Mika Raun Haberleri Ve Son Dakika Mika Raun Haberleri

Mika Raun Haberleri Ve Son Dakika Mika Raun Haberleri

Mika Can Raun olarak bilinen Mika Can, 9 Temmuz 2001 Büyükada'da dünyaya geldi. Üç kardeş olan Mika Can Raun'un annesi Şanlıurfalı. Babası ise Rum asıllı Büyükadalıdır.

Mika Raun Haberleri

Cinsiyet değiştirme ameliyatı olmuştu! Mika Can Raun son pozuyla yine adından söz ettirdi

Sosyal medyadaki paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren Mika Can Raun yaptırdığı estetiklerin ardından kavuştuğu yeni görüntüsüyle dikkat çekiyor. Her paylaşımı olay olan Raun son olarak cinsiyet değiştirme ameliyatı olduğu haberleriyle gündeme geldi. Mika Can Raun şimdi de son halini paylaştı.

Magazin 20-01-2024 14:31

Mika Can Raun değişimiyle gündemdeydi! Tayland'a gidip cinsiyet değiştirme ameliyatı oldu

TikTok fenomeni Mika Raun, cinsiyet değiştirme süreciyle ve sonrasında yaptırdığı estetiklerle kavuştuğu yeni görüntüsüyle sık sık gündeme geliyordu. Bir süredir Tayland'da olan Mika Raun'un cinsiyet değiştirme ameliyatı olduğu iddiaları doğrulandı. Fenomen ameliyat sonrası bakın ne paylaştı.

Magazin 18-01-2024 07:02

Cinsiyet değiştirerek bambaşka biri olmuştu! Bomba iddia: Mika Raun şimdi de ses estetiği oldu

Son dönemde skandal paylaşımlarıyla adından söz ettiren fenomen Mika Raun Can cinsiyet değiştirmiş, çeşitli ameliyatlar olmuş ve bambaşka bir görünüme kavuşmuştu. Fenomenden geriye sadece sesi kalmıştı. Mika Raun son paylaşımıyla herkesi şaşırttı ve ses estetiği iddialarıyla gündeme geldi.

Magazin 07-08-2023 13:41

Cinsiyet değiştiren TikTok fenomeni Mika Raun sevgilisinden mi ayrıldı? Birlikte video çekip yayınlamışlardı

TikTok fenomeni Mika Raun, cinsiyet değiştirme süreciyle ve sonrasında yaptırdığı estetiklerle kavuştuğu yeni görüntüsüyle sık sık gündeme geliyor. Son olarak uzun zamandır gizlediği sevgilisi ile birlikte video çekip yayınlayan ünlü fenomen son paylaşımıyla dikkat çekti. Mika Raun'un bu paylaşımıyla birlikte akıllara 'Sevgilisinden ayrıldı mı?' sorusu geldi.

Magazin 07-06-2023 09:55

Diğer Haber Etiketleri

Mika Raun

Mika Raun Hakkındaki Haberler Mynet'te. Mika Raun Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Cinsiyet değiştiren Mika Raun sevgilisiyle video çekti! Evlilik sorusuna sevgiliden yanıt

TikTok fenomeni Mika Raun, cinsiyet değiştirme süreciyle ve sonrasında yaptırdığı estetiklerle bambaşka birine dönüşmüştü. Kazancı ve tepki çeken paylaşımlarıyla sık sık adından söz ettiren Mika sevgilisiyle video çekip merak edilen sorulara yanıt verdi.

Magazin 06-06-2023 10:58

Cinsiyet değiştiren fenomen Mika Raun mini elbisesiyle kalça dansı yaptı! Takipçileri kayıtsız kalamadı

Fenomen Mika Raun cinsiyet değişimiyle gündeme gelmişti. Eski halinden eser kalmayan Mika Raun sosyal medya paylaşımlarıyla da dikkat çekiyor. Genç fenomen mini elbisesiyle kalça dansı yaptığı anları sosyal medya hesabında paylaştı. Raun'un bu paylaşımına takipçileri kayıtsız kalamadı.

Magazin 10-04-2023 21:05

'Ayda 50 bin lira harcıyorum' demişti! Fenomen Mika Raun kısacık şortunu beline kadar çekip kalça dansı yaptı

Armağan Çağlayan'a katılarak ayda 50 bin lira harcadığını söyleyen ve cinsiyet değişimi için de 2 buçuk milyon TL harcayan TikTok fenomeni Mika Can Raun son paylaşımıyla tepki çekti. Kısacık şortunu beline kadar çekip kalça dansı yapan Mika Can'a "Bu şimdi dans mı?" yorumları geldi.

