Harika Avcı Haberleri Ve Son Dakika Harika Avcı Haberleri

Harika Avcı Haberleri Ve Son Dakika Harika Avcı Haberleri

Harika Avcı, 26 haziran 1965 yılında İzmir'de doğmuştur. Asıl adı Nermin Ocak olan sanatçı, çocukluk yıllarında tütün fabrikasında çalışır. Sekreterliğe terfi eden Avcı, ‘Gazinocu Nuri bey" gazinosunun reklam işleri için bir gün reklam ajansına telefon eder. Ardından adı Harika Avcı olarak kalır. 1980li yılların Türk Sineması'na damgasını vurmuş ve birçok filmde oynayan Avcı, aynı zmaanda şarkı söyleyerek 16 albüm çıkarmıştır. Prodüktörlüğünü Neşe Karaböcek'in ve Gülden Karaböcek'in kocası olan 3 Kasım 2008'de vefat eden Atilla Alpsakarya yapmıştır. Harika Avcı kedisinden 20 yaş küçük olan 2009 yılında İbrahim Öztürk ile 2009 yılında evlenmiştir. ‘Ölümün El Yazısı’, ‘Gizli Aşk’, ‘ Gönül Garip Bir Kuştur’,’ Sıcak Yatak’ gibi filmlerde rol almıştır.

Harika Avcı Haberleri

İntihar girişiminde bulunduğu iddia ediliyordu! Harika Avcı'nın son hali ortaya çıktı

Yeşilçam yıldızı Harika Avcı'ya son olarak Siroz teşhisi konduğu ortaya çıkmıştı. Zor günler geçirdiği ve intihar girişiminde bulunduğu iddia ediliyordu! Harika Avcı'nın son hali ortaya çıktı. Harika Avcı hakkındaki iddiaları da yalanladı.

Magazin

Türkiye'de ve dünyada bugün neler yaşandı?

Türkiye'de ve dünyada bugün neler yaşandı? İşte günün özeti...

Haber

Şaşırtan iddia! Harika Avcı intihar etmek isterken yakalandı! Elinden silahı ben aldım

Yeşilçam’ın unutulmaz isimlerinden biri olan Harika Avcı ile ilgili üzen bir iddia gündem oldu. Geçtiğimiz günlerde 63 yaşındaki şarkıcı ve oyuncu Avcı'nın tedavi olmayı reddettiği öğrenilmişti. Ünlü sanatçının intihara teşebbüs ettiği iddia edildi.

Magazin

Maddi krizler yaşayan Harika Avcı'dan kötü haber! Tedaviyi reddediyor...

Geçtiğimiz yıl siroz teşhisi konulan 63 yaşındaki şarkıcı ve oyuncu Harika Avcı'nın tedavi olmayı reddettiği öğrenildi. Bir dönemin önemli assolistlerinden Harika Avcı'nın 'manevi oğlum' dediği Harun Başal da bu gelişmeyi doğruladı. Başal, "Kimseyle görüşmek istemiyor. Evden çıkmıyor. Tedavi olması gerekiyor. Tedaviyi de kabul etmiyor" dedi.

Magazin

Harika Avcı

Harika Avcı Hakkındaki Haberler Mynet'te. Harika Avcı Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Maddi zorluklar çektiği ve hasta olduğu söyleniyordu! Harika Avcı patladı

Bir dönemin en popüler ve en güzel kadınlarından olan Harika Avcı'nın yaşantısı sık sık gündeme geliyor. Avcı hakkında ortaya atılan iddialar son dönemde merak konusu oluyor. Harika Avcı'nın siroz olduğu ve maddi zorluklar yaşadığı söyleniyordu. Ünlü isim iddialara yanıt verdi.

Magazin

Harika Avcı'dan kötü haber! Siroz tedavisi görüyor

Geçtiğimiz günlerde hakkında çıkan 'öldü' iddialarına sert tepki gösteren Harika Avcı'dan sevenlerini üzen haber geldi. Efsane isim hakkında, siroz teşhisiyle gizli hasta ismiyle tedavi gördüğü iddia edildi.

Magazin

Harika Avcı hakkında bomba iddia! 5 bin TL emekli maaşını kabul etmeyince...

