Eyüpsultan Devlet Hastanesi Haberleri

İlber Ortaylı sağlık çalışanlarıyla görüntülü görüştü

Tarihçi ve yazar Prof Dr. İlber Ortaylı, koronavirüsle mücadele eden Eyüpsultan Devlet Hastanesi personeliyle görüntülü konuşarak, çalışanlara moral ve destek verdi.

Haber 31-03-20 00:06

Çalışmaların sonlanması için devlet kurumları çalışıyor

Eyüpsultan Kaymakamı Abdullah Dölek: - "(Eyüpsultan Devlet Hastanesinin arka bahçesindeki istinat duvarının yıkılması) Çalışmaların bir an önce sonuçlanması için devlet kurumlarımız el birliği içinde çalışmalarına devam ediyorlar. Amacımız şu anda yüzde 50 kapasiteyle çalışan hastanemizin tam kapasiteyle çalışır hale getirilmesi ve vatandaşlarımızın da bir an önce evlerine taşınmalarının sağlanması" - "Olaydan sonra büyükşehir belediyemizin teknik ekipleri, bulunduğumuz alanın arka tarafında mevcut kayma olan yerde dolgu çalışmaları yapmaktalar. Bu çalışmalar birkaç gün içerisinde tamamlanacak"

Haber 18-01-19 14:29

Hastanenin istinat duvarının yıkılması

İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu, Eyüpsultan Devlet Hastanesinin arka bahçesindeki istinat duvarının yıkılmasıyla ilgili açıklama yaptı - "Her ihtimale karşı hastalarımızın tahliyesine karar verilmiş, hastanemizin faaliyetleri geçici süre durdurulmuştur. Tüm hastalar çevredeki hastanelere taşınmış herhangi bir mağduriyet yaşanmamıştır" - "Yarın itibari ile hastanemize elektrik verilmesi planlanmakta olup hastanemizin yarın faaliyete devam edeceği öngörülmektedir"

Haber 08-01-19 17:06

GÜNCELLEME Eyüpsultan'da istinat duvarı yıkıldı

Eyüpsultan Devlet Hastanesinin arka bahçesindeki istinat duvarının yıkılması nedeniyle, hastanede hizmetler geçici olarak duruldu HASTANENİN BOŞALTILMASI, BAŞHEKİMİN AÇIKLAMASI VE DETAYLAR EKLENDİ

Haber 08-01-19 14:41

Eyüpsultan Devlet Hastanesi

Eyüpsultan Devlet Hastanesi Hakkındaki Haberler Mynet'te. Eyüpsultan Devlet Hastanesi Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Eyüpsultan Devlet Hastanesi'nin arkasındaki istinat duvarı çöktü

Eyüpsultan Devlet Hastanesi'nin arka bahçesindeki istinat duvarı çöktü. Çökmeyle meydana gelen elektrik kesintisinin ardından hastane boşaltılıyor.

Haber 08-01-19 13:58

Eyüpsultan'da istinat duvarı yıkıldı

Eyüpsultan'da istinat duvarı yıkıldı

Haber 08-01-19 12:52

Hastane odasında nikah heyecanı

Eyüpsultan Devlet Hastanesi'nde tedavi gören İlknur Parıltı, yaklaşık 5 yıldır dini nikahla yaşadığı Mustafa Uğurlu ile tedavi gördüğü palyatif servisinde evlendi

Haber 24-10-18 16:10