Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Yetişkin film yıldızı Candice Kloss’un itirafı sosyal medyayı salladı! “Zeki olmak çok zor”

  Yetişkin film yıldızı Candice Kloss sosyal medyadan yaptığı açıklamalarla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Yetişkinlere özel olarak hazırlanan ve abonelik sistemiyle ilerleyen bir sosyal medya uygulamasında seksi fotoğraf ve videolarını satan Kloss, yüksek IQ'sunun insanlarla iletişim kurmayı zorlaştırabileceğini itiraf etti. Çok zeki olduğu için kimi sohbetlerden sıkıldığını söyleyen Kloss, sosyal medyanın tepkisini çekti.

  Yetişkin film yıldızı Candice Kloss’un itirafı sosyal medyayı salladı! “Zeki olmak çok zor”

  Amerika Birleşik Devletleri’nin New York şehrinde yaşayan yetişkin film yıldızı kendisini güzellik ve zekanın tek bir bedende vücut bulmuş hali olarak tanımladığı için kimi zaman sosyal ortamlarda zorluk yaşadığını dile getirdi. Yetişkinlere özel olarak hazırlanan sosyal medya uygulaması üzerinden seksi fotoğraf ve videolarını sattığını ifade eden Kloss, 135’lik IQ’ya sahip olmasının kendisini zorlandığını söyledi. Sosyal medyadan yaptığı paylaşımda tepkileri çeken Kloss itirafıyla gündem oldu.

  Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  “KOLAYCA SIKILIYORUM”

  1

  Yeni tanıştığı insanlarla kolayca iletişim kurabildiğini ifade eden Kloss, “En iyi yeteneğim tanıştığım çoğu insanla kolayca bağlantı kurabilmem. IQ’um yüksek olduğu için bazı sohbetlerden kolayca sıkılıyorum. Yeni şeyler denemeyi ve zorluklarla başa çıkabilmeyi başarıyorum. Aynı zamanda olayları kolay bir şekilde analiz etmem daha iyi karar vermemi sağlıyor” dedi.

  2

  Yetişkin film kariyerinin çoğu zaman tepki çektiğini dile getiren Kloss, “İnsanları kariyerime karşı oldukça önyargılı. Tuhaf olduğumu düşünenler oluyor. İnsanlarla samimi bir düzeyde performans göstermeyi, yaratmayı, etkileşim kurmayı seviyorum ve elbette bana verdiği parayı ve kişisel özgürlüğü seviyorum. Ancak bazen zeki olmam kendi açımdan sorunlara neden olabiliyor” diye konuştu.

  Express

  En Çok Aranan Haberler