Lavabo Açıcı Haberleri

Lavabo açıcıdan daha etkili! Tıkanmış lavaboyu şıp diye açan en doğal yöntem

Tıkanmış lavabolar, evde karşılaşabileceğimiz can sıkıcı sorunlardan biridir ve genellikle hemen çözüm bulunması gereken acil durumlar olabilir. Lavabo açıcı kullanmak yaygın bir yöntem olsa da, kimyasal bir ürün olduğu için kullanılmak istenmeyebiliyor. Lavabo açıcıdan daha etkili ve hatta daha çevre dostu birçok yöntem mevcut. Bu yöntemler, lavaboyu şıp diye açan ve tıkanıklığı gideren pratik bir çözüm sunar.

Kadin 17-02-2024 07:20

Tıkanmış lavaboyu kolayca açıyor! Tesisatçıların uyguladığı lavabo açma yöntemi

Tıkanmış lavabo, evde karşılaşabileceğimiz sinir bozucu bir sorundur ve genellikle hızlı bir çözüm gerektirir. Tesisatçıların uyguladığı lavabo açma yöntemleri doğrultusunda bazı temel adımları takip ederek tıkanmış bir lavaboyu kolayca açabilirsiniz. İşte evde uygulanabilir pratik ve hızlı sonuç gösteren lavabo açma yöntemi

Kadin 20-10-2023 10:52

Tıkanmış lavaboları bir kaşıkla açıyor! Tesisatçıların sır gibi sakladığı tıkanmış lavabo açma yöntemi

Tıkanmış lavabo mutfakta ve banyoda hijyen eksikliğine, kötü kokulara neden oluyor. Tıkalı giderleri açmak için doğal çözümler aranıyor. Ancak birçok kişi doğal çözümlerin etkili olmayacağını düşünerek kimyasallara yöneliyor. Oysaki her evde bulunan bir malzemeyle tıkanmış lavaboları açmak mümkün olabiliyor.

Kadin 25-05-2023 11:27

Tıkanan lavabosuna döktü, dehşeti yaşadı! Acısı dayanılacak gibi değildi, insanlar dikkatli olsun

Sultangazi’de iddiaya göre, 27 yaşındaki Y.A'nın tıkanan lavabosuna döktüğü sıvı bir ürün adeta bomba gibi patladı. Vücudunda yanıklar oluşan genç kız, “Açıcı döker dökmez patladı. Yakıyordu, acısı dayanılacak gibi değildi, yüzüme bir şey olacak diye çok korktum, o an kolumdan vazgeçmiştim. Kimsenin üstü çıplak olmasın, bende 2 kat elbise vardı, onlar olmasa tüm vücudum yanabilirdi. Atletim param parça olmuş, lavabo tıkalıyken bilirkişi çağırmaları daha iyi olur, insanlar dikkatli olsun" dedi.

Haber 03-04-2023 11:12

Tıkalı lavaboları anında açan en etkili yöntem! Kötü lavabo kokusundan kurtulmak için...

Lavabodan gelen kötü kokular tüm evde rahatsız edici kokulara sebep olabiliyor. Bu kötü lavabo kokularını gidermek için farklı farklı ürünler bulunuyor. Ancak her evde bulunan temel malzemeler hem tıkanmış lavabo hem de kötü koku sorununu anında çözüyor. Bu yöntem tıkanmış lavaboyu açmak için tesisatçıların önerdiği çözümler arasında yer alıyor.

Kadin 28-03-2023 18:18

Tesisatçıların kimseye söylemediği lavabo açma yöntemi! Tıkanmış lavaboları anında açar

Tıkanan lavabolar hem mutfak hem de banyo giderlerinde sıkıntılara yol açıyor. Kötü görünüm ve pis koku yaratan tıkanmış lavaboları açmak için tesisatçılara ihtiyaç duyuyorsanız evde denemeniz gereken basit yöntemler bulunuyor. Bu yöntemler tıkanmış lavabonun anında açılmasını sağlayabiliyor.

Kadin 15-03-2023 14:53

Gece lavabo giderine dökeceğiniz tuzun etkilerine inanamayacaksınız! Eviniz mis gibi olacak

Hem mutfak hem de banyo lavabo giderleri oldukça fazla sorunlara neden oluyor. Tesisat problemleri, yiyecek atıklarının giderlerde birikmesi ya da yemek yağlarının donarak borularda kalması tıkanmış lavabolara ve kötü kokulara sebep olabiliyor. Lavabo giderlerindeki sorunlardan kurtulmanız için etkili bir yöntem bulunuyor. Doğal yolla gider kokusundan kurtulmanız mümkün.

Kadin 22-01-2023 10:46

Ufak gibi görünen can sıkıcı sorunları etkili bir biçimde çözecek ürün önerileri

Günlük hayatınızda kimi zaman gereğinden fazla uğraştırıcı işlerle zaman kaybediyor olabilirsiniz. Kişisel bakım yaparken ya da evinizi düzenlerken karşılaştığınız zorluklar bunlardan birkaçı olabilir. Peki, canınızı sıkan bu ufak sorunları en etkili ve hızlı şekilde çözebileceğiniz ürünleri incelemeye ne dersiniz? Haydi gelin, sizler için seçtiğimiz bu ürünlere birlikte göz atalım.

