Iq Testi Haberleri

Kadının sevgilisi göz önünde saklanıyor! Bulabilmek için yüksek IQ'ya ihtiyacınız var

Optik illüzyon görselleri oldukça dikkat çekiyor. Tüm dünyanın ilgisini toplayan bu görsellerde saklanan bölümleri görebilmek için yüksek IQ'ya sahip olmak gerekiyor. İnce detayları fark edebilen kişiler optik illüzyonlardaki detayları yakalayabiliyor.

Haber 03-12-22 20:45

Resimdeki kaplanı sadece aşırı zekiler görebilir! İnsanların %2' si görebiliyor

Optik İllüzyonlar insanların dikkat dağınıklığını ölçmek için oldukça etkili testler arasında bulunuyor. Gün içerisinde yaşanılan stresten uzaklaşmak isteyenler optik illüzyon görsellerine bayılıyor. Optik illüzyonlarla basit IQ egzersizleri yapılıyor. Görselde yer alan kaplanı görebilenlerin çok zeki olduğu belirtiliyor.

Haber 30-11-22 14:44

Onlarca yetişkinin arasında girdiği IQ testinde rekorları yıktı geçti! 11 yaşındaki çocuk Einstein ve Hawking'i bile geçti

İngiltere'de yaşayan 11 yaşındaki Yusuf Shah Mensa IQ testinde mümkün olan en yüksek puanı aldı ve Albert Einstein ve Stephen Hawking gibi dahileri bile geçti. Genç adamın başarısı kendisini ve ailesini oldukça mutlu ederken, kısa sürede dikkat çekti.

Trend 14-11-22 08:30

Yetişkin film yıldızı Candice Kloss’un itirafı sosyal medyayı salladı! “Zeki olmak çok zor”

Yetişkin film yıldızı Candice Kloss sosyal medyadan yaptığı açıklamalarla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Yetişkinlere özel olarak hazırlanan ve abonelik sistemiyle ilerleyen bir sosyal medya uygulamasında seksi fotoğraf ve videolarını satan Kloss, yüksek IQ'sunun insanlarla iletişim kurmayı zorlaştırabileceğini itiraf etti. Çok zeki olduğu için kimi sohbetlerden sıkıldığını söyleyen Kloss, sosyal medyanın tepkisini çekti.

Trend 12-10-22 13:55

Iq Testi

Iq Testi Hakkındaki Haberler Mynet'te. Iq Testi Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Bu 14 bilim sorusundan kaçını doğru bileceksin?

Bu bir IQ seviyesi testi değil. Yüksek IQ'ya sahip olup olmadığının bilimsel bir kanıtı. Bilime olan merakın seni bu içeriğe girmeye ikna etti. Son derece makul, cevaplamadan önce acaba şu muydu, bu muydu diye düşüneceğin bir test.

Trend 04-07-22 13:17