Nusret Gökçe Haberleri Ve Son Dakika Nusret Gökçe Haberleri

Nusret Gökçe Haberleri Ve Son Dakika Nusret Gökçe Haberleri

Nusret Gökçe, 1983 yılında Erzurum’da dünyaya gelmiştir. Babası maden işçisidir ve dört kardeşe sahiptir. Küçük yaşta Darıca’ya göç etmiş ve orada yaşamaya başlamıştır.

Maddi sıkıntılar çektiğinden dolayı ortaokulu yarıda bırakmıştır. Okulu bıraktıktan sonra çırak olarak kasabın yanında çalışma hayatına girdi. 2010 yılında ise Steakhouse adında bir marka oluşturdu ve zamanla oldukça ün kazandı. Kasap, şef olarak tanındı ve kendine has tuzlama yöntemiyle bilindiği için Salt Bae adıyla anılmaya başlandı.

Zamanla videolarından dolayı internet fenomeni haline geldi. Tecrübe edinmek amacıyla Amerika, Arjantin gibi ülkelerde para karşılığı olmadan restoranlarda çalışmaya başladı. İlk restoranını ise 2010’da Türkiye’de İstanbul ilinde açtı. Birçok ünlü insanı restoranında ağırlamaya başlayarak büyük ün elde etti.

Nusret Gökçe Haberleri

Okan Bayülgen’den Nusret’e 'tokat' göndermesi: "Bu bir terbiyesizlik, kazandıkları parayı övmeyin"

Okan Bayülgen'in sunduğu Uykusuzlar Kulübü'nde restoran zincirleriyle ünlenen Nusret hakkında yapılan konuşmalar gündem oldu. Okan Bayülgen, ünlü kasap ve iş adamı Nusret'e ağır göndermelerde bulunarak "Böyle bir aptallığa prim vermeyin" dedi.

Magazin 22-05-2022 01:12

İbrahim Tatlıses, Nusret ve CZN Burak'ı topa tuttu! "Millete çamur yediriyorlar"

Kendi adını taşıyan lahmacun ve çiğ köfte restoranlarıyla dünyaya açılacağını duyuran İbrahim Tatlıses, Nusret ve CZN Burak’ı topa tuttu. İkili için "Benim sayemde var oldular" diyen İmparator, tartışmayı da başlattı: "Ne yağları yağ, ne isotları isot. Millete çamur yediriyorlar."

Magazin 01-04-2022 07:33

Nusret Gökçe'nin hayatı film oluyor!

Salt Bae (tuzlama) hareketiyle dünya çapında şöhret sahibi olan Nusret Gökçe'nin hayatı belgesel film oluyor. Türkiye'de de yayına hazırlanan Disney Plus için çekilecek olan belgeselin yönetmenliğini ise Amerikalı bir isim yapacak.

Magazin 14-03-2022 21:59

Nusret Gökçe'den Sevgililer Günü paylaşımı! Kısa süre sonra sildi

Dünyaca ünlü işletmeci Nusret Gökçe, Instagram hesabından Sevgililer Günü paylaşımı yaptı. Dana ile verdiği pozunu paylaşan Nusret, gelen tepkiler üzerine ise paylaşımını sildi.

Magazin 13-02-2022 20:13

Mustafa Sarıgül'ün Nusret anısı sosyal medyada gündem oldu! "Bir çocuk bana geldi..."

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül'ün Nusret anısı sosyal medyanın gündemine girdi. Mustafa Sarıgül, paylaşılan bir videoda, ünlü şef ve işletmeci Nusret Gökçe ile nasıl tanıştığını ve "Nusret"in kendisi sayesinde nasıl tanınmış bir hale geldiğini anlattı.

Haber 16-01-2022 16:03

Nusret Gökçe'nin kasap kardeşi Özgür Gökçe'ye şantaj şoku! Şikayetçi oldu

Dünyaca ünlü kasap Nusret Gökçe'nin kendisine çok benzeyen erkek kardeşi kasap Özgür Gökçe, eski çalışanı tarafından şantaja maruz kaldığı gerekçesiyle şikayetçi oldu. Özgür Gökçe, kendisinden 10 bin dolar isteyen eski çalışanına papuç bırakmadı.

Magazin 03-01-2022 07:14

Hakan Çalhanoğlu'ndan Nusret'e: Misafirperverliğin için çok teşekkürler kral

Et restoranları ve 'saltbea' (tuz serpme) hareketiyle dünya çapında şöhrete kavuşan Nusret Gökçe son olarak futbolcu Hakan Çalhanoğlu'nu ağırladı.