Magazin 22-12-2022 16:17

Cinsiyet değiştirmeden önce kalça dansı yaptığı anları paylaştı! Fenomen Mika Raun geceliğini giyip bacağını kaldırdı

Cinsiyet değiştirmeden önce katıldığı Armağan Çağlayan'da kalça dansı yaptığı anları sosyal medya hesabından yayınlayan fenomen Mika Raun paylaşıma son halini de ekledi. Mika Can Raun geceliğini giyip bacağına kaldırdığı pozlarla dikkat çekti.

Magazin 10-11-2022 11:36

Gözaltına alınmıştı! Fenomen Mika Raun süper minisiyle pozunu paylaşınca...

Sosyal medya fenomeni Mika Can Raun yaptığı bir paylaşımda 100 TL'yi klozete atınca tepki çekmişti. Gözaltına alınan fenomen Mika, daha sonra serbest bırakılmıştı. Serbest bırakıldıktan sonra sosyal medyada mini elbisesini giyip pozlarını paylaşan Mika Can'a yorum yağdı. Cinsiyet değiştiren fenomeni görenler "Dün gözaltına alınmamış gibi çek kanka" yorumları yaptı.

Magazin 25-10-2022 17:39

Mika Raun tuvalette çektiği fotoğraflarını paylaştı! Sosyal medyada şok etkisi yarattı!

Geçtiğimiz aylarda yaptırdığı estetik operasyonlarla bambaşka birine dönüşen Mika Raun her hareketiyle olay oluyor. Cinsiyet değiştiren sosyal medya fenomeni son olarak tuvalette verdiği pozlarla Ekşi Sözlük ve sosyal medyada gündem oldu. Tuvaletini yaparken fotoğrafını paylaşan Mika Can Raun herkesi şaşırttı.

Magazin 20-10-2022 19:48

Mika Can Raun iç çamaşırını indirip klozete oturdu! Tepki çeken paylaşım

Cinsiyet değiştirme operasyonu sonrası sık sık iç çamaşırlı pozlar veren ve açıklamalarıyla gündeme gelen fenomen Mika Can Raun şoke etti. İç çamaşırını indirip klozete oturan ve ayna karşısında poz vererek bunu paylaşan Mika Can'a tepki yağdı.

Magazin 20-10-2022 14:59

Mika Raun cinsiyet değiştirmek için 2 buçuk milyon TL ödemişti! İç çamaşırı ve file çoraplı paylaşım

Geçtiğimiz aylarda yaptırdığı estetik operasyonlarla bambaşka birine dönüşen Mika Raun her hareketiyle olay oluyor. Cinsiyet değiştiren sosyal medya fenomeni son olarak verdiği pozlarla dikkatleri üzerine çekti. İç çamaşırı ve file çorapla paylaşım yapan ünlü fenomen, kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu.

Magazin 17-10-2022 17:52

Mika Raun'un sosisli yeme videosu şoke etti! Yorum yağdı

Cinsiyet değişimi kadar yaptığı aykırı hareketlerle de gündeme gelen fenomen Mika Raun bu sefer de sosis yediği anlarla gündem oldu. TikTok fenomeni Mika Raun'un o anları görenler "Sen iyice kafayı yedin" yorumları yaptı.

Magazin 03-10-2022 11:44

TikTok kazancıyla gündem olmuştu! Mika Raun'dan Mehmet Ali Erbil yorumu

Ece Ronay son dönemde TikTok'ta yaptıklarıyla gündeme gelen Mehmet Ali Erbil'in bu platformdan günlük kazancının 70 ila 100 bin TL olduğu iddia etmişti. Cinsiyet değiştirme operasyonuyla gündemde olan fenomen Mika Raun Erbil'in yaptıklarını görünce bakın ne yorumda buundu.

Magazin 02-10-2022 13:30

Cinsiyet değiştirmişti! Mika Raun yaptırdığı ameliyatlara ne kadar ödediğini açıkladı

Geçtiğimiz aylarda yaptırdığı estetik operasyonlarla bambaşka birine dönüşen Mika Raun her hareketiyle olay oluyor. Cinsiyet değiştiren sosyal medya fenomeni son olarak katıldığı yayında tüm operasyonlara kaç para harcadığını açıkladı.

Magazin 30-09-2022 13:44

Mika Raun'un sevgilisi dikkat çekmek için yayında 22 bin TL atmış!

Son dönemde sosyal medyadaki müstehcen paylaşımlarıyla tepki çeken Mika Raun Bize Kaldı programına konuk oldu. Cinsiyet değiştiren Mika Can Raun sevgilisinin dikkat çekmek için TikTok yayınında kendisine 22 bin TL attığını söyledi.