Yeşilçam'ın güzel isimlerinden Harika Avcı geçtiğimiz günlerde hakkında çıkan haberlere isyan etmişti. Sık sık maddi olarak zorluklar yaşadığı konuşulan Harika Avcı hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı. 'Umudum Olur Musun Derneği' tarafından yapılan açıklamada Avcı'ya bir dönem yardım edildiği, 5000 TL emekli maaşı için harekete geçildiği ama Avcı'nın bunu kabul etmediği söylendi. İşte Harika Avcı hakkında yapılan açıklama...

Magazin

Harika Avcı'yı kızdıran iddia! Ortalık karıştı

Bir döneme damga vuran isimlerden olan Harika Avcı son zamanlarda hakkında çıkan haberlere isyan etti. İddiaları sert bir dille yalanlayan Harika Avcı'nın açıklamaları magazin gündemine damga vurdu.

Magazin

Gözlerden uzak olmayı tercih eden Harika Avcı uzun zaman sonra paylaşım yaptı

Bir döneme damga vuran, zamanının en önemli assolistlerinden Harika Avcı'nın uzun süredir maddi zorluk çektiği, borç batağında olduğu konuşuluyordu. Gözlerden uzak yaşamaya başlayan Harika Avcı uzun zaman sonra Instagram'da bir paylaşım yaptı.

Magazin

Saba Tümer Harika Avcı ile canlı yayın anısını anlattı! O sinir gülüşüydü

Saba Tümer, Instagram'da canlı gerçekleşen bir yayına katıldı. 25 yıllık kariyeri boyunca yaptığı programlarla adından sıkça söz ettiren Tümer, Harika Avcı ile canlı yayın sırasında yaşadığı zor anları anlatarak "Programı nasıl toparlayacağımı düşünüyordum" dedi.

Magazin

Harika Avcı açtı ağzını yumdu gözünü: Benimle uğraşanları...

Harika Avcı, bir süredir zor durumda olduğuna ve pansiyonda yaşadığına dair yayınlanan haberler sonrası ilk kez sessizliğini bozdu. 80’li ve 90’lı yıllara damga vuran isim, "Benimle uğraşmayı alışkanlık haline getirenleri kınıyorum" dedi.

Magazin

Harika Avcı, zor durumuna rağmen emekliliği elinin tersiyle itti

80’li yıllara damga vuran güzel oyuncu ve şarkıcı Harika Avcı zor günler geçiriyor. Ev kirasını bir hayranının ödediği öne sürülen 61 yaşındaki sanatçının emekli olmayı reddettiği iddia edildi.

Magazin

İyi Aile Çocuğu'nun Oya'sı bakın kim çıktı! Duyan şoke oluyor!

1978 yapımı İyi Aile Çocuğu filminde Kemal Sunal'ın partneri olan güzel oyuncunun kim olduğunu duyunca çok şaşıracaksınız. Meğer şimdilerde hepimizin tanıdığı bir isimmiş!

Magazin

Harika Avcı'yı çileden çıkaran fotoğraf! Şahsıma yönelik bir algı operasyonu

Yeşilçam'da canlandırdığı rollerle bir dönemin starı olan Harika Avcı, tüp mide ameliyatı olduğu yönündeki söylentilere cevap verdi. Konuyla ilgili sessizliğini bozan Avcı ortaya çıkan fotoğrafla ilgili de tepkisini gösterdi.

Magazin

Harika Avcı yıllar sonra ortaya çıktı! İşte son hali

80’li yıllara güzelliğiyle damga vuran Harika Avcı’nın son görüntüsü ortaya çıktı. Harika Avcı uzun süredir çeşitli iddialarla gündeme gelse de sessizliğini koruyordu.

Magazin

Harika Avcı'ya ne oldu? Harika Avcı'nın son durumu

Yeşilçam’ın yıldızı Harika Avcı, gösterişli hayatıyla çok konuşulan isimlerdendi. Ancak bu hayatın yerini drama aldı. Senelerdir ortalarda görünmeye Harika Avcı ile ilgili bir iddia sevenlerini üzdü. Harika Avcı’nın beş parasız kaldığı, kirasını ve faturalarını bile ödeyemediği iddia edildi. Kimse de ünlü ismin nerede olduğunu bilmiyor.