Magazin 27-12-2021 12:36

Eve Gale’in TikTok çıkarması! Bir esmer oldu bir sarışın

İngiltere’nin çok izlenen reality şovu Love Island ile adını duyuran Eve Gale, şimdilerde sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmüyor. 22 yaşındaki genç yıldız, peruklarla verdiği pozlarını hem TikTok hem de Instagram hesabından paylaştı.

Magazin 21-12-2021 14:36

Nusret iki yıl sonra annesine kavuştu! İşte Nusret'in annesi

Tuz serpme' (saltbae) hareketiyle dünya çapında şöhrete kavuşan Nusret Gökçe, annesi Fatma Gökçe ile kavuşma anlarını paylaştı. Nusret, annesini 2 yıl aradan sonra ilk kez gördüğünü söyledi.

Magazin 19-12-2021 07:25

2021 yılının en zor telaffuz edilen kelimeleri açıklandı! Listede Nusret de var

İngiltere’de yapılan bir araştırmanın sonucunda 2021 yılında kullanılan ve telaffuzu en zor olan kelimeler belirlendi. Listede Nusret’ten Squid Game'le global hale gelen Kore terimleri yerini aldı. İşte 2021 yılın söylemesi en zor kelimeleri...

Trend 09-12-2021 16:18

Yine İngiliz medyasına haber oldu! "Nusr-Et çalışanları 10 sterlin bahşiş bırakan müşteriye burun kıvırdı"

'Salt Bae' lakabıyla bilinen ünlü işletmeci Nusret Gökçe'nin Londra'da açtığı restoran, yeniden eleştirilerin odağında yer aldı. Menüsündeki yüksek fiyatlar nedeniyle eleştirilen işletmeci Gökçe’nin restoranı şimdi de 10 sterlinlik bahşişi reddeden çalışanlarıyla adından söz ettiriyor.

Magazin 06-12-2021 16:45

Nusret Gökçe yine gündemde! 23 yıl öncesine geri döndü

Son dönemde İngiltere’de açtığı yeni restoranının fahiş fiyatlarıyla gündeme gelen dünyaca ünlü işletmeci Nusret Gökçe, dikkat çeken paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Nusret Gökçe, paylaştığı gençlik fotoğrafıyla takipçilerini 23 yıl öncesine götürdü.

Magazin 02-12-2021 09:22

Nusret Gökçe çalışanlarını kenara aldı! Bulaşık yıkadı

Dünyada ‘Salt Bae’ adıyla tanınan ve çeşitli kıtalarda restoran zinciri olan fenomen şef Nusret Gökçe çalışanlarına bulaşık dersi verdi.

Magazin 23-11-2021 13:52

Nusret Gökçe’ye eski çalışanlarından dava! "Kısa etek giymemi istedi"

Nusret Gökçe’nin başı beladan kurtulmuyor. Fiyatlarının pahalılığıyla tepki çeken Nusret'e New York’taki restoranındaki iki eski çalışan dava açtı.

Magazin 18-11-2021 11:20

Nusret Gökçe, yeni restoranını Suudi Arabistan'ın başkenti Riyad'da açtı

Dünyaca ünlü işletmeci Nusret Gökçe, 28'inci restoranını Suudi Arabistan'ın başkenti Riyad'da açtı. Nusret yeni restoranının açılışıyla ilgili paylaşımlar yaptı. Bir personeliyle fotoğrafını paylaşan Nusret, "Bana gizli haberi verdi. Gece rekoru kıracağız" notunu yazdı.

Magazin 16-11-2021 00:40

Londra'da restoran açan Nusret Gökçe: İngilizcem neredeyse bir İngiliz gibi

Dünyaca ünlü işletmeci Nusret Gökçe, geçtiğimiz ay Londra'nın merkezinde yer alan yeni restoranını açmıştı. Instagram'da 40 milyondan fazla takipçisi olan Nusret, son paylaştığı videoda hayranlarına İngilizce seslendi. Londra'nın her zaman büyük rüyası olduğunu ifade eden Nusret, yabancı dili hakkında ise "İngilizcem neredeyse bir İngiliz gibi" dedi.

Magazin 12-11-2021 02:24

Facebook Nusret'in saltbae etiketine koyduğu engeli kaldırdı

Facebook'un ana şirketi Meta, ünlü et restoran zinciri sahibi Nusret Gökçe'nin Londra'da Vietnam Komünist Partisi'nin üst düzey bir yetkilisine altın kaplamalı biftek yedirirken çekilmiş görüntülerinin paylaşılmasından günler sonra ünlü şefin takma adının sosyal medyadaki "#saltbae" etiketinin küresel çapta engellendiğini fark edip etiketin üzerindeki engeli kaldırdı.