Magazin 18-09-2022 14:51

Dindar bir sevgilim var demişti! Mika Raun maskeli bir erkekle birlikte olurken video paylaştı!

Son günlerde yaptığı açıklamalarla ve paylaşımlarla adından söz ettiren Mika Raun bomba bir paylaşımda bulundu. Geçtiğimiz günlerde "Dindar bir sevgilim var" diyen Mika maskeli biriyle ilişkiye girerken video paylaştı.

Magazin 08-09-2022 15:01

Günlerdir açmıyorum dedi! Mika Raun'dan sütyensiz poz

Cinsiyet değiştirerek bambaşka bir görünüme kavuşan Mika Raun geçtiğimiz günlerde "Dindar bir sevgilim var bana ev aldı" açıklamasıyla gündeme gelmişti. Mika Raun son olarak da sütyensiz haliyle poz vererek ilginç bir yorumda bulundu.

Magazin 08-09-2022 13:27

Gökhan Çınar'a konuk olan Mika Raun parfüme ödediği parayı açıklayarak herkesi şoke etti

Cinsiyet değiştiren TikTok fenomeni Mika Can Raun Gökhan Çınar'ın sunduğu Z Kuşağı programının yeni bölüm konuğu oldu. Mika Can Raun herkesten sakladığı sevgilisinin kendisine ev aldığını söylerken bir parfüme ödediği parayı da açıklayarak herkesi şoke etti.

Magazin 06-09-2022 14:37

Mika Raun kadınların tepkisini çekti! Eliyle sürekli göğüslerini kapaması gözlerden kaçmadı

Cinsiyet değiştiren isimler arasında yer alan TikTok fenomeni Mika Raun'un 'Gıybet mi?' isimli programa sütyensiz katıldı. Eliyle sürekli açılan göğüslerini kapatmaya çalışmasıyla dikkat çeken fenomen kadınlara kızdıran sözlere imza atınca gündem oldu.

Magazin 05-09-2022 17:13

Mika Raun cinsel hayat sorusuna önce şaşırdı sonra bomba bir yanıt verdi

Cinsiyet değiştiren TikTok fenomeni Mika Can Raun takipçileriyle soru cevap yaptı. Son dönemde hem göğüs hem de kalça operasyonu geçiren Mika Raun gelen her soruya açık açık yanıt vermeyi de ihmal etmedi. Mika Raun takipçilerinden birinin cinsel hayatıyla ilgili sorduğu soruya verdiği yanıtla yine olay oldu.

Magazin 19-08-2022 12:07

TikTok fenomeni Mika Raun sokakta iddialı kıyafetiyle yürüdü etraftakiler anlam veremedi!

TikTok'ta içerik üreten Mika Raun Instagram hesabından da aktif bir şekilde paylaşım yapıyor. Özellikle cinsiyet değişimi sonrası ilgiyi üzerine çeken Mika Raun, sokakta yürürken yaptığı yarı çıplak paylaşımıyla olay oldu.

Haber 18-08-2022 17:15

Mika Raun eteğini kaldırarak isyan etti! Şimdi açacağım yemin ederim

Estetik operasyonlar bambaşka biri olan ve göğüs-kalça operasyonu sonrası da gündemde gelen Mika Raun yine olay oldu. Cinsiyet değiştirme sürecinde olduğu iddia edilen TikTok fenomeni Mika Raun gelen mesajlardan sonra isyan etti. Eteğiyle ilgili yorumlara sitem eden Mika "Şimdi açacağım yemin ederim yeter artık yeter" dedi.

Magazin 11-08-2022 15:30

Mika Raun kahvaltıcıya sütyensiz tarzıyla gitti! Memelerimi gösteriyor adama...

TikTok'taki videolarıyla tanınan Mika Can Raun cinsiyet geçiş sürecinde yaptığı paylaşımlarla olay oluyor. Son olarak göğüslerini ve kalçalarını yaptıran Mika Raun son dönemin modası olan tek düğmeli hırkalardan giyip kahvaltıcıya gitti. Mika burada yaşadığı bir olayıysa takipçileriyle paylaştı.

Magazin 01-08-2022 15:43

Göğüs yaptırmıştı! Sütyensiz paylaşımı tepki çekti: Mika Can'dan 'edepsiz' cevabı

TikTok videolarıyla tanınan fenomen Mika Raun, önce yaptırdığı estetiklerle değişti ardından cinsiyet geçiş operasyonu geçirerek bambaşka birine dönüştü. Göğüslerini de yaptıran fenomen Mika Raun son olarak Instagram'da yaptığı paylaşımlarla gündem oldu! Sütyensiz kıyafeti ve erkek arkadaşının yanındaki rahat tavırlarıyla tepki çeken Mika Can, gelen eleştirilere yanıt verdi.

