Trump Haberleri

Yetişkin filmleri yıldızına sus payı verdiği iddia ediliyor! Eski ABD Başkanı Trump hakim karşısına çıkacak

Eski ABD Başkanı Donald Trump'ın hakkında suçlamalar için 4 Nisan'da mahkemeye çıkması bekleniyor. Trump hakkındaki iddianamede, porno yıldızı Stormy Daniels’e "sus payı" ödeme dahil seçim kampanyası ve iş kayıtlarında ihlal eylemlerini içeren 30'dan fazla suçlama bulunduğu belirtiliyor.

Haber 31-03-23 21:47

Trump soruşturmasının yürütüldüğü savcılığa beyaz toz gönderildi

Eski ABD Başkanı Donald Trump hakkında soruşturmayı yürüten Manhattan Bölge Savcılığına zarf içerisinde "beyaz toz" gönderildi.

Haber 24-03-23 23:38

ABD yine karışacak! Trump 'tutuklanacağım' diyerek protesto çağrısı yaptı

ABD'yi yine hareketli günler bekliyor. Eski ABD Başkanı Donald Trump, hakkında Manhattan Bölge Savcısı'nın yürüttüğü soruşturmayla ilgili gelecek hafta salı günü tutuklanacağını açıklayarak, "Protesto edin, ülkemizi geri alın!" çağrısı yaptı. Trump'ın açıklamasında Manhattan Bölge Savcısı'nın George Soros tarafından finanse edildiğini vurguladı.

Haber 18-03-23 17:08

Son dakika: ABD Kongre baskını Trump'ın peşini bırakmıyor! Bu kez de Adalet Bakanlığına suçlama tavsiyelerinde bulundular

Son dakika haberi... ABD’de 6 Ocak Kongre baskınını soruşturan Temsilciler Meclisi özel komitesi, eski Başkan Trump hakkında Adalet Bakanlığına suçlama tavsiyelerinde bulundu. Trump hakkında hazırlanan suçlama tavsiyeleri, komitede yapılan oturumda oy birliği ile kabul edildi. İşte son dakika haberinin detayları...

Haber 19-12-22 22:38

Trump

Trump Hakkındaki Haberler Mynet'te. Trump Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Elon Musk anket başlattı! Trump, Twitter'a dönsün mü?

Twitter'ı satın alan Tesla ve SpaceX'in CEO'su Elon Musk dikkat çeken bir ankete imza attı. Elon Musk, geçtiğimiz yıl hesabı kalıcı olarak askıya alınan eski ABD Başkanı Donald Trump için "Trump, Twitter'a dönsün mü?" anketi başlattı.

Haber 19-11-22 21:44

Trump'tan dikkat çeken Twitter açıklaması! 'Artık mantıklı ellerde'

Eski ABD Başkanı Donald Trump, Tesla ve SpaceX'in Üst Yöneticisi (CEO) Elon Musk'ın sosyal medya şirketi Twitter'ı 44 milyar dolara satın almasının ardından dikkat çeken bir açıklamada bulundu. Trump, Twitter'ın artık "mantıklı ellerde" olduğunu belirtti.

Haber 28-10-22 17:19

Trump'tan Amerikalı Yahudilere sitem: Çok geç olmadan...

Eski ABD Başkanı Donald Trump, hiçbir başkanın İsrail için kendisinden daha fazlasını yapmadığını belirtti. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Trump, "Hiçbir başkan İsrail için benden daha fazlasını yapmadı." dedi.

Haber 16-10-22 21:32

Son dakika: Eski ABD Başkanı Donald Trump ifadeye çağrıldı!

Son dakika haberine göre ABD'de Temsilciler Meclisi 6 Ocak Soruşturma Komitesi eski ABD Başkanı Donald Trump'ı ifadeye çağırdı. Komite Başkanı Bennie Thompson yaptığı açıklamada "Trump, 6 Ocak'ta olan hikayenin merkezindeki insandı. Bu nedenle ondan dinlemek istiyoruz." ifadelerini kullandı.

Haber 13-10-22 22:52

Eski ABD Başkanı Trump'a şok! Çalışanı itiraf etti... Belgelerin taşınmasını emretmiş

Eski ABD Başkanı Donald Trump'ın Florida'da bulunan malikanesi Mar-a-Lago'daki bir çalışanının ifadeleri gündem oldu. Çalışan, ifadesinde Federal Soruşturma Bürosu'nun (FBI) baskınından önce, bazı kutuların taşınmasının emredildiğini söyledi.