Magazin 09-11-2021 14:06

Komünist Bakan, Nusret’in elinden biftek yedi! Ödediği hesap Vietnam’da kriz çıkardı

Vietnamlı Komünist Partili Bakan To Lam, Nusret'in Londra'daki restoranında 19 bin TL'lik altın kaplamalı et yerken görüntülendi. Komünizmle yönetilen Vietnam'ın Kamu Güvenliği Bakanı'nın Nusret'e ödediği hesap ülkede kriz çıkardı.

Magazin 06-11-2021 21:07

İngiliz basını Nusret Gökçe'nin peşinde! Nusret'in çalışanı konuştu

Nusret Gökçe, İngiliz basınının gündeminde yer almaya devam ediyor. Restorandaki fiyatlara dair iddialar üzerine İngiliz basınına konuşan çalışanı, “Müşterilerin fiyatlardan şikayet ettiğini hiç görmedim ve duymadım” derken, ünlü şef restorana geldiğinde fotoğraf çekme sırası oluştuğunu söyledi.

Magazin 05-11-2021 09:42

Nusret'in iş ilanı gündemde! Verdiği saatlik ücret şoke etti

İngiltere'nin başkenti Londra'da açtığı restoranıyla İngiliz basınının hedefinde olan Nusret Gökçe'nin iş ilanı gündem oldu. Nusret aradığı şefe saatte 12 sterlin teklif ederken bahşişlerden de para kazanacağını ilana eklemiş.

Magazin 04-11-2021 16:54

Flaş iddia: Nusret Gökçe davayı kaybetti! Eski çalışanlarına ödeyeceği para...

Dünya kamuoyunda 'Salt Bae' olarak da bilinen ünlü şef Nusret Gökçe, eski çalışanlarının açtığı davayı kaybetti. Nusret kovduğu çalışanlarına tazminat ödeyecek.

Magazin 18-10-2021 15:25

Nusret yabancı basının gündeminden düşmüyor! Hesabı Reddit'te paylaştılar

Nusret Gökçe'nin Londra'da açtığı restoranın fiyatları yabancı basının gündeminden düşmüyor. Bu sefer de Reddit'e yüklenen fişte Nusret'in kuver için aldığı bedel şoke etti.

Magazin 14-10-2021 14:43

Londra'da yeni restoran açan Nusret Gökçe yüksek fiyatlarıyla yine gündemde

Londra'da yeni restoran açan Nusret Gökçe The Sun'ın gündeminden düşmüyor. The Sun yaptığı haberde bir müşterinin ödediği hesapla gündeme getirdi.

Magazin 11-10-2021 10:21

Nusret Gökçe yeni hedefini açıkladı: Uzaya ilk restoranı ben açacağım

Dünyaca ünlü işletmeci Nusret Gökçe, çıraklık yıllarında çekilen bir fotoğrafını takipçileriyle paylaşarak yeni hedefinin uzay olduğunu açıkladı.

Magazin 10-10-2021 21:33

Erzurum'da evindeki gaz kaçağını çakmakla kontrol eden kadın ağır yaralandı

Erzurum'da evindeki gaz kaçağını çakmakla kontrol eden kadın ağır yaralandı

Yurthaber 06-10-2021 10:30

Londra'da restoran açan Nusret Gökçe İngiliz basınının gündeminde

Dünya çapında restoran zinciri sahibi olan fenomen şef Nusret Gökçe, Londra'nın merkezinde yeni şubesini açmasının ardından İngiliz basınının odağında. Gazeteler, yoksul bir aileden gelerek 15'inci restoranını açan Gökçe'nin başarı hikayesine ve ünlü şefin dikkat çekici sosyal medya paylaşımlarına yer veriyor.

Magazin 29-09-2021 16:59

Nusret Gökçe'nin fiyatlarına tepki! 3 burgere ödenen para şoke etti

Nusret'in son açtığı Londra'daki restoranının fiyatları sosyal medyada büyük tepki çekti. Futbolcu menajeri Muzzi İzzet, 3 tane burgere 3 bin 600 TL ödediğini belirttiği fişi Twitter hesabından paylaşınca sosyal medya bu konuyu konuştu.

Magazin 26-09-2021 09:23

Nusret Gökçe, Londra'da yeni restoranını çıraklık fotoğrafıyla duyurdu!

