan koklatmayın

14 Şubat Dünya Epilepsi Günü kapsamında Türk Epilepsi ile Savaş Derneği Başkanı Prof. Dr. Nerses Bebek, toplumun yüzde 60’ının çevresinde epilepsi hastası bireylerin olmasından rahatsızlık duyduğunu bildirerek epilepsi hastalarının karşılaştıkları ön yargıların hastalığın ötesinde bir zarar verdiğine dikkat çekti. Epilepsi İçin Bak farkındalık kampanyasının bu yıl gönüllü elçisinin oyuncu Furkan Andıç oldu.

Haber 11-02-22 14:40

Epilepsi hastası şoför direksiyon başında nöbet geçirdi, faciadan dönüldü

Küçükçekmece’de direksiyon başında nöbet geçiren epilepsi hastası şoförün kullandığı araç, önce direğe, sonra park etmiş araca, ardından da bir iş yerinin kepengine çarptı. Yaşananlar güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.

Haber 09-11-21 09:24

Zümrüt Apartmanı faciasında 132 saat sonra kurtarılmıştı! Balkondan düşerek hayatını kaybetti

Antalya'da epilepsi krizi sonucu yüksekten düşerek hayatını kaybeden kişinin, 2004 yılında çöken ve 92 kişinin hayatını kaybettiği Zümrüt Apartmanı faciasında 132 saat sonra kurtarılan zabıt katibi Muhammet Saltuk Kalem (32) olduğu ortaya çıktı.

Haber 28-10-21 07:27

ABD'deki evinde cansız bedeni bulunan Gülperi'nin ölüm nedeni belli oldu

Yüksek öğrenim için gittiği ABD'nin New York kentinde kaldığı evinin banyosunda cansız bedeni bulunan 24 yaşındaki Gülperi Türker'in, ön otopsi raporunda düşerek başını taşa çarpma sonucu yaşamını yitirdiği tespit edildi. Epilepsi hastalığı bulunduğu belirtilen Türker'in cenazesi Türkiye'ye getirilerek, yarın Tekirdağ'ın Şarköy ilçesinde toprağa verilecek.

Haber 17-06-21 13:57

Direksiyon başında kriz geçiren epilepsi hastası hayatını kaybetti

Kocaeli'nin Darıca ilçesinde, Fatih Geyik (40) direksiyon başında epilepsi krizi geçirince otomobille duvara çarptı. Ağır yaralanan Fatih Geyik yaşamını yitirdi.

Haber 14-06-21 01:29

İngiltere'de çarpıcı araştırma! Demans ve epilepsi hastalığının tedavisine katkı sağlayabilir

Beyindeki hidrojen sülfür (H2S) miktarının azaltılmasının bazı beyin rahatsızlıklarının tedavisine katkı sağladığı bildirildi.

Haber 14-04-21 22:21

Baret takmadı, hem işinden hem de tazminatından oldu! Baret takmamak işten çıkarıma sebebi!

7 yıl boyunca çalıştığı maden ocağında baret takmayan vatandaş, işten çıkarılınca yargının yolunu tuttu. İş Mahkemesi, ‘İşveren 7 senedir neredeydi’ derken Yargıtay, baret takmayan işçinin tazminatsız kovulmasının önünü açtı.

Finans 19-03-21 11:50

Şırnak'ta yaşayan Turgun ailesi epilepsi hastası 5 yaşındaki Furkan için yardım istiyor

Şırnak'ta yaşayan Turgun ailesi epilepsi hastası 5 yaşındaki Furkan için yardım istiyor

Yurthaber 11-02-21 11:30

Zonguldak'ta kaybolan epilepsi hastası bulundu

Zonguldak'ta kaybolan epilepsi hastası bulundu

Yurthaber 04-02-21 23:24

Parsiyel epilepsi nöbeti nasıl olur? Parsiyel epilepsi nöbetleri beynin hangi bölgelerinde görülür?

Doğumdan sonra veya herhangi bir yaş grubundan bireyde farklı nedenlerle ortaya çıkan epilepsi, aynı zamanda kronik bir hastalıktır. Parsiyel epilepsi nöbetleri ve tedavi yöntemleri ile ilgili tüm süreçleri bu yazımızda sizler için derledik.

Haber 30-12-20 14:10

Epilepsi nedir? Epilepsi hastaları hangi belirtileri gösterir?