Haber 13-10-22 20:18

Milyarlarca dolar iddiası! Trump'ın başı yine dertte

Eski ABD Başkanı Donald Trump'ın başı yine dertte... Gizli belgeler sakladığı iddiasıyla evine baskın düzenlenen Trump'a bu sefer geniş çaplı bir dolandırıcılık iddiasıyla dava açıldı. New York Başsavcısı Letitia James, 2011-2021 arasını kapsayan finansal tablolara yanlış yansıtılarak vergi kaçırıldığını iddia ettiği 3 yıldan fazla süren soruşturma kapsamında, Trump ve çocuklarını ifade vermeye çağırmıştı.

Haber 22-09-22 08:41

Trump'tan tehdit gibi açıklama! Büyük problem yaşanır

Eski ABD Başkanı Donald Trump, son yaptığı açıklamalarla gündem oldu. Trump, başkan adaylığının engellenmesi durumunda "büyük problem" yaşanacağını ifade ederek, "ABD halkının buna dayanacağını sanmıyorum ama böyle bir şey olsaydı bu ülkede belki de daha önce hiç görmediğimiz sorunlar yaşardınız diye düşünüyorum." dedi.

Haber 16-09-22 19:42

FBI'dan flaş açıklama! Trump'ın evinde bulundu: Tamamı gizli...

FBI, ABD eski Başkanı Donald Trump'ın evinde 184 gizli belge buldu. Öte yandan FBI'ın, Trump'ın Florida'daki evinde yaptığı aramayı destekleyen beyanname düzenlenerek yayınlandı. Beyanda, Trump'ın evinde mayıs ayında yapılan aramalarda 15 kutu belgenin alındığı ve bu kutuların 14'ünde toplam 184 gizli belgeye ulaşıldığı aktarıldı. FBI bu beyanda Trump'ın evinde ele geçirilen belgelerin "insani istihbarat kaynaklarını tehlikeye atabilecek nitelikte" olduğunu da belirtti.

Haber 26-08-22 20:54

Trump'tan Netanyahu'ya 'gizli' mektup! Dikkat çeken '2 gün' detayı

İsrail basını, eski ABD Başkanı Donald Trump'ın dönemin İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'ya gizli mektup gönderdiğini iddia etti. 2020 yılında gönderildiği belirtilen mektubun içeriğinde işgal altında bulunan Batı Şeria'daki Filistin topraklarının ilhak planını destekleme vaadi içerdiği öne sürüldü.

Haber 15-08-22 20:52

FBI baskın düzenlemişti! Trump'ın evinde 'çok gizli' belgeler ele geçirildi

Dünyanın konuştuğu olayda flaş bir gelişme yaşandı. FBI tarafından yapılan açıklamada eski ABD Başkanı Donald Trump'ın evine yapılan baskında 'çok gizli' belgeler ele geçirildiği bildirildi. Öte yandan Amerikan basını Donald Trump'ın evine yapılan baskında, nükleer silahlarla ilgili belge arandığını iddia etmişti. İşte haberin detayları...

Haber 12-08-22 23:32

ABD basınından çarpıcı iddia! 'FBI, Trump'ın evinde nükleer silahlarla ilgili belge arandı'

ABD'nin konuştuğu olayda yeni bir gelişme yaşandı. Amerikan basınında yer alan haberlere göre, eski ABD Başkanı Donald Trump'ın evini basan FBI ajanlarının nükleer silahlarla ilgili belge aradığı iddia edildi. Trump ise hakkında çıkan haberlere yönelik yaptığı açıklamada nükleer silah meselesini bir "aldatmaca" olarak nitelendirdi.

Haber 12-08-22 22:20

Malikanesine FBI baskın yapmıştı! Trump sorguya alındı

Eski ABD Başkanı Donald Trump, vergi kaçırma soruşturması kapsamında New York Başsavcılığında ifade verdi. Trump, New York Başsavcılığındaki sorgusunda susma hakkını kullandı. İşte haberin detayları...

Haber 10-08-22 18:32

Böylesi ilk kez yaşandı! ABD'de gündeme oturan olay! FBI, Trump'ın evini bastı

ABD'de Federal Soruşturma Bürosu (FBI) ajanları, eski Başkan Donald Trump'ın evine baskın düzenledi. Trump yaptığı açıklamada, Florida’da bulunan Mar-A-Lago malikanesinin dün ajanlar tarafından arandığını duyururken bunun tarihte ilk olduğunu söyledi.

Haber 09-08-22 07:00