Çeyiz Haberleri

Bursa'da üretim yapan firma 46 ülkeye ev tekstili ürünleri ihraç ediyor

Firma sahibi Refik Ceylan: - "Bizim için önemli olan ürünlerimizi nihai tüketiciye kendimiz ulaştırabilmemiz, direkt evlere kadar kendi markamızı sunabilmemiz. Şu anda e-ihracata odaklanmış vaziyetteyiz" - "Son birkaç haftada Avrupa'daki çoğu müşterimiz battaniye, yorgan istiyor. Demek ki oradaki üretim daralıyor ve burada bize fırsat var. Yeter ki biz o krizlerin arkasındaki fırsatları görebilelim"

Yurthaber 29-09-22 11:43

Kocaeli'de kasasında çeyiz bulunan kamyonet alt geçitte sıkıştı

Kocaeli'de kasasında çeyiz bulunan kamyonet alt geçitte sıkıştı

Yurthaber 02-07-22 16:16

Mutfağınızın bir parçası olduğunda mutfağınızın kalitesini yükseltecek fincan takımı önerileri

Kahve tiryakilerinin önem verdiği konulardan biri, kahveyi şık ve güzel bir fincandan içmek olabilir. Dumanı üstünde tüten mis gibi köpüklü bir fincan Türk kahvesine kim hayır diyebilir ki? Eğer siz de bu teklifi asla reddedemeyen kişiler arasındaysanız listemizin ilginizi çekeceğine eminiz. Sizler için özenle seçtiğimiz birbirinden şık ve farklı tasarımlarıyla mutfağınızı süsleyecek fincan takımlarını mutlaka incelemenizi öneririz.

Haber 27-06-22 14:16

Hindistan’da akılalmaz çeyiz kavgası! Çeyizlerini geri isteyen koca, alamayınca karısını diri diri yaktı

Hindistan’ın Uttar Pradeş eyaletinin Hathras kentinde bulunan Chinta Garhi köyünde kan donduran bir olay yaşandı. İki ailenin arasında yaşanan çeyiz kavgası korkunç bir cinayetle sonuçlanarak dünya manşetlerinde yerini aldı. Çeyizlerini geri alamayan koca, karısını diri diri yaktı.

Trend 10-06-22 16:18

18- 24 yaşında olan herkese veriliyor! İşte PTT'den 33.000 TL ödeme alma fırsatı...

Düğün mevsiminin de yaklaşmasıyla beraber gençlere yasalar gereği sunulan ödeme fırsatları yakından takip ediliyor. 18-24 yaş arası her gencin yararlanabileceği bu fırsatlardan biri de çeyiz parası oluyor. Bankada derli toplu birikim yapan genç bireylere, evlenirken devlet tarafından da 16 bin 394 liraya varan destek sağlıyor. İşte 18- 24 yaşında olan kadın, erkek her gencin yararlanabileceği 33.000 TL ödeme alma fırsatı...

Finans 05-05-22 11:52

Evlenen yetim kız çocuklarına en az 15 bin TL çeyiz parası! İşte başvuru şartları…

SSK ya da Bağkur’lu olan anne babaların vefatı nedeniyle yetim kalan kız çocuklarına maaş bağlanırken evlenmeleri halinde de çeyiz parası ödeniyor. Peki kime ne kadar ödenecek? Başvuru nasıl yapılıyor? Bağkur’lu olanlar çeyiz parasından yararlanabilir mi? İşte devletin ödediği çeyiz parası ile ilgili tüm detaylar…

Finans 19-02-22 07:06

Nişanlı çift internet sitelerinde hediye listesi yayınladı: Mikser, banyo seti istedik

Adanalı nişanlı çift Nazmi Okbaz (28) ile anaokulu öğretmeni nişanlısı Başak Özgüzel (27), düğün davetiyelerini çeyiz ihtiyaç listesiyle birlikte internet sitesinde yayınladı. Okbaz, ''Web sitemizde hem ihtiyaç listesi var hem de dijital davetiyemiz var. Paspas, banyo seti, mikser gibi kolay alınacak ucuz ürünleri listeledik. Böylece arkadaşlarımızın 'Ne hediye alalım?' sorusunu ortadan kaldırdık. Arkadaşlarım da çok mantıklı buldu'' dedi.

Haber 20-01-22 15:45

Adana'da 4 kişinin yaralandığı silahlı kavganın 3 zanlısı tutuklandı

Adana'da 4 kişinin yaralandığı silahlı kavganın 3 zanlısı tutuklandı

Yurthaber 04-12-21 10:02

Evlenene 16 bin 394 TL! Çeyiz hesabından yararlanmak isteyenler bunlara dikkat

Evlenip, yuva kurmak isteyenler geçim sıkıntısı nedeniyle ne yapacağını kara kara düşünürken, devletten 16 bin 394 TL’lik çeyiz yardımı geldi. Çeyiz yardımına başvurusu için aranan şartları haberimizde bulabilirsiniz.

Finans 03-12-21 09:38

Çeyiz alma kavgası kanlı bitti: 4 yaralı

Adana'da imam nikahlı çiftin ayrılmasının ardından çeyizleri geri almak için gelen kız tarafının yakınları ile erkek tarafının yakınları arasında kavga çıktı. Tabanca ve av tüfeğinin kullanıldığı kavgada 4 kişi yaralandı.

Haber 25-11-21 23:40

Evlenene 24 in TL! İşte başvuru şartları...

Devleti çeşitli yardımlarda bulunmaktadır. Bu yardımlardan biri de geçim sıkıntısı nedeniyle evliliği ertelemek zorunda kalan gençlere yapılmaktadır. 24 bin TL’ye kadar verilen çeyiz yardımı için gereken şartları haberimizde bulabilirsiniz.

Finans 15-11-21 17:02

Mersin'deki orman yangınında evlerindeki çeyizi yanan genç kızın eşyaları yenilendi

Mersin'deki orman yangınında evlerindeki çeyizi yanan genç kızın eşyaları yenilendi

Yurthaber 05-08-21 16:14

Türk Kızılaydan Mersin'deki orman yangınında çeyizi zarar gören genç kıza destek

Türk Kızılaydan Mersin'deki orman yangınında çeyizi zarar gören genç kıza destek

Yurthaber 04-08-21 13:26