Halk arasında sara olarak bilinen epilepsi hastalığı, doğuştan veya bir kaza sonucunda oluşan nörolojik bir rahatsızlıktır. Peki birçok kişinin merak ettiği aralıklı nöbetler şeklinde seyreden epilepsi nedir? İşte tüm detaylarıyla epilepsi hastalığı.

Haber 22-12-20 17:00

Kayseri'de feci olay! 5 yaşındaki epilepsi hastası ve engelli çocuk ölü bulundu

Kayseri’de fiziksel engelli ve epilepsi hastası olduğu iddia edilen 5 yaşındaki yabancı uyruklu çocuk, odasında ölü bulundu.

Haber 03-11-20 21:58

Babanın feryadı yürekleri dağladı: Lütfen yardım edin, oğlum ölüyor

Esenyurt’ta çıkan bir kavgadaki yaralılara müdahaleye giden ambulans, epilepsi krizi geçirerek kalbi durduğu için babasının kucağında gelen çocuğu hastaneye yetiştirdi. Çocuğun durumun ağır olduğu öğrenilirken babanın, “Lütfen yardım edin, oğlum ölüyor” feryatları yürekleri dağladı.

Haber 09-07-20 10:51

Dünyada nadir görülen epilepsi çeşidinin yeni bir genini teşhis etti

Kahramanmaraş'ta, epilepsi ile ilgili çalışmalarıyla tanınan Çocuk Nöroloji Uzmanı Prof. Dr. Cengiz Dilber, dünyada sadece 12 kişide bulunan bir epilepsi çeşidine ait yeni bir gen belirledi - Prof. Dr. Dilber: - "Dünyada bugüne kadar yayınlanmış 12 hasta vardı. Biz 3 hasta daha bulunca dünyadaki vaka sayısı 15'e çıktı" - "Dünyadaki diğer vakalardan farklı olarak bizim hastalarımızda gördük ki yürümüyorlar, konuşmuyorlar ama oturabiliyorlar, algıları çok iyi değil ama 3 hastamızın da görme sinirleri sağlam ve görüyorlar. Dünyada yayınlanan epilepsilerden farklılığı olan ilk 3 yeni hasta diyebiliriz"

Yurthaber 23-05-20 11:22

Koronavirüs tehdidi! Epilepsi hastaları da risk grubunda mı?

Koronavirüs salgınının epilepsi hastalarını da etkileyebileceğini belirten uzmanlar, epilepsi ilaçları ile koronavirüs ilaçlarının etkileşmesi nedeniyle nöbetlerin artabileceğine dikkat çekti. Yapılan açıklamada, 'Epilepsi hastalığı, Covid-19’a yakalanma riski oluşturmaz, Covid-19’un şiddetini de artırmaz' sözleri dikkat çekti.

Haber 13-04-20 16:19

Denizli'de yalnız yaşayan kişi evinde ölü bulundu

Denizli'de yalnız yaşayan kişi evinde ölü bulundu

Yurthaber 12-03-20 00:12

İstanbul'da korku dolu anlar! 3'üncü kattan düştü

İstanbul Bağcılar'da epilepsi hastası olduğu öğrenilen 8 yaşındaki çocuk, 4 katlı binanın 3'üncü katındaki dairenin balkonundan düştü. Hastaneye kaldırılan çocuğun durumunun ağır olduğu öğrenildi. Çocuğun düşme anı bir iş yerinin güvenlik kameralarına yansıdı.

Haber 13-02-20 21:17

Epilepsi tanısı için nöbet anının kaydedilmesi önemli

Halk tarafından sara olarak bilinen epilepsi tanısı için nöbet geçirmenin yeterli değil. Tanı için önemli olan noktanın epilepsi nöbetinin kaydedilmesi olduğunu söyleyen uzmanlar, epilepsi tedavisi ve epilepsi nöbeti sırasında yapılması gerekenleri anlattı.

Haber 11-02-20 14:21

Türk Nöroloji Derneği Başkanı Öztürk: Dünyada tahminen 65 milyon epilepsi hastası var

Türk Nöroloji Derneği Başkanı Öztürk: "Dünyada tahminen 65 milyon epilepsi hastası var"

