Popstar Haberleri

Adını değiştirdi, tesettüre girdi! Popstar Özlem'den seneler sonra gelen itiraf: 'Yarışmada açık giyinmezsen...'

Popstar yarışmasında "Dekolte giymem" dediği için jürinin eleştirilerine maruz kalan Özlem Güneş Osma, uzun yıllar sonra ortaya çıktı. Yarışmadan sonra tesettüre giren Popstar Özlem adını da Mekselina İslam olarak değiştirdi. Popstar Özlem yaşadıklarını Katarsis programında anlattı.

Magazin 13-10-22 12:28

Dekolte giymediği için eleştiriliyordu! Popstar Özlem Güneş cemaatten eğitim aldı, tesettüre girdi! Popstar Özlem'in son hali

Şu sıralar Popstar yarışmasında yer alan eski yarışmacılar merak ediliyor. Popstar Abidin'den sonra Özlem Güneş de merak konusu oldu. Yarışmada jüri tarafından sıklıkla dekolte giymediği için eleştirilen Popstar Özlem tesettüre girdi. Popstar Özlem Güneş bir cemaatten eğitim aldığını da açıkladı. İşte son hali merak konusu olan Özlem Güneş'in açıklamaları...

Magazin 09-09-22 17:37

Popstar Abidin kimdir, kaç yaşında? Abidin Özşahin şimdi ne yapıyor, Popstar'da hangi yıl yarıştı?

Popstar yarışmasıyla tanınan ve uzun yıllar sonra Acun Ilıcalı'nın yaptığı Ütopya yarışmasında boy gösteren Abidin Özşahin basında yer alan haberlerin ardından yeniden gündem oldu. Yıllar önce Armağan Çağlayan, Ercan Saatçi, Ahmet San ve Deniz Seki'nin jüri üyeliğini yaptığı Popstar Türkiye'de ipi göğüsleyen Özşahin, uzun süre kameralardan uzak bir hayat sürüyor. Peki, Popstar yarışmasıyla ünlenen Abidin kimdir, kaç yaşında? Abidin Özşahin şimdi ne yapıyor?

Magazin 09-09-22 13:35

Popstar Abidin son haliyle gündemde! Abidin Özşahin bakın şimdi ne yapıyor

Tarkan'a olan benzerliğiyle dikkat çekmişti! Popstar yarışmasıyla şöhreti yakalayan Abidin Özşahin yıllar sonra ortaya çıktı. Popstar Abidin, 18 yıl sonra yine adından bahsettirdi. Bir döneme damga vuran Abidin bakım şimdilerde ne yapıyor.

Magazin 08-09-22 15:17

Diğer Haber Etiketleri

Popstar

Popstar Hakkındaki Haberler Mynet'te. Popstar Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.