Dünyaca ünlü işletmeci Nusret Gökçe, Londra'nın merkezinde yeni bir restoran açıyor. Nusret, yıllar önce kasap çırağıyken çekilen bir fotoğrafını paylaşarak, takipçilerinden şans dilemelerini istedi.

Magazin 23-09-2021 01:54

Nusret Gökçe 22 yıl önceki fotoğrafını paylaştı: Bu ciddi bir iş

Dünyaca ünlü işletmeci Nusret Gökçe, Instagram'dan paylaştığı fotoğrafla takipçilerini 22 yıl öncesine götürdü. Dünyanın pek çok yerinde restoranları olan Nusret, yıllar önce çekilen fotoğrafını "Bu ciddi bir iş" notuyla paylaştı.

Magazin 08-09-2021 21:53

Nusret Gökçe'nin çalışanları isyan etti! ABD'de dava açtılar

'Salt Bae' hareketiyle dünya çapında şöhrete kavuşan işletmeci Nusret Gökçe, uluslararası basının manşetlerinde yer aldı. ABD'nin New York eyaletinde çalışan 5 kişi, haftada 72 saat çalıştırıldıkları gerekçesiyle Nusret'e dava açtı.

Magazin 19-08-2021 13:50

Andrea Bocelli'den Nusret'e doğum günü şarkısı

37 yaşına giren Nusret Gökçe, İtalya'nın Lucca şehrinde bulunan Forte dei Marmi'de özel bir parti düzenledi. Partide efsane İtalyan tenor Andrea Bocelli de performans sergiledi.

Magazin 10-08-2021 09:14

Nusret geçmişini unutmadı! "Sıfırdan başladım" paylaşımı

Nusret, sıfırdan başlayıp bugünlere geldiği günleri anlatan bu videosunu sosyal medya hesabından "I started from below zero" (Sıfırdan başladım) notuyla paylaştı.

Magazin 17-07-2021 14:51

Nusret Gökçe takipçilerine sordu: İngilizcem nasıl?

'Salt Bae' hareketiyle dünya çapında şöhrete kavuşan işletmeci Nusret Gökçe, sosyal medya hesabı üzerinden Hollywood'un kendisi için önemini anlattı. Sonra da takipçilerine "İngilizcem nasıl?" diye sordu.

Magazin 02-06-2021 21:22

Sosyetik kasap Nusret Gökçe'nin saatinin fiyatı dudak uçuklattı!

Dünya çapında tanınan Nusret Gökçe, dikkat çekemeye devam ediyor. Her yaptığı ve söylediği ile gündem olan Gökçe, bu kez de kolunda taşıdığı servet değerindeki saat ile çok konuşuldu. Sosyetik kasap olarak bilinen Gökçe'nin, altın ve pırlantalardan oluşan kol saati için verdiği fiyat adeta duyanlara küçük dilini yutturdu.

Magazin 29-05-2021 13:03

Nusret Gökçe, Al Pacino ile videosunu paylaştı: Ona reddedemeyeceği bir teklif sunacağım

Dünyaca ünlü işletmeci Nusret Gökçe, hayranı olduğu Oscar ödüllü aktör Al Pacino ile buluştu. O anların videosunu Instagram'dan paylaşan Nusret, Baba filmine atıfta bulunarak "Ona reddedemeyeceği bir teklif sunacağım" notunu yazdı.

Magazin 19-05-2021 21:56

Al Pacino'yu ağırlayan Nusret bir hayalini daha gerçekleştirdi!

Tuz serpiştirme hareketi ile meşhur olan sosyetik kasap Nusret, önceki gün Al Pacino'yu mekanında ağırladı. Sosyal medya hesabından fotoğraf yayınlayan Nusret, "Bir hayalim daha gerçek oldu" dedi.

Magazin 19-05-2021 13:11

Nusret Gökçe'nin hayali gerçek oldu! Al Pacino ile poz

'Salt Bae' (tuzlama) hareketiyle dünya çapında şöhret sahibi olan Nusret Gökçe'nin hayali gerçek oldu. Al Pacino ile pozlarını paylaşan Nusret'e beğeni yağdı.

Magazin 19-05-2021 08:09

Nusret Gökçe annesini paylaştı! 'Takım elbise emanet'

'Salt Bae' (tuzlama) hareketiyle dünya çapında şöhret sahibi olan şef Nusret Gökçe, Anneler Günü'na atlamadı. Nusret'in yaptığı paylaşım olay oldu.