Yurthaber 11-02-20 11:32

Minik elleriyle hayata tutunan epilepsi hastası Asel bebeğe evde muayene

Minik elleriyle hayata tutunan epilepsi hastası Asel bebeğe evde muayene

Yurthaber 31-01-20 19:11

Antalya'da kayıp başvurusunda bulunulan genç cezaevinde çıktı

Antalya'da "kayıp" başvurusunda bulunulan genç cezaevinde çıktı

Yurthaber 29-01-20 11:02

İlaçta geri ödeme kararı epilepsi ile savaşanları memnun etti

25 yıllık mücadele sonunda epilepsi hastalığını yenen, Türk Epilepsi ve Yaşam Platformu Başkanı Ebru Öztürk: - "Yaklaşık 950 bin epilepsi hastası var. Aileleriyle birlikte 4 milyon kişilik geniş bir kitleyiz" - "SGK'nin geri ödeme listesine aldığı ilaçların bu hastalar ve aileler için hayati önemi var. Epilepsi ilaçlarına da 'evet' denildiği, bu hassasiyet gösterildiği için çok teşekkür ediyorum"

Haber 16-01-20 11:15

Babasını kurtarmak için oyuncak arabasıyla otobana çıktı

İngiltere’nin Lincolnshire bölgesinde 3 yaşındaki Stefan Snowden, babasının hayatını kurtardı ve ülkede kahraman ilan edildi.

Trend 20-12-19 10:39

Alice Harikalar Diyarında sendromu

Lewis Carrol’ın dünyaca ünlü kitabı Alice Harikalar Diyarında kitabının baş karakteri Alice’in maceraları esnasında Alice’in dünyayı algılamasında önemli değişiklikler meydana gelir.

Trend 09-10-19 15:56

Tek hayali oğlunun ayağa kalkabilmesi

Balıkesir'in merkez Altıeylül ilçesinde yaşayan Kader Koç, serebral palsi ve epilepsi hastası oğlunun bir an önce iyileşip ayağa kalkacağı günün hayaliyle yaşıyor - Anne Kader Koç: - "Oğlumun ayağa kalkabilmesi, bağımsız olması, kendisini idare edebilmesi bizim için çok önemli. Oğlumun tam olarak ne zaman iyileşeceği belli değil ama yoğun fizik tedavi görmesi ona çok katkı sağlıyor"

Yurthaber 06-10-19 11:16

Tek hayali oğlunun ayağa kalkabilmesi

Balıkesir'in merkez Altıeylül ilçesinde yaşayan Kader Koç, serebral palsi ve epilepsi hastası oğlunun bir an önce iyileşip ayağa kalkacağı günün hayaliyle yaşıyor - Anne Kader Koç: - "Oğlumun ayağa kalkabilmesi, bağımsız olması, kendisini idare edebilmesi bizim için çok önemli. Oğlumun tam olarak ne zaman iyileşeceği belli değil ama yoğun fizik tedavi görmesi ona çok katkı sağlıyor"

Haber 06-10-19 11:12

Epilepside yeni tedavi umudu

Norveç ve Almanya'dan araştırmacılar epilepsiye karşı yeni bir tedavinin önünü açabilecek bir çalışmaya imza attı. Çalışma epilepsi krizlerinin beynin savunma sisteminin çökmesiyle ortaya çıktığını gösterdi.

Trend 26-08-19 11:12

Epilepsi nedir? Epilepsi tedavisinde ilaçlar kilit rol oynuyor

Bağımsız bir yaşam sürme, iyi bir eğitim alma, toplumsal hayatta ve iş bulmada hastalık nedeniyle sıkıntı yaşamama... Her insanın en temel beklentilerinden olan bu konular sürekli nöbetlerle baş etmek zorunda olan epilepsi hastaları için çözülmesi çok güç problemler anlamına gelebiliyor.

Trend 02-08-19 11:24

Kızım artık ağlamasın istiyorum

Muş'ta beyin felci geçiren kızının tedavisiyle ilgilenirken göğüs kanseri olduğunu öğrenen Bahar Taşkıner, yaşadığı bütün zorluklara rağmen kızının sağlığına kavuşması için mücadele ediyor - Epilepsi hastası olan eşinin de çalışamaması nedeniyle kızının tedavi giderlerini karşılayamayan Taşkıner, valilikten aldığı izinle yardım kampanyası başlattı - Bahar Taşkıner: -"Göğüs kanseri olduğum için ağır ilaçlar alıyorum ve kemoterapi görüyorum. Eşim ve kızım aynı anda epilepsi nöbeti geçiriyor. İkisine aynı anda yetişemiyorum. Kızım çok acı çekiyor. Artık ağlamasın, acı çekmeden yaşasın istiyorum"