Magazin

İyi Aile Çocuğu filmi nerede ve ne zaman çekildi? İşte İyi Aile Çocuğu filmi oyuncu kadrosu

Komedi filmlerinin ustası başarılı oyuncu Kemal Sunal’ın başrolde yer aldığı İyi Aile Çocuğu filmi, 1978 yılında çekilmiştir. Senaryo yazarlığı ve yönetmenliğini Osman F. Seden’in üstlendiği filmde, Kemal Sunal’ın yanında Harika Avcı ve Ali Şen gibi isimler de yer alıyor.

Magazin

Seren Serengil: Harika Avcı kendinde değil ki...

Harika Avcı’nın evinde bulunan 1 milyon 568 bin lirasını çaldığı iddiasıyla yargılanan hizmetli, bu kez ünlü şarkıcıyı yaraladığı gerekçesiyle hakim karşısına çıkmasıyla gündemde. Seren Serengil Harika Avcı'nın bu zor günleriyle ilgili olay sözler söyledi.

Magazin

İyi Aile Çocuğu ne zaman çekildi? İyi Aile Çocuğu nerede çekildi?

Kemal Sunal, Harika Avcı ve Ali Şen gibi isimlerin rol aldığı, senaryo yazarlığı ve yönetmenliğini ise Osman F. Seden'in üstlendiği İyi Aile Çocuğu filmi komedi türünde olup sevilen Türk filmleri arasına girmeyi başarmıştır. İşte İyi Aile Çocuğu çekim tarihi ve yeri...

Magazin

Kirasını ödeyemeyen Harika Avcı konuştu! 'Hiçbir yerde zorla tutulmuyorum...'

Geçtiğimiz günlerde Lerzan Mutlu'nun programında ortaya atılan iddiaya göre Harika Avcı'ya ulaşılamıyordu. İddialara göre Avcı zor zamanlar geçiriyor ve kirasını bile ödeyemiyordu. Bir döneme damga vuran Avcı sessizliğini bozdu.

Magazin

Zor günler yaşayan Harika Avcı için Selin Ciğerci devreye girdi!

Bir döneme damga vuran Harika Avcı'nın o güzel günleri geride kaldı. 'Lerzan'la Çok Mutlu' programında Harika Avcı ile ilgili bir iddia ortaya atıldı. İddialardan sonra son dönemde kozmetik firmasıyla ön planda olan Selin Ciğerci devreye girdi.

Magazin

Harika Avcı'nın zor günleri! Lerzan Mutlu ağlayarak yardım istedi

Lerzan Mutlu’nun sunduğu ‘Lerzan’la Çok Mutlu’ programında Harika Avcı ile ilgi bir iddia ortaya atıldı. Bu iddia karşısında Lerzan Mutlu, gözyaşlarına boğuldu.

Magazin

Harika Avcı'dan o iddialara yanıt! Zor günler mi geçiriyor?

Yeşilçam'da canlandırdığı rollerle bir dönemin yıldızını olan Harika Avcı'nın zor günler geçirdiği iddia edildi. Avcı, sosyal medya hesabından önce açıklama ile çıkan haberleri yalanladı.

Magazin

Harika Avcı'nın zor günleri! Paraya para demiyordu...

Bir dönemin en güzel ve zengin kadınları arasında gösterilen ünlü oyuncu ve şarkıcı Harika Avcı hakkında şaşırtan bir iddia geldi.

Magazin

Harika Avcı’nın zor günleri! Mide ameliyatı sonrası...

Bir dönemin ünlü oyuncusu Harika Avcı zor günler geçiriyor. Mide ameliyatı sonrası psikolojisi bozulan Avcı aynı zamanda maddi olarak da zor zamanlardan geçiyor.

Magazin

Harika Avcı'nın acı günü

Yeşilçam'ın ünlü isimlerdinden Harika Avcı annesini kaybetti.

Magazin

Harika Avcı'nın eski şoförü şikayetçi oldu: Beni öldürtecek!

