Mutluluk Haberleri

Her zaman buzdağının görünmeyen kısmı vardır! Sanatçı her mutluluğun arkasında olanları çiziyor

En mutlu olduğumuz anlarda o anlara nasıl geldiğimizi düşünüyoruz. Ancak karşımızda çok mutlu olduğunu gördüğümüz kişilerin hangi aşamalardan geçtiğini, olayların iç yüzünün nasıl olduğunu fark etmiyoruz. Sanatçı Anton Gudim, Instagram hesabında her şeyin diğer tarafını gösteren çizimler yapıyor.

Kadin 18-11-22 11:37

Muş'ta gönüllü gençler köyleri ziyaret ederek çocukları eğlendiriyor

Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Arif Taşdemir: - "Olumlu bildirimler aldıkça heyecanımız daha da artıyor ve köylere daha fazla hizmet götürmenin gayreti içinde oluyoruz" - Muş Gençlik Merkezi Müdürü Murat Karataş: - "Amacımız köylerde yaşayan çocukların mutlu olmasını sağlamak ve gönüllerine dokunmaktır. Öğrencilerin merkeze geldiklerinde bir evlerinin olduğunu bilmelerini sağlamak istiyoruz"

Yurthaber 19-10-22 12:40

Mutsuzluğun sebebi D vitamini eksikliği olabilir uyarısı

İGÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nden Dr. Öğr. Üyesi Ayşe Huri Özkarabulut: - "Güneş ışınlarının kişiyi depresyondan koruduğu araştırmalarla belirlenmiştir. Güneş ışınları beyin tarafından salgılanan melatonini azaltıcı, mutluluk hormonu diye bilinen seratonini artırıcı etki yapmaktadır" - "D vitamini yetersizliği ile birçok hastalık riski artışı arasında bağlantı bulunuyor"

Yurthaber 26-09-22 10:02

Eksikliği cinsel hayatı bitiriyor! Cinsel sorunlara yol açan bu durum her iki taraf içinde geçerli

Cinsel hayatı etkileyen birçok etken bulunuyor. Yaşadığınız sorunları görmezden gelmek, önemsememek sorunların büyümesine yol açabiliyor. Cinsel hayatını etkileyen faktörler arasında vitamin eksikliği büyük önem taşıyor. Uzmanlar d vitamini eksikliğinin sorunlar yarattığını belirtiyor.

Haber 18-09-22 08:25

Mutluluk

Mutluluk Hakkındaki Haberler Mynet'te. Mutluluk Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Mutluluk hormonu salgılatıyor, kansere karşı koruyor! 7 faydasını duyunca çok şaşıracaksınız...

Ekşimsi tadıyla severek tüketilen besinlerden biri olan kivinin pek bilinmeyen faydalarını duyunca çok şaşıracaksınız... Kivinin en önemli özelliği de serotin hormonunu salgılamasıdır. İşte detaylar...

Haber 29-07-22 20:22