Yurthaber 24-06-19 13:41

Kızım artık ağlamasın istiyorum

Muş'ta beyin felci geçiren kızının tedavisiyle ilgilenirken göğüs kanseri olduğunu öğrenen Bahar Taşkıner, yaşadığı bütün zorluklara rağmen kızının sağlığına kavuşması için mücadele ediyor - Epilepsi hastası olan eşinin de çalışamaması nedeniyle kızının tedavi giderlerini karşılayamayan Taşkıner, valilikten aldığı izinle yardım kampanyası başlattı - Bahar Taşkıner: -"Göğüs kanseri olduğum için ağır ilaçlar alıyorum ve kemoterapi görüyorum. Eşim ve kızım aynı anda epilepsi nöbeti geçiriyor. İkisine aynı anda yetişemiyorum. Kızım çok acı çekiyor. Artık ağlamasın, acı çekmeden yaşasın istiyorum"

Haber 24-06-19 13:38

Engelli eşi ve çocuklarına adeta gözü gibi bakıyor

Adıyaman'ın Samsat ilçesinde yaşayan Veziha Yardım, zihinsel engelli ve epilepsi hastası kızlarıyla yüzde 90 görme engelli eşinin ihtiyaçlarını karşılıyor - Veziha Yardım: "Hayatım gerçekten çok zor ancak hayat her şeye rağmen devam ediyor" - Emin Yardım: "Eşimin hakkını ödeyemem. Kendisi olmasa ben hiçbir yere gidemem"

Yurthaber 22-06-19 10:40

Engelli eşi ve çocuklarına adeta gözü gibi bakıyor

Adıyaman'ın Samsat ilçesinde yaşayan Veziha Yardım, zihinsel engelli ve epilepsi hastası kızlarıyla yüzde 90 görme engelli eşinin ihtiyaçlarını karşılıyor - Veziha Yardım: "Hayatım gerçekten çok zor ancak hayat her şeye rağmen devam ediyor" - Emin Yardım: "Eşimin hakkını ödeyemem. Kendisi olmasa ben hiçbir yere gidemem"

Haber 22-06-19 10:38

Üniversitenin havuzunda yüzen mimar boğuldu

İzmir'de bir üniversitenin yüzme havuzunda hareketsiz halde bulunan epilepsi hastası mimar yaşamını yitirdi

Haber 16-05-19 16:27

HUZUR VE BEREKET AYI RAMAZAN Tansiyonunuz kontrol altında değilse oruç için ısrarcı olmayın

İç Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Birsel Kavaklı: - "Sahur yaptıktan hemen sonra uyunması, sindirim sistemi sorunlarına yol açabilmektedir. Özellikle reflüsü olan hastaların sahurdan en az 1 saat sonrası yatması ve yüksek yastık kullanması olası sorunların önüne geçebilmektedir" - "Tansiyonunuz kontrol altında değilse oruç için ısrarcı olmayın çünkü sağlıklı kişilerin bile tansiyon ayarlarına çok önem vermesi gerekirken düzenli ilaç kullanan kalp ve yüksek tansiyon hastalarının, bu dönemde çok daha dikkatli olması gerekmekte. İdrar söktürücü ilaç kullanmayan, yüksek tansiyonu uzun süredir kontrol altında olan ve başka bir ek hastalığı da bulunmayan kişiler, oruç tutabilir"

Haber 08-05-19 11:28

Epilepsi hakkında doğru sanılan 10 yanlış!

Halk arasında ‘Sara hastalığı’ olarak bilinen epilepsi, merkezi sinir sisteminden kaynaklanan ve bilinen bir sebebe bağlı olmaksızın tekrarlayan nöbetlerle ortaya çıkan nörolojik bir hastalıktır. Peki epilepsi hastalarının hayatını kabusa dönüştürebilen yanlış bilgiler neler?

Trend 16-04-19 10:09

Epilepsi nöbeti geçirirken kaza yapan kadın sürücü kurtarılamadı

Samsun'da iki hafta önce otomobiliyle seyir halindeyken epilepsi nöbeti geçirerek kaza yapan kadın sürücü, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi

Haber 14-04-19 18:38

Epilepsi nöbeti geçirirken kaza yapan kadın sürücü kurtarılamadı

Samsun'da iki hafta önce otomobiliyle seyir halindeyken epilepsi nöbeti geçirerek kaza yapan kadın sürücü, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi

Yurthaber 14-04-19 18:36

Akraba evliliği epilepsi riskini 40 kat artırıyor!