Magazin 26-07-2022 12:14

TikTok fenomeni Mika Raun'un sözleri olay oldu! Bir cinsel organ...

Göğüs ve kalçasını yaptıran TikTok fenomeni Mika Raun estetikli haliyle son dönemde gündem oluyor. İnanılmaz bir değişime imza atan Mika Raun son olarak ilginç sözler söyleyince yine adından söz ettirdi. Geçtiğimiz günlerde bikini altını her detayıyla paylaşan Mika Raun "Bir p..y (cinsel organ) 200 bin TL" dedi.

Magazin 19-07-2022 11:30

Göğüs yaptırmıştı! Mika Raun bikinisiyle poz verdi... Sonuncu fotoğraf olmamış

TikTok videolarıyla tanınan fenomen Mika Raun, önce yaptırdığı estetiklerle değişti ardından cinsiyet geçiş operasyonu geçirerek bambaşka birine dönüştü. Göğüslerini de yaptıran fenomen Mika Raun son olarak bikinili pozlarını paylaştı. Mika Raun poposuna zoom yaparak çektiği kareyi de paylaşınca tepki çekti.

Magazin 14-07-2022 13:42

Mika Raun kalça ve göğüs yaptırdı! Kadın olmak bana yakışıyor

TikTok fenomeni olarak tanınan ve estetiklerle bambaşka bir görünüme kavuşan Mika Raun, hastane odasından paylaşım yaptı. Mika Ruan'un paylaşımı sonrası göğüs ve popo ameliyatı olduğu iddia edildi. Mika Raun ameliyatın ardından yaptığı paylaşımlarda da göğüslerini ön plana çıkaran dekolteli elbiseler tercih etti. Mika Raun son halini paylaşarak "Kadın olmak bana yakışıyor" dedi.

Magazin 04-07-2022 15:35

TikTok fenomeni Mika Raun kucak dansı yapıp kendini tokatlattı!

Estetik operasyonlar sayesinde bambaşka bir görünüme kavuşan TikTok fenomeni Mika Raun gündem olmaya devam ediyor. Skandal açıklamaları ve olay paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen TikTok fenomeni Mika Raun, sosyal medya kanalında paylaştığı görüntülerle ağızları açık bıraktı. Mika, konserde kucak dansı yapıp kendini tokatlattı

Magazin 21-06-2022 17:01

Mika Raun'un iç çamaşırlı paylaşımı olay oldu! Sen erkek değil miydin?

Estetik operasyonlar sayesinde bambaşka bir görünüme kavuşan TikTok fenomeni Mika Raun saçlarını sarıyla boyatınca tepki almıştı. Geçtiğimiz günlerde ayda 50 bin TL harcadığını söyleyen Mika Raun son paylaşımında iç çamaşırlı fotoğrafını paylaşınca, takipçilerinden yorum yağdı.

Magazin 06-06-2022 15:12

Mika Raun beğenilmeyince tarzını değiştirdi! Mini etekli pozuyla imajını paylaştı

Estetik operasyonlar sayesinde bambaşka bir görünüme kavuşan TikTok fenomeni Mika Raun saçlarını sarıyla boyatınca tepki almıştı. Geçtiğimiz günlerde ayda 50 bin TL harcadığını söyleyen Mika Raun daha fazla dayanamadı ve saç rengini değiştirdi. Ünlü fenomenin mini etekli paylaşımı ise olay oldu.

Magazin 02-06-2022 14:04

Mika Raun'un taksiciyle yaptığı sohbet tepki çekti! Ne yapayım aşko kendimi mi...

TikTok fenomeni Mika Raun gündemden olmaya devam ediyor. Yaptırdığı estetiklerin ardından adeta bambaşka bir insana dönüşen TikTok fenomeni Mika Raun'un yayınladığı itiraf videosunda taksici ile yaptığı sohbeti paylaştı. Taksici Mika Can'a 'Normal hayatta sıkıcısın' deyince olanlar oldu...

Magazin 30-05-2022 14:06

Mika Raun'a gelen itiraf şoke etti! 'Eniştemin külotlarını gizli gizli kokluyorum'

TikTok fenomeni Mika Raun, canlı yayınladığı itiraf videosunda "Eniştemin külotlarını gizli gizli kokluyorum" ifadelerini kullanınca "Allah böylelerine akıl fikir versin" yorumları da beraberinde geldi.