Haber 26-10-2022 17:53

Hazineyi yıllarca çöpe atmışız! Yumurta kabuklarının faydalarını duyunca çöpe attığınıza pişman olacaksınız

Yumurta neredeyse her gün tüketilen faydalı besinler arasında bulunuyor. Yıllar boyunca yumurtanın içini kullandıktan sonra kabuğunu çöpe attık. Ancak yumurta kabuğunun faydaları resmen hazine gibi. Yumurta kabukları birçok alanda hayatımıza kolaylık sağlıyor. Yumurta kabuklarının kullanım alanları çok yararlı olsa da maalesef bilinmiyor. Bu faydaları öğrendikten sonra kimse bu kabukları çöpe atmıyor.

Kadin 26-10-2022 09:00

Eşini öldürmek isterken bebek kamerasına yakalandı! Bu görüntülerle yakayı ele verdi

Amerika Birleşik Devletleri’nin Kaliforniya eyaletinde yaşayan 53 yaşındaki Jack Chen, doktor karısı Yue Yu’nun kendisini zehirlemeye çalıştığını iddia etmişti. Ülke basınında geniş yankı uyandıran iddianın sonrasında Chen, evlerinde bulunan bebek kamerası görüntülerinden karısının planını öğrendiğini söyledi.

Trend 09-08-2022 15:15

Silahla alıkoyup eski sevgilisinin yüzüne kimyasal madde atmıştı! Cezası belli oldu... Duruşmada şok sözler Mahkemeyi etkilemek için takıyor

Ankara’da meydana gelen eski sevgili dehşetinde yeni bir gelişme yaşandı. Silahla alıkoyduğu eski kız arkadaşı Sultan S.’nin yüzüne kimyasal madde atarak yaralayan Soner Bolat, 18 yıl hapse mahkum edildi. Bolat son savunmasında ise “Kendisine yönelik kasti bir davranışım olmadı." dedi. Öte yandan Bolat savunmasında "Cezaevinde intihara kalkıştım. 15 gün hastanede yattım. Salonda kimsede maske yok ama kendisinde var. Mahkemeyi etkilemek için takıyor." şeklinde konuştu.

Haber 05-07-2022 16:30

Tıkanan lavaboyu açmak isterken ölümden döndü! 'Bomba gibi patladı'

İstanbul'da dehşete düşüren bir olay yaşandı. Bahçelievler’de yaşayan 61 yaşındaki Süha Enç’in tıkanan lavabosuna döktüğü lavabo açıcı, bomba gibi patladı. Vücudunda yanıklar oluşan talihsiz adam, “Elimi uzatıp dökmeye çalışırken bir patlama oldu. Sağ elimin üst taraflarında yanma hissettim. Tozla sıvı karıştığında patlama olduğunu sonradan öğrendim, bu durumdayım. İnsanlara tavsiyem bilinçsizce ve her önüne gelen lavabo açıcıyı kullanmasınlar” dedi. İşte korkutan olayın detayları!

Haber 30-05-2022 09:45

Lavabonuzu ilk günkü hâle getirecek en iyi lavabo açıcı çeşitleri

Tıkalı lavabo, küvet, klozet ve diğer giderler ile başınız dertte mi? Evde doğal lavabo açıcılar hazırlıyorsunuz fakat giderlerinizin açılmasını sağlamıyor mu? Giderleriniz çeşitli katı atıklar nedeniyle tıkanabilir. Bu atıkları ancak kimyasal olarak üretilen lavabo açıcılar ile açabilirsiniz. Lavabo açıcılar granül, jel ve sıvı formda üretiliyor. Peki, en etkili lavabo açıcı hangisi?

Haber 25-05-2022 10:31

Tıkalı lavaboları açmak işte bu kadar basit! Her evde olan malzeme ile...

Mutfak ve banyo lavabolarında zamanla tıkanmalar yaşanabiliyor. Oldukça can sıkıcı olan bu durumu çözmenin zor olduğu düşünülüyor. Tıkanan lavaboları açtırmak için bir sürü para harcıyor olabilirsiniz. Artık tıkanmış lavabolarınız için para harcamanıza gerek kalmayacak. Tıkanmış giderleri evde çok kolay bir şekilde açmanız mümkün. Aşağıda yer alan yöntemler sayesinde tıkalı lavabolarınıza elveda diyebilirsiniz.

Kadin 17-05-2022 12:04

Tokat'ta şeker sanıp lavabo açıcı yiyen 5 çocuk hastanelik oldu

Tokat’ın Niksar ilçesinde şeker sanıp lavabo açıcı yiyen 5 çocuk hastanelik oldu. Hayati tehlikeleri bulunmayan çocuklar tedbir amaçlı olarak hastanede tedaviye alındı.

Haber 29-06-2021 23:04

Kimyasal yok! Sadece 4 malzemeyle lavabo açma yöntemi

Levye içinde biriken atıklar, su ile birlikte lavabonuzun boru ve kanallarını tıkayabilir. Lavabo tıkanıklığı artık başınıza dert olmayacak. Lavabonuzun tıkanıklığını açmak için sihirli bir değneğe sahip olmanıza gerek yok. Sadece birkaç adımda lavabonuzu açmak mümkün! Evdeki birkaç malzeme ile hazırlayabileceğiniz doğal bir karışım sayesinde kısa sürede lavabolarınızı eski haline döndürebilirsiniz. İşte evde lavabo açma yöntemi.

Kadin 29-01-2021 13:53