Güven Haberleri

Ağır ve pahalı yükler Kocaeli'deki limandan dünyadaki alıcılarına gönderiliyor

Yarımca limanında, standart konteynere sığmayan inşaat malzemeleri, trafo, iş makineleri, tekne-yat ve makine parçaları gibi yükler için özel elleçleme hizmeti veriliyor.

Yurthaber 13-12-22 11:56

Göğüslerim o kadar büyüktü ki nefes alamıyordum 100 Beden göğsü nedeniyle cinselleştirildiğini paylaştı

Göğüs ölçüleri çeşitli nedenlere göre farklılık gösteriyor. Birçok kadın büyük göğüslere sahip olmanın hayalini kursa da çok büyük göğüsler günlük hayatta çeşitli problemlere yol açıyor. Hayatını 100 beden göğsüyle yaşamak zorunda kaldığını paylaşan kadın yaşadığı zorlukları anlattı.

Kadin 23-11-22 16:36

Araştırmalar bu rengi giyenlerin güvenilir göründüğünü tespit etti! İş görüşmelerinin iyi geçmesini sağlayabilir

Tanımadığımız ortamlara girdiğimizde ilk dikkat çeken nokta kıyafetlerimiz oluyor. Bu durum inkar edilse de çeşitli ön yargıların oluşmasına neden olabiliyor. Bu sebeple önemli tanışmalar ve görüşmelere giderken giyilmesi gereken kıyafetlere özen göstermek gerekiyor. İş görüşmesinde ne giyilir? diye düşünüyorsanız güvenilir gözükmenizi sağlayacak renkleri tercih edebilirsiniz.

Kadin 10-10-22 14:22

Emniyet eş anlamlısı nedir? Emniyet kelimesinin eş anlamlıları ile örnek cümleler

Farklı yazılan ve okunan ama aynı anlamda kullanılan sözcükler eş anlamlı sözcükler olarak adlandırılır. Bir cümleyi farklı şekillerde ifade edebilmeyi sağlayan anlamdaş sözcükler, anlatım bozukluğuna sebebiyet vermezler. Dilimizde mevcut olan ve eş anlamlıları bulunan kelimelerden birisi emniyettir. Yabancı kökenli bir sözcük olan emniyet kelimesinin eş anlamlısı olarak tabir edilen birden fazla kelime bulunur. Peki, emniyetin eş anlamlısı olan kelimeler hangileridir?

Egitim 07-10-22 17:38

Güven

Güven Hakkındaki Haberler Mynet'te. Güven Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Bu burçlara sakın sır vermeyin: En dedikodu burçlar

Dedikodu her ne kadar eğlenceli olsa da oldukça zararlı etkileri bulunuyor. Zamanla insanların güveninin azalmasına neden oluyor. En dedikoducu burçlar denildiğinde ilk akla gelen burçların sıralaması hep aynı şekilde yer alıyor. İşte en dedikoducu burçlar....

Kadin 06-10-22 11:00

Güven eş anlamlısı nedir? Güvenin eş anlamlısı kelime ve cümle içinde örnek kullanım

Türkçe kelime hazinesi çok geniş olan bir dildir. Yabancı kökenli kelimeleri dönüştürüp değiştirerek sözcük dağarcığına katmıştır. Bir kelime birden fazla anlama karşılık gelebilir. Eş anlamlı kelimeler de bu sebeple çeşitlilik gösterir. Güven de bu özelliklere sahip bir kelimedir. Yüreklilik ve cesaret kelimeleri güvenin eş anlamlı kelimeleri arasındadır.

Egitim 12-08-22 01:40