Ünlü şarkıcı Harika Avcı'nın eski şoförü polise başvurarak Avcı'nın kendisini öldürtmek istediğini iddia etti. Şoför Emre E.'nin iddiaları üzerine Harika Avcı hakkında soruşturma başlatıldı

Magazin

Gözaltına alınan Harika Avcı, serbest bırakıldı

Gözaltına alınan Harika Avcı, serbest bırakıldı

Magazin

Harika Avcı gözaltına alındı!

Şarkıcı Harika Avcı hakkında geride bıraktığımız haftalarda eski şoförü Emre Ekinci tarafından bir dayak iddiası ortaya atılmıştı.

Magazin

Harika Avcı: 'Can güvenliğim yok, Cumhurbaşkanı beni korusun'

Kendisinden 25 yaş küçük eşinden dayak yediği haberleriyle sık sık gündeme gelen 56 yaşındaki Harika Avcı'nın geçtiğimiz günlerde Ulus'taki evine 3 el ateş edilmişti. Can güvenliğinin olmadığını söyleyen Avcı, karakola giderek şikayetçi oldu.

Magazin

Harika Avcı'nın evi kurşunlandı

Ünlü sanatçı Harika Avcı'nın Ulus'taki evinin bahçesine önceki akşam bilinmeyen bir nedenle 3 el ateş açıldı. Komşuları ise durumdan rahatsız oldukalarını ifade ederek "Böyle şeyler istemiyoruz" diye sitem etti.

Magazin

Harika Avcı'nın 25 yaşındaki eşi İbrahim Öztürk 8 yıl hapis cezasına çarptırıldı

Harika Avcı'nın 25 yaşındaki eşi İbrahim Öztürk öz babasını satırla yaraladığı gerekçesiyle 8 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Oğlunun uyuşturucu madde almak için kendisinden para istediğini söyleyen 60 yaşındaki baba Öztürk, parayı vermeyince oğlu tarafından el satırı ile yaralandı, kolu kırıldı ve hastaneye kaldırıldı. Genç adam ise kasten yaralama suçundan tutuklanıp cezaevine gönderildi.

Magazin

Harika Avcı'dan otobüs selfie'si

Ünlü şarkıcı Harika Avcı, İstanbul'da yağan şiddetli yağmur yüzünden taksi bulamayınca otobüse binmek zorunda kaldı.

Magazin

Harika Avcı'ya şok

Hırsız silahını çalınca...

Magazin

Harika Avcı'dan kötü haber

İki hafta önce intihara teşebbüs ettiği iddia edilen ancak kazara kendisini silahla vurduğunu açıklayan Harika Avcı, ameliyat oldu.

Magazin

Harika Avcı isyan etti

Geçen Pazar sabahı Bostancı'da bir otel odasında kanlar içinde bulunan ve silahla intihara kalkıştığı öne sürülen Yeşilçam'ın bir dönem en önemli starlarından Harika Avcı, yaşadıklarını Uçankuş Tv'ye anlattı.

Magazin

Harika Avcı ilk kez konuştu

Kocası tarafından vurulduğu iddia edilen Harika Avcı ilk kez konuştu

Magazin

Harika Avcı hakkında şoke eden iddia

Harika Avcı, Ataşehir'de kaldığı otel odasında silahla yaralandı. Göğsünün sağ üst tarafından girip koltuk altından çıkan tek kurşunla yaralanan Avcı, ambulansla hastaneye kaldırıldı. Aynı odada kalan Yasin Kavak gözaltına alınırken, Avcı'nın tabancayla intihara teşebbüs ettiğini öne sürdü.

Magazin

Harika Avcı'dan şok haber: silahla kendini vurdu

Harika Avcı'nın kaldığı otelde intihara kalkıştığı iddiası gündeme bomba gibi düştü. Silahlı intihar girişiminde bulunduğu iddia edilen Harika Avcı'nın göğsünden ve kolundan yaralandığı açıklandı.

Magazin

Harika Avcı hakkında şoke eden iddia

Sağ üst göğsü ile kolundan yaralanan Harika Avcı, hastaneye kaldırıldı.

Magazin

Evliliğim 'Harika' boşanmıyorum!

Harika Avcı, ayrılmak için mahkemeye başvurduğu, kendisinden 24 yaş küçük eşine açtığı boşanma davasından vazgeçti

Magazin