Star Gazetesi Haberleri Ve Son Dakika Star Gazetesi Haberleri

Star Gazetesi Haberleri Ve Son Dakika Star Gazetesi Haberleri

Star gazetesi, ilk kez 1999 yılında yayın hayatına başlamış günlük bir gazetedir. Star Gazetesi, Cem Uzan'ın sahibi olduğu Ulusal Basın Gazetecilik Matbaacılık ve Yayıncılık şirketi tarafından kurulmuştur. 2004 yılında TMSF'ye devredilen gazete Ali Özmen Safa tarafından satın alınmıştır. "Yeni Türkiye'nin Gazetesi" sloganıyla kurulan Star Gazetesi, 2015 tarihinde "Milli İradenin Sesi" sloganı ile yayın hayatına devam etmiştir. Mehmet Metiner, Sibel Eraslan, Azis Üstel, Ahmet Kekeç gibi isimler Star Gazetesi'nde köşe yazarlığı yapmıştır. Genel merkezi İstanbul'da olan Star Gazetesi, 31 Aralık 2019 tarihinde basımında son vermiştir. Dünya ve Türkiye'den haberlere yer veren Star Gazetesi spor, ekonomi, bilim ve teknoloji, yaşam gibi başlıklar altında internet haberciliğini sürdürmüştür.

Star Gazetesi Haberleri

Star ve Güneş gazeteleri son sayısını bugün çıkardı

TürkMedya bünyesindeki Star gazetesi bugün son sayısını çıkardı. Gazete, yayın hayatına dijital olarak devam edecek. Grubun bir diğer gazetesi Güneş ise farklı bir formatta Akşam gazetesinin eki olarak okurlarıyla buluşacak.

Haber

2019 Necip Fazıl Ödülleri sahiplerini buldu

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy: - "Biz milletimize inanıyoruz, hamdolsun milletimiz de bize inanıyor ve güveniyor. Hal böyle olunca yolumuza koyulan her engel irademizi bilemekte, inancımızı güçlendirmekte, yolumuzda daha kararlı yürümemize vesile olmaktadır" - "Samimiyetsiz yapılan her iş, en ufak zorlukta, çıkarlar, makamlar söz konusu olduğunda bir yalana dönüşmeye mahkumdur" - Star Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Nuh Albayrak: - "Kurumsallaşma sürecini tamamlayan Necip Fazıl Ödülleri'nde artık ikinci aşamaya geçiyoruz. Necip Fazıl Ödüllerini üstadın ömrünü adadığı gençliği ve öğrencileri de dahil ederek yıl boyunca devam eden bir sürece taşıyoruz"

Magazin

Necip Fazıl Ödülleri 2019 açıklandı

Star gazetesi tarafından verilen Necip Fazıl Ödülleri'nde, "Necip Fazıl Şiir Ödülü" İbrahim Tenekeci'ye, "Necip Fazıl Hikaye-Roman Ödülü" Cemal Şakar'a, "Necip Fazıl Fikir-Araştırma Ödülü" Prof. Dr. Mehmet Akif Aydın ve Dr. Coşkun Yılmaz'a verilecek

Magazin

Necip Fazıl Ödülleri

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy: - "Yayıncılık dünyasında bir döneme damgasını vuran çalışmalarıyla, büyük kalabalıklar karşısındaki muhteşem hatipliğiyle siyasi ve kültürel belleklerimize kazındı Üstat" - "Üstadın kültürel ve manevi mirasını yaşatmak amacıyla 2014'te hayat bulan bu organizasyona başından beri katkıda bulanan herkesi ve özellikle de 'Necip Fazıl Ödülleri'ne öncülük eden Star Gazetesi'ni yürekten kutluyorum"

Haber

Star Gazetesi

Star Gazetesi Hakkındaki Haberler Mynet'te. Star Gazetesi Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Mehmet Metiner'den AK Parti'ye '3 dönem' eleştirisi: Zaten siyaseten bitmiş demektir

Star gazetesi yazarı Mehmet Metiner, bugünkü köşesinde AK Parti'nin 3 dönem kuralına ilişkin eleştiriler yöneltti. 3 dönem görev yapan kişilerin bir sonraki seçimlere girmesine yasak getiren kuralın büyük yararı olduğunu ancak getirilen istisnalarla ilkenin anlamını yitirdiğini söyleyen Metiner, AK Parti'nin olası yeni isimler çıkartamaması durumunu 'siyaseten bitmişlik' olarak yorumladı.

