Lavabo Açıcı Haberleri

Eşini öldürmek isterken bebek kamerasına yakalandı! Bu görüntülerle yakayı ele verdi

Amerika Birleşik Devletleri’nin Kaliforniya eyaletinde yaşayan 53 yaşındaki Jack Chen, doktor karısı Yue Yu’nun kendisini zehirlemeye çalıştığını iddia etmişti. Ülke basınında geniş yankı uyandıran iddianın sonrasında Chen, evlerinde bulunan bebek kamerası görüntülerinden karısının planını öğrendiğini söyledi.

Trend 09-08-22 15:15

Silahla alıkoyup eski sevgilisinin yüzüne kimyasal madde atmıştı! Cezası belli oldu... Duruşmada şok sözler Mahkemeyi etkilemek için takıyor

Ankara’da meydana gelen eski sevgili dehşetinde yeni bir gelişme yaşandı. Silahla alıkoyduğu eski kız arkadaşı Sultan S.’nin yüzüne kimyasal madde atarak yaralayan Soner Bolat, 18 yıl hapse mahkum edildi. Bolat son savunmasında ise “Kendisine yönelik kasti bir davranışım olmadı." dedi. Öte yandan Bolat savunmasında "Cezaevinde intihara kalkıştım. 15 gün hastanede yattım. Salonda kimsede maske yok ama kendisinde var. Mahkemeyi etkilemek için takıyor." şeklinde konuştu.

Haber 05-07-22 16:30

Tıkanan lavaboyu açmak isterken ölümden döndü! 'Bomba gibi patladı'

İstanbul'da dehşete düşüren bir olay yaşandı. Bahçelievler’de yaşayan 61 yaşındaki Süha Enç’in tıkanan lavabosuna döktüğü lavabo açıcı, bomba gibi patladı. Vücudunda yanıklar oluşan talihsiz adam, “Elimi uzatıp dökmeye çalışırken bir patlama oldu. Sağ elimin üst taraflarında yanma hissettim. Tozla sıvı karıştığında patlama olduğunu sonradan öğrendim, bu durumdayım. İnsanlara tavsiyem bilinçsizce ve her önüne gelen lavabo açıcıyı kullanmasınlar” dedi. İşte korkutan olayın detayları!

Haber 30-05-22 09:45

Lavabonuzu ilk günkü hâle getirecek en iyi lavabo açıcı çeşitleri

Tıkalı lavabo, küvet, klozet ve diğer giderler ile başınız dertte mi? Evde doğal lavabo açıcılar hazırlıyorsunuz fakat giderlerinizin açılmasını sağlamıyor mu? Giderleriniz çeşitli katı atıklar nedeniyle tıkanabilir. Bu atıkları ancak kimyasal olarak üretilen lavabo açıcılar ile açabilirsiniz. Lavabo açıcılar granül, jel ve sıvı formda üretiliyor. Peki, en etkili lavabo açıcı hangisi?

Haber 25-05-22 10:31

Lavabo Açıcı

Lavabo Açıcı Hakkındaki Haberler Mynet'te. Lavabo Açıcı Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Tokat'ta şeker sanıp lavabo açıcı yiyen 5 çocuk hastanelik oldu

Tokat’ın Niksar ilçesinde şeker sanıp lavabo açıcı yiyen 5 çocuk hastanelik oldu. Hayati tehlikeleri bulunmayan çocuklar tedbir amaçlı olarak hastanede tedaviye alındı.

Haber 29-06-21 23:04

Kimyasal yok! Sadece 4 malzemeyle lavabo açma yöntemi

Levye içinde biriken atıklar, su ile birlikte lavabonuzun boru ve kanallarını tıkayabilir. Lavabo tıkanıklığı artık başınıza dert olmayacak. Lavabonuzun tıkanıklığını açmak için sihirli bir değneğe sahip olmanıza gerek yok. Sadece birkaç adımda lavabonuzu açmak mümkün! Evdeki birkaç malzeme ile hazırlayabileceğiniz doğal bir karışım sayesinde kısa sürede lavabolarınızı eski haline döndürebilirsiniz. İşte evde lavabo açma yöntemi.

Kadin 29-01-21 13:53