Epilepsi nedir sorusu beyindeki ritm bozukluğu olarak tanımlanırken her yaşta ortaya çıkabileceğinin altı çizildi. Konuyla ilgili açıklama yapan Yeditepe Üniversitesi Rektörü ve Nöroloji Uzmanı Prof. Dr. Canan Aykut Bingöl, akraba evliliklerinin epilepsi riskini artırdığını söyledi. Türkiye'de yaptıkları bir araştırmaya dayanarak verdiği bilgilere göre, epilepsinin, akraba evliliği yapan bireylerde 40 kat daha fazla görüldüğünü belirtti.

Trend 25-03-19 12:24

Epilepsiye dikkati çekmek için Bir Resim Yaptılar

Ressam Tülin Kanun'un "Bir Resim Yap" projesi kapsamında, ünlü isimlerin çizdiği resimler açık artırmayla satıldı - Müzayede sonucunda elde edilen gelir, Türkiye Epilepsi ile Savaş Derneği'ne bağışlandı

Haber 26-02-19 23:41

Derin beyin stimülasyonu epilepsi tedavisinde umut olacak

SBÜ Gülhane Eğitim Araştırma Hastanesi Nöroloji Ana Bilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Ömer Karadaş: - "Parkinson hastalığının tedavisinde kullanılan derin beyin stimülasyonunun benzer şekilde epilepsi de uygulanması hastalar için olumlu sonuçlar doğuracaktır" - "Derin beyin stimülasyonu, epileptik aktiviteleri baskılamasıyla nöbetlerin durulmasına yönelik bir tedavi şeklidir"

Haber 22-02-19 11:06

Abdi İbrahim'den epilepsi açıklaması

Abdi İbrahim Medikal Direktörlüğü: - "Epilepsiye neyin sebep olduğunu bilmek, nöbetleri kontrol edebilmek adına büyük avantaj sağlıyor" - "Doğru bir antiepileptik ilaç kullanımı ile nöbetlerin yaklaşık yüzde 70’i kontrol altına alınabiliyor. Nöbet kontrolü sağlanamayan hastalarda ise cerrahi girişimlere başvurulabiliyor"

Yurthaber 12-02-19 15:06

Epilepsi nedir, belirtileri nelerdir? İleri yaşta yaşanan nöbetler tehlikenin habercisi!

Toplumda sık görülen bir hastalık olan epilepsi, halk arasında “sara hastalığı” olarak da biliniyor. En çok bilinen türü; şiddetli kasılıp gevşemelerle görülen, bilinç kaybı ve birtakım istemsiz hareketlerin bulunduğu ve genellikle birkaç dakika süren nöbet tipi olmakla beraber, epilepsi hastalığının pek çok tipi bulunuyor. Gelin epilepsi nedir sorusuna detaylı bakalım.

Trend 12-02-19 12:56

Fotoğraflar az önce geldi! İstanbul'da köprüler mora büründü!

İstanbul'un sembol yapılarından 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Dünya Epilepsi Günü dolayısıyla mor ışıkla aydınlatıldı.

Trend 12-02-19 05:46

Epilepsi tedavi edilebilir bir hastalık

Türk Nöroloji Derneği Başkanı Prof. Dr. Şerefnur Öztürk: - "Epilepsi tedavi edilebilir bir hastalık. Bu hastalar günlük hayatlarını iyi bir şekilde sürdürmekle kalmaz, hatta sanat, bilim, yöneticilik gibi önemli alanlarda büyük başarılar elde edebilirler" - "Damgalanma endişesi, hasta üzerinde manevi baskı yapmakta ve sosyal ortamlarda nöbet geçirme korkusu, kişiyi evine hapsetmektedir. Hastaların yaşam kalitesini, nöbetlerden çok toplumdaki yanlış inanış ve algılamalar düşürmektedir"

Haber 11-02-19 11:21

Farklı bakma, farkında ol #Epilepsi için bak

Türk Epilepsi ile Savaş Derneği, epilepsi hastaları için üçüncü yılında da ‘’Epilepsi İçin Bak’’ dedi. Türkiye’deki yaklaşık 800 binden fazla epilepsi hastasının ve yakınlarının yaşadığı zorluklara dikkat çekmeyi hedefleyen toplumsal farkındalık projesi ‘’Epilepsi İçin Bak’’ bu yıl da binlerce kişinin sesi oldu.

Trend 10-02-19 10:16

Epilepsi hastası kızlarının hayalini gerçekleştirdiler

Kocaeli'nin Darıca ilçesinde yaşayan epilepsi ve serebral palsi hastası Buse Doğan'ın 18. yaş gününü kutlamak için ailesi, düğün salonunda parti düzenledi

Haber 09-02-19 12:23