Dudak Dolgusu Haberleri

Dudak dolgusu yaptırdı, kabus yaşadı! Son halini görünce gözlerine inanamadı

Amerika Birleşik Devletleri’nin Las Vegas eyaletinde yaşayan Basi Query isimli bir kadın dudak dolgusu yaptırmak istedi. Ancak prosedürü sırasında kullanılan bir kreme alerjisi olduğunu bilmeyen kadın dolgu işleminin tamamlanmasından sonra dudaklarının şişmeye başladığını gördü. Büyük bir panik yaşayan kadın acilen hastanenin yolunu tuttu.

Trend 26-10-22 11:56

Dermatolog uyardı! Yaptırdığı dudak dolgusu nedeniyle neredeyse ölüyordu

Birçok kadın daha dolgun dudaklara sahip olmak istiyor. Bu sebeple çeşitli estetik operasyonlar ve müdahaleler yaptırıyor. Ancak bu uygulamaların iyice araştırılmaması korkunç sonuçlara karşı karşıya kalmaya neden olabiliyor. Dudak dolgusu yaptırdıktan sonra yaşadıklarını TikTok üzerinden paylaşan Isis de Oliveira Almeida Pinheiro, görenleri hayrete düşürdü.

Kadin 21-09-22 14:20

Hayatının hatasını yaptı! Dudak dolgusu yüzünden başına gelenler dehşete düşürdü

İnce dudaklı olanlar veya dudak şeklini değiştirmek isteyenler dudak dolgusu uygulamasını sıklıkla kullanıyor. Bu uygulama doğru yerde yapılmadığında çok ciddi sonuçlara yol açabiliyor. Karli Gardner, TikTok uygulaması üzerinden dudak dolgusu yaptırdıktan sonra başına gelenleri paylaştı.

Haber 08-09-22 16:18

Herkesi uyardı! “Güneş kremi sürmediğim için...”

Güneş kreminin cildi güneşin zararlı ışınlarından korumak için ne kadar önemli olduğu her fırsatta belirtiliyor. Uzmanlar güneşe çıkmadan önce mutlaka güneş kremi sürülmesi gerektiğini belirtiyor. TikTok’ta bir paylaşım yapan sosyal medya kullanıcısı dudak dolgusu yaptırdıktan sonra güneşe çıkınca başına gelenleri göstererek herkesi uyardı.

Haber 18-08-22 16:36

Dudak Dolgusu

Dudak Dolgusu Hakkındaki Haberler Mynet'te. Dudak Dolgusu Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.