Magazin 27-05-2022 11:47

Mika Raun'un uygunsuz halleri şaşkına çevirdi! İzlerken ben utandım

TikTok fenomeni Mika Raun, kız arkadaşıyla uygunsuz görüntülerini sosyal medya hesabında paylaştı. Mika Raun'un o görüntüleri tartışma yaratırken, "Görgüsüzlüğünüz ve insanları rahatsız etmeniz adına ben utandım" yorumu dikkat çekti.

Magazin 21-05-2022 09:51

Mika Raun imajını değiştirdi! Hiç yakışmamış

Pek çok estetik yaptıran ve bambaşka bir görünüme kavuşan TikTok fenomeni Mika Raun son hali ve yeni imajıyla olay oldu. Bambaşka biri olan Mika Raun koyu saçlarını sarı ve uzun yaptı. Yaptırdığı koyu kahve uzun saçlarını tamamen sarıya boyatan Mika Raun, nedenini ağlayarak açıkladı.

Magazin 16-05-2022 09:37

Mika Raun orucunu rakıyla açtı! Kahkaha atarak anlattı: Doğru bir şey yapıyoruz gibiydi

Geçirdiği estetik operasyonlarıyla gündemde olan TikTok fenomeni Mika Can Raun, sosyal medya hesabında açtığı canlı yayında arkadaşıyla oruçlarını rakıyla açtıklarını anlattı. O anlarda kahkaha atan fenomen, "Ne bileyim o an doğru bir şey yapıyormuşuz gibiydi" ifadelerini kullandı.

Magazin 30-04-2022 15:48

Mika Raun yataktan paylaştı! O detay dikkat çekti

TikTok fenomeni olarak tanınan Mika Raun'un geniş bir takipçi kitlesi var. Sosyal medya fenomeni son olarak aylık 50 bin TL harcadığını açıklayarak gündeme gelmişti. Mika Raun estetikle değişimden sonra yatak pozu verdi. Mika Can Raun'un yatak pozunda herkes aynı detaya takıldı.

Magazin 29-04-2022 13:48

Ayda 50 bin lira harcıyorum diyerek gündem olan Mika Raun mini etekli pozuyla olay oldu

Geçtiğimiz günlerde Armağan Çağlayan'a katılarak ayda 50 bin TL harcadığını açıklayan Mika Raun son pozuyla olay oldu. Süper mini bir elbise giyip Simge Sağın'ı dinlemeye giden fenomen Mika'yı görenler şoke oldu.

Magazin 17-04-2022 14:45

Mika Raun Armağan Çağlayan'ı şoke etti! O ne demek ayol?

Zor Ama Yine De Sor programına konuk olan fenomen Mika Can Raun "Kendinizle ilgili en rahatsız edici şey ne?" sorusuna verdiği yanıtla Armağan Çağlayan'ı şoke etti! Armağan Çağlayan yanıtı anlamayınca "O ne demek ayol?" dedi.

Magazin 11-04-2022 17:43

Estetikle bambaşka birine dönüşen Mika Can Raun'dan yeni pozlar! Olay oldu

Sosyal medya platformları TikTok, YouTube Instagram'da milyonlarca takipçisi bulunan 21 yaşındaki fenomen Mika Can Raun, kısa süre önce güzelleşmek uğruna ameliyat masasına yattığını ve bir dizi operasyon geçirdiğini söylemişti. Estetik operasyonlarla bambaşka bir görünüme kavuşan ünlü fenomen Instagram'dan yaptığı son paylaşımlarıyla sosyal medyanın gündemine oturdu.

Magazin 25-02-2022 17:29

Estetik operasyonlarıyla gündeme geldi! Mika Raun'un cinsel yönelim itiraflarını duyanlar şoke oldu

Sosyal medya fenomeni olan Mika Raun, şimdilerde estetik operasyonlarıyla gündeme geldi. Adeta başka bir görünüme kavuşan Mika Raun'un geçtiğimiz dönemlerde katıldığı Youtube programında cinsel yönelimle alakalı sarf ettiği sözler duyanları şaşırttı.

Magazin 22-02-2022 13:53

Armağan Çağlayan'a katılmıştı! Mika Raun estetikle bambaşka biri oldu

Sosyal medya fenomeni Mika Raun, Armağan Çağlayan'ın YouTube kanalında cinsel yönelimine dair samimi açıklamalarıyla gündem olmuştu. Bir dizi estetik operasyon geçiren ünlü fenomen son haliyle şaşkına çevirdi.

Magazin 19-02-2022 14:46