Fidan Haberleri

83 yaşındaki Cemal Emmi 30 yıldır köyündeki atıl arazileri ağaçlandırıyor

Giresunlu Cemal Güdül, Alucra ilçesinin Koman köyünde bugüne kadar 80 dönüm alanda 20 binin üzerinde fidanı toprakla buluşturdu.

Yurthaber 10-11-22 12:52

Babanın en acı anı! 5 gündür kayıptı... Kahreden haber geldi

Olay, Hatay'ın Erzin ilçesinde meydana geldi. Narenciye bahçesinde çalıştığı sırada kaybolan 14 yaşındaki Fidan Tunç, günler sonra başka bir bahçede ölü bulundu. Genç kızın cenazesi, babası Sabri Tunç tarafından teşhis edildi. Öte yandan Fidan Tunç'un ölümü ile ilgili savcılık tarafından soruşturma başlatıldı.

Haber 09-11-22 20:24

Hüyük’te hatıra ormanına ilçe protokolü fidan dikti

Konya’nın Hüyük ilçesinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri çerçevesinde hatıra ormanına orman fidanı dikimi gerçekleştirildi.

Haber 28-10-22 15:11

Hazineyi yıllarca çöpe atmışız! Yumurta kabuklarının faydalarını duyunca çöpe attığınıza pişman olacaksınız

Yumurta neredeyse her gün tüketilen faydalı besinler arasında bulunuyor. Yıllar boyunca yumurtanın içini kullandıktan sonra kabuğunu çöpe attık. Ancak yumurta kabuğunun faydaları resmen hazine gibi. Yumurta kabukları birçok alanda hayatımıza kolaylık sağlıyor. Yumurta kabuklarının kullanım alanları çok yararlı olsa da maalesef bilinmiyor. Bu faydaları öğrendikten sonra kimse bu kabukları çöpe atmıyor.

Kadin 26-10-22 09:00

Fidan

Fidan Hakkındaki Haberler Mynet'te. Fidan Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Tarlasına gidince gördüğü manzara karşısında şaşkına döndü! İnsan olan bunu yapamaz

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde bir tarladaki 800 fıstık ağacı, kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından kırıldı. Fidanları sulamak üzere tarlasına giden şahıslar, gördükleri manzara karşısında büyük bir şok yaşadı. Tarla sahibi, 3 yıl boyunca gözü gibi baktıkları fidanlarının tahrip edilmesi karşısında büyük üzüntü yaşadığını belirtti ve "İnsan olan bunu yapamaz" şeklinde konuştu.

Haber 24-10-22 18:54

Altın Koza Film Festivali'nde etkinliklere katılacak her çocuk için fidan dikilecek

Altın Koza Film Festivali'nde etkinliklere katılacak her çocuk için fidan dikilecek

Yurthaber 11-09-22 12:21