Soru Haberleri

Farkında olmadan çirkin gözükmenize neden olan 5 alışkanlık! İnsanları anında uzaklaştırıyor

Mutlu, bakımlı hissetmek ve karşımızdaki kişiyi etkilemek için görünüşümüze oldukça dikkat ediyoruz. Ancak dış görünüşümüze ne kadar dikkat edersek edelim farkında olmadan yaptığımız bazı davranışlar anında çirkinleşmemize neden oluyor. Uzmanlar çirkin gözükmenize neden olan 5 alışkanlığı paylaştı.

Kadin 01-03-23 13:53

Erkeklerin söylemeden sizden hoşlandıklarını gösteren davranışlar

İlişkiye başlamadan önce yaşanan hoşlanma süreçleri birçok çiftin ilişkilerinin en sevdikleri kısım olarak görülüyor. Bu aşamada karşınızdaki kişinin sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlayamıyorsanız ilişki uzmanlarının paylaştığı işaretlere göz atabilirsiniz.

Kadin 21-02-23 16:51

Google'da aratılan 10 utanç verici soru! Uzmanlar teker teker açıkladı

Sağlık ve cinsellik hakkında yaşanan problemlerden utanç duyulması bu problemlerin daha fazla artmasına sebep olabiliyor. Doktorlara sormaya utanılan birçok sağlık sorunu Google üzerinden aratılıyor. Ancak internette aratılan sağlık problemleri kaygıya düşmenize sebep olabiliyor. İşte Google'da en çok aratılan 10 utanç verici sorunun uzmanlar tarafından verilen yanıtları...

Haber 02-01-23 15:08

YDUS soru ve cevapları nasıl sorgulanır? Sonuçlar ne zaman açıklanacak? ÖSYM YDUS soru ve cevap sorgula!

Tıpta Yan Dal Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (2022-YDUS) 18 Aralık'ta tamamlandı. Sınavda adaylara, soruları cevaplandırmaları için 100 dakika süre tanındı. Sınavın tamamlanmasının ardından adayların gözleri, sınav soru ve cevap anahtarına çevrildi. Peki YDUS soru ve cevapları nasıl sorgulanır? Sonuçlar ne zaman açıklanacak? İşte ÖSYM YDUS soru ve cevap sorgulama linki!

Egitim 18-12-22 14:22

Soru

Soru Hakkındaki Haberler Mynet'te. Soru Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

İş görüşmesinde sorduğu tek soruyla anında işe alındı! İşte iş bulmada yüzde yüz başarı oranına sahip olmanın sırrı

İş görüşmeleri her bakımdan stresli ve gergin bir süreç olarak görülüyor. Birçok insan iş bakımından oldukça yeterli olsa bile mülakatlarda stres yaparak kendini doğru şekilde tanıtamayabiliyor. TikTok'ta iş görüşmesi hilesini paylaşan bir kadın sorduğu tek soruyla tüm işleri kaptığını belirtti.

Kadin 02-12-22 11:21

KPSS ortaöğretim soru kitapçığı ve cevap anahtarı yayımlandı! KPSS soru kitapçığı ve cevap anahtarı nereden sorgulanır?

Lise mezunu adayların kamuda personel olması için girmesi gereken KPSS ortaöğretim sınavı 6 Kasım'da tamamlandı. Sınava katılan adaylar, sınavın sorularının ve cevaplarının ne zaman açıklanacağını araştırmaya başladı. KPSS ortaöğretim soru kitapçığı ve cevap anahtarı yayımlandı! KPSS soru kitapçığı ve cevap anahtarı nereden sorgulanır? İşte detaylar...

Egitim 06-11-22 15:15

İçişleri Bakanı Soylu, canlı yayında soruları yanıtladı:

"(Faruk Fatih Özer ve Levent Göktaş'ın iadesi) Hem Sayın Adalet Bakanı Bekir Bozdağ Bey hem ben muhataplarımızla sürekli görüşme halindeyiz. Zannediyorum önümüzdeki mahkemelerden sonra iade edileceklerini bekliyoruz" - "Oranın da kendine yönelik bir iç hukuk sistemi var. İç hukuk sistemi işliyor ve muhataplarımızla sürekli bu konuları değerlendirdiğimizi söylemek isterim"

Yurthaber 22-09-22 18:11