Magazin 10-05-2021 09:05

Nusret, Jason Statham'a tuz serptirdi

'Saltbae' hareketiyle fenomen haline gelen işletmeci Nusret Gökçe, Beverly Hills'teki restoranında, geçtiğimiz aylarda 'Five Eyes' filminin çekimleri için Antalya'ya gelen Jason Statham'ı ağırladı.

Magazin 03-05-2021 16:39

Nusret Gökçe, Beverly Hills'teki yeni restoranını paylaştı!

Dünyaca ünlü işletmeci Nusret Gökçe Nusret Gökçe, Beverly Hills'teki yeni restoranının açılışından önce son kontrolleri yaptı.

Magazin 29-04-2021 20:38

Nusret'e kötü haber! Etiler şubesinde yangın çıktı

Ünlü et restoranı Nusr-Et’in Etiler şubesinde yangın çıktı. Olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi.

Magazin 22-04-2021 17:27

Nusret Gökçe "Nereden geldiğini unutma" notuyla paylaştı

Dünyaca ünlü işletmeci Nusret Gökçe, Instagram hesabından Erzurum'da doğduğu köyün görüntülerini paylaştı. Gökçe paylaşımına "Nereden geldiğini unutma" notunu yazdı.

Magazin 20-04-2021 20:28

Nusret’e 40 milyon TL’lik telif davası

Tuzlama (Salt Bae) hareketiyle dünya çapında ün kazanan Nusret Gökçe’ye telif davası açan iki sanatçı 5 milyon dolarlık (40 milyon TL) tazminat talebinde bulundu.

Magazin 14-04-2021 12:08

3 çocuk annesi hemşehrisinden Nusret'e şiir!

Erzurum'un Oltu ilçesinde yaşayan evli ve 3 çocuk annesi ev hanımı şair Nurcan Betül Altun (46), sosyal medya paylaşımları ve tuz serpme hareketiyle dünya çapında üne kavuşan et restoranı zinciri sahibi Nusret Gökçe'ye şiir yazdı. Altun, hemşehrisi Gökçe'ye yazdığı 8 kıtadan oluşan şiiri, tuz dökerken çekilmiş fotoğrafının yanına çerçeveletti. Gökçe'nin Şenkaya ilçesine bağlı Paşalı köyüne yaptırdığı külliyeye giden Altun ‘Nusr-et’ adlı şiiri burada okuyup duvara astı.

Magazin 17-03-2021 11:28

Hemşehrisinden Nusret'e 8 kıtalık şiir: 'Namını dünyaya saldın, sen bu marifeti kimlerden aldın?'

Erzurum'un Oltu ilçesinde yaşayan evli ve 3 çocuk annesi ev hanımı şair Nurcan Betül Altun (46), sosyal medya paylaşımları ve tuz serpme hareketiyle dünya çapında üne kavuşan et restoranı zinciri sahibi Nusret Gökçe'ye şiir yazdı. Altun, hemşehrisi Gökçe'ye yazdığı 8 kıtadan oluşan şiiri, tuz dökerken çekilmiş fotoğrafının yanına çerçeveletti. Gökçe'nin Şenkaya ilçesine bağlı Paşalı köyüne yaptırdığı külliyeye giden Altun ‘Nusr-et’ adlı şiiri burada okuyup duvara astı.

Haber 17-03-2021 08:50

Nusret Gökçe'den yeni restoran: Erzurum'dan Dallas kaç kilometre?

ABD'de dördüncü restoranının açan Nusret Gökçe, sosyal medyadan bir mesaj yayınladı.

Magazin 09-03-2021 15:07

Adriana Lima'dan Nusret paylaşımı! Boy farkı güldürdü

Adriana Lima ile Nusret Gökçe, Miami'de karşılaştı. Güzel model Lima Nusret Gökçe ile verdiği pozu paylaştı. Paylaşımda boy farkı olay oldu.

Magazin 01-03-2021 09:19

Nusret Gökçe Dallas'ta şube açıyor! Gökyüzüne yazdı

Et restoranları ve 'saltbea' (tuz serpme) hareketiyle dünya çapında şöhrete kavuşan Nusret Gökçe Dallas'a yeni şubesini açacağını öyle bir duyurdu ki...

Magazin 23-02-2021 16:31

Nusret Gökçe'ye İBB'den müdahale! 'Beyoğlu’na yakışmayan giydirme...'

Kasap Nusret Gökçe'nin İstanbul Galata'da açılacak yeni restoranı için astırdığı postere İBB'den müdahale geldi.

Magazin 16-02-2021 10:09