Haber

Necip Fazıl Ödülleri 2018

"Necip Fazıl Ödülleri 2018"

Haber

Abdullah Gül için çok sert sözler: Ne yazık ki bunu da yaptı

Star gazetesi yazarı Ahmet Kekeç, bugünkü 'Gül konusunda benim de diyeceklerim var' başlıklı yazısında Gül’e yönelik eleştirilerini kaleme aldı.

Haber

Star gazetesi yazarı Ardan Zentürk yazdı: ABD ile savaşacağız yokum diyen ülkeyi terk etsin

Star gazetesi yazarı Ardan Zentürk kaleme aldığı “Bu ABD ile savaşırız, ‘yokum’ diyen şimdiden gitsin...” başlıklı yazıda, "NATO’da yaşanılan skandal, iki densiz çalışana mal edilip kapatılacak bir skandal değildir, bilinçli bir mesajdır. 15 Temmuz işgal amaçlı kanlı girişimin planlayıcısı, ‘1 dolarlık’ askerleriyle uygulayıcısı örgüt, milletin kararlı duruşu karşısında saldırısını tırmandırma kararı almıştır, hepsi bu..." ifadelerini kullandı.

Haber

Star gazetesinin bahçesine bombalı pankart

Star gazetesinin bahçesinde sol bir terör örgütü adına hazırlanmış pankarta sarılı halde bulunan parça tesirli ve zaman ayarlı bomba, polis ekiplerince etkisiz hale getirildi.

Haber

Başbakan'ın Başdanışmanı Yalçın Akdoğan: Zavallı piyonlar

Başbakan Erdoğan'ın Siyasi Başdanışmanı Yalçın Akdoğan, uluslararası güçlerin Başbakan'a karşı yerli işbirlikçileri ile ittifak yaptığını öne sürdü.

Haber

Star Gazetesi yazarları kaza geçirdi!

Star gazetesi yazarları Orhan Miroğlu ile Elif Çakır, Mardin'de geçirdikleri trafik kazasında yaralandı. Hastaneye kaldırılan yazarların durumlarının iyi olduğu belirtildi.

Haber

'PKK yakında çok önemli bir şok yaşayacak'

Star Gazetesi yazarı Mensur Akgün, 10 askerin şehit olduğu Beytüşşebap saldırısını yorumlarken çarpıcı bir iddia ortaya attı.

Haber

Bir yazı yazdı, ortalığı salladı!

Star gazetesi yazarı Mustafa Akyol'u köşe yazısı Twitter'da ortalığı salladı. Akyol'a çok sayıda tepki yağdı...

Haber

Türban sorusu canlı yayında ağlattı

Star yazarı Sibel Eraslan canlı yayında gözyaşlarını tutamadı.

Haber

Star Gazetesi'ne taşlı yumurtalı saldırı

Star Gazetesi yazarı Ergun Babahan'ın " Ürperten Söylenti ve Haberler" başlıklı yazısın protesto eden yaklaşık 100 kişilik grup, gazete binasına taş ve yumurtalarla saldırdı.

Haber

Kılıçdaroğlu'ndan Star Gazetesi'ne dava

Kılıçdaroğlu'nun, Savcı Ömer Süha Aldan'ın, 'Neşterin diyeti' olarak CHP'den milletvekili adayı yapıldığı'' iddiasını ortaya atan Star Gazetesi hakkında dava açacağı bildirildi.

Haber

TSK'dan 'cezaevinde asker öldü' açıklaması

Genelkurmay Başkanlığı, 'Askeri cezaevinde kuşkulu ölüm’ ve 21 Mart 2011 tarihli Sabah gazetesindeki ‘Askeri cezaevindeki intiharda darp iddiası’ başlıklı haberler hakkında” yazılı açıklama yaptı.

Haber