KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Ücretsiz diye yaptırdı kabusu yaşadı! Dudak dolgusu yüzünden başına gelenleri ağlayarak anlattı

  Dudak dolgusu günümüzde en çok yapılan güzellik işlemleri arasında yer alıyor. Dudak dolgusu yaptırmadan önce yaptırılacak yeri oldukça araştırmak gerekiyor. Aşırı dudak dolguları kötü görünüme ve sağlık sorunlarına neden olabiliyor. Influencer Jessica Burko, dudaklarına yaptırdığı dolgunun ardından başına gelenleri anlattı.

  Ücretsiz diye yaptırdı kabusu yaşadı! Dudak dolgusu yüzünden başına gelenleri ağlayarak anlattı

  Los Angeles'ta yaşayan 27 yaşındaki Jessica Burko, bir çekilişte kazandığı ücretsiz dolgu denemesiyle kazandı. Daha önce altı kez dudak dolgusu yaptıran ve hiç kötü tepki almayan Jessica, kazandığı çekiliş ile bilmediği bir doktorda dudak dolgusu yaptırdı. Yapılan işlemin ardından gözlerine inanamayan Jessica, dudak dolgusunun kötü sonuçlarını paylaştı.

  Ekran görüntüsü 2023-04-18 142350

  Jessica, ağlayarak yayınladığı TikTok videolarından birinde "Dün dudaklarımı yaptırmaya gittim ve kötü bir şey oldu" dedi. Videoda klinikte dudağına uyuşturucu krem sürdüğünü gösteren Jessica, sonuçların giderek kötüleştiğini paylaştı.

  DUDAKLARI GİDEREK ŞİŞMEYE BAŞLADI

  Ekran görüntüsü 2023-04-18 142440

  Jessica, "Dürüst olmak gerekirse neyin yanlış gittiğini bilmiyorum, dudaklarımı birçok kez yaptırdım. Bana iğne yaptıktan hemen sonra aynaya baktım ve ne kadar şişmiş olduğunu fark ettim. Belki de dudaklarımı bir yılı aşkın süredir yaptırmadığım içindir diye düşündüm. Ama arabama vardığımda bunun normal olmadığını anladım. Doktora göstermek için geri döndüm. Bana bir steroid yazdı ve daha da kötüleşti."

  Ekran görüntüsü 2023-04-18 142410

  HERKESİ UYARDI

  Ekran görüntüsü 2023-04-18 142430

  Dudakları hala aşağı inmiyordu, bu yüzden dolguyu eritmek için ertesi gün geri gitmeye karar verdi. Dolgu eritme işleminin ardından dudakları normale döndü. Jessica ücretsiz güzellik uygulamalarının cazibesine kapıldığı konusunda bir uyarı yayınladı.

  Ekran görüntüsü 2023-04-18 142357

  “Beni kesinlikle çok korkutucu gösteriyordu. Asla geri dönmezdim. Asla bedava kozmetik yapmayın. Ama aynı zamanda dudaklarınızı yaptırmaktan da korkmayın.
  Onları yaptırmayı seviyorum."

  TEKRARDAN DOLGU YAPTIRACAK

  Ekran görüntüsü 2023-04-18 142458

  Jessica, dolgusunun tamamının erimesi nedeniyle dudaklarını tekrar doldurması gerekeceğini ama normal enjektörüne geri döneceğini söyledi.

  Ayrıca, doktorun "bir artere çarptığının" söylediğini ve tepkiye bunun neden olduğunu iddia etti. Jessica, "Doktorumun bir artere çarptığı ortaya çıktı," dedi.

  Express

  En Çok Aranan Haberler